PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,026
نام
مصطفی
سلام دوستان ، سوالي كه دارم اينه چرت بعضي وقتها الكسير براي من ٨ تاس بعضي وقت ها كه ميميرم ميشه سه تا ، مثل دارك سولز ثابت نيس؟ چه جوري ميشه افزايش داد ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
دوست من حداکثر الکسیر که میتونی حمل کنی 8 تاس اگه بیشتر بدست بیاری میره تو خونه که وقتی مردی از اونا استفاده میکنه بازم با 8 تا از شراین شروع میکنی ولی به طور عادی اگه الکسیر نداشته باشی و تمام اکسیر ها رو قبل از مرگ استفاده کنی وقتی از شراین شروع شه 3 یا 4 تا الکسیر خود شراین میده بهت یه چی بین سولز و بلاد هست.

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
دوست من حداکثر الکسیر که میتونی حمل کنی 8 تاس اگه بیشتر بدست بیاری میره تو خونه که وقتی مردی از اونا استفاده میکنه بازم با 8 تا از شراین شروع میکنی ولی به طور عادی اگه الکسیر نداشته باشی و تمام اکسیر ها رو قبل از مرگ استفاده کنی وقتی از شراین شروع شه 3 یا 4 تا الکسیر خود شراین میده بهت یه چی بین سولز و بلاد هست.
دوست عزيز گولد همون طلا به چه دردي ميخوره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان یه سوال
من الان اسلحه های لول 150 که سبز هستند جمع کردم، و لولم هم 120 هست
ولی تو حالت سنگین حداکثر 1000 تا damage داره
در صورتی که بعضی اوقات کسی میاد یا میرم پیش کسی، تو حالت سبک تا 2000 تا کم میکنه سلاحش
آیا اسلحه قوی تری هم هست یا اونا، لولاشون خیلی بالاست؟

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
دوستان یه سوال
در صورتی که بعضی اوقات کسی میاد یا میرم پیش کسی، تو حالت سبک تا 2000 تا کم میکنه سلاحش

Ng+ برید اسلحه های با دمیج بیشتری گیرتون میاد

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
توی دارک سولز Doge کردن بهتر بود اینجا دوربینش رو مخه کلا دو دور میزنی میچرخه دور سرش نمیفهمی دشمن کجاست دقیق بعد این تاونت ها کلا کاراییش چیه ما نفهمیدیم؟

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
آقا این باس اول که تو کشتی رو باید چه جوری بزنیم :-SS
2 تا ضربه میزنه بهت شتک میشی میری اون دنیا :D:((
باهاش نزدیک مبارزه کن همش زیر دست و پاش باش:D
بعد اون گاردینت هم پر باشه که بزنی شتکش کنی
یذره بجنگی دستت میاد کی جاخالی بدی کی بزنیش...

• Like
Reactions: amirarsenal

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
آقا این باس اول که تو کشتی رو باید چه جوری بزنیم :-SS
2 تا ضربه میزنه بهت شتک میشی میری اون دنیا :D:((
خب اولین کار شما همیشه سنجیدن باس هست
یعنی حفظ کردن حرکات و سبک مبارزه
بهترین کار اینه ک شخصا متوجه ضعف باس بشید وگرنه اگر قرار باشه کمک بگیرید و راه حل رو از دیگران یاد بگیرید بازی ارزش و حس خوبش رو از دست میده
پ.ن:تجربه و نظر شخصی من راجب همچین بازی هاییه

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان یه سوال

ببینید جدای از این قضیه ک توی +Ng سلاح های بالای لول 150 گیر میارید اما ممکنه آون سلاحی ک شما استفاده میکنی به یه دشمن 800 دیمج بزنه به یکی 1200
هم نوع انتخاب ضربه زدن مهمه هم اینکه هر دشمن ممکنه به یه سلاح مخصوص (در واقع یک ماده مثل آب آتش و...)ضعف بیشتری داشته باشه
واسه همین سلاح شما حتی ممکنه نزدیک به دیمج 2000 هم بده اما طبق شرایط ک بالا گفتم

• Like
Reactions: ahmadmdp

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر