susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
این قسمتش خوب بود اما یک سری ایرادات وجود داره که نشون میدده چقدر سریع فیلم ساختند و روی ان کار نشده و اینکه قصد دارند در 9 قسمت صل تموم کنند اتفاقها داره خیلی سریع پیش میره و خلاقیت را کمتر کرده
امیدارم قسمت های بعد بهتر بشه

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر
prison-break-kellerman.jpg

Miss YOU=((=((=((

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
عجب سریالی بود thirteen reasons why !
اصلا فکر نمی کردم اینقدر درگیر کننده باشه. واقعا این چند روزه باهاش زندگی کردم. حتی وقتی مشغول کار دیگه بودم تو فکر سریال بودم که دلیل بعدی چی میتونه باشه!
واسم سوال شده بود پسر صاف و ساده ای مثل کلی که آزارش به مورچه هم نمیرسه چی کار کرده که یه نوار کاست درموردشه .
بعضی وقتا فکر می کردم که همه ی این کارها نقشه ی تونی و هانا باشه تا بقیه سر عقل بیان. امیدوار بودم قسمت آخر هانا زنده و سر حال پیداش بشه. ولی قسمت 12 حکم تیر خلاص داشت. دیگه مطمئن بودم هانا برای همیشه رفته.
قسمت 13 یکی از خشن ترین و ناراحت کننده ترین تصاویری بود که تا به حال دیده بودم.
کارگردانی و تدیون واقعا عالی بود. تغییر خط زمانی بدون کات خوردن و فقط با گرم و سرد شدن تصویر فراتر از سریال های تلویزیونی بود.
واسم جالب بود با زخمی که کلی قسمت اول برداشت ، مرز بین گذشته و حال را بدون هیچ نوشته ای مشخص می کردن.
بنظر میرسه با توجه به پایان میتونه فصل دومی هم داشته باشه.
البته یکی دو قسمت، مثل اپیزود زک کمتر از انتظار بود.
در کل این سریال را از دست ندید.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
الیزابت ماس واسه نقشش توی The Handmaid’s Tale زاده شده ، پشمام ریخت از همه چی ـه سریال
عالیه
کاری به سیاه بازیای سیاسیش و فمینیستیش نداشته باشین فقط از سریال لذت ببرین ...

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
west world روند صعودی نزولیش چطوریه؟ من سه قسمتی دیدم هیچ جذابیت خاصی نداشت برام، ترجیح دادم آرون فیست رو ببینم تا اون :| الانم نصفه نیمه مونده، به سلیقم نساخته یا اپیزودای بعدی تغییر خاصی توش ایجاد میشه؟

خب از اونجایی که فصل اول رو تموم کردم لازم دیدم خودمم به این سوالم جواب بدم :D بعد از قسمت 4 نسبتا جذبش شدم و قسمت 5 و 6 هم خوب جلو رفت، اما قسمتای بعدی واقعا جذاب بودن! روند سریال شدیدا صعودی بود و کاملا راضیم از دیدنش.

در کل سریالیه که ممکنه خوشتون نیاد، ولی اگه خواستین هم ببینید با این نیت ببینید که بعد از قسمت 4 یا 5 برای دراپ یا ادامه دادنش تصمیم گیری کنید، چون ممکنه 3 قسمت اول جذابیت خاصی نداشته باشن.

• Like
Reactions: Amin.AP

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من فرار از زندان رو با تمام عشق ، علاقه ، نوستالژى و... از قسمت دوم گذاشتم كنار واقعا ديگه نميخوام ببينم. جاى اون يك انيميشن ٢٠ دقيقه اى و رَد داده اى بنام rick and morty ميبينم كه دوستان دربارش گفتن. قبلا چند انيميشن سريالى با تم اغراق شده(!) ديده بودم ولى اين ... خدا رحم كنه واقعا! خيلى فازش بالاست. الان ٥ قسمت ديدم و به بقيه هم پيشنهاد ميكنم ببينن.

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
نمیدونم این better call saul این قدر خوبه یا من فقط این طوری فکر میکنم ...
ثانیه ثانیه ش لذت بخشه...
کارهای مایک که توی یه سکوت خاص انجام میشه.
دیوونه بازی های جیمی ...
دیدن شخصیت های دوست داشتنی ...
لانگ شاتهای زیبا از طبیعت و ساختمونا که وافعا چشم نوازن ...
دمشون گرم.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
واقعا گاس فرینگ چقدر شخصیت معرکه ایه واقعا چقدر معرکه است انصافا دو فصل اول better call soul انگار یه چیزی کم داشت ولی ورود گاس خلا سریال رو پر کرد
واقعا دم گیلیگن گرم با این شخصیتش Giancarlo Esposito که دیگه حرفی برای گفتن باقی نمی گذاره از همون بریکینگ بد تا حالا شیفته این بشرم

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
واقعا گاس فرینگ چقدر شخصیت معرکه ایه واقعا چقدر معرکه است انصافا دو فصل اول better call soul انگار یه چیزی کم داشت ولی ورود گاس خلا سریال رو پر کرد
واقعا دم گیلیگن گرم با این شخصیتش Giancarlo Esposito که دیگه حرفی برای گفتن باقی نمی گذاره از همون بریکینگ بد تا حالا شیفته این بشرم
حالا ما که حساس نیستیم اما اسپویلر هم استفاده میکردی بد نبود برادر :D

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
The Leftovers
واقعا شاهكاره سيزن ٢ رو تموم كردم
هولي شت فقط...
OST هاش هم واقعا ادمو ميبرن يه دنيا ديگه
واقعا جاي تاسف داره سريال هايي مثل The Leftovers و Hannibal و...
انقدر بيننده كم دارن و كم شناخته شده هستن كه اخرم مجبور ميشن كنسل كنن و فصل هاي بعديشون رو نسازن
اونوقت مضخرف هايي مثل SN و VD انقدر بيننده دارن :|
خصوصا تو ايران كه طرف به Westworld ميگه مضخرف و سريال مورد علاقش Supernatural هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
من فرار از زندان رو با تمام عشق ، علاقه ، نوستالژى و... از قسمت دوم گذاشتم كنار واقعا ديگه نميخوام ببينم. جاى اون يك انيميشن ٢٠ دقيقه اى و رَد داده اى بنام rick and morty ميبينم كه دوستان دربارش گفتن. قبلا چند انيميشن سريالى با تم اغراق شده(!) ديده بودم ولى اين ... خدا رحم كنه واقعا! خيلى فازش بالاست. الان ٥ قسمت ديدم و به بقيه هم پيشنهاد ميكنم ببينن.
ريك اند مورتي بنظرم چندين لول از تمام انيميشن هاي موجود بالاتره
يعني واقعا دونه دونه اپيزود هاش شاهكاره
خدارو شكر قراره ١٢ فصل هم باشه
فصل ٣ هم تابستون مياد بقيه اپيزود هاش
جالبيش اينه صدا پيشه ريك و مورتي يك نفر هست Dan Harmon هست اسمش
به همه پيشنهاد ميكنم حتما ريك اند مورتي رو ببينن

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
خدارو شكر قراره ١٢ فصل هم باشه
جالبيش اينه صدا پيشه ريك و مورتي يك نفر هست Dan Harmon هست اسمش

اون 12 فصله بودنش جایی اعلام شده؟
اگه واقعی باشه که خیلی خبر خوبیه :D
جسارتا اون قسمت دومشو هم جابجا گفتین، دن هارمن و جاستین رویلند با همدیگه خالق این سریالن و رویلنده که جای چندتا از کاراکترا (از جمله خود ریک و مورتی) صحبت میکنه نه هارمن:)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Spartan AR

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
اون 12 فصله بودنش جایی اعلام شده؟
اگه واقعی باشه که خیلی خبر خوبیه :D
جسارتا اون قسمت دومشو هم جابجا گفتین، دن هارمن و جاستین رویلند با همدیگه خالق این سریالن و رویلنده که جای چندتا از کاراکترا (از جمله خود ریک و مورتی) صحبت میکنه نه هارمن:)
ممنون بابت اصلاح :D
اون دوازده تا قسمت رو تو اپیزود اول سیزن 3 اخرش ریک میگه...
اونجا که داره می*ینه دهن مورتی :D
میگه 9 فصل دیگه تا سژوان سس رو بگیرم احتمالا همون 12 فصل هست دیگه

• Like
Reactions: Torch Bearer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر