Battlefield 1 | PC

اولین میدان نبرد

در نسلی که جنگ ها بر سر تکنولوژی، فضا و جهانی روباتیک در حال پیشروی میباشد، چه چیزی میتواند ذائقه ی مخاطبین را کمی قلقلک بدهد؟

استدیو دایس، با دست گذاشتن بر روی کلید بازگشت به گذشته، قصد قلقلک دادن سلیقه ی جنگ آوری شما را دارد.

large.img_copy.jpg

پس از انتشار چند شماره از بازی سری بازی های میدان نبرد در دوران جنگ مدرن، اینبار استیدو دایس با هوشمندی و درک نیاز و تشنگی بازار بازی های رایانه ای، مبنی بر ساخت یک بازی جنگ آوری در دوران جنگ جهانی اول، اقدام به انتشار اخبار خود مبنی بر ساخت شماره ی جدید این سری بازی در حال و هوای آن دوران را به بازی کنان نوید داد.

در این شماره شما در نقش جنگ آوران دوران سخت جنگ جهانی اول، با اسلحه هایی که هیچ بویی از تکنولوژی نبرده اند، و حتی سلاح های سرد همچون گرز ، شمشیر و بیل! به جنگ دشمنان خود خواهید رفت.
اما این بازگشت به گذشته به هچ وجه به معنای کوچکتر شدن بازی، یا کم شدن تنو در بازی نخواهد بود. بازی تقریباً در تمام جبهه های جنگ جهانی اول، از قلب اروپا تا شمال آفریقا در جریان است.
توپ، تانک، هواپیماهای ملخی ساده و حتی اسب به عنوان وسایل نقلیه در بازی حضور دارند.

اما در بخش فنی نیز بازی در منتهی توانایی های استدیو دایس می باشد. فیزیکی به غایت تکامل یافته و نزدیک به واقعیت و جلوه های بصری که مانند آن را فقط در بازی های همین استدیو خواهید دید.

اما سری بازی های میدان نبرد همیشه به بخش چند نفره ی خود شهرت داشته اند. اینبار نیز دایس تمام تلاش خود را نموده تا بخش چند نفره ای جذاب را خلق کند. بخش چند نفره ی 64 نفره دیگر استانداردی برای دایس تبدیل شده و تحول بخش جدایی ناپذیر از هر کدام از بازی های دایس می باشد.

اطلاعات بیشتر:

تاپیک بخش چند نفره: اینجا
تاپیک مشکلات بازی (نصب، اجرا و...): پس از انتشار
سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی: هنوز منتشر نشده
تاپیک بخش کنسول (PS4 , Xbox One) : اینجا
تاپیک تصاویر: ایجاد نشده
تاریخ انتشار: 30 مهر 1395

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
کلید ultimate رو فقط خود اوریجین میفروشه انگار ؟؟
کلا نسخه ultimate یا deluxe سی دی کی ندارن یا باید با پی پال - کردیت کارت از مستقیم بخرید
یا به فروشنده ها بگید نسخه استاندارد رو به همراه سیزن پس براتون از g2a و kinguin بخرن

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
کلا نسخه ultimate یا deluxe سی دی کی ندارن یا باید با پی پال - کردیت کارت از مستقیم بخرید
یا به فروشنده ها بگید نسخه استاندارد رو به همراه سیزن پس براتون از g2a و kinguin بخرن
الان ultimate خودش dlc و پرمیوم پس‌رو داره ؟

نسخه استاندارد بخریم باید پرمیوم پس رو جدا بخریم تا بتونیم dlc ها رو دانلود کنیم

در هر کدوم از اینها قیمت چقدر در میاد ؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
الان ultimate خودش dlc و پرمیوم پس‌رو داره ؟

نسخه استاندارد بخریم باید پرمیوم پس رو جدا بخریم تا بتونیم dlc ها رو دانلود کنیم

در هر کدوم از اینها قیمت چقدر در میاد ؟؟
-بله
-بله
تو پستای قبلی قیمت دادم
باید جدا خود بازی رو به همراه پرمیوم پس بخرید قیمت هارو میتونید g2a و Kinguin ببینید (خود بازی 36$ و پرمیوم پس 55 دلار) و به فروشنده ها بگید براتون خرید کنن (از سایت ها نخرید فروشنده های تلگرامی بدون سود براتون میگیرن سایتا حداقل 10-15 تومن روی هر بازی سود میکشن) خواستید خودم هم میتونم براتون بگیرم

• Like
Reactions: heath_ledger

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
منظورتون این هست؟ این فقط پرمیوم پس بازیه که میشه با 220 تومن خریدش بعدش باید خود بازیم بخرید چون خود بازیو شامل نمیشه
اون اکانتی هم که زدن 30 تومن زیر همون پست یا اشتراکیه یا هکی برا همینم فقط دو هفته ضمانت گذاشتن احتمالش زیاده بعد یه مدت براتون بسته بشه
خود نسخه ultimate فقط دیسک هاش نباید گرون باشه فوقش ۲۵ تومن

من فقط کلید اختصاصیش رو میخوام که توی سایت اوریجین ۷۸ یورو زده همین قسمتم توی g2a

دیشب کلید های هک شده رو میدیدم ۹ تومنم میشو

میشه با اینا وصل شد و بازی کرد ولی اگربسته بشه امکان داره بازی قفل بشه ؟؟

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
دوستان من میخوام نسخه التیمت رو از یه سایت ایرانی دانلود کنم
این نسخه بک اپ اوریجین حساب میشه دیگه ؟

جطوریه به اوریجین بشناسونیم ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان من میخوام نسخه التیمت رو از یه سایت ایرانی دانلود کنم
این نسخه بک اپ اوریجین حساب میشه دیگه ؟

جطوریه به اوریجین بشناسونیم ؟
بله بك اپ حساب ميشه
نسخه cpy رو دانلود كنيد كاملتره فايلاش هم از قبل نصب شدس فقط كافيه كپي كنيد (كرك رو نريزيد) يه ٥-٦ گيگ هم اپديتاي جديد رو بايد از كلاينت دانلود كنيد
براي شناسايي هم توي تنظيمات اوريجين يه مكان براي نصب بازيا تايين ميكنيد بعد از سيو به اونجا بريد و يه پوشه به اسم Battlefield 1 بسازيد (به اسم حساس هست دقيق به همين صورت بنويسيد) فايلارو كپي كنيد بعد از داخل اوريجين بازيو دانلود كنيد فايلارو شناسايي ميكنه

• Like

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
بله بك اپ حساب ميشه
نسخه cpy رو دانلود كنيد كاملتره فايلاش هم از قبل نصب شدس فقط كافيه كپي كنيد (كرك رو نريزيد) يه ٥-٦ گيگ هم اپديتاي جديد رو بايد از كلاينت دانلود كنيد
براي شناسايي هم توي تنظيمات اوريجين يه مكان براي نصب بازيا تايين ميكنيد بعد از سيو به اونجا بريد و يه پوشه به اسم Battlefield 1 بسازيد (به اسم حساس هست دقيق به همين صورت بنويسيد) فايلارو كپي كنيد بعد از داخل اوريجين بازيو دانلود كنيد فايلارو شناسايي ميكنه

نسخه corepack چطوره ؟

اونو میتونم بگیرم ولی کرکش رو نریزم ؟ فایل های اصلی بازی رو دستکاری نکردن که با کرک هماهنگ بشه ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
نسخه corepack چطوره ؟

اونو میتونم بگیرم ولی کرکش رو نریزم ؟ فایل های اصلی بازی رو دستکاری نکردن که با کرک هماهنگ بشه ؟
نسخه كامل بگيريد به مشكل نخوريد فيت گرل كه يادمه بخش مولتي رو كاملا حدف كرده بود بعد از شناساييش بايد ٢٠ گيگ دانلود ميشد

• Like

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
دارم نسخه التیمیت رودانلود میکنم

فقط یکی از دوستام نسخه التیمیت رو با همه dlc هاش داشت

اگر بک اپ اونرو بگیرم و کلید دلوکس یا استاندارد رو بخرم میتونم dlc ها رو همچنان داشته باشم و بازیشون کنم ؟؟
نسخه كامل بگيريد به مشكل نخوريد فيت گرل كه يادمه بخش مولتي رو كاملا حدف كرده بود بعد از شناساييش بايد ٢٠ گيگ دانلود ميشد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دارم نسخه التیمیت رودانلود میکنم

فقط یکی از دوستام نسخه التیمیت رو با همه dlc هاش داشت

اگر بک اپ اونرو بگیرم و کلید دلوکس یا استاندارد رو بخرم میتونم dlc ها رو همچنان داشته باشم و بازیشون کنم ؟؟
درهر صورت شما فايلاي دي ال سي رو هم دانلود ميكنيد چون همراه با اپديته ولي تا وقتي سيزن پس نداشته باشيد بهشون دسترسي نداريد كه يعني جواب سوالتون نه هست
اگه خواستيد قسمت بازارچه يه اكانت به همراه سيزن پس گذاشتم براي فروش

• Like

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
درهر صورت شما فايلاي دي ال سي رو هم دانلود ميكنيد چون همراه با اپديته ولي تا وقتي سيزن پس نداشته باشيد بهشون دسترسي نداريد كه يعني جواب سوالتون نه هست
سیزن پس چطوری عمل میکنه ؟؟

یعنی اگر فایل های dlc رو داشته باشیم ولی پرمیوم پس رو نمیشه بازی کنیم dlc ها رو ؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سیزن پس چطوری عمل میکنه ؟؟

یعنی اگر فایل های dlc رو داشته باشیم ولی پرمیوم پس رو نمیشه بازی کنیم dlc ها رو ؟؟
شما فايلارو داريد ولي نميتونيد بازي كنيد يا بايد اون دي ال سي رو جدا بخريد يا سيزن پس بگيريد تا بهش دسترسي داشته باشيد اگه قرار بود با داشتن فايلا بشه رايگان از دي ال سي استفاده كرد كه ديگه كسي ٥٠ دلار پول سيزن پس نميداد
سيزن پس دي ال سي هايي كه منتشر شدن و قراره منتشر بشن رو براتون باز ميكنه و ميتونيد ازشون استفاده كنيد

• Like

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
اکانت شما قیمتش چقدره ؟؟

برای بازی انلاین همیشه باید فیلترچکن روشن باشه ؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
اکانت شما قیمتش چقدره ؟؟

برای بازی انلاین همیشه باید فیلترچکن روشن باشه ؟؟
از بخش بازارچه ببينيد
٨٠ قيمت گذاشتم
براي انلاين نيازي نيست فقط موقع اجراي كلاينت روشن ميكنيد بعد خاموشش ميكنيد بازي ميكنيد
اينجا اسپم نديد اگر خواستيد توي تاپيك بازارچه بگيد يا پ.خ بديد

آخرین ویرایش:
  • Like

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
از بخش بازارچه ببينيد
٨٠ قيمت گذاشتم
براي انلاين نيازي نيست فقط موقع اجراي كلاينت روشن ميكنيد بعد خاموشش ميكنيد بازي ميكنيد
اينجا اسپم نديد اگر خواستيد توي تاپيك بازارچه بگيد يا پ.خ بديد
این سیزن پس چطوری عمل میکنه برای باز کردن dlc ها ؟
کد هستش ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر