همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام
ما می‌خواهیم بازی Assassins Creed Revolution Game With Gold را دانلود کنیم،
اما نمیشه
از ما میخواد کردیت کارت و آدرس اضافه کنیم
قبلا اینطور نبود.
لطفا راهنمایی کنید
تا اونجا که میدونم باید برای بازیهای گلد کردیت کارت 1دلاری بخری بزنی به پروفایلت بعد راحت خریداری میکنی

• Like
Reactions: fifa13

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
آقا چيكار دارن ميكنن تو اون مايكروسافت،بعد از آخرين آپديتي كه دادن كنسول خود به خود دانلود هاي پاز شده رو ران ميكنه،٣ ٤ گيگ حجمم رفت

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: amir_k2m and Inanc

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان این مشکل برایه شماهم پیش اومده؟
کنسول روشن هرز گاهی صفحه آپدیت کنسول میاد بالا سرچ میکنه برایه آپدیت جدید ولی چیزی پیدا نمیکنه ارور میده چند گزینه داره یکیش ترای اگین که میزنی بازم پیدا نمیکنه سه تا گزینه دیگه داره دوتاش برای ریستارت خاموش کردن یدونشم اسکایپ میکنه بر میگردی به صفحه اصلی
قسمت ستینگم که میری نگاه کنی آپدیت جدید آماده میگه دستگاه به آخرین ورژن آپدیت شده!

• Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
آقا چيكار دارن ميكنن تو اون مايكروسافت،بعد از آخرين آپديتي كه دادن كنسول خود به خود دانلود هاي پاز شده رو ران ميكنه،٣ ٤ گيگ حجمم رفت

Sent from my iPhone using Tapatalk
بعد آپدیت جدید یه سری تنظیمات اضافه شده توی قسمت ستینگ قسمت آپدیت کنسول دوتا گذینه هست که خودکار تیک خورده یکی مربوط به آپدیت بازیهاست یکی هم مربوط به بروزرسانی برنامه ها که خودکار آپدیت میکنه تیکشونو بردارید دیگه همجین چیزی پیش نمیاد

• Like
Reactions: navid_x360 and worm

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
بعد آپدیت جدید یه سری تنظیمات اضافه شده توی قسمت ستینگ قسمت آپدیت کنسول دوتا گذینه هست که خودکار تیک خورده یکی مربوط به آپدیت بازیهاست یکی هم مربوط به بروزرسانی برنامه ها که خودکار آپدیت میکنه تیکشونو بردارید دیگه همجین چیزی پیش نمیاد
اونا رو همون اول آف کرده بودم که بازم اینطوری شد.خیلی عجیب بود کلا اولین بار که اینطوری شد داشت فیفا17 رو که آلردی پاز کرده بودم رو میگرفت که به موقع دوباره پازش کردم.فرداش کنسول رو که روشن کردم یکی دو ساعت بعدش اومدم نشستم پاش که دیدم بله ,4 گیگ گیرز رو گرفته.
خلاصه حواستون باشه.کلا احساس میکنم مایکروسافت xbox رو ول کرده چه از لحاظ انحصاری که عملا هیچ برنامه ای برای آینده نداره و هرچیم که بخواد E3 معرفی کنه ,کم کم دو سال بعدش میاد(تازه اگه کنسل نشه!), و بعدم که بیاد اطمینانی به استودیو ها نیست که چی تحویل بدن, و چه از لحاظ نرم افزاری که الان چند ماهه داشبورد لایو افتضاحه و هیچ image ی سر جای خودش نیست و خود کنسول هم از این باگ های عجیب غریب داره.
یادش به خیر دو سال پیش که این کنسول رو گرفتم اصلا به خرید کنسول سونی فکر هم نمیکردم و با وجود اینکه همه چیز برای وان گرون تر بود و اکثرا رفقا ps داشتن تا موقعیتش جور شد سریع وان رو گرفتم...

• Like
Reactions: amir_k2m

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
اونا رو همون اول آف کرده بودم که بازم اینطوری شد.خیلی عجیب بود کلا اولین بار که اینطوری شد داشت فیفا17 رو که آلردی پاز کرده بودم رو میگرفت که به موقع دوباره پازش کردم.فرداش کنسول رو که روشن کردم یکی دو ساعت بعدش اومدم نشستم پاش که دیدم بله ,4 گیگ گیرز رو گرفته.
خلاصه حواستون باشه.کلا احساس میکنم مایکروسافت xbox رو ول کرده چه از لحاظ انحصاری که عملا هیچ برنامه ای برای آینده نداره و هرچیم که بخواد E3 معرفی کنه ,کم کم دو سال بعدش میاد(تازه اگه کنسل نشه!), و بعدم که بیاد اطمینانی به استودیو ها نیست که چی تحویل بدن, و چه از لحاظ نرم افزاری که الان چند ماهه داشبورد لایو افتضاحه و هیچ image ی سر جای خودش نیست و خود کنسول هم از این باگ های عجیب غریب داره.
یادش به خیر دو سال پیش که این کنسول رو گرفتم اصلا به خرید کنسول سونی فکر هم نمیکردم و با وجود اینکه همه چیز برای وان گرون تر بود و اکثرا رفقا ps داشتن تا موقعیتش جور شد سریع وان رو گرفتم...
این مشکل رو منم بعد از آپدیت دارم و هر وقت کنسول رو ری استارت میکنم هرچی که پاز کردم دوباره خودکار شروع به دانلود میکنن.
سر همین 7 گیگ ترافیک سوخت از من

• Like
Reactions: amir_k2m and worm

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
نمیدونم چرا برای من همچین اتفاقی نیوفتاده:-??اما بنظرم تک تک بازیها رو پاز کنید و منتظر بمونید تا نوشته پاز ظاهر بشه بعد کنسول رو off یا نت رو off کنید

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
اگر مایکروسافت قصد ول کردن xbox رو داشت که اینهمه خرج برای scorpio نمیکرد. امسال هم انحصاری های خوبی داره میاد. به پای سونی نمیرسه ولی بالاخره هیچی هم نیست
cuphead بالاخره میاد خیالمون راحت میشه
sod2
crackdown3
و ...

• Like
Reactions: amir code

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732

شما فکر نکن سمت سونی هم همه چی گل و بلبله

پلی ۴ هم همین داستانا رو داره و بخوای دنبال ایراد باشی همه جا همین داستانه!

• Like
Reactions: poonoodi

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
بازم آپدیت جدید اومده با حجم 450 مگ این آپدیت چیکارا میکنه؟فکر کنم الان میشه عکس پروفایلو عوض کرد عکس دلخواهتو گذاشت چون یکی رو دیدم عکس ت ر ا م پو گذاشته بود رو پروفایلش:D

• Like
Reactions: playstation1

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام.
چند وقتي هست كه من هر چي اچيومنت تو بازي ها ميگيرم ثبت نميشه انگار. كسي نميدونه مشكل از كجاست؟
البته من خيلي كم بازي ميكنم و اكثرا هم آفلاينم. ولي بعد از اينكه آنلاين هم ميشم بازم اچيومنت هام اضافه نميشه..
از چند ماه پيش كه gears 4 رو داشتم بازي ميكردم اينجوري شد. بعد از اونم تقريبا ديگه بازي نكردم تا دو سه روز پيش كه داشتم halo reach بازي ميكردم. بازي رو تموم كردم اما تعداد اچيومنت هام ثابت مونده..
اگر كسي ميدون مشكل از كجاست لطفا كمك كنه

• Like
Reactions: playstation1

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
شما فکر نکن سمت سونی هم همه چی گل و بلبله

پلی ۴ هم همین داستانا رو داره و بخوای دنبال ایراد باشی همه جا همین داستانه!

سلام
کاملا درسته
من ps4 هم دارم . هیچ فرقی با وان نداره .
1- قیمت بازی های دیجیتال تو فروشگاهای هردو کنسول یکی است (چون قیمت رو تولیدکننده بازی مشخص میکنه نه فروشنده کنسول)
2- مرتب اپدیت میاد برای هر دو کنسول و فقط حجم ها اپدیت ها متغییر است . (اپدیت های سونی حجم کمتری دارن در کل)
3- همه بازی هایی که اپدیت دارن . حجم اپدیت یکسان است و ربطی به کنسول ندارد
4- برتری ps4 به xone بیشتر بخاطر قیمت پایین سی دی های بازی و تعداد زیاد عناوین دست دوم یا باز می باشد (این بخاطر استقبال بیشتر کاربران ایرانی و خرید بیشتر ps4 است که باعث شده قیمت ها شکسته بشه و کلا این داستان بخاطر نوستالزی کاربرای ایران پی اس میباشد . به نظرم اگر فروش ایکس باکس هم بالا بود همین اتفاق برعکس میافتاد و فراوانی سی دی های وان و وفور بازی دست دوم رو شاهد بودیم)
5- برتری پی اس فور به وان بخاطر استفاده از اکانت های افلاین . (که اکثر افراد استفاده نمیکنند چون هم امکان بازی انلاین رو از دست میدن و هم این خطر وجود داره که دستگاهشون توسط سونی بن بشه)

• Like
Reactions: wii baz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر