Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
این اپدیت آخری حجمش چقدره؟چه تغییراتی انجام داده؟

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
حجمش ۱.۸gb

1/27/17 - Update 1.08 - Thank you all for your feedback and patience since our last update!

Complete new missions to achieve Commander Ranks!

Each Mission Team now goes up to Rank 100! Once you hit that level 50 rank, you’ll go on to chase after a Commander rank until you reach Mission Team Commander Rank 100!

New ranks better rewards, so Commander Ranks will reward you MKII versions of Mission Team-only Prototype weapons once achieved. You can also craft more! Commander Ranks reward salvage every level you rank up as long as that level isn’t giving you a MKII Prototype reward.

Features Update

• Leaderboards – Today!

• Combat Record – Late February

• Emblem Editor – Late February

Featured Content and What’s New

• 2XP and 2X Weapon XP in MP and Zombies until February 3rd (all platforms)

• Hyper Team Deathmatch until February 3rd: Payload charge rates are bumped to 7x their normal speed (all platforms)

• Call of Duty World League Personalization Pack

• Barracks now include a section for Medals

General Fixes

• Added ability for both splitscreen players to change their own Missions in the lobby before a match starts

• Safeguard against jitter mod exploits

• Defender: Fix for exploit that could occur if a player using Rewind spawns on a newly spawned Defender drone, allowing the player to carry their gun as they carry the drone

• Adjusted Taunt menu to wrap to the bottom of the list

• During the final killcam, the team emblem shown was the emblem of the user who died rather than the player who got the kill. This has been fixed.

• Hardcore Search and Destroy: Fix for “Friendly Fire is not Tolerated” displaying after every round for the remainder of the game

• Added ability to equip Calling Card and emblem after acquiring them from a Supply Drop

• Camo challenges involving Direct Impact kills with the Howitzer were not tracking. This has been fixed.

• Various updates to weapon camos

• Fix for players SPM not being calculated correctly in some instances

• Camo adjustment for the MK2 R3k not covering the right side of the weapon

• Allow players to skip Mission Team videos even if it’s their first time seeing them

• Fix for the KBS Harbinger reload animation playing twice while holding down both triggers

• Fixed an issue where the Jammer Grenade was not damaging scorestreaks correctly

• Fixed an error a player would receive when attempting to edit a class with the OSA

• Fix for an issue where players with akimbo weapons were immune to the Steel Dragon

CWL/CODCASTER

• Fix for team colors not appearing the proper shade

• Added CWL specific game mode icons

• Fix for Cold Blooded not affecting Thermal Scope for Casters (Xbox)

• Adjusted the position of the gamemode icon so the Uplink image does not stretch

• Removing the required number of players for CWL matches

• Allow for multiple casters in the same lobby

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان مولتي بازي چطوره؟ بذت بخش هست يا نه؟
من كالاف Ghost رو يك سالي بازي ميكردم صفايي ميداد
ولي ادونسد وارفر ب بعد نرفتم

بتل ١ هم ١ ماهي زدم اما ب نظرم طراحي مپ هاش استاندارد نيست . و بيشتر موقع ها بي حساب ميميرم . چون خونه زيادي توي مپهاش هست و اكثر بازيكنا ميرن ازونجا تير اندازي ميكنن . يعني زيادي شور شده تو اين مورد

من خيلي دلم لك زده برا modern warfare ريمستر

كسي هست توي انجمن بازي كنه؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
دوستان مولتي بازي چطوره؟ بذت بخش هست يا نه؟
من كالاف Ghost رو يك سالي بازي ميكردم صفايي ميداد
ولي ادونسد وارفر ب بعد نرفتم

بتل ١ هم ١ ماهي زدم اما ب نظرم طراحي مپ هاش استاندارد نيست . و بيشتر موقع ها بي حساب ميميرم . چون خونه زيادي توي مپهاش هست و اكثر بازيكنا ميرن ازونجا تير اندازي ميكنن . يعني زيادي شور شده تو اين مورد

من خيلي دلم لك زده برا modern warfare ريمستر

كسي هست توي انجمن بازي كنه؟؟؟

من کم و بیش بازی میکنم ولی به نظرم بهترین مولتی پلیر توی کل سری نسل8 کال اف دیوتی نسخه بلک اوپس3 هستش.اگر تجربش نکردی بهتره بری سراغ اون.بلک اوپس 3 سینگل ضعیفی داره ولی مولتیش فوق العاده عالیه و حتی ارزش خریدن سیزن پس هم داره

• Like
Reactions: Paradise Lost

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
من کم و بیش بازی میکنم ولی به نظرم بهترین مولتی پلیر توی کل سری نسل8 کال اف دیوتی نسخه بلک اوپس3 هستش.اگر تجربش نکردی بهتره بری سراغ اون.بلک اوپس 3 سینگل ضعیفی داره ولی مولتیش فوق العاده عالیه و حتی ارزش خریدن سیزن پس هم داره
جدي؟
پس از لحاظ مپ ها و گيم پلي بهتره؟
گفتم شايد اينفينيت وارد كارشو بهتر انجام داده.
بيشتر هم دلم هوس كالاف مودرن وارفير كرده بود ك بگيرم

پس با اين اوصاف اولويت با بلك اوپس ٣ هست هرچند اينفينيتي وارفر بد نيست

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
جدي؟
پس از لحاظ مپ ها و گيم پلي بهتره؟
گفتم شايد اينفينيت وارد كارشو بهتر انجام داده.
بيشتر هم دلم هوس كالاف مودرن وارفير كرده بود ك بگيرم

پس با اين اوصاف اولويت با بلك اوپس ٣ هست هرچند اينفينيتي وارفر بد نيست

بزار خلاصه بگم.اینفینیت وارفر دو سه قدم از بلک اوپس عقب تره ولی بیست قدم از ادونس وارفر جلو تره.
اره داش قطعا اولویتت بلک اوپس3 باشه بهترین انتخاب ممکنه و مطمن باش لذتش رو میبری

• Like
Reactions: Xenon360

afshin-rnj

کاربر سایت
May 9, 2016
107
بزار خلاصه بگم.اینفینیت وارفر دو سه قدم از بلک اوپس عقب تره ولی بیست قدم از ادونس وارفر جلو تره.
اره داش قطعا اولویتت بلک اوپس3 باشه بهترین انتخاب ممکنه و مطمن باش لذتش رو میبری
اینفینیت وارفر من بازی میکنم بعضی وقتا یکم طول میده تا پلیر پیدا کنه
با توجه به اینکه بلک اپس 3 قدیمی تر هست
چقدر طول میکشه تا بازی استارت شه؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
مرسي بابت راهنمايي

فقط دادا سوال آخر ريمستر مدرن وارفير رو بازي نكردي؟ مولتيش مخصوصا

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
اینفینیت وارفر من بازی میکنم بعضی وقتا یکم طول میده تا پلیر پیدا کنه
با توجه به اینکه بلک اپس 3 قدیمی تر هست
چقدر طول میکشه تا بازی استارت شه؟
داداش متاسفانه کال اف دیوتی همه نسخه هاش بسیار سرورهاش به پینگ بالا حساس هستن.اکتیویژن میلیاردی درآمد زایی داره ولی سرور اختصاصی برای عنواینش استفاده نمیکنه.
دیر پیدا کردن یا زود پیدا کردن پلیر فقط و فقط به نت و پینگ خودت بستگی داره اگر از 150 پایین باشی هیچ مشکلی نخواهی داشت وگرنه قدیمی بودن بازی هیچ ربطی به جریان نداره چون بلک اوپس3 تا خرخره پر از بازیکنه و همشونم میرین توی اینستگرام تری ارک هر روز درخواست ساخت dlc پنجم بازی رو دارن

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
مرسي بابت راهنمايي

فقط دادا سوال آخر ريمستر مدرن وارفير رو بازي نكردي؟ مولتيش مخصوصا

خواهش میکنم.اره داداش ریمسترم دارم چون من نسخه لگاسی رو خریدم.
اره خاطرات رو مولتیش زنده میکنه ولی اصلا اون چیزی که باید خروجی کار درمیومد نشده حتی از آیتم های و وسایل نسخه اورجینال بازی هم کم کردن توی ریمستر.اگر بازیش نکردی چیز خاصی رو از دست ندادی اما الحق و النصاف سینگل پلیرش رو به فوق العاده ترین شکل ممکن نه تنها ریمستر کردن بلکه از آجر اول باز سازی کردن و حتی صحنه های جدیدی هم براش طراحی کردن

• Like
Reactions: Xenon360

afshin-rnj

کاربر سایت
May 9, 2016
107
داداش متاسفانه کال اف دیوتی همه نسخه هاش بسیار سرورهاش به پینگ بالا حساس هستن.اکتیویژن میلیاردی درآمد زایی داره ولی سرور اختصاصی برای عنواینش استفاده نمیکنه.
دیر پیدا کردن یا زود پیدا کردن پلیر فقط و فقط به نت و پینگ خودت بستگی داره اگر از 150 پایین باشی هیچ مشکلی نخواهی داشت وگرنه قدیمی بودن بازی هیچ ربطی به جریان نداره چون بلک اوپس3 تا خرخره پر از بازیکنه و همشونم میرین توی اینستگرام تری ارک هر روز درخواست ساخت dlc پنجم بازی رو دارن
اولاش که بلک اپس اومده بود گرفتم خیلی بد بود وضعیت سروراش
ولی اینفینیت وارفر پلیر پیدا کردنش نهایت ده ثانیه طول میکشه
با این حساب دیگه نباید مشکلی داشته باشم
ممنون

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خواهش میکنم.اره داداش ریمسترم دارم چون من نسخه لگاسی رو خریدم.
اره خاطرات رو مولتیش زنده میکنه ولی اصلا اون چیزی که باید خروجی کار درمیومد نشده حتی از آیتم های و وسایل نسخه اورجینال بازی هم کم کردن توی ریمستر.اگر بازیش نکردی چیز خاصی رو از دست ندادی اما الحق و النصاف سینگل پلیرش رو به فوق العاده ترین شکل ممکن نه تنها ریمستر کردن بلکه از آجر اول باز سازی کردن و حتی صحنه های جدیدی هم براش طراحی کردن
سلام بازی 10 گیگ اپدیت داره تاپیری روی افلاین و بهبود مد داستانیشم داره چون حجمش یکم زیاده فعلا دنبال مولتیش نیستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر