طرفدارای سری بازی های Zelda بپرن تو!(ورود افراد با ناراحتی قلبی ممنوع)

mohsen shafihy

کاربر سایت
Apr 9, 2011
43
نام
محسن شفیعی
دوست عزیز زلدا را روی سوپر نینتندو تمام کردی؟
همون که اسمش the legend of ZELDA : a link to the past هست.
خیلی بازی خوبیه... اما من توش گیر کردم نمی دونم چکار کنم، فعلا به اینجا ها رسیدم: 7 تا قلب دارم،توانایی شنا ،توانایی دویدن، بومرنگ قرمز، سپر قرمز،50 تا بمب، 70 تا تیر برای تیر و کمان،3 تا بتری شیشه ای، گرفتن اولین آیتم از 3 آیتم مهم بازی در زمان حال، دست قدرتی که میتونه سنگهای به رنگ سبز کمرنگ را بلند کنه و ...

به زمان گذشته هم رفتم که لینک تبدیل به یه خرگوش میشه و وارد اون ساختمان هم شدم اما بقیشو دیگه نمیدونم چکار کنم.

ممنون میشم از دوستان کمکم کنند.

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
این بخشها چقدر خلوت شده؛ برای پارسال بودا...
دوست عزيز من دارم ٤ تا زلدا رو با هم ميرم!!
Majoras mask. Ocarina of time .skywardsword.twighlight
نسخه هاي قديمي هم انقدر حال ميده!؟!؟
راستي نسخه هاي دي اس هم حساب كن

• Like
Reactions: highlight

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
شما چجوری زلدا میزنید من هر کار میکنم خودمو راضی کنم یه دست بزنم نمی تونم یه کم میزنم ول میکنم :-/

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا

هیچ زلدایی به اندازه minish cap گیم بوی ادونس (اولین تجربه من از زلدا) و skyward sword به من یکی نچسبید. twilight princess و phantom horglass هم خوب بودن. spirit tracks رو هنوز بازی نکردم ولی فکر کنم بهتر از فانتوم باشه.
بعد از minish cap خواستم ببینم زلداهای nes چطورین با امولاتوری که روی گیم بوی ادونس نصب بود اولین شماره زلدا رو امتحان کردم... یعنی پیرم در اومد تا تمومش کردم از بس که سخت بود! چند صد بار هم از نت کمک گرفتم!... بعدش که تموم شد دیگه نرفتم سراغ زلدا2! گیمرای بدبخت اون زمان چی میکشیدن
خوشبختانه برای 3ds داره نسخه های کلاسیک دوباره بازسازی میشه شما خودت داری و خوب ازش لذت میبری. اون تصویری که من از link's awaking دیدم اگه درست باشه چی میشه...

شما چجوری زلدا میزنید من هر کار میکنم خودمو راضی کنم یه دست بزنم نمی تونم یه کم میزنم ول میکنم :-/
والا منم دقیقا همین حرفو به دوستانی که پوکمون و فاینال فانتزی بازی میکنن زدم! میگن باید بخوای و واردش بشی تا خوشت بیاد>:d<
اون سیستُمی :d که توی تکامل شخصیتش دیدم برام خیلی جذابه. داستانش هم اولش بظاهر سادس ولی رفته رفته که درگیر بازی میشی خیلی بیشتر از اونچه که اولش فکر میکنی پیچیده تر میشه.
منم تا بحال نتونستم mgs بازی کنم چون تا جایی که گیم پلی شو میدیدم همش توی جنگلا سرباز خفت میکرد. ولی الان به این فکر افتادم حتما چیز خوبی بوده که همش دارن ازش کالکشن میدن بیرون و کلی دنباله داره. دیر شده ولی باید رفت سراغش

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
هیچ زلدایی به اندازه minish cap گیم بوی ادونس (اولین تجربه من از زلدا) و skyward sword به من یکی نچسبید. twilight princess و phantom horglass هم خوب بودن.

خدا وکیلی Minish Cap تجربه بسیار بسیار شیرینی هستش! این بازی رو با شبیه ساز تو کامپیوتر بازی کردم. به معنای واقعی کلمه مافوق خارق العاده هستش! چقدر زیباست این بازی. من که واقعا از این بازی لذت بردم و انجام این بازی رو به تمام علاقه مندان توصیه می کنم.
ممنون از شما برای خاطر نشان کردن این شاهکار.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
هیچ زلدایی به اندازه minish cap گیم بوی ادونس (اولین تجربه من از زلدا) و skyward sword به من یکی نچسبید. twilight princess و phantom horglass هم خوب بودن. spirit tracks رو هنوز بازی نکردم ولی فکر کنم بهتر از فانتوم باشه.
بعد از minish cap خواستم ببینم زلداهای nes چطورین با امولاتوری که روی گیم بوی ادونس نصب بود اولین شماره زلدا رو امتحان کردم... یعنی پیرم در اومد تا تمومش کردم از بس که سخت بود! چند صد بار هم از نت کمک گرفتم!... بعدش که تموم شد دیگه نرفتم سراغ زلدا2! گیمرای بدبخت اون زمان چی میکشیدن
خوشبختانه برای 3ds داره نسخه های کلاسیک دوباره بازسازی میشه شما خودت داری و خوب ازش لذت میبری. اون تصویری که من از link's awaking دیدم اگه درست باشه چی میشه...

والا منم دقیقا همین حرفو به دوستانی که پوکمون و فاینال فانتزی بازی میکنن زدم! میگن باید بخوای و واردش بشی تا خوشت بیاد>:d<
اون سیستُمی :d که توی تکامل شخصیتش دیدم برام خیلی جذابه. داستانش هم اولش بظاهر سادس ولی رفته رفته که درگیر بازی میشی خیلی بیشتر از اونچه که اولش فکر میکنی پیچیده تر میشه.
منم تا بحال نتونستم mgs بازی کنم چون تا جایی که گیم پلی شو میدیدم همش توی جنگلا سرباز خفت میکرد. ولی الان به این فکر افتادم حتما چیز خوبی بوده که همش دارن ازش کالکشن میدن بیرون و کلی دنباله داره. دیر شده ولی باید رفت سراغش
خيلي جالبه چون من هم از فاينا خوشم مياد هم از پوكمن البته دومي رو بازي نكردم زياد و اولي رو هم ول كردم.
در ضمن فانتوم قشنگ تر از اون يكي هستش..
متال گير هم به غير از ٣ و psp از همش خوشم مياد
من بازي هاي داستاني وسختو خيلي دوست دارم و اولين زلدا هم فانتوم بود كه عاشقش شدم...
تا الان هم فانتوم از همش قشنگ تر بوده..
البته با درس و مدرسه خيلي سخته ادامه دادن اين بازي هاي بسيار طولاني!!

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
خدا وکیلی Minish Cap تجربه بسیار بسیار شیرینی هستش! این بازی رو با شبیه ساز تو کامپیوتر بازی کردم. به معنای واقعی کلمه مافوق خارق العاده هستش! چقدر زیباست این بازی. من که واقعا از این بازی لذت بردم و انجام این بازی رو به تمام علاقه مندان توصیه می کنم.
ممنون از شما برای خاطر نشان کردن این شاهکار.
بخاطر تایید شما احمد آقای عزیز منم یه بار دیگه مزه شیرینش رو زیر زبونم حس کردم:d یادش بخیر اون موقع تابستون بود و خونمون بنایی داشتیم... بعد از تموم شدن یک روز سخت کاری! دیکشنری رو برمیداشتم میرفتم سراغ گیم بوی و زلدا...=((

خيلي جالبه چون من هم از فاينا خوشم مياد هم از پوكمن البته دومي رو بازي نكردم زياد و اولي رو هم ول كردم.
در ضمن فانتوم قشنگ تر از اون يكي هستش..
متال گير هم به غير از ٣ و psp از همش خوشم مياد
من بازي هاي داستاني وسختو خيلي دوست دارم و اولين زلدا هم فانتوم بود كه عاشقش شدم...
تا الان هم فانتوم از همش قشنگ تر بوده..
البته با درس و مدرسه خيلي سخته ادامه دادن اين بازي هاي بسيار طولاني!!
فاینال مسلما داستان زیبایی داره که اینقدر هوادار داره. ولی پیشبرد داستانش برای من یکی جالب نیست
کلا فکر میکنم اولین تجربه ها بنظر زیباترین و خاطره انگیزترین ها میشن. فانتوم رو نمیگم خوشم نیومده، برعکس از دلایل اصلی خرید ds همین بازی بوده ولی در مقایسه با اون دوعنوان دیگه برای من در رده های سوم به بعد قرار میگیره. چون بنظر من در این سبک خاص فقط زلداست که میتونه با زلدا مقایسه بشه. مسلما هر کس 3ds میخره یکی از دلایل اصلیش همون ریمیک های زلدا و نسخه هاییه که در آینده قراره عرضه بشن.
یادش بخیر سر minish cap سه ماه طول کشید تمومش کنم.. البته یک ماه وسطش کلا گذاشته بودمش کنار بخاطر یک گیر کوچولو و با مزه!

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543

برا منم پیش اومده که گیمی رو علاقه نداشتم بازی کردم و بعد خیلی خوشم اومد مثل اسپیلینتر سل ها. سر همین هی خودمو راضی میکنم که بازی کنم خوشم بیاد هی نیم ساعت بعضی نسخه هاش مثل وی رو میزنم میبینم نمیتونم/:)
نمیدونم شاید بعدا بتونم .مطمعنا بچه هایی که بازی میکنن لذت میبرن.به هر حال سلیقه ای هست کسانی که زلدا میزنن یا خیلی دوست دارن وعاشقش هستن .یا کلا بدشون میاد حالت متوسط نداره .

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
u316_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B0%DB%B4%DB%B2%DB%B2_%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B3%DB%B2.jpg

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر