آموزش رفع مشکل NAT در پلی استیشن 4 و JOIN شدن به سرور های دیگه

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
از مخابرات نت گرفتم اپدیت کردم باز درست نشد میدونی این جدیدا شده بعده اپدیت،اینطوری شده نمیتونم جوین پارتی شم نمیدونم جریان چیه
شما موقعی که تو ps4تست میگیری اگه nat 2باشه درسته اصلا ربطی به natنداره پس اول باید مشکل رو فهمید از کجاست
فکر کنم باید ISPعوض کنی اصلا مخابرات بدرد گیم نمیخوره

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
دوست عزیز من یک راهنمایی میکنم و دوستان خودم انجام دادن درست میشه
مودمتون رو عوض کنید با مودم دوست یا آشنا تست کنید اگر درست نشد بازم باید مودتون رو عوض کنید خواستید بخردی مودم قدیمی نخرید فقط

سلام دوست عزيز
براي رفع اين مشكل روي اينترنتاي راديويي ( ptp ) راه حلي ندارين؟! چون شنيدم ميشه با باز كردن پورت هاي انتن درستش كرد..

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام دوست عزيز
براي رفع اين مشكل روي اينترنتاي راديويي ( ptp ) راه حلي ندارين؟! چون شنيدم ميشه با باز كردن پورت هاي انتن درستش كرد..
کلا باز کردن پورن پنجاه پنجاه هستش،من خودم جز ADSLهیچ اینترنت دیگه ای رو برای گیم پیشنهاد نمیکنم یکسال خط خونمون PCMبودم به هر دری ردم تا با اینترنت سیمکارت nAT 2لبگیرم اونم با با اپراتور ها و مودم های مختلف که همش راه حل های موقتی و بدرد نخور بود وقتی هم کسی میگه با موبایل NAT 2گرفته اصلا باور نکن و نادیده بگیر
اینترنت مبین نت و چیزای دیگه هم تست گرفتم همشون یه جور مشکل داشتند شما فقط و فقط به فکر ADSLباش

• Like
Reactions: arash_sard

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
کلا باز کردن پورن پنجاه پنجاه هستش،من خودم جز ADSLهیچ اینترنت دیگه ای رو برای گیم پیشنهاد نمیکنم یکسال خط خونمون PCMبودم به هر دری ردم تا با اینترنت سیمکارت nAT 2لبگیرم اونم با با اپراتور ها و مودم های مختلف که همش راه حل های موقتی و بدرد نخور بود وقتی هم کسی میگه با موبایل NAT 2گرفته اصلا باور نکن و نادیده بگیر
اینترنت مبین نت و چیزای دیگه هم تست گرفتم همشون یه جور مشکل داشتند شما فقط و فقط به فکر ADSLباش
نه داداش مال من موبايل يا مبين نت و ايرانسل نيس
راديوييه يني point to pointe از طريق امواج راديوويي از مخابرات از طريق راديويي كه پشت بوم خونم نصب شده ميگيرم نت
نت تايپم هم هميشه ٢ عه.
ولي نميتونم به همه جوين شم و بعضي وقتا ايراد داره با بعضيا كه حتي نت تايپشون يكيه با من

Zozo66x

کاربر سایت
Jul 15, 2017
2
آقا من با نت گوشی ۴جی پلاس با nat type 3 و پینگ ۲۵۰ راحت جوین میشم تو بازی اینفینیتی وارفار ولی با نت ای دی اس ال شاتل با سرعت ۱۶ مگ آپلود ۱ مگ با net type 2 و پینگ زیر ۱۵۰ جوین نمیشم مشکل از کجاست لطفا کمکم کنید اینترنت گوشیم خیلی لگ داره گفتن شاتل خوبه ولی نمیدونم با این سرعت زیاد مشکل چیه ؟:-??

Nimaora

کاربر سایت
Jan 2, 2018
1
سلام،ببخشید من یه مدته نت تایپ رو که چک میکنم مینویسه field و به هیچ بازی متصل نمیشه.خواستم ببینم کسی هست بدونه باید چیکار کرد؟

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
کامل قطع قطع کردن psn کنسول پلی استیشن ۴ رو تمام بازیارو هیچ کدوم وصل نمیشه کنسول شده یه تیکه آجر بدرد نخور داره خاک میخوره این همه پول بازی دادیم پول پلاس دادیم پول اینترنت دادیم همش دود شد هوا لعنت بر باعثو بانیش لعنت ...... ~X(x-(

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام،ببخشید من یه مدته نت تایپ رو که چک میکنم مینویسه field و به هیچ بازی متصل نمیشه.خواستم ببینم کسی هست بدونه باید چیکار کرد؟

فعلا این روزا همینجوریه واسه اوضا مملکت باید صبر کنیم تا اوضاء اروم شه

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
فعلا این روزا همینجوریه واسه اوضا مملکت باید صبر کنیم تا اوضاء اروم شه
اگه اوضاع اروم بشه میبینی با چشمات خونمونو تو شیشه میکنن یه بلایی سرمون میارن که از حرفی که زدی روزی هزار بار پشیمون میشی همین دیروز گفتن تمام بازیای خارجی از این به بعد بدون مجوز ایران فیلتر میکنیم یعنی بتلفید و کالاف بای بای میخوان بازیای اشغال ایرانیو بدن به خوردمون همین الان همش نت تایپ فیلد میده کنسول خدایا نجاتمون بده از دست اینا همش میگن فیلتر میکنیم قطع میکنن تحریم میشیم این همه پول بازی میدیم پول پلاس پول اینترنت فردا صبح از خواب پاشی یه چیز دیگه یا فیلتره یا تحریم خدا نجاتمون بده از دست اینا خسته شدیم دیگه x-(

SUB-ZERO

کاربر سایت
Mar 14, 2006
135
نام
داوود
دوستان من چند روزه تست میگیرم .nat type رو failed میزنه.. هیچی دیگه آنلاین فعلا تعطیله! هم های وب دارم هم مخابرات... جفتشونم همینه‌.. یعنی بخاطر این اوضاعه که پیش اومده؟؟
راه حل نداره؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
دوستان من چند روزه تست میگیرم .nat type رو failed میزنه.. هیچی دیگه آنلاین فعلا تعطیله! هم های وب دارم هم مخابرات... جفتشونم همینه‌.. یعنی بخاطر این اوضاعه که پیش اومده؟؟
راه حل نداره؟؟
برا همه فیلد میزنه.راه حل که فکر نکنم داشته باشه ولی من خودم یه 20 بار تست میگیرم بالاخره 1 بارش نت تایپ2 بهم میده و راحت بازیمو میکنم.شما هم یه چند بار پشت هم بزن تا بگیره.وقتی هم گرفت اصلا دیگه کنسولو خاموش نکن و هر وقت خسته شدی یا خواستی بری جایی بزار روشن بمونه تا اخر شب که خواستی بخوابی.اگر تا امروز قاءله ی اخیر ختم به خیر بشه دیگه از فردا صبح پورت ها رو باز میکنن و مشکل برطرف میشه

• Like
Reactions: SUB-ZERO

SUB-ZERO

کاربر سایت
Mar 14, 2006
135
نام
داوود
برا همه فیلد میزنه.راه حل که فکر نکنم داشته باشه ولی من خودم یه 20 بار تست میگیرم بالاخره 1 بارش نت تایپ2 بهم میده و راحت بازیمو میکنم.شما هم یه چند بار پشت هم بزن تا بگیره.وقتی هم گرفت اصلا دیگه کنسولو خاموش نکن و هر وقت خسته شدی یا خواستی بری جایی بزار روشن بمونه تا اخر شب که خواستی بخوابی.اگر تا امروز قاءله ی اخیر ختم به خیر بشه دیگه از فردا صبح پورت ها رو باز میکنن و مشکل برطرف میشه
همینه . گاهی وصل میشه ..خنده دار اینه الان یوتوب بازه بدون شیلتر ...برای من که اینجوریه
معلوم نیست چکار دارن میکنن... فک کنم هول شدن هی الکی کلید ها رو میزنن چون چیزی که حالیشون نیست اینا کلا..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر