بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

micpet

کاربر سایت
Apr 7, 2015
192
برای اسکادران؟؟ یا کلی؟ ...فعلا کاریش نمیشه کرد فقط همون چیز پی ان....اما در کل میشه اینوایت فرستاد و تو اسکواد 4نفره پلی کرد...در حال حاضر عضو اسکادران IRAN هستم خیلی فعالن پیشنهاد میکنم که حتماً عضو شین چون خوب فعالن. آدرس تیم اسپیکشون هم تو پست بالا گذاشتم. برای فصل جدید که یکی دو روزی هستش شروع شده پایلوت خوب میخوان.

کلی گفتم، البته چت استیم هست

• Like
Reactions: COH master

Fulcrum22

کاربر سایت
Mar 6, 2017
2
دوستان بازی عالیه محشره من خودم تا لول 26 رفتم تجربی اکثر چیزارو یاد گرفتم و واقعا بازیه عشقیه هر کی نیاد عمرش بر فناست یعنی بمیری یه بارم باید تجربه کنی بازیو بازی هم فری تو پلی هستش و خودش لانچر داره لازم به استیم نیس

ما کلن داریم زیادیم تنها کلن ایرانی بین چندین هزار کلن خارجی D:
همین الان که دارم پستو میزارم 40 میلیون نفر آنلاینن توش

ما قصد داریم این بازیو تو ایران گسترش بدیم و پلیر های بیشتر و به عرصه بیاریم

هستند دوستان زیادی که همینو پلی میدن ولی از بقیه ایرانی ها خبر ندارن میتونند به کلن ما جوین بشند

میتوند از طریق برنامه گفتگو زنده صوتی و چت تیم اسپیک با ما در ارتباط باشند

دانلود تیم اسپیک : Downloads - TeamSpeak

آدرس سرور تیم اسپیک ما : 82.102.9.100:6274

ای دی تلگرام لیدر کلن : @DasReich482

آی دی تلگرام من : @Fulcrum22

• Like

micpet

کاربر سایت
Apr 7, 2015
192
دوستان بازی عالیه محشره من خودم تا لول 26 رفتم تجربی اکثر چیزارو یاد گرفتم و واقعا بازیه عشقیه هر کی نیاد عمرش بر فناست یعنی بمیری یه بارم باید تجربه کنی بازیو بازی هم فری تو پلی هستش و خودش لانچر داره لازم به استیم نیس

ما کلن داریم زیادیم تنها کلن ایرانی بین چندین هزار کلن خارجی D:
همین الان که دارم پستو میزارم 40 میلیون نفر آنلاینن توش

ما قصد داریم این بازیو تو ایران گسترش بدیم و پلیر های بیشتر و به عرصه بیاریم

هستند دوستان زیادی که همینو پلی میدن ولی از بقیه ایرانی ها خبر ندارن میتونند به کلن ما جوین بشند

میتوند از طریق برنامه گفتگو زنده صوتی و چت تیم اسپیک با ما در ارتباط باشند

دانلود تیم اسپیک : Downloads - TeamSpeak

آدرس سرور تیم اسپیک ما : 82.102.9.100:6274

ای دی تلگرام لیدر کلن : @DasReich482

آی دی تلگرام من : @Fulcrum22

منظورت 40 هزار نفر بود دیگه ؟

• Like

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
دوستان من نمیدونم چرا این مشکل اعصاب خرد کن حل نمیشه.چند ماه پیش رو PC این مشکلو داشتم.الان دوباره رو PS4 بازی رو نصب کردم،سرور آمریکا.با 3 تا ISP مختلف امتحان کردم بازم موقع ورود به بتل ارور Lost connection میده

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
دوستان من نمیدونم چرا این مشکل اعصاب خرد کن حل نمیشه.چند ماه پیش رو PC این مشکلو داشتم.الان دوباره رو PS4 بازی رو نصب کردم،سرور آمریکا.با 3 تا ISP مختلف امتحان کردم بازم موقع ورود به بتل ارور Lost connection میده

سرور آمریکا نذارین راهی وجود نداره فقط EU و RU اوکی میشه

• Like
Reactions: mahyarxbox

mmj7546

کاربر سایت
Apr 23, 2017
2
دوستان من مشکل error82220002 دارم کسی میدونه مشکلش چیه تو سایتشم رفتم کلی tcp & udp گذاشت جلوم همه رو وارد کردم تو فایر وال ولی هنوز اررور میده چیکارش کنم . راهنماییم کنین

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
درود
لینک مستقیم نداره بدم ساعت رایگان بگیرن برام؟

شاید از این وبسایتها و وبلاگها برای دانلود به شکل پارت به پارت گذاشته باشن اما لانچرش به شکل تورنت دانلود میکنه و فکر نکنم مشکلی باشه....

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
دوستان اسکادران Persian Warriors (IRAN رتبشون تو این فصل کلن وار 93 شد و بج Top 100 رو برای اولین بار گرفتن. فکر میکنم اولین اسکادران ایرانی هستن که تونستن این کار رو انجام بدن. برای عضویت اسکادران iran رو سرچ کنید.
آدرس تیم اسپیکشون
persianwarriors2.myts.ir

e60b_20170501104744_1.jpg

• Like
Reactions: F.S.F

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
پستا رو میخوندم حرف از تحریم و اینا شده بود
حالا سوال اینه
نسخه کنسول هم تحریمه؟
اگه نه میشه جزو همین کلن شد؟

بله مشکلی برای بازی در سرورهای اروپا و روسیه وجود نداره و فقط سیستم چت بازی فیلتر هستش. بقیه چیزها مشکلی وجود نداره

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستان من مشکل error82220002 دارم کسی میدونه مشکلش چیه تو سایتشم رفتم کلی tcp & udp گذاشت جلوم همه رو وارد کردم تو فایر وال ولی هنوز اررور میده چیکارش کنم . راهنماییم کنین
سلام دوستان منم چنین مشکلی دارم... تا میخوام واسه بازی سرچ کنم واسه join کردن این ارور میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر