Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

latest

Ghost Recon Wildlands یکی از بازی های در دست ساخت Open World و Tactical Shooter هست که توسط Ubisoft Paris ساخته و توسط Ubisoft برای PC, PlayStation 4, Xbox One منتشر خواهد شد. این دهمین قسمت Tom Clancy's Ghost Recon خواهد بود و اولین بازی با ویژگی محیط Open World هست. این بازی از setting عالی که در Ghost Recon: Advanced Warfighter معرفی شد استفاده میکند.

Game Setting

داستان بازی در بولیوی اتفاق میافتد که در بازی بزرگترین پخش کننده مواد مخدر از جمله کوکائین در سرار جهان است. محموله های این گونه مواد مخدر توسط کارتل Santa Blanca کنترل میشوند، یک موسسه قدرتمند که نفوذ آن منطقه را بی ثبات کرده. افزایش قدرت این Cartel های مواد مخدر به دلیل اینکه آنها به عنوان بک خطر جهانی تبدیل میشوند دولت آمریکا را نگران میکند پس ارتش آمریکا یک گروه حرفه ای سرباز ها به نام "The Ghosts" را برای نابودی و فاش کردن رابطه این Cartel ها و دولت محلی عازم بولیوی میکند.

Gameplay
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یک بازی در سبک Tactical Shooter است که در بولیوی اتفاق میافتد. پلیر ها به جای اعضای تیم "The Ghosts" بازی میکنند که یک تیم حرفه ای در ارتش آمریکا هستند. بازی از ترکیب آینده محوری که در Future Soldiers و Adanced Warfighter استفاده شده بود بسیار دور شده، اما در کل زمان بازی در عصر مدرن است مانند بازی Tom Clancy's Ghost recon در نتیجه تسلیحات نظامی بازی واقع گرایانه هستند و بشتر به اسلحه هایی که هم اکنون ارتش ها در سراسر دنیا استفاده میکنند شباهت دارند ولی، بازی دارای برخی تجهیزات مانند، Drone ها که میتوان از آنها برای تگ کردن نیروهای دشمن و اهداف استفاده کرد. این بازی اولین ورودی به سبک Open World این سری است که دارای 9 اقلیم مختلف شامل: کوهستان، جنگل، صحرا، دشت نمکی و ... و همچنین سیستم آب و هوایی دینامیک و تغییر شب و روز را نیز ارائه میکند. اتمام مراحل در طول روز به بازیکن اجازه میدهد تا دشمن را سریع تر شناسایی کنند در حالی که بازی کردن در شب تاریک به آنها یک مزیت تاکتیکی میدهد از این جهت که شب به آنها کمک بزرگی برای مخفی شدن میکند. بازیکنان قبل از شروع ماموریت باید ابتدا محل را شناسایی کنند. وسایل نقلیه مختلفی نیز در بازی حضور خواهند داشت مانند Dirt Bike ، Helicopter و Dune Buggies و... . Wildlands برخلاف نسخه های قبلی دارای Side-Missions هم خواهد بود.

در زمان بازی مراحل، بازیکنان میتوانند از راه های مختلفی برای رسیدن به نقطه شروع هر مرحله بروند. بازیکنان میتوانند با چتر از هلیکوپتر پریده، پیاده روی کرده و یا به سمت Objective ها رانندگی کنند. بازیکنان میتواننداز روش های متنوعی برای اتمام هر Objective استفاده کنند، مثل استفاده از سبک Stealth، نبرد نزدیک (Melee) و یا استفاده از انواع اسلحه های دور برد و نزدیک بردی که در بازی قرار دارند. در بین مراحل بازیکنان میتوانند در محیط دنیا گشت و گذار نمایند و بازی دارای Outpost هایی است که میتوانید آنها را از بین ببرید. بازیکنان همچنین میتوانند دشمنان را از نزدیک برای دفاع با یک دست نگه داشته و با دست دیگر شلیک نمایند.

این پست آپدیت خواهد شد.
هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.

Last edited by a moderator:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
این لعنتی دوتا تروفی آنلاین داره درسته؟ :-s
کسی هست ک پلات کرده باشه؟!
نت ندارم هشت گیگ اپدیت کنم دوتا رو بگیرم پلات شه ~X(
دوتا برنز اسون ولی آنلاین!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
این لعنتی دوتا تروفی آنلاین داره درسته؟ :-s
کسی هست ک پلات کرده باشه؟!
نت ندارم هشت گیگ اپدیت کنم دوتا رو بگیرم پلات شه ~X(
دوتا برنز اسون ولی آنلاین!
سلام.علی ورژن آپدیت اخر 1.05 هستش؟؟؟

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
  • Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
بالاخره dlc اومدش 4 گیگو 300 مگم حجم داره و برای سیزن پس دارها رایگانه.برای بقیه سه شنبه هفته آینده باز میشه واسه خریدش

Attachments

• Screenshot_۲۰۱۷-۰۴-۱۸-۲۱-۰۶-۰۴.png
    Screenshot_۲۰۱۷-۰۴-۱۸-۲۱-۰۶-۰۴.png
    313.2 KB · مشاهده: 29
  • Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بالاخره dlc اومدش 4 گیگو 300 مگم حجم داره و برای سیزن پس دارها رایگانه.برای بقیه سه شنبه هفته آینده باز میشه واسه خریدش
اره واس من که اخرین اپدیت نصبه dlc جزو تیترها اومده ولی غیرفعاله
این انلاینش چقدر خوبه ها!
یه تیمی تشکیل داده بودیم چندساعت میچرخیدیم و...چقدر خندیدم امروز:))
میدونستم همون روز اول اپدیت میکردم:|

• Like
Reactions: Xenon360 and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
دیشب dlc جدید بازی یعنی narco road رو کامل تموم کردم.یه نقد مختصری مینویسم:
در درجه اول این dlc گستردست و مثل دوتا dlc کوچیک قبلی نیست که محتوی جدید رو بخواد به مپ اصلی اضافه کنه بلکه از توی منو واسه ی خودش بخش جداگانه داره و وقتی استارت میکنید باید یه کارکتر جدید بسیازید براش.
بعد این dlc رو یا باید کاملا تنها بازی کنید یا به صورت کو-اپ انلاین چون یارهاتون اصلا همراهتون نیستن که بخواد توسط هوش مصنوعی کنترل بشن.
مپ در مواقع همون مپ اصلی هست اما تغیرات توش ایجاد شده و به صورت یه پازل تکه ها جدا شدن و مجدد بهم چسبیدن اما نه بصورت مپ اصلی و همچنین یه سری مناظر جدید هم که واقعا زیبا هستن هرچند به صورت محدود مجدد سازنده ها طراحی کردن به ویزه پایگاه های باس های اصلی یا کلیسا ها کاملا جدید هستن و طراحیشون از نو بوده.
داستان بازی از اونجایی شروع میشه که cia دنبال یه فرد هکر خلاف کار هست اما نه چهرش رو میشناسه نه اسمش رو میدونه.برای رسیدن به این هکر شما باید با 3 باس که زیرنظر این هکر هستن ارتباط برقرار کنید و وارد باندشون بشید و با جلب اعتماد اون ها باید عضو گروهشون بشید و در واقع براشون کارهای کثیفی انجام بدید تا اطلاعات مورد نظر رو بدست بیارید.هرکدوم از این 3 تا باند نیروها و عملکردشون متفاوته مثل باند روح های موتور سوار یا باند ماشین های اسپورت.در پایان عضویت توی هرگروهتون باید باس اون رو بکشید ولی کشتن هر کدوم از باس ها طی صحنه ی سینمایی منحصر به فردی رخ میده و بسیار متنوع و نو اورانه طراحی شده کشتنشون و من خیلی لذت بردم از این حرکت.تنوع ماموریت های اصلی خوبه و سازنده ها تمام سعیشونو کردن که dlc مثل خود بازی اصلی ماموریت هاش نباشه چون تکراری میشد و به خاطر این ماموریت ها رو کاملا جدید ساختن و کارهای جدیدی باید انجام بدید.ماموریت های فرعی هم کاملا جدید هستن و مثل بازی اصلی نیستن و متنوعن.اتمام بخش داستانی حدود 8 ساعت طول میکشه و 21 ماموریت اصلی داره ولی اگر بخواین فرعی ها رو هم برید تقریبا یه 12 ساعتی طول میکشه.
توی این dlc ماشین ها و موتورها جدیدی اضافه شدن و واقعا طراحیشون عالی و متنوع هستن و همشون مجهز به نیتروژن هستن وdlc تاکید زیادی به وسایل نقلیه داره و از روی اسم dlc هم مشخصه.نکته جالبم اینجاست هرچقدر xp و اسکیل و منابع و مثل سوخت و غذاو... هم بدست بیارید اتوماتیک به بازی اصلی منتقل میشن و میتونید اونور کارکترتونو اپدیت کنید.
در پایان من از dlc راضی هستم و نمره ی قابل قبولی بهش میدم.
سیزن پس بازی 40 دلار قیمت داره و من خریدمش و تا الان 3 تا dlc داستانی براش دادن اما اون دوتا خیلی کوتاه و مختصر بودن و فقط این یکی گستردست.به نظر من فقط همین dlc گسترده و یه dlc گسترده دیگه که قراره توی تابستون عرضه بشن ارزش خرید داره و چون جداگونه عرضه میشن بهتره فقط واسه این دوتا پول بدید و به صورت کلی سیزنن پس رو 40 دلار تهیه نکنید چون نمی ارزه.
narco road الان برای سیزن پس ها در دسترسه و برای بقیه عموم سه شنبه هفته اینده قرار میگیره برای خرید که فکر کنم 10 تا 15 دلار قیمت داره.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من مد داستانی میرم رو هارد خیلی سخته خوبی هم مه داره مثل بقیه بازی ها Aim اتومات با نشونه نمیره رو کله طرف هدشات کنی Aim اش یکم سخته و متمی به کاور هست بدی Cod اینه کاورها کلا نمایشین دریغ از تخریبشون از اولم همیشه همین بوده

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
من مد داستانی میرم رو هارد خیلی سخته خوبی هم مه داره مثل بقیه بازی ها Aim اتومات با نشونه نمیره رو کله طرف هدشات کنی Aim اش یکم سخته و متمی به کاور هست بدی Cod اینه کاورها کلا نمایشین دریغ از تخریبشون از اولم همیشه همین بوده
توی درجه سختی بالا خیلی کاور مهم هست که متاسفانه کاور گیری بازی به معنی واقعی کلمه افتضاح هستش.زمانی بیشتر گندش درمیاد که به زودی مد pvp که 4 به 4 هستش عرضه میشه و ممکنه به بازی صدمه بزنه.امیدوارم توی اپدیت های بعدی روی کاور کمی کار کنن فکر نکنم تبدیل کاور اتوماتیک به کاور دستی یا اینکه کارکتر درست پشت سنگر قایم بشه و پناه بگیره زیاد کار سختی براشون باشه !

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
توی درجه سختی بالا خیلی کاور مهم هست که متاسفانه کاور گیری بازی به معنی واقعی کلمه افتضاح هستش.زمانی بیشتر گندش درمیاد که به زودی مد pvp که 4 به 4 هستش عرضه میشه و ممکنه به بازی صدمه بزنه.امیدوارم توی اپدیت های بعدی روی کاور کمی کار کنن فکر نکنم تبدیل کاور اتوماتیک به کاور دستی یا اینکه کارکتر درست پشت سنگر قایم بشه و پناه بگیره زیاد کار سختی براشون باشه !
اشتباهی اومدم تایپک داداش منظورم
COD INFINTE بود! :)):-??

• Like

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
با اين كه تا پاي خريدش هم رفتم و با تخفيفات و ... ميتونستم نسخه گلد رو 60 دلار بخرم اما در ثانيه هاي اخر بيخيال شدم و گفتم فايده نداره زود تكراري مي شه :|
يعني نه حالا تكراري شدن ولي خوب ارزش تكرار نداره

اگر بعدها ارزونتر از ايني كه هست شد شايد خريدم ولي مشكل اينه كه وقتي زمان زيادي از بازي بگذره هم حجم پليرهاش كم ميشه هم همه سطح شون رفته بالا و تو ميموني تنهاي تنهاي :|

• Like
Reactions: Mohamad_ndr

JACK KELLAR

کاربر سایت
May 5, 2017
71
اصلا این بازی بخواد به ريشه هاش پایبند باشه نمیتونه open world باشه.فکر کردن و نقشه ريختن تو نسخه های قبلی تبدیل شده به تعقيب و گریز های gta مانند که البته ایکاش به اون کیفیت بود حداقل.

• Like
Reactions: Xenon360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر