Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من به محض اینکه کلید رو از امیل گرفته بودم رفتم سراغ آسانسور فروشگاه درش باز شد،باید 2b و 9s جفتشون باشن،تو یه مقطع خاصی از داستان هم میشه رفت فک کنم اگه چپتر سلکت بزنی کل ماموریت ش رو مجبور میشی از اول بری.
اون دو تا دیگه باز نمیشن فعلا، احتمالا DLC هست:
mezt_nier_apg_mchn.jpg
خب اون زمانی که امیل کلید رو بهم داد بلافاصله ماموریت حفاظت از کشتی شروع میشه راه برگشت هم نداری!. مسخره بازی اینطوری. دوباره ماموریت رو از اول بریم.
DLC نخواستیم بیان ایرادات بازی رو رفع کنن که ما داری بزور ماد اجراش میکنیم.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

The downloadable content (DLC) set, titled “3C3C1D119440927”, will include three exciting new colosseums to challenge, plus additional sub-quests. Upon completion of these quests, players can earn various rewards, including:

• Costumes from the previous Japanese release, NieR: Replicant, for androids 2B, 9S and A2
• Records that add special music tracks to the players’ jukebox
• New equipment and cosmetic accessories such as hairspray that allows you to change the color of 2B and A2’s hair
• Masks with unique “on equip” effects
• Special bullets that change the appearance of enemy bullets

حال و روز من با معرفی این DLC ها :

wsc1_a_be4di7hhdi473ld237pg3253g227di69gfeg.gif

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
ناموسا لباس برا 2b نمیذاشتن سنگیت تر بود:|
اول نمای چلو رو دیدم گفتم باز خوبه نمای عقب رو دیدم دیگه نابود شدم:|
ذهن مریض می خوای کارگردان این بازی:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یه ویدئوی بی سروته از DLC بازی منتشر شده که درکل شامل اینا میشه:

xojvujgkbfwg.jpg

• Revealing Outfit for 2B (Kaine)
  • Young Man’s Outfit for 9S (Nier Replicant)
  • Destroyer Outfit for A2 (Nier Gestalt/Nier)
  • Jukebox music packs
  • Hair colors for A2 and 2B
  • New masks with special effects
  • Projectile colours
من یه DLC داستانی میخوام همش راجبه A9 باشه از لحظه ی ورودش به زمین تا .... :D.

امیدوارم قیمتش فضایی نباشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.d.makan

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,727
لباس Kaine هس از nier قبلی
واسه نوستالژی و این حرفا
pvu7_nier_replicant_kaine_by_azll-d7e9i87.jpg

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

توهین به کاینه اونم جلوی روی احسان کاینه ؟ :| :| :| پاشین جمع کنین برین تا تاپیکو به خونتون مزین نکردم :D
خیلی هم دلتون بخواد ، تازه رندر 2B رو با پوز یکی از آرتهای رسمی کاینه گذاشتن حس نوستالژیکو چسبوندن تا بیخ :((

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
عجب ست آرمور خفنی داره، خیلی هم کاربردیه.
هر وقت انیمه از این دست میبینیم، پیش خودم میگم چرا ارتش ازاین انیماتورهای ژاپنی مشورت نمگیره؟ :D

البته درستش اینه که این بشر نه آرموری تنشه نه جنگجو ـه :D بر عکس کرکترهای Automata و داستانش ، ایشون صرفاً یه انسان (...) معمولیه که برای یه هدفی (انتقام) شمشیر دست گرفته ... :D بیشتر از این اشاره کنم میره توی فاز اسپویل و اینا :D

پ.ن : می دونم حرفت شوخی بود :D صرفاً واسه روشن سازی قضیه گفتم :D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
عجب ست آرمور خفنی داره، خیلی هم کاربردیه.
هر وقت انیمه از این دست میبینیم، پیش خودم میگم چرا ارتش ازاین انیماتورهای ژاپنی مشورت نمگیره؟ :D
چه ارمور خفنی کمرم شکست:|:D
یه وقت این ارموره براش سنگین نباشه:D

• Like
Reactions: tpouria

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
لباس Kaine شاید الان مسخره و Oversexualize به نظر بیاد، ولی توی خود Nier اصلی کاملا دلیل این نوع لباس پوشیدنش توضیح داده شده و برعکس Quite توی MGS V، اینجا توضیح لباس Kaine کاملا با عقل جور در میاد و به شخصیت پردازیش کمک میکنه.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
توهین به کاینه اونم جلوی روی احسان کاینه ؟ :| :| :| پاشین جمع کنین برین تا تاپیکو به خونتون مزین نکردم :D
خیلی هم دلتون بخواد ، تازه رندر 2B رو با پوز یکی از آرتهای رسمی کاینه گذاشتن حس نوستالژیکو چسبوندن تا بیخ :((

آرمورش آرمورمو سیخ کرد :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
لباس Kaine شاید الان مسخره و Oversexualize به نظر بیاد، ولی توی خود Nier اصلی کاملا دلیل این نوع لباس پوشیدنش توضیح داده شده و برعکس Quite توی MGS V، اینجا توضیح لباس Kaine کاملا با عقل جور در میاد و به شخصیت پردازیش کمک میکنه.
NieR اصلی رو کامل دنبال کردم، اون پستم کلا نقد آرمورهای چندتیکه ژاپنی بود.
من که اتفاقا خیلی خوشم میاد، یکی از دلایل اصلی انیمه بین شدنم تو سن پائین از این دست "آرمورها" بود:D

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji

The downloadable content (DLC) set, titled “3C3C1D119440927”, will include three exciting new colosseums to challenge, plus additional sub-quests. Upon completion of these quests, players can earn various rewards, including:

• Costumes from the previous Japanese release, NieR: Replicant, for androids 2B, 9S and A2
• Records that add special music tracks to the players’ jukebox
• New equipment and cosmetic accessories such as hairspray that allows you to change the color of 2B and A2’s hair
• Masks with unique “on equip” effects
• Special bullets that change the appearance of enemy bullets

حال و روز من با معرفی این DLC ها :

wsc1_a_be4di7hhdi473ld237pg3253g227di69gfeg.gif
تو یوتیوب دیدم خیلی حال کردم:-bd دمشون گرم حرکت باحالی زدن:D کِی قراره بیاد؟ فکر کردم اومده رفتم استیم دیدم نیست:( تجدید دیدار با kaine خیلی خوبه=((
بنده خدا daddy nier رو آدم حساب نکردن کاستومش رو بدن؟:))=))

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
این خانم آهنگ خیلی از انیمه ها و بازی ها رو به فرانسه و انگلیسی کاور کرده. برای NieR که کاراش خوب در اومده. ولی این یکی رو واقعا I can't stop listening . خیلی خوبه به نظرم. گرچه کلا موسیقی های بازی خودشون یکی از یکی دیگه بهتره. ولی پیشنهاد میکنم گوش بدین

ممکنه اسپویل باشه برای همین گذاشتم تو اسپویلر
--------------
به نظرم زیباترین طراحی رو Popolla و Devola داشتن. واقعا زیبا طراحی شده بودن. داستانشون هم خیلی زیبا بود. من چون قبلی رو هم بازی نکرده بودم هیچ ایده ای هم نداشتم که انقدر سرگذشتشون غمناک بوده و به خاطر کاری که نکردن و دو تا آندروید دیگه همیشه باید این احساس گناه رو داشته باشن

در ضمن این ایده مبارزه با رییس اسکوئر یکی از اون دیوانه وارترین چیزایی هست که آدم میتونه تصورش رو بکنه =))

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
دوستان بيايد در مورد داستانش حرف بزنيم :D
من مغزم منفجر شد پاي داستانه بازي بس كه گيرا و قشنگ بود :D

فقط متاسفانه من داستان اون دوتا دوقلو ( devola, poupala) رو درست متوجه نشدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر