راهنمایی در امر خرید موبایل

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
حقیقتش نتونستم اصلا با اندرویید کنار بیام....
اینکه شما خوشتون نیومده خب نظر شخصیه، منم نظرم اینه iOS یعنی محدودیت وگرنه همه میدونن اندروید بعد کیت کت مشکلاتش به حداقل رسید و با هر ورژن هم داره بهتر و بهتر میشه
s8+ قیمت 5400 .. واقعا ؟! :|
5400 برای اینکه همه ش موقع زدن اثر انگشتت اشتباهی بزنی رو لنز دوربین و لکش کنی:)) :D

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
اینکه شما خوشتون نیومده خب نظر شخصیه، منم نظرم اینه iOS یعنی محدودیت وگرنه همه میدونن اندروید بعد کیت کت مشکلاتش به حداقل رسید و با هر ورژن هم داره بهتر و بهتر میشه

5400 برای اینکه همه ش موقع زدن اثر انگشتت اشتباهی بزنی رو لنز دوربین و لکش کنی:)) :D

خوب گفتم که شخصا نتونستم وگرنه صفحش عالی بود
یک مشکلیم که داشت البته بنده شاید مشکل داشتم سنسور اثر انگشتو ایکاش نمیبرد پشت گوشی
محدودیت هم حق با شماست گاهی خیلی بیشتر منو اذیت میکنه
اما حقیقتش نمیگم ios بهتره و،... این حرفا اعتقادی بهش ندارم
ولی کیفیت بعضی برنامه ها رو ios احساس کردم از اونی که رو s8 بود بهتره
شاید اشتباه میکنم منظور از لحاظ گرافیکیه

• Like
Reactions: Cait Sith

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
خوب گفتم که شخصا نتونستم وگرنه صفحش عالی بود
یک مشکلیم که داشت البته بنده شاید مشکل داشتم سنسور اثر انگشتو ایکاش نمیبرد پشت گوشی
محدودیت هم حق با شماست گاهی خیلی بیشتر منو اذیت میکنه
اما حقیقتش نمیگم ios بهتره و،... این حرفا اعتقادی بهش ندارم
ولی کیفیت بعضی برنامه ها رو ios احساس کردم از اونی که رو s8 بود بهتره
شاید اشتباه میکنم منظور از لحاظ گرافیکیه

دوست عزیز اگه تونستی یه تستی هم از htc u ultra بزن شاید خوشت اومد.
من که رفیقم گرفته همون نگاه اول جذبش شدم :x

• Like
Reactions: all4u

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
سلام
برد ال جی جی 4 من سوخته. مشکل سراسری داخل ال جی ها یا نه؟
.قیمت میگن نهصد هزار تومن.دارم میرم تعزیرات شکایت کنم از کل مجموعه ال جی.بعید میدونم مشکلم بره تعزیرات حل نشه.شرف شرکتشون تو ایران میره.
===
گوشی بخوام بخرم میذارن تست کنم موقع خرید ؟

• Like
Reactions: alisantori

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام
برد ال جی جی 4 من سوخته. مشکل سراسری داخل ال جی ها یا نه؟
.قیمت میگن نهصد هزار تومن.دارم میرم تعزیرات شکایت کنم از کل مجموعه ال جی.بعید میدونم مشکلم بره تعزیرات حل نشه.شرف شرکتشون تو ایران میره.
===
گوشی بخوام بخرم میذارن تست کنم موقع خرید ؟
شما باید از شکرتی که گوشی شما را گارانتی کرده شکایت کنی نه ال جی .. چون خود ال جی چنین مشکلاتی اگر اتفاق بیوفته ( حتی اتفاقهای ساده ) درجا گوشی تعویض می کنند .. اما متاسفانه در اینجا فقط پول دزدی به اسم گارنتی از خریدار میگرند و گارانتی رسما شامل هیچی نمیشه و اگرم بشه یک بهونه ای جور می کنند که از گارانتی ساقطش کنند
شخصا یکبار باتری گوشی lg d140 داشتم خراب شد حتی نمایندگی رسمی ال جی گفتم پول باتری میدم ولی برام یکی جور کنید گفت اصلا نداریم و نمیاریم و گوشی الان بالاستفاده توی خونه افتاده

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,331
اقا من گوشیمو یکساله دارم سونی c4
الان ب شدت احساس کندی و هنگی دارم درحالیکه قبلا اصن اینجوری نبود چیکارش کنم مثه قبل بشه یکم سرعتس بره بالاتر
کلا این قضیه باعث شده یکم از اندروید دلزده بشم وقتی میبینی هنو ایفون 5sسرعت بسیار بالایی داره و هنگ تو کارش نیست

• Like
Reactions: leonk13

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یعنی واقعا گوشی های میان رده سونی فاجعه هستن لحظات کابوس باری با Xperia v سپری میکنم از یک طرف مشکل ریست شدن رو مخش از طرف دیگه این مشکل صدای میکروفونش یعنی نابودمون کرده بندازمش تو سطل اشغال بهتره سامسونگ باز شرف داشت درسته اونم از قطعات میزنه تو میان رده هاش ولی بار کیفیتش بالاتره گوشی میان رده های سونی یکسالم کار نمیدن

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بچه ها یک چند تا گوشی میان رده مخصوص موزیک و وب گردی معرفی کنید بازی به هیچ وجه با گوشی نمیکنم برند سامسونگ الجی فقط سایزش اندازه Xperia v باشه گوشی سایز بزرگ اصلا نمیتونم استفاده کنم

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یعنی واقعا گوشی های میان رده سونی فاجعه هستن لحظات کابوس باری با Xperia v سپری میکنم از یک طرف مشکل ریست شدن رو مخش از طرف دیگه این مشکل صدای میکروفونش یعنی نابودمون کرده بندازمش تو سطل اشغال بهتره سامسونگ باز شرف داشت درسته اونم از قطعات میزنه تو میان رده هاش ولی بار کیفیتش بالاتره گوشی میان رده های سونی یکسالم کار نمیدن
گوشي ميان رده فعلا فقط هواوي و شيائومي ارزش داره
شما بودجتون چقدر هست؟

• Like
Reactions: NO ps3 and SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
گوشي ميان رده فعلا فقط هواوي و شيائومي ارزش داره
شما بودجتون چقدر هست؟
شیاومی دوست ندارم من کار زیادی با گوشی نمیکنم فقط برنامه دیوار و نت معمولی و موزیک پلیر هندزفری همین یک چیزی باشه عمری 2 سال کم کم کار کنه این گوشی های سونی پدر صاب بچه درمیارن انقدر خراب شدن یایز بزرگم گفتم نمیخوام گوشی زیر 4.5 اینچ گوشی گنده بدردم نمیخوره بودجه 400-500

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر