خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

eeeeee

کاربر سایت
Mar 10, 2008
153
نام
EHSAN
جفتشون 2016 هستن
تلویزیون X800dجدیدتره از x850d هستش
به نظرات دقت کنید قبلش از صحت گفته ها مطمئن شید ک بعد مشکل ساز نشه

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.کیفیت تصویر هم برام خیلی مهمه توی حالت گیم مود کیفیت تصویر افت میکنه اما میگن تلویزیون سونی حتی توی حالت گیم مود هم میتونی کیفیت رو مثل خارج از حالت گیم مود بالا ببری با دستکاری توی سیتینگ تلویزیون اما سامسونگ اینجوری نیست میخواستم بدونم اگر سونی بخرم توی حالت گیم مود کیفیت تصویر افت نمیکنه چون میخوام ps4 pro بگیرم و بازیها رو با نهایت کیفیتشون بازی کنم نه اینکه مجبور بشم بزارم رو حالت گیم مود و کیفیت افت کنه. حالمون هم گرفته بشه.شما خودت تلویزیون سونی دارید ایا این موضوع حقیقت داره یا نه
دوست عزیز سونی ۸۵۰ تو حالت گیم مود اصلا افت کیفیت نداره و میتونی تنظیماتشم تغییر بدی.
کیفیت تصویرش در گیم عالیه.
چند وقت قبل چند تا عکس از اجرای بازیها روی ۸۵۰ همینجا گذاشتم.پیداشون کن و ببین حتمن.
در ضمن علاوه بر گیم تو کاربردهای دیگه هم راضیت میکنه.مثل فیلم دیدن و ...
و بهترین آپ اسکیل رو سونی داره که برای دیدن شبکه های داخلی هم عالی عمل میکنه

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

دوستان به نظرتون تا مبلغ 2200 فقط برای بازی با ps4 مدل w650D بگیرم؟راضیم میکنه؟
دوست عزیز پولتو برسون به ۳ تومن و یدونه sony x8000d بخر..مطمئن باش پشیمون نمیشی

جفتشون 2016 هستن
تلویزیون X800dجدیدتره از x850d هستش
به نظرات دقت کنید قبلش از صحت گفته ها مطمئن شید ک بعد مشکل ساز نشه
دوست عزیز میشه یه لینک بدی که نشون بده ۸۰۰ بعد ۸۵۰ معرفی شده؟
جهت اطلاع بگم که سونی اول مدلهای ۷۰۰ و ۷۵۰ و ۸۰۰ رو معرفی کرد...
و بعد از اون مدل ۸۵۰ به بالا رو معرفی کرد.
لطفا لینک بده که ثابت بشه گفته های من درسته یا شما و کی بدون اطلاع نظر داده

Last edited by a moderator:

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
751
دوست عزیز سونی ۸۵۰ تو حالت گیم مود اصلا افت کیفیت نداره و میتونی تنظیماتشم تغییر بدی.
کیفیت تصویرش در گیم عالیه.
چند وقت قبل چند تا عکس از اجرای بازیها روی ۸۵۰ همینجا گذاشتم.پیداشون کن و ببین حتمن.
در ضمن علاوه بر گیم تو کاربردهای دیگه هم راضیت میکنه.مثل فیلم دیدن و ...
و بهترین آپ اسکیل رو سونی داره که برای دیدن شبکه های داخلی هم عالی عمل میکنه

x800d یکی از دوستان دارن وقتی گذاشتم توی حالت گیم خیلی افت کرد کیفیت تصویر ایا میشه تلویزیون رو دستکاری کرد از طریق سیتینگ و کیفیت اون رو در حدی بالا ببریم که مثله حالت خارج از گیم بشه مثلا اگه اشتباه نکنم یه حالت داشته پویا نوشته شده بود روی اون حالت خیلی کیفیت خوب بود ولی اینپوت لگ بالا میرفت میخوام بدونم توی حالت گیم مود میشه کیفیت رو به اون حد برسونی یا نه.ممنون از شما

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام دوستان
یه سری از نظرات رو خوندم
زیاد از خرید TV سر در نمیارم
مقاله ایی چیزی هست ک ک به زبان ساده نوشته شده باشه و اطلاعات منو بالا ببره؟
پ.ن:هیچ اسمی از تلوزیون های LG نیومده عجیبه؛یعنی خوب نیستن؟

• Like
Reactions: snoko

eeeeee

کاربر سایت
Mar 10, 2008
153
نام
EHSAN
دوست عزیز میشه یه لینک بدی که نشون بده ۸۰۰ بعد ۸۵۰ معرفی شده؟
جهت اطلاع بگم که سونی اول مدلهای ۷۰۰ و ۷۵۰ و ۸۰۰ رو معرفی کرد...
و بعد از اون مدل ۸۵۰ به بالا رو معرفی کرد.
لطفا لینک بده که ثابت بشه گفته های من درسته یا شما و کی بدون اطلاع نظر داده

اولا شما مدعی شدی ک قدیمی تره
کاش افکار پوچ خودمونو به دیگران تحمیل نمی کردیم
X750 x800 x700 نیمه 2016 معرفی شدن
Sony X800D Review: 2016 4k HDR TV - XBR49X800D, XBR43X800D for Sale
اینم متنش
Sony’s line of 2016 4K HDR TVs has turned out to be quite extensive and varied in its prices and qualities. After first releasing their initial series of high-priced (but not exorbitantly expensive) XBR-D TVs in the beginnings of 2016 in the form of the X930D, X900D, X850 D and “flagship” X940D models, which all featured high dynamic range, wide color gamut and a fresh new design, the company then further surprised tech watchers and consumers with their more economical but still HDR-capable mid 2016 releases of the X800D, X750D and X700D 4K models, which came out in a more limited range of sizes but at considerably more budget-oriented prices.

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
سلام دوستان
یه سری از نظرات رو خوندم
زیاد از خرید TV سر در نمیارم
مقاله ایی چیزی هست ک ک به زبان ساده نوشته شده باشه و اطلاعات منو بالا ببره؟
پ.ن:هیچ اسمی از تلوزیون های LG نیومده عجیبه؛یعنی خوب نیستن؟
فقط سری جدید oled های lg برای بازی خیلی مناسبن مثل b6 که اینپوت لگشون از اکثر tv های بازار خیلی بهتره حتی از مدل های جدید سونی ولی چون گرونن کسی طرفش نمیره مثلا الان 55 اینچ b6 4k oled قیمتش حدود 7 تومنه
مدل C7 هم امسال lg داده بیرون که شاهکاره پایین ترین اینپوت لگ بین تمام TV های عرضه شده رو داره
که بررسی تخصصیش توسط سایت ها اومده بیرون که همه گفتن بهترین TV برای گیمرهاست ولی قیمتش وحشتناک بالاست 55 اینچش 3 هزار دلار قیمت داره تا الان هم تو بازار ایران نیومده

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
سلام به همه دوستان عزیز.راستش میخوام یه تلوزیون x850d sony بخرم اما نگران اینپوت لگش هستم که بالا هستش قبلا هم از این اینپوت لگ زیاد ضرر دیدم الان دیگه میترسم تلویزیون اینپوت لگ بالا بخرم.پولمم بیشتر از این تلویزیون نمیکشه.توی سایت ریتینگ هم خوندم نوشته با اخرین اپدیت هم هنوز یه مقدار بالا هستش حالا انگلیسیم هم خوب نیست شاید من بد متوجه شدم x800d انگار خیلی سرتر از x850d از لحاظ اینپوت لگ. لطفا راهنمای کنید
دوست عزیز من خودم 850d رو دارم و با اینکه شک داشتم که اپدیت جدیدی که سونی داده برای تلویزیونم مناسب هست یا نه، دلو به دریا زدم و اپدیت کردم که خدا رو شکر مشکلی پیش نیومد و اما در مورد اینپوت لگ خدمتت بگم که متاسفانه هنوزم توی حالت hdr کاملا مشخصه که بهبودی نسبت به قبل پیدا نکرده(البته که تو حالت گیم بسیار عالی عمل میکنه) ، هرچند که از باقی موارد این تلویزیون کاملا راضی هستم اما زمانی که بین حالت گیم و hdr سوییچ میکنم اینپوت لگ حالت hdr کاملا مشخص هست و به نظرم مناسب برای بازی نیست.

باشد که رستگار شویم.

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
751
دوست عزیز من خودم 850d رو دارم و با اینکه شک داشتم که اپدیت جدیدی که سونی داده برای تلویزیونم مناسب هست یا نه، دلو به دریا زدم و اپدیت کردم که خدا رو شکر مشکلی پیش نیومد و اما در مورد اینپوت لگ خدمتت بگم که متاسفانه هنوزم توی حالت hdr کاملا مشخصه که بهبودی نسبت به قبل پیدا نکرده(البته که تو حالت گیم بسیار عالی عمل میکنه) ، هرچند که از باقی موارد این تلویزیون کاملا راضی هستم اما زمانی که بین حالت گیم و hdr سوییچ میکنم اینپوت لگ حالت hdr کاملا مشخص هست و به نظرم مناسب برای بازی نیست.

باشد که رستگار شویم.
x800d یکی از دوستان دارن وقتی گذاشتم توی حالت گیم خیلی افت کرد کیفیت تصویر ایا میشه تلویزیون رو دستکاری کرد از طریق سیتینگ و کیفیت اون رو در حدی بالا ببریم که مثله حالت خارج از گیم بشه مثلا اگه اشتباه نکنم یه حالت داشت پویا نوشته شده بود روی اون حالت خیلی کیفیت خوب بود ولی اینپوت لگ بالا میرفت میخوام بدونم توی حالت گیم مود میشه کیفیت رو به اون حد برسونی یا نه.ممنون از شما

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
سلام به همه دوستان عزیز.راستش میخوام یه تلوزیون x850d sony بخرم اما نگران اینپوت لگش هستم که بالا هستش قبلا هم از این اینپوت لگ زیاد ضرر دیدم الان دیگه میترسم تلویزیون اینپوت لگ بالا بخرم.پولمم بیشتر از این تلویزیون نمیکشه.توی سایت ریتینگ هم خوندم نوشته با اخرین اپدیت هم هنوز یه مقدار بالا هستش حالا انگلیسیم هم خوب نیست شاید من بد متوجه شدم x800d انگار خیلی سرتر از x850d از لحاظ اینپوت لگ. لطفا راهنمای کنید

باشد که رستگار شویم.
x800d یکی از دوستان دارن وقتی گذاشتم توی حالت گیم خیلی افت کرد کیفیت تصویر ایا میشه تلویزیون رو دستکاری کرد از طریق سیتینگ و کیفیت اون رو در حدی بالا ببریم که مثله حالت خارج از گیم بشه مثلا اگه اشتباه نکنم یه حالت داشت پویا نوشته شده بود روی اون حالت خیلی کیفیت خوب بود ولی اینپوت لگ بالا میرفت میخوام بدونم توی حالت گیم مود میشه کیفیت رو به اون حد برسونی یا نه.ممنون از شما
ببین منظورت از کیفیت چیه؟ وضوح تصویر عالیه ، کیفیت و عمق رنگ مشکی عالی نه ولی خوبه من مشکل ندارم ، کیفیت رنگ ها به شدت عالیه یعنی واقعا لذت میبرم از این تلویزیون ، روشنایی تصویر عالی نه ولی خوبه من راضی هستم ، اینپوت لگشم که اصلا فکر نکن بهش عالیه عالیه، همه ی این موارد در مورد حالت گیم مود بود
حالا نکته ای که میشه از اینجا فهمید اینه که همون حسنایی که حالت hdr داره(روشنایی بیشتر+عمق بیشتر همه ی رنگها) ، تو حالت گیم مود فقط در مورد روشنایی ضعف داره که اونم با تنظیمات دستی تقریبا 50 الی 60 درصد بهبود پیدا میکنه.
پیشنهاد بنده اینه که اگر حتما تو فکر استفاده از حالت hdr برای بازی هستی مدل های دیگه رو مد نظر قرار بده، و اگر نه مهم نیست برات این تلویزیون شما رو راضی میکنه.

باشد که رستگار شویم.

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
اقای سعیدتاج متوجه شدی برادر؟
یکی از علما مدلی ک میخرن دیگه خدا روبنده نیستن قضیه همون جنبه اس تو دورهمی ک یارو پیکان دار شد
عاشق تلویزیونشه چیکارش داری؟واقعیتا رو نگو!
روش حساسه ناراحت میشه

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

اگه تلویزیون 4K نباشه و امکان خریدش هم نباشه، خرید پی اس 4 معمولی رو پیشنهاد میدین یا بازم پرو؟
بنظر من اسلیم بگیر
پرو بنسبت روی فول اچ دی هم مزایایی داره ولی بنظرمن اسلیم رو fullhd کافیه

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
اقای سعیدتاج متوجه شدی برادر؟
داداش این خدمتت:

بهترین تلویزیون های سونی ۲۰۱۶

یکی از علما مدلی ک میخرن دیگه خدا روبنده نیستن قضیه همون جنبه اس تو دورهمی ک یارو پیکان دار شد
عاشق تلویزیونشه چیکارش داری؟واقعیتا رو نگو!
روش حساسه ناراحت میشه

کاشکی یاد بگیری تو بحثهایی که به شما ربطی نداره نیایی ونظرات مسخره ارائه ندی..
تو بحث قبلی که جوابی نداشتی بدی..حالا اومدی تو بحث من و یک دوست دیگه داری دخالت میکنی...
البته درکت میکنم..

اگه تلویزیون 4K نباشه و امکان خریدش هم نباشه، خرید پی اس 4 معمولی رو پیشنهاد میدین یا بازم پرو؟
صد در صد پرو بگیر...چون روی تی وی معمولی از نظر گرافیکی و افت فریم بهتر عمل میکنه..الانم که قیمت پرو تا 1580 اومده پایین و خیلی مناسب شده..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر