Star Wars Battlefront II

star-wars-battlefront-2.jpg

یک سری اطلاعات تازه از بازی (بر اساس آخرین مصاحبه‌ها)
قابلیت انتخاب دیالوگ برای پیشبرد داستان، در بخش داستانی اضافه شده است.

بخش چند نفره و آنلاین:
همه چیز قابل پیشرفت خواهد بود، قهرمانان، سربازان و سفینه‌ها قابل شخصی سازی هستند. قابلیت‌های شخصی‌سازی به طور تدريجي در دسترس قرار می‌گیرند.
توانایی تبدیل شدن به Hero در بازی همانند نسخه قبل پیدا کردنی نخواهد بود و بر اساس توانایی‌های هر بازیکن این قابلیت‌ها به او داده می‌شوند. همچنین استفاده از وسایل نقلیه به صورت انتخابی در نظر گرفته شده‌است.
قابلیت فرود آمدن یا پیاده شدن و سوار شدن از وسایل نقلیه در بازی قرار داده نشده است.
نحوه استفاده از Lightsaber به طور کامل تغییر کرده و بازسازی شده است.
Gunplay بازی به Battlefield سوق پیدا کرده و یادگیری کمی سخت‌تر شده است.
ADS و Hip Fire در بازی بر خلاف Battlefield 1، اثرگذار خواهند بود.
سیستم Squad در بازی وجود نخواهد داشت ولی سازندگان قول یک سیستم بهتر را داده‌اند.
تخریب داینامیک مانند Battlefield برای این نسخه در نظر گرفته نشده است.
اضافات برای اسلحه‌ها
تمام کلاس‌ها قابلیت Jump Pack را نخواهند داشت و فقط برای یک کلاس خاص در نظر گرفته شده‌است.
و ...

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اخه مشکل خودتونه الکی برای سینگل های دایس هایپ میشید دیگه. :D هرچند سینگل بتل 1 واقعا زیبا بود منتهی خوب انتظار یه داستان و ... داشتید این بحث دیگه :D

:think: نمیدونم دقیق منظورتون از زیبا چیه ولی خب بخش داستانی بتل1 دوتا مرحله اولش واقعا هیجان بر انگیز بود ولی بعد از اون به واسطه هوش مصنوعی ضعیف و طراحی مراحل دمده ایی که داشت واقعا ملال اور و کسل کننده میشد مقابل بخش مولتی پلیر بازی !

بعد من یادمه قدیم بخش داستانی بتل سه، بد کمپانی ها واقعا خوب بودند چرا از Dice توقع یک سینگل پلیر خفن رو نداشته باشیم :D

• Like
Reactions: armintn

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
:think: نمیدونم دقیق منظورتون از زیبا چیه ولی خب بخش داستانی بتل1 دوتا مرحله اولش واقعا هیجان بر انگیز بود ولی بعد از اون به واسطه هوش مصنوعی ضعیف و طراحی مراحل دمده ایی که داشت واقعا ملال اور و کسل کننده میشد مقابل بخش مولتی پلیر بازی !

بعد من یادمه قدیم بخش داستانی بتل سه، بد کمپانی ها واقعا خوب بودند چرا از Dice توقع یک سینگل پلیر خفن رو نداشته باشیم :D
زیبا یعنی هر کودوم از مراحل به واسطه یه سرباز کاملا بی نام و نشان سعی در آوردن بخش های هیجان انگیز مولتی به داخل سینگل کرده بود که خوب اکثرا منتقدها و کاربرها هم راضی بودن از این سینگل. دایس هم قبل از بدکمپانی ها هیچ وقت سینگل نساخته بود برای بتلفیلد ها. بدکمپانی ها هم یه استثا شدن اون وسط :D سینگل بتل ۳ خودش با اینکه بد نبود اما خیلی هم خوب نبود. یعنی هر جوره حساب کنیم بعد از بدکمبانی ۲ سینگل بتل ۱ بهترین سینگل ساخته شده توسط دایس بود :D

بعدشم اینکه میگم از دایس توقع نداشته باشید به این دلیله که دایس از روز اول تکلیفش با خودش و کابراش مشخص بوده. همیشه ۹۰٪ تمرکزشون روی مولتی های بسیار عظیم و زیبا و اپیک بوده و هیچ وقت اونطور که باید روی سینگل وقت نذاشتن. خریدن بازی های دایس صرفا برای تجربه بخش سینگل هم واقعا یکی از اشتباهات بزرگ میتونه باشه :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
تا همین دو دیقه پیش هیچ علاقه‌ای به بازی نداشتم ولی با دیدن این خبر، به داستان بازی شدیدا امیدوار شدم: :D
Spec Ops: The Line writer and former games journalist behind Star Wars Battlefront 2's story - VideoGamer.com
Walt Williams نویسنده‌ی Spec ops the line روی داستان بازی داره کار میکنه \m/
حالا امیدوارم اجازه بدن نویسنده‌ها کار خودشونو بکنن و ورندارن کمپین بازی رو به چندین قسمت غیرمساوی با شخصیت‌های متفاوت تقسیم کنن!... به نظرم یکی از مشکلات کمپین B1 این بود که تا میومدی با یه شخصیت ارتباط برقرار کنی، بخش مربوط بهش تموم می‌شد و میرفت سراغ یکی دیگه :|

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
تا همین دو دیقه پیش هیچ علاقه‌ای به بازی نداشتم ولی با دیدن این خبر، به داستان بازی شدیدا امیدوار شدم: :D
Spec Ops: The Line writer and former games journalist behind Star Wars Battlefront 2's story - VideoGamer.com
حالا امیدوارم اجازه بدن نویسنده‌ها کار خودشونو بکنن و ورندارن کمپین بازی رو به چندین قسمت غیرمساوی با شخصیت‌های متفاوت تقسیم کنن!... به نظرم یکی از مشکلات کمپین B1 این بود که تا میومدی با یه شخصیت ارتباط برقرار کنی، بخش مربوط بهش تموم می‌شد و میرفت سراغ یکی دیگه :|
بازم به قول تو میشد با شخصیتا ارتباط بگیری حداقل این ویژگی رو داشتن من تو هاردلاین از شخصیت اصلی متنفر بودم از خود بازی هم متنفر بودم اصلا یه وضعی بود هر وقت یادش میوفتم کل خاطرات خوبم با بتل میریزه بهم:|:D
من حتی در حد بتل 1 باشه که شخصیتا قابل ارتباط باشن راضیم:D یعنی در ای حد:D

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
برای جنگ جهانی چون میخواستن واقعی تر جلوه بدن اینکار رو کردن. که حتی گیم اسپات ازش تعریف کرد. در کُل رویداد هاشون از قهرمانای واقعی جنگ بوده انگاری ...
اما اینجا star wars عه و دستشون باز...
motive هم ناظر کیفی بازیه که موسسش همون تهیه کننده assassin creed های 1 تا 3 بوده ....

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
یه Star wars هم داشتن میساختن اون چی شد؟
امسال دایس استاروارزش رو عرضه میکنه با نویسنده spec ops و jade raymond که ناظر کیفیش هست. سالای بعد هم ریسپاون با کارگردان god of war و ویرسکال با کارگردان و نویسنده آنچارتد و بایور استاروارزاشون رو میدن بیرون. هر سال یکی . فک کنم تا سال 2023 هر سال استاروارز داشته باشیم :D

• Like
Reactions: Destro

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
یک سری اطلاعات تازه از بازی (بر اساس آخرین مصاحبه‌ها)
قابلیت انتخاب دیالوگ برای پیشبرد داستان، در بخش داستانی اضافه شده است.

بخش چند نفره و آنلاین:
همه چیز قابل پیشرفت خواهد بود، قهرمانان، سربازان و سفینه‌ها قابل شخصی سازی هستند. قابلیت‌های شخصی‌سازی به طور ترویجی در دسترس قرار می‌گیرند.
توانایی تبدیل شدن به Hero در بازی همانند نسخه قبل پیدا کردنی نخواهد بود و بر اساس توانایی‌های هر بازیکن این قابلیت‌ها به او داده می‌شوند. همچنین استفاده از وسایل نقلیه به صورت انتخابی در نظر گرفته شده‌است.
قابلیت فرود آمدن یا پیاده شدن و سوار شدن از وسایل نقلیه در بازی قرار داده نشده است.
نحوه استفاده از Lightsaber به طور کامل تغییر کرده و بازسازی شده است.
Gunplay بازی به Battlefield سوق پیدا کرده و یادگیری کمی سخت‌تر شده است.
ADS و Hip Fire در بازی بر خلاف Battlefield 1، اثرگذار خواهند بود.
سیستم Squad در بازی وجود نخواهد داشت ولی سازندگان قول یک سیستم بهتر را داده‌اند.
تخریب داینامیک مانند Battlefield برای این نسخه در نظر گرفته نشده است.
اضافات برای اسلحه‌ها
تمام کلاس‌ها قابلیت Jump Pack را نخواهند داشت و فقط برای یک کلاس خاص در نظر گرفته شده‌است.
و ...

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
تمام کلاس‌ها قابلیت Jump Pack را نخواهند داشت و فقط برای یک کلاس خاص در نظر گرفته شده‌است
با همه تغییرات حال کردم به غیر از این یکی:| اصلا این ویژگی رو نداشتم نمیرفتم بازی کنم باید رو همه ست میکردم:D امیدوارم کلاسی که این ویژگی رو داره یه کلاس خفن باشه که همه برش دارن:D
تخریب داینامیک هم با این که چیز خیلی مهمی نیست تو این سری ولی وجودش خیلی خوب میشد اگه بود
بقیه چیزا هم عالین مشکلی توشون ندیدم:D

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
کسی بتارو تست کرده؟

یه ساعتی رفتمش جالبه .
همون یه ساعت اول خیلی خوبه : دی
اما بعد حالا به هر دلیلی خارج میشم بهش فکر نمیکنم ، سر شماره اولش هم همین داستان بود.
به Fortnite اما همیشه فکر میکنم : دی

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,294
نام
مهدی
یه ساعتی رفتمش جالبه .
همون یه ساعت اول خیلی خوبه : دی
اما بعد حالا به هر دلیلی خارج میشم بهش فکر نمیکنم ، سر شماره اولش هم همین داستان بود.
به Fortnite اما همیشه فکر میکنم : دی
اوه پسر منم دقیقا توی شماره اول نظرم همین بود و الان واسه بتا نسخه دوم نظرم دقیقا همینه.بازیش اصلا عمق نداره به خاطر این ادم رو با خودش درگیر نمیکنه.فقط و فقط فان هست و محیط های شاد

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
اوه پسر منم دقیقا توی شماره اول نظرم همین بود و الان واسه بتا نسخه دوم نظرم دقیقا همینه.بازیش اصلا عمق نداره به خاطر این ادم رو با خودش درگیر نمیکنه.فقط و فقط فان هست و محیط های شاد
راستشو بخوای من به سری بتلفیلد هم همین حسو دارم : دی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر