ماهنامه بازی نما

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
450
نام
حسین
دوستان با وجود اینکه بنده دیگه سعادت بودن در مجله رو ندارم اما الان که پست ها رو داشتم می خوندم در تصدیق سخنان آقلا میلاد و پیشرفت هر چه بیشتر مجله، یه نکته به ذهنم رسید گفتم بگم؛
این انتقاد تاثیرش بی نهایت بالاست. شاید پیش خودتون فکر کنید که خب من انتقاد می کنم ولی کیه که ببینه؛ اول این که بگم بازی سنتر برای کسی ناشناخته نیست و اغلب نویسنده ها حضور دارن و اگر می بینید پست نمی ذارن دلیلی نیست که نمی بینن! و اگر هم نباشن که ببینن مطمئناً الباقی دوستان بهشون اطلاع میدن.
من خودم سر نقد Game of Thrones یکی از دوستان صادقانه توی خصوصی انتقاد کرد و همینجا خالصانه ازش تشکر می کنم. چرا که سوای از این که باعث میشه نویسنده تمرکز و دقتش برای نوشتن مطلب بالا بره یه انگیزه براش هست!
خلاصه که خواننده می تونه یه نویسنده باشه!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
قدیما چقدر مجله بازی و کامپیوتر میخریدم فکر کنم ماهی حداقل ۸ تا مجله میخریدم
مثل بازی نما ، بازی رایانه ، پردازش ، بازی کام ، علم الکترونیک کامپیوتر و ..
الان خیلی وقته نخریدم
الان فقط بازینما مونده :(
من که کماکان میخرم با این که کیفیتش ثابت نیست :D

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
الان فقط بازینما مونده
من که کماکان میخرم با این که کیفیتش ثابت نیست

اون موقع ها نت نبود اگرم بود دیال آپ ۳۳ کیلوبایتی بود بعد آخرش شد ۵۶ کیلوبایت که سرعت دانلودش ۱ تا ۳ کیلوبایت بود
بخاطر همین تنها مرجع ما این مجلات بودن ، کم کم رفتن کنار
لحظه شماری میکردم این مجلات بخرم بخصوص بازی کام و بازی نما ، بازی نما اسمشو نیشنوم یاد شمارهوای میفتم که عکس رو جلدش کاراکتر مکس پین ۱ بود
مجلات کم کم رفتن از رفتن پردازش و بازی کام خیلی حالم گرفته شد
تمام dvd ها دنیا بازی میخریدم یادش بخیر

اولین مجله ای که خودم گذاشتم کنار بازی نما بود چون اون زمان کنسول xbox 360 و wii داشتم تو قسمت اخبار کوتاه اول مجله نمیدونم نویسنده اش کی بود هر خبری از بازیا wii مینوشت حالت و لحن تمسخر و مسخره کردن داشت بعد تو قسمت وسط مجله یکی دیگه از منتقد ها بازی ها wii نقد کرده بود تازه از بازی تعریف کرده بود ، حتی ایمیل دادم و موضوع به بازی نما گفتم ، سر همون حالت تمسخر دیگه نخریدم بازی نما رو ، چون داشت به کسایی که مثل من wii داشتن توهین میشد

اما خرید بازی رایانه ادامه دادم نقد ها فوق العاده ای داشت بدون تعصب و فن بازی کلی نقد داشت من که لذت میبردم مثل نقد انحصاری ها xbox 360 و حتی خیلی از نقد بازیا wii تو بازی رایانه خوندم مثل نقد دانکی کونگ کانتری ریترن ، کربی اپیک یارن و ..... حتی نقد بازی ها ds

متاسفانه دیگه خرید همه رو گذاشتم کنار
آخرین مجله ای که خریدم پردازنده بود فکر کنم ۳ سال پیش یا بیشتر

• Like
Reactions: Oakenshield

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اگر نظری، انتقادی، پیشنهادی چیزی داشتید همینجا بگید.
اگر درباره من بود که خوش حال میشم بشونم اگر هم در رابطه با نشریه بود انتقال میدم حتما. :D
یک زمانی بود نقد ها رو ادمهای قدیمی با تجربه مینوشتن الان وقتی دیگه کسی مثل اقای زعفرانی بحواد حکومت کنه بهتر از اینم نمیشه

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
یک زمانی بود نقد ها رو ادمهای قدیمی با تجربه مینوشتن الان وقتی دیگه کسی مثل اقای زعفرانی بحواد حکومت کنه بهتر از اینم نمیشه

ببین اگر فقط آدم‌های قدیمی قرار بود بنویسن فرصت به امثال من هم داده نمیشد هرگز. و این بده.
به هر حال تا یه جایی می‌شه با نویسنده‌های قدیمی پیش رفت، بعد از خداحافظی‌شون باید چهارتا نویسنده درست و حسابی باشه که جاشون رو پر کنه. (البته منظورم خودم نیست و قشری که تقریبا تازه کارن رو میگم)
در مورد سعید زعفرانی هم باید بگم که از تیم جدا شده.

متن و پیشنهادهای همه‌ی بچه‌ها هم به امیر گلخانی انتقال دادم.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
اتفاقا به نظر من بازینما الان تو دوره ی بسیار خوبیه:D کیفیت و جنس مجله عالی شده. پوستر ها خیلی بهتر از قبل اند. بازیها کامل نقد میشن و... شاید با بازیرایانه و حتی سال های خیلی خوبی که تو نسل قبل بود( ۲۰۱۰ و اینا:D ) فاصله داشته باشه. اما خوشبختانه کیفیت کار خوبی داره ارایه میشه. به خصوص که اکثر نویسنده های الان بازینما از بهترین های ایران حساب میشن:)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ببین اگر فقط آدم‌های قدیمی قرار بود بنویسن فرصت به امثال من هم داده نمیشد هرگز. و این بده.
به هر حال تا یه جایی می‌شه با نویسنده‌های قدیمی پیش رفت، بعد از خداحافظی‌شون باید چهارتا نویسنده درست و حسابی باشه که جاشون رو پر کنه. (البته منظورم خودم نیست و قشری که تقریبا تازه کارن رو میگم)
در مورد سعید زعفرانی هم باید بگم که از تیم جدا شده.

متن و پیشنهادهای همه‌ی بچه‌ها هم به امیر گلخانی انتقال دادم.
وحید جلیلوند امتیاز مجله رو به کی داده؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
درباره اینش خبر ندارم والا
ولی سردبیر وحید یوسفی عه
فکر کنم همین وحید یوسفی بود این فکر کنم الان راحت 9-10 ساله سردبیره تو بازینما ادم کاربلد و گیمری هم هست از اونور این سید مرتضی هم هست فکر کنم قلمش خوبه SMM9

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
فکر کنم همین وحید یوسفی بود این فکر کنم الان راحت 9-10 ساله سردبیره تو بازینما ادم کاربلد و گیمری هم هست از اونور این سید مرتضی هم هست فکر کنم قلمش خوبه SMM9

آره وحید آدم کار درستیه خداییش... قبل از ریلیز متال‌گیر 5 دعوت شده بود کوجیما پروداکشنز و هدنز آن بازی رو نوشت.
یه چیزی هم حالا فاش کنم از چارت این شماره :D فکر کنم نقد این شماره‌ی زلدا رو خودش می‌نویسه.
سید مرتضی هم بود آره... قلمش هم خوبه خداییش و من مخصوصا نقدهاش رو دوست دارم. نمیدونم چرا جدیدا نمی‌نویسه.

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
450
نام
حسین

راجع به این نسل جدید نویسنده های بازینما؛ به نظرم طبیعیه! به هر حال باید قبول کنیم که بالاخره امثال کاوه هرندی، فرجام کلیایی، بابک ولی زاده، فرهاد کریمی و ... می رن و افراد جدیدی میان. البته شماره های مخصوص رویدادها و به صورت کلی تعدادی از همین کهنه کارها می نویسن (اگه مثل قبل بوده باش) برای پیشبرد سریع تر مجله!
راه دوری نریم همین نقد شاهکار فنتوم پین بهزاد خرم و ویچر کاوه هرندی!
از طرفی وحید یوسفی و محمد میرزایی قشنگ یادمه روی نویسنده های جدید حساسیت به خرج میدادن! مثلاً یادمه وحید یوسفی روزهای اول می گفت بازی نما که اومدی وقتشه تجربیاتت رو رو کنی؛ اینجا برای هیچ کسی جای تجربه پیدا کردن نیست! اما با این وجود به خاطر حساسیتش شماره های اولی که بودم می گفت بازی های مستقل (که بیشتر بازی های تل تیل بودن بنویس) آزمایشی بنویس، بعد برای عضویت اصلی بررسی کنیم! و خب با دقت بررسی کرد و همراه با محمد میرزایی برای عضویت توی تیم تحریریه مجله اوکی داد!
لپ کلام این که درسته نویسنده جدید اومده اما یه سری فرایندها پشت این قضیه هست که نگرانی ها رو برطرف می کنه

aramesh1990

کاربر سایت
Aug 5, 2012
12
من مجله رو از شماره 103 به بعد ندارم کسی نمیدونه چجوری میتونم تهیه کنم؟مجله برای شیراز هم میاد؟
آره در شیراز هم مجله بازی نما نمایندگی داره.
آدرس و شماره تلفنش هم اینه: "شیراز : میدان ولیعصر ، پاساژ ولیعصر ، طبقه همکف ، فروشگاه آذرخش تلفن:2229421-0711 خانم عباس نژاد"

Matin2017

کاربر سایت
Jan 27, 2017
39
نمی
آره در شیراز هم مجله بازی نما نمایندگی داره.
آدرس و شماره تلفنش هم اینه: "شیراز : میدان ولیعصر ، پاساژ ولیعصر ، طبقه همکف ، فروشگاه آذرخش تلفن:2229421-0711 خانم عباس نژاد"
از کجا میتونم شماره 103 تا 120 رو گیر بیارم؟
آگه کسی برای فروش داره خریدارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر