مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

P@R|-|AM

کاربر سایت
Apr 15, 2017
3
سلام من ps4 ام رو روی رست مود گزاشته بودم و بعد رفتم بیرون وقتی برگشتم دیدم خاموش شده و روشن هم نمیشه نه چراغ ابی میشه نه بوق میزنه کابل هاشم چک کردم سالم بود لطفا راهنمایی کنید .

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
سلام من ps4 ام رو روی رست مود گزاشته بودم و بعد رفتم بیرون وقتی برگشتم دیدم خاموش شده و روشن هم نمیشه نه چراغ ابی میشه نه بوق میزنه کابل هاشم چک کردم سالم بود لطفا راهنمایی کنید .
خیلی عجیبه دقیقا چند نفر تو همین جا مثل شما همین مشکل رو داشتن...یعنی دستگاه رو ریست مود بوده بعد رفتن امدن دیدن خاموش شده دیگه روشن نشده

• Like
Reactions: Mahdi444

Ps4game

کاربر سایت
Apr 19, 2017
21
سلام
من ps4 slim دارم،یه مدتیه که دستگاه تق تق میکنه حتی وقتی ویسک توش نیست وحتی وقتی که دستگاه خاموشه بازم این صدای تق تق میاد.از بکی پرسیدم گفت از هارده به نظر شما مشکل از چیه؟

• Like
Reactions: @mahmoud

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
درود دوستان راهی برای کم کردن و پایین آوردن صدای کنسول در سری های ۱۰ و ۱۱ هست؟؟
صدای تلویزیون رو زیاد کن :-D
برا منم مدل ۱۰ ه راهی نیست مشکلی هم ایجاد نمیکنه

Sent from my Gooshi using Tapatalk

• Like
Reactions: Inanc

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
دوستان بین مدل فت و اسلیم تفاوت خاصی هست که طرف ترغیب بشه بجا این اونیکی رو برداره؟ بجز مصرف برق و صدای کمتر

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
دوستان بین مدل فت و اسلیم تفاوت خاصی هست که طرف ترغیب بشه بجا این اونیکی رو برداره؟ بجز مصرف برق و صدای کمتر

مدل فت خروجی صدای اپتیکال داره که اسلیم نداره
ولی تجربه شخصی که بین دوستان دیدم پیشنهاد میشه وه کنسول سری جدید بگیری.

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

درود بر محمد عزیز
یادش بخیر محمد یه زمانی در مورد هک و اموزش های ps3 صحبت میکردیم :)) چه خبر خوبی سلامتی؟

ولا محمد تفاوت انچنانی ندارن به غیر از این دوستمون که گفتن و قدرت گیرندگی وای فاش و اینکه محمد من خودم داخل مغازه کنسول فروشی کار میکنم ولا از دوتاش بردن هیچ مشکلی هم ندارن حتی سری استوک سونی 1116 هم فروختم اکی اکی اگر آپدیت سونی باعث بروز مشکل نشه~X(

• Like

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
Sent from my Gooshi using Tapatalk[/QUOTE]
درود دوستان راهی برای کم کردن و پایین آوردن صدای کنسول در سری های ۱۰ و ۱۱ هست؟؟

کنسول من مدل 1001 ساخت 2013 هستش قبلا صدای فنش بی وقفه زیاد بود . از وقتی دمای اتاقم رو بین 21 تا 24 درجه نگه داشتم صداش کاهش پیدا کرده حتی جدیدا فقط زمانی که پردازش بازی سنگینه صدای فنش زیاده بعدش با اینکه حتی 1 ساعت از زمان بازیم گذشته بود دور فنش کاهش پیدا کرد و در حد متوسط باقی موند

• Like
Reactions: Inanc

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام
من ps4 slim دارم،یه مدتیه که دستگاه تق تق میکنه حتی وقتی ویسک توش نیست وحتی وقتی که دستگاه خاموشه بازم این صدای تق تق میاد.از بکی پرسیدم گفت از هارده به نظر شما مشکل از چیه؟
دوست عزیز مورد خاصی نیست..نگران نباش..من تو چند تا کنسول دیگه هم این صدا رو شنیدم..بیشترم بعد خاموش شدن تق تق میکنه...

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
سلام
دوستمون بالا هم گفتن.مشکلی نیستش.احتمال زیاد بخاطر انقباض/انبساط قاب پلاستیکی دستگاه بخاطر گرم و خنک شدنشه.

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
یه نکته ی عجیب اینکه بازی مترو در کنسول های پرو و اسلیم باعث کرش کنسول و خاموشی خود به خودی اون میشه ، منم امروز که بازی رو برای اولین بار اجرا کردم به این مشکل برخوردم اوایل بازی کنسول خود به خود خاموش شد ، چند بار دیگه هی کنسول رو روشن کرده به خیال اینکه ایراد از برق یا چیز دیگه ای بوده متاسفانه باز کنسول خود به خود خاموش شد ، در بازی های دیگه هیچ مشکلی وجود نداره ، جستجو که کردم دیدم کلی ادم دیگه مشکل منو دارن ، اگر کسی راه حلی برای این مشکل دیده جایی بگه بد نیست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر