دسته XBOX بخرم یا نه؟

drjackool

کاربر سایت
Apr 14, 2015
15
سلام
من بازی Gears Of War 4 رو رو PC بازی میکنم اما تو بخش آنلاین بازی (Versus) مثل بقیه که با کنسول متصل هستند نمتونم راحت بازی کنم مثلا برای حرکت کردن و جاخالی دادن، (میزنن میترکونن منو!) بعضی موقع هارم که کلید دویدن رو میزنی عمل نمیکنه و باید ولش کنی دوبازه فشارش بدی! میخواسم بدونم کسی از دوستان این بازی رو هم با دسته XBOX و هم ماوس و کیبورد بازی کرده؟ کدومش راحتره؟چون دسته XBOX گرونه (برای من بدبخت) اگه زیاد روند بازی رو تغییر نمیده بیخودی نخرمش! (شاید ایراد از مهارت خودمه) میدونم نشونه گیری با ماوس راحتره ولی توی این بازی زیاد کاربرد نداره!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
سلام
من بازی Gears Of War 4 رو رو PC بازی میکنم اما تو بخش آنلاین بازی (Versus) مثل بقیه که با کنسول متصل هستند نمتونم راحت بازی کنم مثلا برای حرکت کردن و جاخالی دادن، (میزنن میترکونن منو!) بعضی موقع هارم که کلید دویدن رو میزنی عمل نمیکنه و باید ولش کنی دوبازه فشارش بدی! میخواسم بدونم کسی از دوستان این بازی رو هم با دسته XBOX و هم ماوس و کیبورد بازی کرده؟ کدومش راحتره؟چون دسته XBOX گرونه (برای من بدبخت) اگه زیاد روند بازی رو تغییر نمیده بیخودی نخرمش! (شاید ایراد از مهارت خودمه) میدونم نشونه گیری با ماوس راحتره ولی توی این بازی زیاد کاربرد نداره!
اولا تنها نقطه مثبت ایکس باکس وان همین دسته خوشدست و با کیفیتش هست. بعدش برا اهمیتش برا پی سی گیمینگ تنها دسته ایست که برا استریت فایتر 5 کار میکنه و یا بدون تنظیم کردن برا خیلی بازیا بهترینه و برا امولاتورهایی مثل cemu. حالا شما که یک بازی ایکس باکس ویندوز 10 میخوای بازی کنی!!! دیگه جوابت مشخصه.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
دسته وان اس طرح گرز رو بخر روش جای برجسته چنگ و اینام هست یه چیز فوق العاده ایه ارزش ۴۰-۵۰ تومن بیشترو داره

Sent from my Gooshi using Tapatalk

• Like

drjackool

کاربر سایت
Apr 14, 2015
15
دسته وان اس طرح گرز رو بخر روش جای برجسته چنگ و اینام هست یه چیز فوق العاده ایه ارزش ۴۰-۵۰ تومن بیشترو داره

Sent from my Gooshi using Tapatalk
اینی که من دیدم اختلاف قیمتش 75 تومنه! از کجا بگیرم ارزون دربیاد (خرید اینترنتی)؟

• Like

drjackool

کاربر سایت
Apr 14, 2015
15
مبارکه....یک شب مگه جنگه؟شب اینقدر سرعت نت پایینه که من اصلا مولتی نمیزنم
مال من بدک نیست هم دانلود میکنم هم بازی!، آخه بخوام روزانه بزنم مصرفش زیاده هر یک ساعت حدود 100 مگ دانلود میکنه این بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر