PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
ممنون یعنی از بازی هایی مثل call of duty بخش مولتی پلیر جذاب تر و پر هیجان تری داره ؟
به شدت لذت بخش تر هست چون توی بازی تیر و مهمات زیادی نداری بازی به شدت هیجان داره و به هیچ عنوان نمیتونی بی مهابا به دل دشمن بزنی چون به راحتی کشته میشی و باید با صبر و حوصله و دقت حریف رو بکشی. اوج بازی زمانی هست که شما sudden death یا last one standing میشی (همون آخرین نفری که زنده مونده توی تیم)
به طرز عجیبی ضربان قلبت بالا میره و موزیک بازی هم این هیجان رو چند برابر میکنه من الان اینا رو میگم دوستان فکر میکنن اغراق میکنم ولی خودتون بازی کنید تا بدونید چی میگم اونجاست که میدونید بهترین آنلاینیه که تجربه کردید.

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
ممنون دوستان
8 دلار شده بود خریدمش :x
امروز روز آخر تخفیفش هست بجنبید اونایی که می خوان بخرن

Left behind رو هم بخر...نمیدونم تخفیف خورده یا نه اما بگیر که داستان قبل از آشنایی Ellie با Joel رو هم بازی کنی.
:D

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
304
به شدت لذت بخش تر هست چون توی بازی تیر و مهمات زیادی نداری بازی به شدت هیجان داره و به هیچ عنوان نمیتونی بی مهابا به دل دشمن بزنی چون به راحتی کشته میشی و باید با صبر و حوصله و دقت حریف رو بکشی. اوج بازی زمانی هست که شما sudden death یا last one standing میشی (همون آخرین نفری که زنده مونده توی تیم)
به طرز عجیبی ضربان قلبت بالا میره و موزیک بازی هم این هیجان رو چند برابر میکنه من الان اینا رو میگم دوستان فکر میکنن اغراق میکنم ولی خودتون بازی کنید تا بدونید چی میگم اونجاست که میدونید بهترین آنلاینیه که تجربه کردید.
اقا برای من توی انلاین هیچ اهنگی پخش نمیشه. مشکلی داره؟ ممکنه بازی بد نصب شده باشه؟

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
3 هفته پیش از دیوار دیسک بازیو خریدم 50 تومن و امروز تموم شد
واقعا عالی بود مخصوصن داستان بازی که ب لطف یکی از سایتها که با زیرنویس کل بازی و دموهاشو قرار داده بود از داستانش لذت بردم

شخصیت الی منو یاد شخصیت جسی پینکمن میندازه چه طرز رفتارش و هیجاناتش چه بد دهنیش :)
فقط نمیدونم چرا الی اینقدر شبیه به شخصیت بازی beyond هست
راستی من بازیو رو 60 فریم اجرا کردم هربار هم روی 30 فریم گذاشتم پیشرفت گرافیکی یا برتری ندیدم هدف از نظر سنجی بالای تاپیک چی بوده؟

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
واسه پلاس دارها مجانی هست مثل اینکه درسته ؟
البته قبلا تمومش کردم روی ps3 اونم
نه...شاید کاربرای پلاس به جای 10$ بتونن 5$ تهیش کنن.
اما اینکه رایگان باشه براشون...نه.
با هات موافقم اما همین که میرم توی جو میمیرم.:Thumbdown:
اقا برای من توی انلاین هیچ اهنگی پخش نمیشه. مشکلی داره؟ ممکنه بازی بد نصب شده باشه؟
یکم جزعی تر بگو.
منظورت موزیک توی لابیه؟
توی بازی که میری؟

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
304
نه...شاید کاربرای پلاس به جای 10$ بتونن 5$ تهیش کنن.
اما اینکه رایگان باشه براشون...نه.

با هات موافقم اما همین که میرم توی جو میمیرم.:Thumbdown:

یکم جزعی تر بگو.
منظورت موزیک توی لابیه؟
توی بازی که میری؟
مشکل حل شد. ممنون

• Like
Reactions: sa-sot1

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان من این بازی رو قبلا روی PS3 تموم کردم
ارزش داره دوباره بخرمش؟ واسه آفلاین بازی کردن منظورمه
تکراری نمیشه؟ یادمه یکی از دشمن ها تو PS3 رو خیلی سخت بود کشتنش
به صورت آفلاین میشه دونفره بازی کرد؟ Split Screen مثلا

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
دوستان من این بازی رو قبلا روی PS3 تموم کردم
ارزش داره دوباره بخرمش؟ واسه آفلاین بازی کردن منظورمه
تکراری نمیشه؟ یادمه یکی از دشمن ها تو PS3 رو خیلی سخت بود کشتنش
به صورت آفلاین میشه دونفره بازی کرد؟ Split Screen مثلا
این بازی گل سرسبد نسل هفتم هست...برترین بازی ترس و بقا...بهترین شخصیت پردازی تاریخ...بنده همین الان هم دارم بازیش میکنم..دیگه فکر کنم بار ششم باشه...تکراری تا چه عرض کنم داداش! خوب بعد یک بار بازی کردن مطمئنن هر بازی تکراری میشه ولی این بازی تکرارش هم لذت بخش هست دیگه خودت میدونی.
بصورت افلاین هم نمیشه دونفره بازیش کرد...در حالی که انلاین شاهکاری هم داره.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این بازی گل سرسبد نسل هفتم هست...برترین بازی ترس و بقا...بهترین شخصیت پردازی تاریخ...بنده همین الان هم دارم بازیش میکنم..دیگه فکر کنم بار ششم باشه...تکراری تا چه عرض کنم داداش! خوب بعد یک بار بازی کردن مطمئنن هر بازی تکراری میشه ولی این بازی تکرارش هم لذت بخش هست دیگه خودت میدونی.
بصورت افلاین هم نمیشه دونفره بازیش کرد...در حالی که انلاین شاهکاری هم داره.
من نمیدونم چه جوری میشه یک بازی 2 بار رفت چه برسه به 8 بار بحث بازی هایی مثل دارک سولز جدا ولی من بازی داستانی امکان نداشته بتونم بار دوم تکرار کنم چون همه چیط یکجورایی تکراریه صحنه ها و کات سین ها اصلا تحملم نمیکشه

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
من نمیدونم چه جوری میشه یک بازی 2 بار رفت چه برسه به 8 بار بحث بازی هایی مثل دارک سولز جدا ولی من بازی داستانی امکان نداشته بتونم بار دوم تکرار کنم چون همه چیط یکجورایی تکراریه صحنه ها و کات سین ها اصلا تحملم نمیکشه
من اویل 4 از 2005 تا الان حداقل 50 بار رفتم الان نسخه ps4 تا حالا 3 بار تموم کردم!
همین لستو فک کنم 5 بار حداقل رفتم!
اینم اضافه کنم هر نسخه گادو حداقل 5 بار رفتم حتی نسخه های psp:D

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
بنده با بعضی بازی های داستانی زندگی کردم مثل assassins creed 2 که نزدیک هفت بار تموش کردم یا batman arkham city چیزی حدود 5 بار همین last of us این بازی ها از اول تا اخرشون شاهکارند بعضی از سکانس های بازی تو مخیله ادم نمیگنجه واسه همون دوست دارم چندین بار بازی رو برم تا بیشتر ازش لذت ببرم... البته حرف شما در مورد بقیه بازی ها درسته مثل RE7 نظرم من هم در موردش مثل شماست بعد یک بار تموم کردنش حالا با این که بازی خوبی بود اصلا حسش نیست دوباره بری! یا مثل Assassins creed unity و غیره:D

• Like
Reactions: spiderman2007

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
شما lst of us رو تموم کردی یه دور رو اون درجه سختی آخر برو تازه میفهمی با نرمال که بازی میکردی چقدر فرق داره XD

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
مولتی بازی رو تجربه کردم برای اولین باز...بگم خارق العادست...چقدر همکاری تیمی میخواد...!
فقط چند چیز رو من نفهمیدم...این شماره های که بغل اسم نوشته مثلا 990-700-441-300 اینا لول هاشون هست؟ :||
چطور میتونم به اسلح های دیگه دسترسی داشته باشم؟ این لباس های قشنگ رو کجا میشه گیر اورد؟
چه پیشنهادی میدین واسه بهتر بودن...تا میرم جلو مغزمو می پاشونن :|

• Like
Reactions: Blood Brothers

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر