دانلود نرم افزار FREE MCBOOT 2017 V1.1 BY VENDOR

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
داداش من خودم رو هاردم هک hdd osd نصب کردم بدون نیاز به فری مک بوت بازی ها رو تو browser میبینم..این فری مک بوت این ورژن که برای دانلود قرار دادی چجور بازیهای ps1 تشخیص میده..تو چه قسمتی میفت ..

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
داداش من خودم رو هاردم هک hdd osd نصب کردم بدون نیاز به فری مک بوت بازی ها رو تو browser میبینم..این فری مک بوت این ورژن که برای دانلود قرار دادی چجور بازیهای ps1 تشخیص میده..تو چه قسمتی میفت ..
بازی ها رو در opl میتونی ببینی و از اونجا میتونی اجرا کنی. تو وبلاگ برنامه کاملا توضیح دادم.

• Like
Reactions: silent ops

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
داداش این سیو کردنش چجور اصلأ مموری کارت ps1 تشخیص نمیده..خودش تو فلش سیو میکن وقتی دستگاه خاموش میکنی
سیو تو فلش پاک میشه..

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
داداش این سیو کردنش چجور اصلأ مموری کارت ps1 تشخیص نمیده..خودش تو فلش سیو میکن وقتی دستگاه خاموش میکنی
سیو تو فلش پاک میشه..
سیو ها رو در کارت حافظه مجازی انجام میده. داخل پوشه pops به اسم ایمیج بازی فولدر درست میکنه. داخل فولدر هم 2 تا کارت مجازی ایجاد میشه. سیو ها هم با خاموش شدن دستگاه پاک نمیشن.

• Like
Reactions: silent ops

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
مشکل همین جاس که سیو میکن سیو بازی داخل خود پوشه هست
حتی موقع لود سیو پیدا میشه ولی اجرا نمیشه مثلا بازی مدال افتخار یه بار سیو کردم ..توش بود ..وقتی دستگاه ریسیت کردم بازی اجرا کردم ایکن سیو بود وقتی روش زبدر میزدم میخاست لود کن ٔ.خطا میداد چند بار امتحان کردم همین بود..رو کراشم امتحان کردم شبیع این بود

آخرین ویرایش:

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
مشکل همین جاس که سیو میکن سیو بازی داخل خود پوشه هست
حتی موقع لود سیو پیدا میشه ولی اجرا نمیشه مثلا بازی مدال افتخار یه بار سیو کردم ..توش بود ..وقتی دستگاه ریسیت کردم بازی اجرا کردم ایکن سیو بود وقتی روش زبدر میزدم میخاست لود کن ٔ.خطا میداد چند بار امتحان کردم همین بود..رو کراشم امتحان کردم شبیع این بود
تست میکنم و خبرش رو میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر