PlayStation Kingdom Hearts 2.8

بازی Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue در TGS امسال برای کنسول PS4 معرفی شد

این نسخه شامل بازی های زیر میباشد:

• Kingdom Hearts Dream Drop Distance HD

• Kingdom Hearts χ [Chi] Back Cover

• Kingdom Hearts 0.2 Birth by Sleep: A Fragmentary Passage

که عنوان A Fragmentary Passage یک قسمت جدید از سری بازی های KH هست و به طور مستقیم به داستان KH III ارتباط دارد و وقایع بعد از Birth by Sleep را از دیدگاه Aqua بیان میکنم

تاریخ انتشار بازی 12 ژانویه 2017 برای ژاپن و 24 ژانویه برای بقیه نقاط دنیاست

سایت اصلی بازی

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یک سوال داشتم
من اگر بخوام این بازی روی ps4انجام بدم اول کدوم بازی بخرم از نظر داستانی ترتیبش چجوریه ممنون

Kingdom Hearts 1.5 & 2.5

ترتیبش هم خود بازی رو بخوای بری و انتخاب کنی به ترتیب گذاشته :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اینجا کسی KH 1.5+2.5 رو دیجیتالی نگرفته؟
ماشاالله 50 گیگ حجمشه و 5-6 سالی دانلودش طول میکشه:D
ولی با 10GB دانلود میره توی بازی، میخواستم بدونم این 10تا دقیقا کدوم بخش و چقدر از بازی رو باز میکنه؟ بهش دل ببندم یا نه؟ :))

• Like
Reactions: KingAmir

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
اینجا کسی KH 1.5+2.5 رو دیجیتالی نگرفته؟
ماشاالله 50 گیگ حجمشه و 5-6 سالی دانلودش طول میکشه:D
ولی با 10GB دانلود میره توی بازی، میخواستم بدونم این 10تا دقیقا کدوم بخش و چقدر از بازی رو باز میکنه؟ بهش دل ببندم یا نه؟ :))
ایرانسل یه سرویس دانلود نامحدود داره از ۲ تا ۸ صبح، ۶ ساعت میگیری میشه۴۵۰۰ تومن ، من دیشب همینجوری ۶۰ گیگ دانلود کردم

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ایرانسل یه سرویس دانلود نامحدود داره از ۲ تا ۸ صبح، ۶ ساعت میگیری میشه۴۵۰۰ تومن ، من دیشب همینجوری ۶۰ گیگ دانلود کردم

آره این خیلی خوبه! ولی من چون با کنسول میگیرم و حوصله انتقال و اینا ندارم، چندان فرقی نمیکنه:-" ( به طور کلی هم این بسته بعضی شبا خیلی حال میده، بعضی شبا هم زیاد فرقی نمیکنه:-")

کلا جایی نیست در مورد این حجم اولیه بازی ها اطلاعاتی بده؟ :-"

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
آره این خیلی خوبه! ولی من چون با کنسول میگیرم و حوصله انتقال و اینا ندارم، چندان فرقی نمیکنه:-" ( به طور کلی هم این بسته بعضی شبا خیلی حال میده، بعضی شبا هم زیاد فرقی نمیکنه:-")

کلا جایی نیست در مورد این حجم اولیه بازی ها اطلاعاتی بده؟ :-"
حال و حوصله تو تقویت کن اونوقت زندگی برات شیرین میشه
ولی در مجموع بعید میدونم با اون ده گیگ خیلی بتونی تو بازی پیشروی کنی، تهش یکی دوتا از یونیورسای بازی و میبینی،
یادش به خیر یادم نیست کدوم نسخه ش بود میرفتی تو یونیورس دزدای دریای کارائیب ، باسشم کاپیتان باربوسا بود فکر کنم.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
KH I رو تمومیدم و ... به به! :x بسیار لذت بردیم:D
گرچه داستان تازه شروع شد!:-"
حالا جدا از خوبی های خود بازی و ...

چه حرکت پسندیده ای SE برای این بازی رفته! کاش همه ی بازی ها چنین چیزی داشتن!:D ، بعد از تموم کردن هر بازی یک عدد تم PS4 باز میشه:D خیلی هم خوب!:D
گرچه من نمیتونم استفاده کنم:-" چون یوزری که ازش خریدم و یوزر اصلیم ریجن هاشون متفاوته، در نتیجه موقع باز کردن استور از تو بازی ارور میده:(
ولی به هر حال دمشون گرم!:D (تم KH I & II عالیه! ... ولی خوب همین تم پیش خریدم که دارم بسیار دوست داشتنیه:D )

بقیه ی نسخه ها انشاالله میره برا تابستون! :| :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر