بحث و تبادل نظر در مورد سری Prince Of Persia

بهترین نسخه ی این سری(نسخه های Arcade را شامل نمی شود)

• مجموع رای دهنده‌ها
    164

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
شمشیری که باهاش داهاکا رو کشتیم.:((
Water_Sword.jpg

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
من خیلی دوست دارم اون دوستی که به FS رأی داده رو ببینم:D
FS‌ بازی بدی نبود. مخصوصاً که روی کارت گرافیک قبلی منم به صورت اصلی بود.
به نظرم بخش سکوبازی‌ش مخصوصاً استفاده از عنصر یخ خیلی جالب بود.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
سلام

FS‌ بازی بدی نبود. مخصوصاً که روی کارت گرافیک قبلی منم به صورت اصلی بود.
به نظرم بخش سکوبازی‌ش مخصوصاً استفاده از عنصر یخ خیلی جالب بود.

پلتفورمینگ بازی شاهکار بود درست ولی مبارزاتش بدجور زیر خط فقر بود، همین هم ارزش بازی رو خیلی پایین می آورد!!
کلا یه نسخه اضافی بود که ساختش هیچ دلیلی نداشت!!!

Ƥѻƙҿɍ Ϝᶏƈҿ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
83
نام
David
اتفاقا چند روز پیش داشتیم با دوستان در مورد نابود شدن این عنوان صحبت میکردیم
Smilebb%20%2829%29.gif
بجای اینکه فرتو فرت آساسینز آبکی بدن ( منظور از نسخه 2 به بعد بود ) یه سال هم یه پرنس جدید بدن حال کنیم

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
اتفاقا چند روز پیش داشتیم با دوستان در مورد نابود شدن این عنوان صحبت میکردیم
Smilebb%20%2829%29.gif
بجای اینکه فرتو فرت آساسینز آبکی بدن ( منظور از نسخه 2 به بعد بود ) یه سال هم یه پرنس جدید بدن حال کنیم

اره رفیق دیگه دارن شور ACرو در می ارن:|......اگه یک popبدن مطمن هستم دوبرابر فروش می کنه...;)
==================================
راستی شماره 3 چقدر کم رای داره؟

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
من خیلی دوست دارم اون دوستی که به FS رأی داده رو ببینم:D

باو مگه FS چش بود؟ خیلیم عالی بود به نظرم :d
پلتفرمینگش که بی نقص بود! مبارزاتشم که از نسخه های قبلی بهتر نبود ولی بدم نبود! سیستم آپگرید شاخه ای خیلی عالی بود!
جادو اینا می شد زد در کل شاید همه خوششون نیومد ولی من خیلی باهاش حال کردم و حدود 5 باری فکر کنم تمومش کردم! فقط مشکلش این بود که یکم کوتاه بود...
بعدش من به TTT رای دادم! خداییی خیلییییییی باهاش خاطره دارم! یادش بخیر :((

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
بهترین بازی عمر گیمریم سری سوم پرنس یعنی TTT بود کلی خاطره ازش دارم

یادمه چند دفه سی دی رو خریدم اما نمیدونم بازی بالا نمیومد و اخرش یه سی دی ارجینال گیر اوردم جمعه ها صبح زود پا میشدم

به خاطر اینکه همه خواب بودن بازی میکردم چون جو بازی مخفی کاری بود و اگه تو سر و صدا بازی میکردم اصلا خوشم نمیومد

اون اهنگ که تو قسمت سوم پخش میشد همیشه تو گوشمه خیلی عالی بود حس مخفی کاری و تمرکز خاصی داشت

هه یادمه مموری کاردم نداشتم بازی رو بدون مموری کارد تا اخر رفتم و از کشته شدن کالینا خیلی شوکه شدم...

خواهشا اگه کسی اون اهنگ رو میدونه از کیه بذاره خاطراتم زنده بشن

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
بهترین بازی عمر گیمریم سری سوم پرنس یعنی TTT بود کلی خاطره ازش دارم

یادمه چند دفه سی دی رو خریدم اما نمیدونم بازی بالا نمیومد و اخرش یه سی دی ارجینال گیر اوردم جمعه ها صبح زود پا میشدم

به خاطر اینکه همه خواب بودن بازی میکردم چون جو بازی مخفی کاری بود و اگه تو سر و صدا بازی میکردم اصلا خوشم نمیومد

اون اهنگ که تو قسمت سوم پخش میشد همیشه تو گوشمه خیلی عالی بود حس مخفی کاری و تمرکز خاصی داشت

هه یادمه مموری کاردم نداشتم بازی رو بدون مموری کارد تا اخر رفتم و از کشته شدن کالینا خیلی شوکه شدم...

خواهشا اگه کسی اون اهنگ رو میدونه از کیه بذاره خاطراتم زنده بشن

بدون مموری کارت؟ بازی رو خوردی؟ :-o من اون زمان ابتدایی بودم زیاد حرفه ای نبودم بازیرو به سختی یک ماهه تموم کردم مخصوصا آخراش یکم سخت بود :d

shahrooz82

کاربر سایت
Jun 13, 2015
4
دوستان به نظر من تو كل بازي هاي شاهزاده ايراني فقط prince of Persia 2قشنگ بود يعني قشنگ نبود واقعا محشر بود با اينكه گرافيك كمي داشت اما واقعا سرگرم كننده بود من ديروز مجموعشو خريدم(از١تا ٥) ولي فقط ٢ ش رو نصب كردم تو سيستمم تا حالا ٦ بار تمومش كردم خيلي خيلي عاليه سؤالي دارين (در مورد مراحل بازي )بگيد راهنمايي ميكنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
چیزی که تو شماره 2 خیلی جالبه شمشیر های بازیه که همین الانهم از بهترین وتاپ ترین شمشیرای تاریخ گیمه بخصوص تراحیشون که باوجود اینکه ما خودمون ایرانی هستیم 10تا بازی هم درست کنیم یه شمشیر در حد همین شمشیر آب نمیتونیم در بیاریم:(

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
از کجا گیر آوردین این تاپیکو :D
خدا لعنت نکنه این Ubi رو اینو ول کرده چسبیده به چه مزخرفایی
Sands of Time با اختلاف بهترین بازی عمر گیمریه بنده حساب میشه، واقعاً از دستم در رفته چند بار تمومش کردم، بعضی مواقع هم که حوصله هیچ قلم گیمی رو ندارم تنها بازی که میرم یه نیم ساعت یک ساعت بازی میکنم همینه، نمیدونم چرا ولی از اولین بار خبرشو تو ویژنامه روزنامه ( کاشف ) دیدم یه حس خوبی بهش پیدا کرده بودم البته از نسخه قدیمیش رو Dos هم خاطرات زیادی داشتم (چه گرفتاری کشیدم آخر بازی سر اوون نامردی که میپردی تو آینه از اوون ور آینه در میومد :D )
نسخه های بعدیش رو هم دوست دارم ولی شماره اول این 3 گانه Ubi یه جایگاه دیگه ای داره واسم، اوون نسخه ریبوت رو هم که خیلیا ازش بد میگن من واقعاً بدم نیومد از هیچی که بهتر بود آقا، آخرش که یه جورایی باز تموم نشدو میتونست ادامه داشته باشه، همونم ادامش بیاد ما راضی هستیم فقط یه چیزی ازش بدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر