PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
ممنون از راهنمايي دوستان.

فقط يه سوال ديگه. تو تنظيمات بازي، سه تا گزينه وجود داره كه يكيش فريم را رو 60 قرار ميده، اون يكي فريمو ميكنه 30 ولي فكر كنم يه مقدار رزولوشن و گرافيكو بهتر ميكنه ولي سوميش نميدونم چيه؟ ميخواستم بدونم كارايي گزينه سومي چجورياست و اين كه كلا بازي را بزاري رو 30 فريم تاثير گرافيكيش به چشم مياد؟

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,029
نام
مصطفی

فقط يه سوال ديگه. تو تنظيمات بازي، سه تا گزينه وجود داره كه يكيش فريم را رو 60 قرار ميده، اون يكي فريمو ميكنه 30 ولي فكر كنم يه مقدار رزولوشن و گرافيكو بهتر ميكنه ولي سوميش نميدونم چيه؟ ميخواستم بدونم كارايي گزينه سومي چجورياست و اين كه كلا بازي را بزاري رو 30 فريم تاثير گرافيكيش به چشم مياد؟
داداش رو 60 فریم بازی کن خیلی لذت بیشتری داره

• Like
Reactions: THE BEST BOY

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین

اون حالت سوم همون حالت دوم هست ولی با فریم متغیر یعنی ممکنه بیشتر وقت ها بیشتر از 30 بهت بده از اون طرف هم ممکنه بیاد زیر 30 درمورد گرافیک هم خیلی تغییر میکنه, تو حالت اکشن بعضی جاها گرافیک خیلی پایین میاد
من کل بازیو رو حالا 30 فریم ثابت رفتم لطمه ای هم تو گیم پلی پیش نیومد برام ولی اگه فریم خیلی برات مهمه و روش حساسی رو اکشن مود برو اما اگه برات خیلی مهم نیست رو مووی مود بری عالیه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان ممکنه بین دارک سواز 3 و این بازی یک مقایسه ای انجام بدید ؟
مثلا از نظر گرافیک و موضوعی و گیم پلی و جذابیت و کدوم سخت تره ?

در ضمن درجه سختی در آپدیت جدید به بازی اضافه نشده ؟
در ضمن بفرمایید دوستان اگر بازی واقعا سخت و دشوار هست تهیه نکنم ؟
ممنون

آخرین ویرایش:

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204

ممنون
من بودم اول دارک سولز بازی میکردم بعدش نیوح خدائیش دارک سولز یه چیز دیگس مسلما سخت تره دارک سولز ..ولی این بازی هم دوست داشتنی وداستانی فوقالعاده داره

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad

ممنون

اگه نظر شخصی رو بخوای
من میگم nioh بهتره البته dark souls3 رو پلات کردم و از نظر کلی اگه بخوام بگم من با nioh خیلی بیشتر حال کردم
nioh اسون تره
درجه سختی که فعلا نداره
اگه از باحال ترین بخوام مرتب کنم
Bloodborne
Nioh
DS3

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
دوستان وقتی وارد NG+ میشیم توایلایت میشن قبلیا که لول پایین تری دارن میپره؟ من دو تاش که 100 و 145 بود رو نرفته بودم الانم دوتایی که هست 200 به بالاس :|
بعد از a meeting on the other shore کاملا از این بازی زده شدم، فقط میخوام پلاتش کنم بره ~X(:((:((

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان وقتی وارد NG+ میشیم توایلایت میشن قبلیا که لول پایین تری دارن میپره؟ من دو تاش که 100 و 145 بود رو نرفته بودم الانم دوتایی که هست 200 به بالاس :|
بعد از a meeting on the other shore کاملا از این بازی زده شدم، فقط میخوام پلاتش کنم بره ~X(:((:((
سلام
نه دوست عزیز
شما کافیه روی نقشه مربع بزنی یه تیتر میاد ک کلا مربوط به نیو گیم هست
یعنی پرش بین ng و +ng از روی نقشه اصلی امکان پذیر هست
با مربع امتحان کن و برگرد و منتظر تویلایتی ک جا گذاشتی بمون :)

• Like
Reactions: emad-360 and Tenshi

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

ممنون
خب اینکه انتخاب کنی کدوم بهتره سخته
شما وقتی عاشق یه سبک باشی همه رو خودکار بازی میکنی فقط بحث ارجحیت هست
آثار میازاکی ک حرف نداره ولی این بازی یه چیز فوق العاده ایی ک نباید از دستش داد!
ولی خب من به شخصه اگر نمره بدم
بلود10+
نیوح10
دارک سه 9.9
همشو هم پلات کردم
ولی اگر بگن دوس داری کدومو مجدد بازی کنی قطعا بلود و نیوح
پ.ن1:راجب درجه سختی هم شنیدم ک با اپدیت آخری مثل اینکه درجه سختی بهش اضافه شده
پ.ن2:فقط اگر تجربه ی بازی های میازاکی رو داشته باشین این بازی آسان تر هست وگرنه در صورتی ک تجربه ی اولتون توی این سبک هست اره سخت میشه اوایلش تا راه بیفتید
به شخصه روزی بالای 10 ساعت بازی میکردم

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان ایا dlcیی براای بازی عرضه میشه؟
بله در 12 اردیبهشت به قیمت 9.99 دلار
با نام Dragon of the North
و یه بروزرسانی رایگان هم برای بخش آنلاین PVP در حالت versus در نظر گرفته شده ک احتمالا همون موقع در دسترس قرار میگیره

• Like
Reactions: emad-360

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
دوستان ایا dlcیی براای بازی عرضه میشه؟

بله در 12 اردیبهشت به قیمت 9.99 دلار
با نام Dragon of the North
و یه بروزرسانی رایگان هم برای بخش آنلاین PVP در حالت versus در نظر گرفته شده ک احتمالا همون موقع در دسترس قرار میگیره
البته 2تا DLC داستانی دیگه هم خواهد داشت که تاریخی نخوردن هنوز!
سیزن پس ـش 25$ـه ، احتمالا 5$ ارزون تر از خرید تک تک DLCـها در میاد:D

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
خب اینکه انتخاب کنی کدوم بهتره سخته
شما وقتی عاشق یه سبک باشی همه رو خودکار بازی میکنی فقط بحث ارجحیت هست
آثار میازاکی ک حرف نداره ولی این بازی یه چیز فوق العاده ایی ک نباید از دستش داد!
ولی خب من به شخصه اگر نمره بدم
بلود10+
نیوح10
دارک سه 9.9
همشو هم پلات کردم
ولی اگر بگن دوس داری کدومو مجدد بازی کنی قطعا بلود و نیوح
پ.ن1:راجب درجه سختی هم شنیدم ک با اپدیت آخری مثل اینکه درجه سختی بهش اضافه شده
پ.ن2:فقط اگر تجربه ی بازی های میازاکی رو داشته باشین این بازی آسان تر هست وگرنه در صورتی ک تجربه ی اولتون توی این سبک هست اره سخت میشه اوایلش تا راه بیفتید
به شخصه روزی بالای 10 ساعت بازی میکردم
قبول دارم
واقعا bloodborne تکرار نشدنیه
در عین سادگی، بهترینه
نه مثل ds3 اون همه ایتم و سلاح و جادو
نه مثل nioh گیم پلی پیچیده و skills، تعداد سلاح های بیشمار و ازی حرفا

چندتا سلاح داره که معلومه روی همه کار شده.
بخش pvp ش هم خیلی جذاب تره همه چیز بسته به مهارت هست
طراحی محیط که اصلا هیچی
کلا به نظرم یه بازی لوکس و خاص بود

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

pixxy

کاربر سایت
Nov 25, 2008
67
نام
Seyed Mohsen
بهتر نیست بعد از سی چهل صفحه بحث سر اینکه بلاد خوبه یا سولز یا نیوه، به خود بازی برسیم؟ یعنی مثلاً نمیشه در مورد ابعاد فنی، داستان بازی یا حتی تجربه های هر فرد از خود بازی گفته شه؟

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
سلام دوستان ، سوالي كه دارم اينه چرت بعضي وقتها الكسير براي من ٨ تاس بعضي وقت ها كه ميميرم ميشه سه تا ، مثل دارك سولز ثابت نيس؟ چه جوري ميشه افزايش داد ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر