طرفداران ژانر FPS

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
منتظر بازیهای اکتیویژن باشم ؟ =)) معلوم نیست اینبار دیگه میخواد چه گندی بزنه .
کلاً میخواستم یه بازی تو همین سبک شبیه آورواچ و پالادینز باشم. ولی انگاری آورواچ هم پلیراش برای پی سی کمه و 5 دقیقه طول میده واسه یه مچ میکینگ ... law breakers هم معلوم نیست چی میشه, از کجا معلوم گند نزنه. چه بسا بازیهایی مثله cod iw که دیزاینر the last of us رو داشتن ولی گند زدن. حالا معلوم نیست nexon چه جور ناشری باشه ... از این بگذریم فک کنم بازیهای nexon روی رجیون ایران ممنوعه :|
عزیز شما کاری به پلیر نداشته باش...
هنوز که هنوزه گیرز 3 برای سال 2011 عین هلو پلیر میده.چنان مچ میکنه که خودت شوکه میشی.
ببین سلیقت چیه اونو انتخاب کن.
سرورای رینبو واقعا اون اوایل داغون بودن ولی خب کاربرا با توجه به سبک بازیشون بازم رینبو رو انتخاب کردن.
مولتی کاملا سلیقه ای هست.
اگه فست دوسداری خب تایتان فال اوور واچ یا همین بلک اوپس عالین.
اگه تاکتیکی دوسداری خب رینبو به مراتب بهتره.
حالا بتل هم بین این دو سبکه بنظرم.
اگه فست واقعی میخوای که باید منتظر بازی کلیف یا کواک باشی....
درکل زیاد دنبال پلیر نباش.سرورخوب باشه پلیر پیدا میکنه.چون شما بازی میکنی 5 به 5 یا 10 به 10 بازی میکنی.
دوتا لشکر نیستن که:D

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان بنظرتون چرا شرکتای بازی سازی تا بحال سراغ جنگ ایران و عراق نرفتن؟ بنظرم هشت سال جنگ پتانسیل بالایی داره برای یه بازی

این بازیا جنگی اگر داستان امروز دنیا باشه عواقب بد و خطرناکی رو داره
ممکنه باعث شروع جنگ جدیدی حتی بشه

• Like
Reactions: Mahdi444

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یکی از بهترین شوتر ها زندگیم
این بازی رو بار اول رو pc بازی کردم واقعا زیبا بود
بعد این بازی روی کنسول ها ps2 - nintendo ds و wii بازی کردم
تنها بازی شوتری هست که بار ها تمومش کردم

Final_Fronts_cover.png

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا این Quake جدا خوب هست. :D من زیاد نگاه خوبی نداشتم بهش با توجه به کاراکتر‌های مختلف و قابلیت‌هایی‌ که دارن، احساس می‌کردم یه رویکرد Overwatch مانند برداشتن بعد موفقیت اون.اما امروز یکم بازیش کردم و باید بگم واقعا با یه Quake طرف هستیم. :D کاراکتر‌های مختلف فقط بیست درصد قضیه رو تشکیل میدن، باقیش همون شوتر سرعتی و مبتنی‌ بر آرنا هست.
البته هنوز در مرحله کلزد آلفا قرار داره و طبیعتاً باگ زیاد مشاهده می‌شه، اما فکر کنم موقع عرضه واقعا بازی Unique و عالی‌ باشه.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
آقا این Quake جدا خوب هست. :D من زیاد نگاه خوبی نداشتم بهش با توجه به کاراکتر‌های مختلف و قابلیت‌هایی‌ که دارن، احساس می‌کردم یه رویکرد Overwatch مانند برداشتن بعد موفقیت اون.اما امروز یکم بازیش کردم و باید بگم واقعا با یه Quake طرف هستیم. :D کاراکتر‌های مختلف فقط بیست درصد قضیه رو تشکیل میدن، باقیش همون شوتر سرعتی و مبتنی‌ بر آرنا هست.
البته هنوز در مرحله کلزد آلفا قرار داره و طبیعتاً باگ زیاد مشاهده می‌شه، اما فکر کنم موقع عرضه واقعا بازی Unique و عالی‌ باشه.
کلوزد بتا رو بازی کردی کاوه؟:o:D:D، بابا توضیح بده قشنگ، کدوم hero رو برداشتی؟ بهترینشون کدوم بود؟ مپ ها چطوره؟ سرورهاش؟ سلاح ها؟ و....:D:D
سرعتی ترینشون به نظرم باید anarki باشه و قدرتی ترین هم glutch ، من slash رو خودم خیلی دوست دارم. واقعا هیجانزده ام کردی کاوه، یه پیشنمایشی چیزی براش برو:D، من متاسفانه خیلی فرصتم محدوده، ولی دارم دیوانه میشم تا تجربش کنم:D، اگه ببیشتر بازی کردی حتما یه پیش نمایش ازش بزار، با قلم عالیت، خوشحال میشم بیشتر راجب کیفیت بازی و کرکترها توضیح بدی>:D<:D.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کلوزد بتا رو بازی کردی کاوه؟:o:D:D، بابا توضیح بده قشنگ، کدوم hero رو برداشتی؟ بهترینشون کدوم بود؟ مپ ها چطوره؟ سرورهاش؟ سلاح ها؟ و....:D:D
سرعتی ترینشون به نظرم باید anarki باشه و قدرتی ترین هم glutch ، من slash رو خودم خیلی دوست دارم. واقعا هیجانزده ام کردی کاوه، یه پیشنمایشی چیزی براش برو:D، من متاسفانه خیلی فرصتم محدوده، ولی دارم دیوانه میشم تا تجربش کنم:D، اگه ببیشتر بازی کردی حتما یه پیش نمایش ازش بزار، با قلم عالیت، خوشحال میشم بیشتر راجب کیفیت بازی و کرکترها توضیح بدی>:D<:D.
متأسفانه توضیح بیشتر ممنوع هست. :D ظاهراً تا عرضه نسخه اوپن بتا اجازه حرف زدن از محتویات جزئیاتی و گذاشتن عکس و ویدئو نداریم.
من با Ranger و Visor بازی کردم. جفتشون جزو کلاس‌های میانی هستن و بالانس سرعت و قدرت دارن. همونطور هم که گفتی‌ Glutch و Sorlag قدرتی‌‌ترین کلاس‌ها هستن و Anarki هم سریع‌ترین هست. اما یه نکته‌ای که باید اشاره کنم بازی به هیچ وجه تم موبا نداره. کلیت بازی رو شوتینگ هست و خود کاراکتر‌ها شاید بیست درصد تو نتیجه بازی اثر داشته باشن.
نقش‌های بازی کاملا مبتنی‌ بر Quake هستن. برای گیمپلی سریع و آرنا محور طراحی شدن و پر از دراپ‌های مختلف هستن. اما در کنار سرعت وجه تاکتیکی هم دارن و باید دقیقا بدونی در چه مرحله از بازی در کجای نقشه باید قرار بگیری وگرنه درجا میکشنت. :D
از منظر سرور هم تا حالا چیزی مثل این ندیدم. :D در بدترین وضعیت پینگ من تا ۸۵ رفت فقط، خارجی‌‌ها هم بالاتر از ۴۰ ندیدم بینشون. تو ۴ ساعتی‌ که بازی کردم یک ثانیه لگ هم نبود. حالا گفتن تو این نسخه احتمالا مشکلات سرور و Netcode وجود داشته باشه، حالا نمی‌دونم دیگه تو بازی اصلی‌ میخوان چه شاهکاری کنن. :D
متأسفانه بیشتر از این دیگه نمی‌شه در مورد جزئیات صحبت کرد، فقط اینکه بازی عالی‌ هست. :D اوپن بتا اومد حتما بگیرین باهم بازی کنیم. ظاهراً زیاد هم نمونده تا عرضه نسخه عمومی بتا. فقط امیدوارم با توجه به اینکه روا پلتفرم‌های دیگه و استیم نمیاد، پلیربیسش آسیب نبینه.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
متأسفانه توضیح بیشتر ممنوع هست. :D ظاهراً تا عرضه نسخه اوپن بتا اجازه حرف زدن از محتویات جزئیاتی و گذاشتن عکس و ویدئو نداریم.
من با Ranger و Visor بازی کردم. جفتشون جزو کلاس‌های میانی هستن و بالانس سرعت و قدرت دارن. همونطور هم که گفتی‌ Glutch و Sorlag قدرتی‌‌ترین کلاس‌ها هستن و Anarki هم سریع‌ترین هست. اما یه نکته‌ای که باید اشاره کنم بازی به هیچ وجه تم موبا نداره. کلیت بازی رو شوتینگ هست و خود کاراکتر‌ها شاید بیست درصد تو نتیجه بازی اثر داشته باشن.
نقش‌های بازی کاملا مبتنی‌ بر Quake هستن. برای گیمپلی سریع و آرنا محور طراحی شدن و پر از دراپ‌های مختلف هستن. اما در کنار سرعت وجه تاکتیکی هم دارن و باید دقیقا بدونی در چه مرحله از بازی در کجای نقشه باید قرار بگیری وگرنه درجا میکشنت. :D
از منظر سرور هم تا حالا چیزی مثل این ندیدم. :D در بدترین وضعیت پینگ من تا ۸۵ رفت فقط، خارجی‌‌ها هم بالاتر از ۴۰ ندیدم بینشون. تو ۴ ساعتی‌ که بازی کردم یک ثانیه لگ هم نبود. حالا گفتن تو این نسخه احتمالا مشکلات سرور و Netcode وجود داشته باشه، حالا نمی‌دونم دیگه تو بازی اصلی‌ میخوان چه شاهکاری کنن. :D
متأسفانه بیشتر از این دیگه نمی‌شه در مورد جزئیات صحبت کرد، فقط اینکه بازی عالی‌ هست. :D اوپن بتا اومد حتما بگیرین باهم بازی کنیم. ظاهراً زیاد هم نمونده تا عرضه نسخه عمومی بتا. فقط امیدوارم با توجه به اینکه روا پلتفرم‌های دیگه و استیم نمیاد، پلیربیسش آسیب نبینه.
پسر دلم رو کباب کردی:D، دیگه توضیحات بیشتر رو اگه اجازه هم داشتی بدی من بهت میگفتم نده چون من پشت کامپیوتر با خوندن متنت از شعف میمردم فکر کنم:D:D:D. دقیقا مصاحبه های willits هم همیشه همین بود که quake مکانیزم های core گیم پلیش حفظ شده و دقیقا یه arena shooter سرعتی هست و با اینکه کرکترها قابلیت های منحصر به فرد دارن ولی به هیچ وجه یه class base shooter نیست. و خیلی خیلی از این بابت خوشحالم که سرورهای بازی عالین با این تفاسیر. فقط منم نکته نگران کننده برام همین محدود بودن بازی و از دست دادن فن بیسش هست چون فقط داره روی pc میاد. البته بازی quake همیشه pc platform بوده و این نکته خوشحال کننده ماجرا برای pc gamer ها هست ولی خب از دید من که هیچ نعصبی رو پلتفرم خاصی ندارم ناراخت کنندس که بازی در دسترس همه نیست و ممکنه خیلیا تجربش نتونن بکنن.:D:|

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
بچه ها چندروز دیگه شوتره ناب از یه استودیو ناب یعنی ارکین داره میاد...
خیلی منتظرم.خصوصا الان دارم دیسانرد 2 رو بازی میکنم یه شدت هایپ زدم.
امسال تا الان معرفیا عالی بودن.
Prey که چندروز دیگه میاد.دستینی 2 استاروارز 2 که بخش تکنفره داره.تریلر کالاف که خیلی امیدوارم بهش به خصوص اینکه سازنده ادونس هستش.تا الان عالی بودن.دوتا اسنایپر هم که اولیش خوب بود دومیش گند زد.کنفرانس بتسدا هم که شوتر ولف معرفی میشه.دیگه بهتر ازین نمیشه خدایی
البته پارسال رویایی بود.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza