System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
اساتید با شبکه مخابرات psn مشکل داره !؟
فکر کنم برعکس باشه ISP مخابرات با PSN مشکل داره
من بازی میخوام دانلود کنم هی ارور میده حتی آپدیت هم نمیشه دانلود کرد ، DNS هم تغییر دادم هیچ تغییری نکرد
واقعن موندم چه کار کنم به جز تغییر ISP... با این اینترنت مزخرف مخابرات حتی نمیشه پیامها رو باز کرد توی PSN
اگر کسی راهی برای برطرف کردن موقت این مشکل داره ممنون میشم در جریان بذاره تا در اولین فرصت ISP رو تغییر بدم

• Like
Reactions: prometheus

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
من بازی میخوام دانلود کنم هی ارور میده حتی آپدیت هم نمیشه دانلود کرد ، DNS هم تغییر دادم هیچ تغییری نکرد
واقعن موندم چه کار کنم به جز تغییر ISP... با این اینترنت مزخرف مخابرات حتی نمیشه پیامها رو باز کرد توی PSN
اگر کسی راهی برای برطرف کردن موقت این مشکل داره ممنون میشم در جریان بذاره تا در اولین فرصت ISP رو تغییر بدم

راه حل موقت:
میتونی از اینترنت موبایل استفاده کنی ، ایرانسل یک طرح بزنی و تست کنی ببینی مشکل برطرف میشه یا نه ، چون من تست نکردم

masoudmusic

کاربر سایت
Jan 23, 2012
72
نام
مسعود
سلام چند سوال داشتم
چطور میتونم از 4.55 به 4.50 دانگرید کنم؟ خیلی بهش نیاز دارم
ایا با دانگرید مشکلی برای کنسول پیش نمیاد در اینده؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدید

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام بر دوستان.

من چند روز پيش كه با كنسول آنلاين شدم آپديت 4.55 اومده بود ولي اجباري نبود و ميتونستم بازم آنلاين بازي كنم.

الان با گذشت چند روز اين آپديت اجباري شده؟ چون ميخوام از طريق روشي يكي از دوستان همينجا گذاشته بدون آپديت كردن، يه بازي بريزم تو كنسول ولي چون اكانت هكي دارم ميخوام مطمين بشم آپديت اجباري هست يا نه.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
سلام دوستان
می خوام هارد PS4 PRO رو عوض کنم مدل دستگاه CUH-7016B هست

خودم قایل مربوط به اروپای پست دوم همین تاپیک رو دانلود کردم که 876 مگابایت بود . فایل رو درست دانلود کردم ؟
( چون نمیدونم قایل ریکاوری PS4 معمولی و PS4 PRO یکی هست یا خیر )
اگر درست دانلود نکردم بزرگواری میکنید فایل صحیح مربوط به این مدل ( CUH-7016B ) و PS4 PRO رو برام قرار بدید تا دانلود کنم

یک دنیا تشکر

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
اساتید با شبکه مخابرات psn مشکل داره !؟
من اون موقع ها که PS4 داشتم با نسل چهار ایرانسل وصل میشدم عالی بود.(توی PSN و ...) برای آنلاین بازی کردن یکم بد قلقی میکرد فقط.
با گوشیت راحت شِیر بکن رو وای فای و وصل بشو.

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
دوست عزیزمنم از مخابرات سرویس میگیرم اول از همه که واقعا ایشالا خدا نصیب گرگ بیابئن نکنتش منم زورکی واسه اینکه منطقمون فیبر نوریه اینو گرفتم
راه حل برای شما:تو خود ps4 که با isp مخابرات نه میشه بازیهارو دان کرد نه آپدیتشون رو ولی میتونید با استفاده از برنامه psx download helper که آموزشش هم تو انجمن هست از طریق pc و برنامه idm دانلودتئن رو انجام بدید .فقط دانلود یه موقع ها دیر شروع میشه یاممکنه بعد از resume ارور بده که جای نگرانی نیست چند دقیقه بعد درست میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر