Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من مد داستانی میرم رو هارد خیلی سخته خوبی هم مه داره مثل بقیه بازی ها Aim اتومات با نشونه نمیره رو کله طرف هدشات کنی Aim اش یکم سخته و متمی به کاور هست بدی Cod اینه کاورها کلا نمایشین دریغ از تخریبشون از اولم همیشه همین بوده

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستات من بازي رو امشب گرفتم بالاخره قيمت ١٧٠
ولي فقط ريجن ٢ هست
اكانت من هم ريجن ١ هست
برا دانلود نقشه هاي جديد و لباس و اسلحه و اينا مشكلي برام
پيش نمياد؟ فقط همين از تو اكانت ريجن ٢ام بزنم برا دانلود كافيه؟ نصب ميشه ك با اكانت ريجن ١كم بازي كنم؟؟
نيازي ب پرايمري كردن اكانت ريجن ٢ و اينا نيست؟

بعد دوتا كد هم داره يكي محتواي اضافه برا اينفينيت وارفر هست ك تو اكانت ريجن ٢ اروپام زدم درست شد مشكلي نبود
ولي اون كدي ك برا دانلود ريمستر مدرن وارفر هست هرچي واردش ميكنم ميگه اين كد وجود نداره و درست نيست يا اينكه از تاريخش گذشته . در صورتي ك تا ٢٠١٩ تاريخ داره

ممكنه كدش الكي باشه؟؟

گيج شدم دوستان
ممنون ميشم راهنماييم كنيد

پ . ن : كد ارور رو سرچ كردم تا مربوط ب منطقه ميشه
يدونه اكانت ريجن ٢ امارات ساختم جواب داد و مدرن وارفير ريمستر رو پرچيس كردم
لا مصب ٦٢ گيگ حجم بازيه . حالا اگه بخوام ديتا رو بريزم بايد حتما ديتا ريجن ٢ امارات رو بريزم ؟ ديتا ريجن ٢ اروپا جواب نميده؟
بعد برا بازي توي اكانت ريجن ١كم با مشكل مواجه نميشم ؟؟
همين ك دانلود بشه كافيه؟ يا هربار ك خواستم برم توي بازي بايد يه بار برم تو اكانت ريجن ٢ بعد برم تو ريجن ١كم؟

بعد برا آپديت اينفينيت وارفر كه ١٠ گيگ هست چطور؟
اونم بايد آپديت ريجن ٢ امارات بريزم؟ ديتاي آپديت با ريجن ٢ اروپا يا ريجن ١ فرق داره؟

92f64d47ba630d56c1f4e0679f36e4f7.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستات من بازي رو امشب گرفتم بالاخره قيمت ١٧٠
ولي فقط ريجن ٢ هست
اكانت من هم ريجن ١ هست
برا دانلود نقشه هاي جديد و لباس و اسلحه و اينا مشكلي برام
پيش نمياد؟ فقط همين از تو اكانت ريجن ٢ام بزنم برا دانلود كافيه؟ نصب ميشه ك با اكانت ريجن ١كم بازي كنم؟؟
نيازي ب پرايمري كردن اكانت ريجن ٢ و اينا نيست؟

بعد دوتا كد هم داره يكي محتواي اضافه برا اينفينيت وارفر هست ك تو اكانت ريجن ٢ اروپام زدم درست شد مشكلي نبود
ولي اون كدي ك برا دانلود ريمستر مدرن وارفر هست هرچي واردش ميكنم ميگه اين كد وجود نداره و درست نيست يا اينكه از تاريخش گذشته . در صورتي ك تا ٢٠١٩ تاريخ داره

ممكنه كدش الكي باشه؟؟

گيج شدم دوستان
ممنون ميشم راهنماييم كنيد

پ . ن : كد ارور رو سرچ كردم تا مربوط ب منطقه ميشه
يدونه اكانت ريجن ٢ امارات ساختم جواب داد و مدرن وارفير ريمستر رو پرچيس كردم
لا مصب ٦٢ گيگ حجم بازيه . حالا اگه بخوام ديتا رو بريزم بايد حتما ديتا ريجن ٢ امارات رو بريزم ؟ ديتا ريجن ٢ اروپا جواب نميده؟
بعد برا بازي توي اكانت ريجن ١كم با مشكل مواجه نميشم ؟؟
همين ك دانلود بشه كافيه؟ يا هربار ك خواستم برم توي بازي بايد يه بار برم تو اكانت ريجن ٢ بعد برم تو ريجن ١كم؟

بعد برا آپديت اينفينيت وارفر كه ١٠ گيگ هست چطور؟
اونم بايد آپديت ريجن ٢ امارات بريزم؟ ديتاي آپديت با ريجن ٢ اروپا يا ريجن ١ فرق داره؟

92f64d47ba630d56c1f4e0679f36e4f7.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
اره دیگه چون رجین 2 دو تا منطقه اس یکی اروپاس یکی امارات اینا اکثرا بازی های رجین 2 از امارات میارن مال اون منطقه میشه رجین 2 ها رجین 1 اش میگرفتی راحت بودی

• Like
Reactions: Xenon360

afshin-rnj

کاربر سایت
May 9, 2016
107
سیگنل بازی نسبت به bo3خیلی بهتر شده مولتیش هم بد نیست
مد زامبیش خیلی فان هست کسی هست بگه تا ادش کنم زامبیش رو دو نفری بریم
afshin-ranj
دوستان هم زامبی هستم هم مولتی
امروز پرستیژ کردم لولم الان 5 هست
اد کنید بازی کنیم :D

• Like
Reactions: Xenon360

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
چه قدر خوب بود كمپينش اشكم در اومد :D:| حتمن كمپينشو تا ته بازي كنين يكي از بهترين ها تو ده سال اخير بود خيلي منو تحت تاثير قرارداد :((

• Like
Reactions: afshin-rnj

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر