PlayStation Gravity Rush 2

نسخه دوم بازی در کنفرانس توکیو گیم شو سونی معرفی شد!

اطلاعات داستانی:

- داستان بازی کمی بعد از اتفاقات نسخه اول رخ میدهد.

- کت به همراه سید و ریون برای بررسی یک اتفاق غیر عدی گرانشی که در سطوح بالایی شهر رخ داده به آنجا میروند و در آنجا گرفتار یک طوفان گرانشی میشوند و سر از یک مکان دیگر در میاورند؛ شهری به نام بانگا

- آنها در بانگا مجبور به بردگی و کار اجباری در معدن میشوند

تصاویر:

Attachments

• GravityRush2-1.jpg
    GravityRush2-1.jpg
    212.3 KB · مشاهده: 80
  • GravityRush2-8.jpg
    GravityRush2-8.jpg
    98.7 KB · مشاهده: 91
  • GravityRush2-9.jpg
    GravityRush2-9.jpg
    70.7 KB · مشاهده: 92
  • GravityRush2-10.jpg
    GravityRush2-10.jpg
    83.9 KB · مشاهده: 93
آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
qcwj_0fb08e47ffc00fe718079998a05fe8b3.jpg

اولین بار که این ارت ورک رو دیدم ... فکر نمیکردم چیز خاصی جز یه فن ارت باشه ... ولی مثل اینکه الان تایید شده بین دو بازی تبادل کاستوم دارن و فعلا حداقل kat از کاستوم yorha تو اپدیت بعدی میتونه استفاده کنه.... کاش برای yorha هم این کار رو بکنن خیلی کاوایی و اتاکو پسند میشه.

Gravity Rush 2 to get NieR: Automata 2B collaboration costume - Gematsu

j5dt_gravity-rush-2-kat-nier-dlc-confirm_02-23-17.jpg

نظرتون چیه ؟؟ فقط برید حالشو ببرید

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من که بدم میاد:-"
البته آرت ورک نیست و فن آرت بوده:-" طرف با نوستاراداموس فامیل بوده گویا:-"
چون به واقعیت پیوست بهش گفتم ارت ورک ... اصلا شاید این ارت رو دیدن .. خوششون اومد گفتن بریم یه همچین حرکتی بزنیم ...

• Like
Reactions: KingAmir and Akiba

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خب بازی را تموم کردم خواهشم رو سرم خراب نشید اما اصلا با بازی حال نکردم انتظارم خیلی بیشتر بود.شماره اول بازی یکی از بهترین بازی هایی بود که روی ویتا بازی کردم حتی پلاتنیوم هم کردمش.اما این شماره را فقط داشتم بازی میکردم زودتر تموم شه .دوربین بازی واقعا رو مخ بود مخصوصا توی مبارزه با باس های بازی خیلی اذیت میکرد .یکسری ماموریت مخفی کاری بی سر وته تو بازی بود که اصلا به سبک این بازی نمیخورد و رو اعصاب بود.یکسری دانژن های بازی مراحلی که stone tablet بود کسایی که بازی کردن میدونن چی میگم خیلی طولانی و تکرار شونده بودن و لذت بازی را برای من به عذاب تبدیل کردن.کلا چون خیلی انتظارم از بازی بالا بود یکم تو ذوقم خورد وگرنه بازی یکسری پتانسیل هم داشت از جمله موزیک های بی نظیرش.
فعلا برم سراغ nier تا پرسونا نیومده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
از اون جایی که بازی ناامید کننده از آب دراومد دیگه حسش نیست بریم سراغ DLC :D

خب خوشحالم که برای من یکی از بهترین بازی های این چند سال اخیرم بوده تا اینجاش که رفتم ...

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
دی ال سی بازی 2 ساعته تمومه چندتا باس خفن هم داره اواخر بازی هم به اوج میرسه ولی بنظرم با وجود تمام قدرت های خفن ریون قدرت ضربش تو هوا کاملا صفر رسما باگه این حرکتش:| بنظرم هم منطقیه چون این بازی تمرکزش رو کت هست که خب تمام حرکاتش کامل و بی نقصه و طبیعه رو شخصیت فرعی کار نکنند ولی درکل دی ال سیه عالی بود کل زندگی ریون تو دستتون میاد:x کاملا هم این دو ساعت رو صندلی میخکوب میشید کشش بالایی داره:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
18 ساعته بازی کردم کلا 24 درصد بخش استوری رو رفتم ... ماموریت جانبی هم 7-8 تا و چلنج هم 2 تا بیشتر نرفتم ....

کت هم مرز های کاوایی و کیوت بودن و دوست داشتنی بودن رو کهکشانی جا به جا کرده .... خیلی دارم از بازی لذت میبرم ....

• Like
Reactions: KingAmir

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من چند روزیه بازی رو شروع کردم!:-" و حدود 50-60% داستان و هرچی ماموریت فرعی تا اینجا بوده و مقادیر زیادی چلنج رو رفتم:-"

حالا نظر نهایی فعلا هیچ، ولی Treasure Hunt خیلی خوب و معتاد کننده ست!>:)
جمع کردن Dusty Tokenها و جایزه هایی که میده هم خوب و ترغیب کننده ست:D

کلا که همه جوره از شماره اول سر بوده تا الان!:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بالاخره بخش داستانی بازی+ماموریت های فرعی+چلنج ها تموم شدن ، و فقط مونده عکاسی ها(اینم دو سریش تموم شده، دو سری دیگشم فقط یکی دوتا عکس مونده، اون Saghasi هم که ازش متنفرم خیلی سخت پیدا میشن:| ) و کامل آپگرید کردن قدرت های کت:D

در مورد بازی... واقعا یک پیشرفت عظیم از همه نظر!!! نسبت به شماره اول بود!
همه چیز عالی بود!:x نمیدونم از کجا بگم، ولی کلا همه چیز دیگه:-" ماموریت های فرعی، تنوع(محیطی و طراحی هنری) مراحل ، داستان ، قابلیت های فرعیه بازی(همون آنلاین:D ) ، گیم پلی و ...

داستان هم عالی و جذاب! و از همه مهم تر اینکه به سوال ها جواب دادن:x پایان رو هم درست حسابی جمع کردن و بستن!

با مازیار هم کاملا موافقم! کت مرزهای کاوایی بودن رو شکونده:D ، مخصوصا دو حالت تعجب و خوش اومدنش از چیزی، خیلی صداش باحال میشه! عالیه:)) :x

بازی هم چقدر لباس های مختلف و باحال داشت!:D حال داد از این نظر:D (این احسان @Kaine میدونه من چقدر دوست دارم تو بازی ها لباس های متنوع و ... باشه:D )

در کل که حتما پیشنهاد میشه بازی رو بگیرید! البته بعد از بازی کردن شماره ی اول حتما!:D

---
پروژه بعدی: داستان بانو Raven >:) ، و بعدش برمیگردم برای پلاته GR2 :D

---
اون آهنگی که میدونید هم...
وقتی پخش شد میگفتم این عالیه و ...، باید دانلودش کنم! ولی مشکلی که داشت، کوتاه بودن بیش از حدش بود!
وقتی دیدم نسخه ی کاملش پخش شد بسی کیفور گشتم!:x رفت برا دانلود:D

---
آها مشکل دوربین هم...فقط اون مرحله ای که قدرت Jupiter رو گرفتیم من خیلی مشکل داشتم باهاش:|
بقیه ی موارد چیزی نبود که باعث اعصاب خوردی بشه و این حرفا:D یعنی کلا مشکلی نبود تو مبارزه ها به نظرم:D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بشر اين jupiter عجب ابيليتي مادر بكريديه

خيلي خوبه همه جي ... از وقت اومديم تو هكسويل اصلا نتونستم از بازي و خط داستاني جدا شم ... فقط اميدوارم بركرديم لاهو يا بين دو شهر تراول كنيم هكسويل خيلي نوستالزيكه ولي اصلا اتمسفر بشاش و عظمت لاهو رو نداره... كاركتراشم دوست داشتني ترن

ميكم اين مراحل مخفي كاري كه بعضا ازش ميناليدن كي ميرسم بهشون؟

• Like
Reactions: KingAmir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر