Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اساتید auto-sprint آن باشه بهتره یا نباشه؟
من خودم که فعلا دارم تک نفرشو بازی میکنم خیلی بهتره تا دیفالت ولی توی مولتی پلیر هم آن باشه خوبه؟
پ.ن:یک کیل گرفتن داخل این بازی رو با کل IW عوض نمیکنم
در اصلش باید رو مولتی ان باشه:D چون داری با هوش واقعیبازی میکنی که قابل پیش بینی نیست البته این نظر منه بعضیا که عادت کردن حتما دکمه رو فشار بدن این گزینه براشون عذاب اوره

• Like
Reactions: BlackGamer

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
چقدر این بازی خوبه، امروز بخش داستانیشو رفتم...یعنی باید کلاس اموزشی بزارند برای سازندگان COD یاد بگیرند تو اینده بازی داستانش و شخصیت پردازیش و حتی مولتیش چطور باشه...shame on activision :|

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
چقدر این بازی خوبه، امروز بخش داستانیشو رفتم...یعنی باید کلاس اموزشی بزارند برای سازندگان COD یاد بگیرند تو اینده بازی داستانش و شخصیت پردازیش و حتی مولتیش چطور باشه...shame on activision :|
در اخر هم لعنت به EA که همچین تاریخه انتشار بیخودی رو گذاشت برایه این بازی:| اخه کی یه شوتر جدید رو میذاره کنار یه شوتر قدیمی که طرفدار میلیونی داره؟:| حالا هر چقدرم بازی خفن باشه:|(درمورد این که فقط یک هفته با بتل هم تو تاریخ انتشار فاصله داشت هم نمی خوام حرفی بزنم:|)
والا ما اینجایم اینو میدونستیم معلوم کیا دارن تو این EA کار میکنند:| بنظرم اگه میذاشتن بعد از انتشار کالاف بی نهایت بهتر بود اینطوری هم متایه بازی ها با هم مقایسه میشد هم این که فنای کالاف سر جریان نقدایه کوبنده کالاف میرفتن سمت این بازی و تعریف و تمجید مردم تو انجمن ها و جاهای دیگه باعث فروش زیاد این بازی میشد
امیدوارم EA ازشون حسابی حمایت کنه که نسخه بعدی مثل این نسخه حسابی حماسی باشه:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به جرات میگم تایتان فال بهترین شوتر زندگیم تو این نسل هست مخصوصا انلاینش ورایه هیجانه عملا خیالت از اسلحه و مپ راحته که دیگه نیاز نیست براش پولی بدی
حتی میتونم بگم یکی از بهترین سینگل های این نسل رو داره حداقل برایه من اینطوری بوده با وجود این که اکثریت شوتر های این نسل رو بازی کردم
تو خریدش شک نکن چندتا از فرندهای من هم همین حس تو رو داشتن که حالشون از IW بهم میخورد و تو خرید تایتان شک داشتن بهشون توصیه کردم بگیرن الان همشون بازی رو پلات کردن جز من:D
ایشون که نه با cod infinte که اتفاقا سینگل و کمپین خوبی داره و نه بتل که حالا هیچی حال نکرده احتمالا با اینم حال نمیکنه ما بین cod و سرعتی تر

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
ایشون که نه با cod infinte که اتفاقا سینگل و کمپین خوبی داره و نه بتل که حالا هیچی حال نکرده احتمالا با اینم حال نمیکنه ما بین cod و سرعتی تر
ایشون کیه؟:|
مگه من منظورم کاربر خاصی بود اصلا موضوع حرف من چیزه دیگه ایه:| حالت خوبه؟:|

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
مگه پستش نقل قول نکردی و از بازی تعریف کردی؟
من دارم درمورد جریان EA و یک سری حرف های دیگه بحث میکنم
بعدشم خودش اومده میگه چقدر سینگلش خوبه پس تمومش کرده و حال کرده باهاش سر چه جریانی میگی چون با اونا حال نکرده با اینم حال نمیکنه؟ اصلا سبک و داستان بتل چه ربطی به این داره؟:| کالافه مولتی تخیلی رو میاری پا این؟ اصلا بازی رو انجام دادی که فکت صادر میکنی؟:|

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
ولي خوب شد سيزن پس و DLC پولي نذاشتن چون واقعاً فحش خور ميشدن
با اين كه همه چيزهارو مجاني گذاشتن ولي تا الان هيچ چيز قابل عرضه به درد بخوري ندادن !
دوتا مپ كه ريميك ه و اون مد جديد هم كه با اين كه كمي جذابه اما خوب نيست و كشش نداره

تايتان جديدهم ه تا الان تو قوط بوده و فقط پوسته دادن براي تايتان هاي قديمي و فكر BRUTE رو هم از سرتون بيرون كنيد چون واقعا OP ميشه
واقعً بايد تا الان 2-3 تا تايتان جديد داده باشن كه معلوم نيست چرا هيچي نيست
اسلحه هم كه جديداً يكي دادن كه اون هم چيز خاصي نيست

• Like
Reactions: agent 360 and guppy

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
در اخر هم لعنت به EA که همچین تاریخه انتشار بیخودی رو گذاشت برایه این بازی:| اخه کی یه شوتر جدید رو میذاره کنار یه شوتر قدیمی که طرفدار میلیونی داره؟:| حالا هر چقدرم بازی خفن باشه:|(درمورد این که فقط یک هفته با بتل هم تو تاریخ انتشار فاصله داشت هم نمی خوام حرفی بزنم:|)
والا ما اینجایم اینو میدونستیم معلوم کیا دارن تو این EA کار میکنند:| بنظرم اگه میذاشتن بعد از انتشار کالاف بی نهایت بهتر بود اینطوری هم متایه بازی ها با هم مقایسه میشد هم این که فنای کالاف سر جریان نقدایه کوبنده کالاف میرفتن سمت این بازی و تعریف و تمجید مردم تو انجمن ها و جاهای دیگه باعث فروش زیاد این بازی میشد
امیدوارم EA ازشون حسابی حمایت کنه که نسخه بعدی مثل این نسخه حسابی حماسی باشه:D

اتفاقا این تئوری به شدت اشتباه هست ! اولا اگر قرار بود بازی بعد از COD IW و BF1 عرضه بشه دیگه پولی تو جیب مخاطب نبود که بخواد برای یک شوتر نسبتا جدید صبر و هزینه کنه !

دوما جدا از مسائل بودجه مردم ! زمان عرضه قبل از COD به نفع بازی بود چون به مخاطب اجازه مقایسه بازخورد منتقدین و کاربرها رو میداد ! حالا فرض کنید COD IW با همون متای ضعیف عرضه شده و فعلا خبری از Titanfall 2 نیست و معلوم نیست تو نمرات چه طور عمل کنه یقینا کاربر میره به بازیی که سالها برند سازی شده پول میده !

یکی از اصلیترین هدف های EA با انتخاب این زمان عرضه برای titanfall 2 ضربه زدن به فروش COD بود که موفق هم شد !

بهترین زمان عرضه برای Titanfall 2 قبل BF1 و COD IW بود که خب ولی از اونجایی که BF برای EA اولویت داره ترجیح داد این T2 وسط دوتا شوتر دیگه ساندویچ بشه ولی خب بازم میگه اگر زمان عرضه بعد از COD بود همین شانس کوچیک هم تو فروش نداشت !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر