Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان بيايد در مورد داستانش حرف بزنيم :D
من مغزم منفجر شد پاي داستانه بازي بس كه گيرا و قشنگ بود :D

فقط متاسفانه من داستان اون دوتا دوقلو ( devola, poupala) رو درست متوجه نشدم

حسین دیدم داشتی بازی میکردی امروز :D

آقا بازی المانهای RPG داره یا Hack N Slash حساب میشه؟ شبیه به Bayonetta میشه کمبو سریع زد یا مثل Niohـه؟ :-?

• Like
Reactions: tpouria

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
دوستان بيايد در مورد داستانش حرف بزنيم :D
من مغزم منفجر شد پاي داستانه بازي بس كه گيرا و قشنگ بود :D

فقط متاسفانه من داستان اون دوتا دوقلو ( devola, poupala) رو درست متوجه نشدم

تا به اونجایی که فهمیدم رو میگم. اونایی که بازی کردن NieR رو بهتر میدونن باز. پوپولا و دوولا توی قسمت قبلی توی دهکده ای که NieR زندگی میکنه یه جورایی همه کاره هستن و به نظر هم خیلی خوبن و اینا. اما خب در ادامه ظاهرا مشخص میشه که اینا اصلا آندروید هستن و مسئول مراقبت از پروژه گشتالت. همون پروژه ای که مراقبه تا آدم ها- در اصل گشتالت ها یا همون shadow ها که انسان های واقعی هستن- بتونن بدن ها و فرمشون-همون Replicant ها- رو به دست بیارن و خب NieR و دخترش هم رپلیکنت هستن. نکته ی بعدی اینجاس که این دو تا آندروید یونیک نیستن. یعنی جفت جفت این نگهبان ها تو جاهای مختلف دنیا وجود دارن. با اتفاقی که میفته و NieR کل پروژه رو نابود میکنه و بشریت از بین میره همه تقصیر ها میفته گردن این دوتا. اما جالب اینجاس! نه فقط همین دو - که اصلا همونجا کشته میشن- بلکه تمام آندرویدهایی که همین اسم رو دارن مقصر شناخته میشن. خلاصه خط تولید اینها متوقف میشه، همشون رو نابود میکنن جز همین دوتایی که تو اتوماتا میبینیم. حالا چرا میشه راجع به بهش صحبت کرد. خلاصه همه هم ازین دو تا متنفرن. اینا هم همون احساس گناهی رو دارن که ما آدم ها داریم از گناه آدم و حوا. در عین حال یه طورایی مثل مسیح هم میمونن. دارن بار گناه همه ی آندرویدها رو در قبال نابود شدن خالقشون- یعنی آدم ها-به دوش میکشن. و خودشون رو هم در آخر قربانی میکنن.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
حسین دیدم داشتی بازی میکردی امروز :D

آقا بازی المانهای RPG داره یا Hack N Slash حساب میشه؟ شبیه به Bayonetta میشه کمبو سریع زد یا مثل Niohـه؟ :-?
سلام علي جان عزيزه دل :D
علي سبكش مثل bayonnets هست، اما تنوع كمبو زني اون رو نداره :D ولي بگير بازي رو و از دايتانش لذت ببر ;)

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
تا به اونجایی که فهمیدم رو میگم. اونایی که بازی کردن NieR رو بهتر میدونن باز. پوپولا و دوولا توی قسمت قبلی توی دهکده ای که NieR زندگی میکنه یه جورایی همه کاره هستن و به نظر هم خیلی خوبن و اینا. اما خب در ادامه ظاهرا مشخص میشه که اینا اصلا آندروید هستن و مسئول مراقبت از پروژه گشتالت. همون پروژه ای که مراقبه تا آدم ها- در اصل گشتالت ها یا همون shadow ها که انسان های واقعی هستن- بتونن بدن ها و فرمشون-همون Replicant ها- رو به دست بیارن و خب NieR و دخترش هم رپلیکنت هستن. نکته ی بعدی اینجاس که این دو تا آندروید یونیک نیستن. یعنی جفت جفت این نگهبان ها تو جاهای مختلف دنیا وجود دارن. با اتفاقی که میفته و NieR کل پروژه رو نابود میکنه و بشریت از بین میره همه تقصیر ها میفته گردن این دوتا. اما جالب اینجاس! نه فقط همین دو - که اصلا همونجا کشته میشن- بلکه تمام آندرویدهایی که همین اسم رو دارن مقصر شناخته میشن. خلاصه خط تولید اینها متوقف میشه، همشون رو نابود میکنن جز همین دوتایی که تو اتوماتا میبینیم. حالا چرا میشه راجع به بهش صحبت کرد. خلاصه همه هم ازین دو تا متنفرن. اینا هم همون احساس گناهی رو دارن که ما آدم ها داریم از گناه آدم و حوا. در عین حال یه طورایی مثل مسیح هم میمونن. دارن بار گناه همه ی آندرویدها رو در قبال نابود شدن خالقشون- یعنی آدم ها-به دوش میکشن. و خودشون رو هم در آخر قربانی میکنن.
احسنت ، چون من از شماره قبلي هيچ تجربه اي نداشتم يكم گيج شدم اين بخشش رو كه تا حده زيادي با حرفاتون روشن شدم،
دوسته من يه سوال ديگه :D
خيلي سوال دارم حقيقتش، پشته اون قضيه nightmare girls چي بود، و چرا هسته اصلي اندرويد و ماشينها يكي بود؟

وقتي زمان نبرد بين 9s-a2 a2 رو انتخاب ميكنيم
و 9s رو هك ميكنيم ، a2 به نتورك متصل ميشه تا ويروس يا همون نتورك رو نابود كنه؟ اون صداي خنده بچه ها چيه مياد اخرش؟

وقتي 9s رو انتخاب ميكنيم ، اخرش يه تصميمي ميشه گرفت ، كه با ماشين ها بره و يا بمونه،
اينا تفاوتش چيه
؟

خيلي سوال شد ببخشيد ديگه :D

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,738
صحبت combo شد،اینو من تاپیک pc گذاشته بودم اینجام می ذارم کسایی که اون طرف نمیان ببینن.
یه سری combo پیشرفته (اسپویل داستانی نداره و فقط رو دشمن های ساده اما با شخصیت ها و تو مکان های مختلف زده میشه):

لینک پیکو فایل با کیفیت 720p

من هم امروز تونستم تجربش کنم و تا حالا موقع بازی کردن انقدر هیجان و حال نکرده بودم خدایی خر کیف شدم ولی بعلت هیجان بالا آخر مرحله اول مردم :Dو اتفاقا از این که باید از اول برم اون نیم ساعت رو بیشتر خر کیف شدم:D>:)
فقط یه سوال دارم یکی میشه بگه موسیقی بازی به چه زبونی هست:-?
ترانه های بازی به زبان خاصی نیس ترکیبی از فرانسه روسی انگلیسی جوری که کلمات واسه آدمای امروزی نامفهوم هس،انگار در اثر گذر زمان زبان آدما تغییر کرده باشه،بجز چند تاش که با توجه به زبانی که واسه بازی انتخاب کرده باشی انگلیسی یا ژاپنی هستن.

آخرین ویرایش:

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
احسنت ، چون من از شماره قبلي هيچ تجربه اي نداشتم يكم گيج شدم اين بخشش رو كه تا حده زيادي با حرفاتون روشن شدم،
دوسته من يه سوال ديگه :D
خيلي سوال دارم حقيقتش، پشته اون قضيه nightmare girls چي بود، و چرا هسته اصلي اندرويد و ماشينها يكي بود؟

وقتي زمان نبرد بين 9s-a2 a2 رو انتخاب ميكنيم
و 9s رو هك ميكنيم ، a2 به نتورك متصل ميشه تا ويروس يا همون نتورك رو نابود كنه؟ اون صداي خنده بچه ها چيه مياد اخرش؟

وقتي 9s رو انتخاب ميكنيم ، اخرش يه تصميمي ميشه گرفت ، كه با ماشين ها بره و يا بمونه،
اينا تفاوتش چيه
؟

خيلي سوال شد ببخشيد ديگه :D
سوالات خیلی سخته! فکر کنم تقریبا هر چی رو که من میدونم تو هم بدونی. با اینحال نظرم رو سعی میکنم با تکیه به منبع جواب بدم چون قبلا هم گفتم وقتی داستان خیلی تکنیکال میشد خودمم یکم گیج میشدم.
اون دختره که خب به نظر یه پروجکشنی بود از همون برنامه ای که همه ی اینها رو کنترل می کرد. حالا اینکه چرا شکل شنل قرمزی بود رو نمی دونم، شاید به همون دلیلی که نیروهای یورها شبیه لولیتا دراومده بودن :D یا شاید هم اشاره ای داره به وضعیتی که ماشین ها توش هستن. یه جور mischivous بودن و شیطنتی تو این دختر بچه ها هست.
اینکه چرا هسته اصلی ماشین ها و آندرویدها یکی بود برای من هم کمی گنگه و هم به همون اندازه واضح:D به هرحال اون جعبه ی سیاه آندرویدها که حاوی حافظشون و لاجیکشون هست که از جنس همون برجه. حالا چراش رو دقیق نمی دونم. شاید میخواد بگه after all we are not that different . که منطقی هم هست. یه جنگ بی پایان مابین دو دسته ای که فکر می کنن از بیخ با هم تفاوت دارن و نسبت به هم بیگانه هستن در حالی که اینطور نیست.(این همون قسمته که برام واضحه). اما ازونطرف یونیت های یورها ساخته شدن تا با ماشین ها بجنگن. حالا شاید اینطوری ساخته شدن تا توانایی مبارزه با ماشین ها و شکستشون رو داشته باشن. خب اگه از جنس ماشین ها باشن نابودیشون به این شکل هم لابد خیلی مهم نیست!(و کسی براشون دل نمی سوزونه. همون اتفاقی که برای A2 افتاد)

پایان C پایان جالبیه. به هر حال توی هردو پایان A2 به قولش وفا میکنه و 9S رو از بین نمی بره. اینکه هکش میکنه به این خاطره که Corrupt شده. با هکش به هر حال به هوش برج هم دسترسی پیدا میکنه. حالا اینکه اون صدای بچه ها چیه رو واقعا نمی دونم. شاید به یه معنا این بچه ها همون هوش مصنوعی برج باشن(همون قرمزها) که در حال تکامل هستن. با نابودی برج فکر کنم ماشین ها هم از بین برن(فقط 9S میمونه). شاید به همین خاطر هم هست که A2 میگه I'm Sorry. به نوعی این سیکل معیوب رو برای همیشه از بین میبره و به ماشین ها فرصتی برای ادامه دادن نمیده. اما تو پایان بعدی که اسمش Childhoo[d]'s end هست به نظرم داره از یه امید صحبت میکنه، از یه جور بزرگ شدن و تغییر. اینجا امید هست که این چرخه ی معیوب جنگ از بین بره و ماشین ها و آندرویدها هم بتونن کنار هم زندگی کنن.

اون تصمیم هم که بره یا بمونه. این هم به تعبیری پایان کودکی هست. اگه به همراه اون دو تا می رفت و با آرک همراه میشد این دیتاها تو فضا میرفتن. اینکه چه اتفاقی می افتاد دیگه معلوم نیست. شاید یه شروع تازه. شاید برای همیشه تو فضا بودن. اگه بمونه هم به عشقش 2B و یگانه شدنش با اون اهمیت داده. رفتاری که از ما انسان ها هم سر میزنه.
خلاصه ببخشید اگه نمی تونم خوب توضیح بدم. باید نظرات بقیه رو هم پرسید

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
سوالات خیلی سخته! فکر کنم تقریبا هر چی رو که من میدونم تو هم بدونی. با اینحال نظرم رو سعی میکنم با تکیه به منبع جواب بدم چون قبلا هم گفتم وقتی داستان خیلی تکنیکال میشد خودمم یکم گیج میشدم.
اون دختره که خب به نظر یه پروجکشنی بود از همون برنامه ای که همه ی اینها رو کنترل می کرد. حالا اینکه چرا شکل شنل قرمزی بود رو نمی دونم، شاید به همون دلیلی که نیروهای یورها شبیه لولیتا دراومده بودن :D یا شاید هم اشاره ای داره به وضعیتی که ماشین ها توش هستن. یه جور mischivous بودن و شیطنتی تو این دختر بچه ها هست.
اینکه چرا هسته اصلی ماشین ها و آندرویدها یکی بود برای من هم کمی گنگه و هم به همون اندازه واضح:D به هرحال اون جعبه ی سیاه آندرویدها که حاوی حافظشون و لاجیکشون هست که از جنس همون برجه. حالا چراش رو دقیق نمی دونم. شاید میخواد بگه after all we are not that different . که منطقی هم هست. یه جنگ بی پایان مابین دو دسته ای که فکر می کنن از بیخ با هم تفاوت دارن و نسبت به هم بیگانه هستن در حالی که اینطور نیست.(این همون قسمته که برام واضحه). اما ازونطرف یونیت های یورها ساخته شدن تا با ماشین ها بجنگه. حالا شاید اینطوری ساخته شدن تا توانایی مبارزه با ماشین ها و شکستشون رو داشته باشن. خب اگه از جنس ماشین ها باشن نابودیشون به این شکل هم لابد خیلی مهم نیست!

پایان C پایان جالبیه. این که C اتفاق میفته یا D رو باید بحث کرد. به هر حال توی هردوش A2 به قولش وفا میکنه و 9S رو از بین نمی بره. اینکه هکش میکنه به این خاطره که Corrupt شده. با هکش به هر حال به هوش برج هم دسترسی پیدا میکنه. حالا اینکه اون صدای بچه ها چیه رو واقعا نمی دونم. شاید به یه معنا این بچه ها همون هوش مصنوعی برج باشن(همون قرمزها) که در حال تکامل هستن. با نابودی برج فکر کنم ماشین ها هم از بین برن(فقط 9S میمونه). شاید به همین خاطر هم هست که A2 میگه I'm Sorry. به نوعی این سیکل معیوب رو برای همیشه از بین میبره و به ماشین ها فرصتی برای ادامه دادن نمیده. اما تو پایان بعدی که اسمش Childhoo[d]'s end هست به نظرم داره از یه امید صحبت میکنه، از یه جور بزرگ شدن و تغییر. اینجا امید هست که این چرخه ی معیوب جنگ از بین بره و ماشین ها و آندرویدها هم بتونن کنار هم زندگی کنن.

اون تصمیم هم که بره یا بمونه. این هم به تعبیری پایان کودکی هست. اگه به همراه اون دو تا می رفت و با آرک همراه میشد این دیتاها تو فضا میرفتن. اینکه چه اتفاقی می افتاد دیگه معلوم نیست. شاید یه شروع تازه. شاید برای همیشه تو فضا بودن. اگه بمونه هم به عشقش 2B و یگانه شدنش با اون اهمیت داده. رفتاری که از ما انسان ها هم سر میزنه.
واقعا ازت ممنونم دوسته من
اینکه چرا هسته اصلی ماشین ها و آندرویدها یکی بود برای من هم کمی گنگه و هم به همون اندازه واضح:D به هرحال اون جعبه ی سیاه آندرویدها که حاوی حافظشون و لاجیکشون هست که از جنس همون برجه. حالا چراش رو دقیق نمی دونم. شاید میخواد بگه after all we are not that different . که منطقی هم هست. یه جنگ بی پایان مابین دو دسته ای که فکر می کنن از بیخ با هم تفاوت دارن و نسبت به هم بیگانه هستن در حالی که اینطور نیست.(این همون قسمته که برام واضحه). اما ازونطرف یونیت های یورها ساخته شدن تا با ماشین ها بجنگن. حالا شاید اینطوری ساخته شدن تا توانایی مبارزه با ماشین ها و شکستشون رو داشته باشن. خب اگه از جنس ماشین ها باشن نابودیشون به این شکل هم لابد خیلی مهم نیست!(و کسی براشون دل نمی سوزونه. همون اتفاقی که برای A2 افتاد)

پایان C پایان جالبیه. به هر حال توی هردو پایان A2 به قولش وفا میکنه و 9S رو از بین نمی بره. اینکه هکش میکنه به این خاطره که Corrupt شده. با هکش به هر حال به هوش برج هم دسترسی پیدا میکنه. حالا اینکه اون صدای بچه ها چیه رو واقعا نمی دونم. شاید به یه معنا این بچه ها همون هوش مصنوعی برج باشن(همون قرمزها) که در حال تکامل هستن. با نابودی برج فکر کنم ماشین ها هم از بین برن(فقط 9S میمونه). شاید به همین خاطر هم هست که A2 میگه I'm Sorry. به نوعی این سیکل معیوب رو برای همیشه از بین میبره و به ماشین ها فرصتی برای ادامه دادن نمیده. اما تو پایان بعدی که اسمش Childhoo[d]'s end هست به نظرم داره از یه امید صحبت میکنه، از یه جور بزرگ شدن و تغییر. اینجا امید هست که این چرخه ی معیوب جنگ از بین بره و ماشین ها و آندرویدها هم بتونن کنار هم زندگی کنن.

اتفاقا دوسته من خيلي خوب و قشنگ توضيح داديد، واقعا ممنونم ;)

دوستان داستان بازي كاملا به يادماندنيه،
كاش كاميونيتي فعالي داشت تا اينجا كلي در موردش حرف ميزديم،

• Like
Reactions: Mr. Children

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
بچه.ها قسمتی که توبی گم شده برمیگردم کمپ میگه برو اسکن کن چیو دقیقا باید اسکن کنم؟ ناجور گیر کردم اون غول دریایی هم کشتمش

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
بچه.ها قسمتی که توبی گم شده برمیگردم کمپ میگه برو اسکن کن چیو دقیقا باید اسکن کنم؟ ناجور گیر کردم اون غول دریایی هم کشتمش
2B که گم نمیشه فکر کنم 9S رو میگی اگه همون مرحلست که باید
برگرد foolded city اسکنر رو بزار روی پاد L1 رو نگه دار بعد اون منطقه رو بگرد دنبال اعضای yorha چند نفر رو پیدا میکنی بعد خودش روی نقشه محل 2B رو بهت میگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر