دانلود.. برنامه__theme _cover game install_ وهرچی که مربوط به xbox original میشود..

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
سلام خدمت دوست داران کنسول محبوب ایکس باکس اورجینال

دانلود XBMC 3D Game Cover Icons برای ایکس بکس اورجینال شامل تمام کاورهای گیم ایکس باکس اورجینال میشود ..شما میتونید کاور برای بازی های داخل هارد کنسول قرار بدید..داخل فایل طریقه نصب کاور توضیح داده شده..
لینک دانلود ..
دانلود فایل Download XBMC Game Cover Icons rar از آپلود آی آر
976e277b75f5.png c3aJrtf.jpg preview.jpg 1zpieq1.jpg

آخرین ویرایش:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
دانلودtrainer ایکس اورجینال:Headband::Gunner:
شامل تمام چیت های بازی های. ایکس باکس اورجینال میشودشامل جان بی نهایت ضد ضربه پول بی نهایت وغیره.کدها بستگی به ریجن بازیها دارد برای اجرا .. یک پوشه به نام trainer داخل هارد
قسمت روت xbmc اضافه کنید پوشه trainer ها رو به اون اضافه کنید ..خودم پوشه tranier اضافه کردم
فقط شما اون به روت xbmc انتقال بدید .
دانلود شامل اخرین ورژن xbmc4 که روان تر وبهتر و گزینه های بیشتری دارد سازگار با انواع تم ها..وtrainer
لینک دانلود
دانلود فایل Download trainers xbmc4 rar از آپلود آی آر

اگه مشکل داشتید شب اموزش اجرا کردن trainer ها رو قرار میدم..
ابدیت چیت کد ترینرهای جدید اضافه شد....:Hurted1:
http://uupload.ir/filelink/dbFdmx5kKewZ/zxhg_trainers.rar
B-)
tmp_17887-images(3)-2104892936.jpeg

آخرین ویرایش:

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
دانلودtrainer ایکس اورجینال
شامل تمام چیت های بازی های. ایکس باکس اورجینال میشودشامل جان بی نهایت ضد ضربه پول بی نهایت وغیره.کدها بستگی به ریجن بازیها دارد برای اجرا .. یک پوشه به نام trainer داخل هارد
قسمت روت xbmc اضافه کنید پوشه trainer ها رو به اون اضافه کنید ..خودم پوشه tranier اضافه کردم
فقط شما اون به روت xbmc انتقال بدید .
دانلود شامل اخرین ورژن xbmc4 که روان تر وبهتر و گزینه های بیشتری دارد سازگار با انواع تم ها..وtrainer
لینک دانلود
دانلود فایل Download trainers xbmc4 rar از آپلود آی آر

اگه مشکل داشتید شب اموزش اجرا کردن trainer ها رو قرار میدم..
View attachment 73927

داش فقط یه چیزی میگم که یه عکس از داخل ایکس باکست که کجاها این دوتا فایلو قرار دادی بده منم نگاش کنم و دوتا فایل رو بفرستم همونجا با عکس راحتر میشه درکش کرد تا این طوری
اگر تونستی ممنون میشم

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
سلام..
داش توضیحاتش و کامل گذاشتم توپست معلوم ..
دوباره کامل تر قرار میدم...
چند تا عکس از پوشه ها داخل ایکس باکس خودم قرار دادم که معلوم جای ترینرها کجاست
فقط باید xbmc رو نصب کرده باشی ..تو فقط پوشه ترینر قرار بده تو ایکس باکس ..اون پوشه که دانلود کردی خود برنامه xbmc اگه تو هاردد نصب نیست نصبش کن ..اگه نصب تو فقط ترینرها رو اضافه کن برو تو فایل منیجیر معلوم تو هر درایوی که اسم پو شه xbmc هست اضافه کن ترینر و دیگه تموم ..ودر اخر وارد قسمت تنظیمات شو قسمت کانفیگتور تو عکس معلوم .نوشت ترینیر ..ادرس پوشه ترینیر رو که قرار دادی تو هارد روبهش بده تمام..برو قسمت بازیها دگمه LB رو بزن روی گزینه ابدیت ترینر دگمه بزن شروع به دانلود میکن چند لحظه صبز کن .وقتی تمام شد یک ایکون کوچیک به گوشه بازیا اضافه میشه ..واسه قطع وصل کردن
چیتها LB بزن ترینر ستینگ بزن برو تو فعال یا غیرفعالشون کن .. IMG_۲۰۱۶۰۱۲۸_۰۱۲۷۵۹.jpg IMG_۲۰۱۶۰۱۲۸_۰۱۲۸۲۸.jpg IMG_۲۰۱۶۰۱۲۸_۰۱۲۸۴۵.jpg IMG_۲۰۱۶۰۱۲۸_۰۱۲۹۱۱.jpg IMG_۲۰۱۶۰۱۲۸_۰۱۳۱۵۹.jpg IMG_۲۰۱۶۰۱۲۸_۰۱۳۰۱۹.jpg IMG_۲۰۱۶۰۱۲۸_۰۱۳۰۴۸.jpg ] ..کیفیت دوربین گوشیم یکم ضعیف ببخشید اما معلوم ..

آخرین ویرایش:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
سلام خدمت دوستان
دوستان دراین پست سعی شده اخرین ورژن وبهترین نوع املاتور ایکس باکس اورجینال برای دانلود قرار
داده بشه...
دانلود emulator های ایکس باکس اورجینال.:)

1_ دانلود اخرین ورژن املاتور شبیه ساز sega saturn برای ایکس باکس اورجینال به همراه تمام کاورهای بازی سگا ساترن..طریقه نصب بازی...اگه سیدی بازی سگا ساترن موجود دارید اون رو میتونید .از طریق املاتور اجرا کنید ..یا بازی ها رو تبدیل فرمت bin cuo کنید بریزید تو پوشه room داخل برنامه. یک نکته قبل از اجرا املاتور باید یک پوشه به اسم emulator به قسمت بازی های
Xbmc ایجاد کنید..تا اجرا شود ..:happ: BG.jpg
دانلودفایل Download Project Dash rar
2_دانلود emulator سگا جنسیس بهترین ورژن بازیها رو تا 1080 و720 ساپورت میکن.به همراه تمام چیت کد های بازی سگا..فقط بازی ها رو به پوشه room انتقال بدید..
main.jpg
دانلود
دانلود فایل Download neogenesis zip از آپلود آی آر.

3_دانلود emulator سوپر نیتندو..بازیها رو تا 1080و720 ساپورت میکن خوب روان بهترین ورژن به همرا ه تعدادی بازی ....
دانلود
دانلود فایل Download Zsnex Box rar از آپلود آی آر

SNES 1.jpg

4_دانلود emulator ps1 بهترین ورژن به همراه تمام چیت کد بازیها فعال بازیهارو تا1080 و720 ساپورت
میکن با کیفیت زیاد..قابلیت نصب اسکن بازی هم داره بازیها رو با کاور اجرا میکن..دانلود..
n.jpg دانلود فایل Download Pcsxbox Redux Reloaded 720p rar از آپلود آی آر

آخرین ویرایش:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
مرسییییییییییییییییییییییییییییییی میگم خودتون تست کردید که سگا ساترن رو بیاره بازیاشو؟
سلام
خودم تست کردم هیچ مشکلی نداره ..فقط فایل بازی تبدیل به
bin cuo کن بریز تو پوشه room ..خودم shinobi سگا ساترن اجرا کردم هیچ مشکلی نداشت..

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
سلام
خودم تست کردم هیچ مشکلی نداره ..فقط فایل بازی تبدیل به
bin cuo کن بریز تو پوشه room ..خودم shinobi سگا ساترن اجرا کردم هیچ مشکلی نداشت..
اها پس فرمت رو دستی میشه رینیم کنم به حالت.bin

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
دوستان خدایی من با نصب شبیه ساز مشکل دارم کلا یکی بیاد قشنگ توضیش بده شبیه سازو تو درایو مربوط به امولاتور ها قرار دادم بعد ی بازی مورتال کمبت ترولوجی رو برای تست دان کردم حالا اینا به کنار وقتی میرم تو شبیه ساز یه چپو راست تو منو میکنم هنگ میکنه ک باید کنسولو خاموش کنم حالا بازیا رو اگر خواستم قرار بدم توی روت امولاتور یه پوشه بسازم به نام رومز؟ چون من یه رومز دیدم تو چنتا پوشه بود بعد رفتم تو مدیا اونجا نوشته بازی رو اکسترک کردم دیدم 25 تراک 25 مگی استخراج کرده با فرمت bin و یه 4 مگی با فرمت cuo
یکی شسته رفتش کنه برا ما

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
دوستان خدایی من با نصب شبیه ساز مشکل دارم کلا یکی بیاد قشنگ توضیش بده شبیه سازو تو درایو مربوط به امولاتور ها قرار دادم بعد ی بازی مورتال کمبت ترولوجی رو برای تست دان کردم حالا اینا به کنار وقتی میرم تو شبیه ساز یه چپو راست تو منو میکنم هنگ میکنه ک باید کنسولو خاموش کنم حالا بازیا رو اگر خواستم قرار بدم توی روت امولاتور یه پوشه بسازم به نام رومز؟ چون من یه رومز دیدم تو چنتا پوشه بود بعد رفتم تو مدیا اونجا نوشته بازی رو اکسترک کردم دیدم 25 تراک 25 مگی استخراج کرده با فرمت bin و یه 4 مگی با فرمت cuo
یکی شسته رفتش کنه برا ما
باید بری تو تنظیمات املاتور ..یه سری تنظمیات هست که مربوط
به بازیا میشه ..فریم اسکپ .وغیره ..رو بعضی بازیا جواب میده
فریمشو کم میکن ...خوب اجرا میشه..

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: king_6270

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
  • Like