.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
چه پشم ریزونی بود این اپیزود اول فصل سه لفتاورز :D

هم اندینگش هم اینکه چقدر اتفاقات افتاده توی این سه سالی که گذشته از اخر داستان فصل ۲ !

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

آخرش خیلی Lost ـیش بود ، اند آی فا*ک*ین لاود ات : )))

• Like
Reactions: ClaP TraP

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
فصل سوم true detective کی پخش میشه؟
والا من خودم خیلی پیگیرش بودم ولی مثل اینکه HBO از فصل دوم به خاطر افت بیننده ها و نظرات متوسط منتقدا راضی نبوده و اجازه نداده فصل سوم درست بعد اتمام فصل دوم ساختش شروع بشه، حالا مثل اینکه دوباره یه شانسی داده به سریال ولی ایندفعه به جز نیک پیزولاتو ، David Milch (خالق سریال Deadwood) رو هم خود HBO به تیم نویسندگی اضافه کرده و تا الان خود نیک دو تا اپیزود رو هم نوشته
ولی هنوز بازیگرا رو هم حتی اعلام نکردن چه برسه به تاریخ پخش
True Detective Season 3 Is Being Written, Deadwood Vet Joins

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
فصل های فارگو به هم ربط داره ؟ کسی که فصل 1 و 2 رو نبینه .. میتونه 3 رو ببینه ؟ از نظر داستانی جدان ؟

فصل اول و دوم یه ربط خیلی کوچیکی به هم داشتن؛ ولی خب میشه هر کدوم رو جدا دید و مشکلی پیش نیاد. فصل سوم هم که کاملاً داستانش جداست

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,478
نام
سپهر
شروع خوبی بود اما کمی گنگ پیش میرفت... سکانس هایی نامربوط که متاسفانه تو قسمت اول چیزی دربارش نمیگه و همه رو برای قسمت های بعدی گذاشته. قسمت بعدی کمی اوضاع بهتر میشه و بالاخره خط داستانی را پیدا می کنیم. این فصل درباره قتل قاتل سریالی در دهه 80 بوده که گروهی از دختران جوان را می کشته و در زمان حال، به قتل رسیده و از طرف دیگر یک قتل مربوط به کشته شدن یک سرباز جنگ افغانستان و داستان یک دوچرخه سوار سیاهپوست که کارش اذیت کردن مردم در خیابان ها به شکل وحشت آوری هست.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Into the Badlands
post_tt3865236.jpg

به لطف حضور عوامل کارکشته و صدالبته رزمی کاران خوب سینمای شرق ، صحنه های مبارزات خیلی خوب از کار در امده و یک سر و گردن از مابقی سریالهای این چند وقت اخیر بالاتر است.
سبک هنر های رزمی و داستان سریال برای من ایده ال بود.
پیشنهاد میکنم حتما ببینید وقتتون رو نمیگیره

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
View attachment 74268

انتظارات بیشتر بود ولی بازم خوبه:D به دوستانی که تو زمینه نرم افزار و IT فعالیت میکنن شدیدا توصیه میشه
ایول . من گرچه فصل اول بیشتر دوس داشتم ولی درکل سریال خوبیه
اون پسر چینیه خیلی باحاله:D

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
درود
من زدم تو کار تعجب :D( اولین نفرم راجب فصل جدید نظر میدم)
قسمت اول فصل جدید فارگو رو دیدم برای من لحظاتش بالا پایین داشت ولی راضی بودم امیدوارم همانند دو فصل بنده رو راضی نگه داره :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر