Star Wars Battlefront II

star-wars-battlefront-2.jpg

یک سری اطلاعات تازه از بازی (بر اساس آخرین مصاحبه‌ها)
قابلیت انتخاب دیالوگ برای پیشبرد داستان، در بخش داستانی اضافه شده است.

بخش چند نفره و آنلاین:
همه چیز قابل پیشرفت خواهد بود، قهرمانان، سربازان و سفینه‌ها قابل شخصی سازی هستند. قابلیت‌های شخصی‌سازی به طور تدريجي در دسترس قرار می‌گیرند.
توانایی تبدیل شدن به Hero در بازی همانند نسخه قبل پیدا کردنی نخواهد بود و بر اساس توانایی‌های هر بازیکن این قابلیت‌ها به او داده می‌شوند. همچنین استفاده از وسایل نقلیه به صورت انتخابی در نظر گرفته شده‌است.
قابلیت فرود آمدن یا پیاده شدن و سوار شدن از وسایل نقلیه در بازی قرار داده نشده است.
نحوه استفاده از Lightsaber به طور کامل تغییر کرده و بازسازی شده است.
Gunplay بازی به Battlefield سوق پیدا کرده و یادگیری کمی سخت‌تر شده است.
ADS و Hip Fire در بازی بر خلاف Battlefield 1، اثرگذار خواهند بود.
سیستم Squad در بازی وجود نخواهد داشت ولی سازندگان قول یک سیستم بهتر را داده‌اند.
تخریب داینامیک مانند Battlefield برای این نسخه در نظر گرفته نشده است.
اضافات برای اسلحه‌ها
تمام کلاس‌ها قابلیت Jump Pack را نخواهند داشت و فقط برای یک کلاس خاص در نظر گرفته شده‌است.
و ...

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Battlefront II's Offline Co-op Is Console-Exclusive

One of the features announced for Star Wars Battlefront II during its official unveiling today was offline, split-screen co-op. However, recent official details have obfuscated which platforms will receive the feature and which won't. Let's clear that up a bit.

A blog entry on the Xbox Wire previously said the feature will be exclusive to Microsoft's console. This is not the case. Game Informer was able to confirm with an EA representative that the split-screen will be available on both consoles (the Xbox Wire post was also updated to say the feature is console-exclusive). However, the feature will not be available on the PC.

• Like
Reactions: agent 360

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
تایید شد که بازی season pass نداره
یعنی وافعا دیگه season pass نداره؟:o
دمشون گرم از EA این حرکتا بعیده:D
خب اینطوری سه تا حالت پیش میاد یا همون اول تمام مپ ها و اسلحه ها و چیزهای دیگه تو بازی هست یا به صورت محتوایه رایگان میدن به مردم(که من شک دارم:D) یا همون اول محتواش در حد نسخه اوله وچیزی اضاف نمیشه(به این خیلی امیدوارم:D)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,081
نام
مــاکــان
یعنی وافعا دیگه season pass نداره؟:o
دمشون گرم از EA این حرکتا بعیده:D
مدل Titanfal میشه دیگه.
EA چند ساله که دیگه شرکت "فقط پولپرست" ی نیست،از قبل از اواسط نسل هفتم به اینور (خودت متوجه شو:D) واقعا سایستهاش عالی بوده، گیم های خوب و خوش ساختی تحویل داده، این Online pass و S-Pass رو همه شرکتها داشتن و دارن، حالا اگه EA شروع نمیکرد، خب یکی دیگه میکرد، فرقش چیه؟
الانم که خودش اولیه که جمع کرده بساط رو!
بنظرمن EA خیلی سال هست که از رقباش (اکتی و یوبی) بمراتب حرفه ای ترِ، مشتری مدارترِ و همینطور محتواهای خیلی بهتری هم تولید میکنه.
الان همین تایتان فال نگاه کن تمام محتوایه رایگانش یا ریمستر مپ های نسخه قبله یا یا یه سری ایتم الکی حتی اسلحه ای که رایگان دادن مدل مشابه اسلحه داخل بازیه تازه با همون مشخصاته حتی یه عدد بالا پایینش نکردن:D چیز عجیبی هم نیست نمیان برایه رضایه خدا یه چیز خفن رو که کلی روش وقت و هزینه صر1ف شده رو رایگان کنند که!
مت TF1 رو دارم، 2 رو هنوز نه.
واقعا دی ال سی هاش در حد دوباره سازیِ اسلحه و مپهای قدیمیه؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destro and blechh

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
مدل Titanfal میشه دیگه.
EA چند ساله که دیگه شرکت "فقط پولپرست" ی نیست،از قبل از اواسط نسل هفتم به اینور (خودت متوجه شو:D) واقعا سایستهاش عالی بوده، گیم های خوب و خوش ساختی تحویل داده، این Online pass و S-Pass رو همه شرکتها داشتن و دارن، حالا اگه EA شروع نمیکرد، خب یکی دیگه میکرد، فرقش چیه؟
الانم که خودش اولیه که جمع کرده بساط رو!
بنظرمن EA خیلی سال هست که از رقباش (اکتی و یوبی) بمراتب حرفه ای ترِ، مشتری مدارترِ و همینطور محتواهای خیلی بهتری هم تولید میکنه.
تو مشتری مداری EA که شکی نیست خودم طرفدار همه بازیاشم ولی جریان اینه که نبود season pass یه نگرانی به وجود میاره اونم اینه که اگه قرار باشه دی ال سیه رایگانی درپیش باشه کیفیتش پایین میشه الان همین تایتان فال نگاه کن تمام محتوایه رایگانش یا ریمستر مپ های نسخه قبله یا یا یه سری ایتم الکی حتی اسلحه ای که رایگان دادن مدل مشابه اسلحه داخل بازیه تازه با همون مشخصاته حتی یه عدد بالا پایینش نکردن:D چیز عجیبی هم نیست نمیان برایه رضایه خدا یه چیز خفن رو که کلی روش وقت و هزینه صرف شده رو رایگان کنند که!
خلاصه همین باعث میشه که دل خوش کنیم به محتوایه اصلیه بازی که امیدوارم زیاد باشن
من حاضرم 50 دلار بدم ولی کلی چیز خفن بهم بدن نه به بهانه رایگان بودن چیز هایی رو بدن که خودمون تو نسخه قبلی جویدیمش:D

• Like
Reactions: m.d.makan

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
امیدوارم بخش داستانی مثل بتلفیلد 1 نباشه:|
کلی برای بخش داستانی بتل 1 هایپ شدم ولی بعد عرضه بازی کاملا ناامید شدم از بخش داستانیش.
امیدوارم این یکی قویتر ظاهر بشه هرچند چشمم آب نمیخوره.:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
کلی برای بخش داستانی بتل 1 هایپ شدم ولی بعد عرضه بازی کاملا ناامید شدم از بخش داستانیش.
بخش داستانیه بتل که پارت بندی شده بود اصلا داستانش رو کارکتر شخصی نمیچرخید بیشتر رو روایت جنگ بود که خوبم پیادش کرده بودن:-":D
ولی اینجا اعلام کردن بیشتر داستان رو شخصیتا میچرخه خب این یه برتری نسبت به بتله دیگه:D

• Like
Reactions: BitsandBytes

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
امیدوارم بخش سینگل صرفا رفع تکلیف نباشه و بیشترین توجه روی این قسمت باشه . از تریلر خوشم اومد
منم امیدوارم بیشترین توجه روی این بخش نباشه و روی مولتی باشه :| :D

کلا دایس هیچ وقت بیشترین توجه رو روی سینگل نذاشته و نخواهند گذاشت :D البته اینبار یکم شرایط فرق داره و2 تا استودیو هم دارن کمکش میکنن. احتمالا اون دو تای دیگه وظیفه ساخت سینگل رو بر عهده بگیرن.

از اونور برای کسایی که واسه بخش مولتی نگرانن بگم که گفتن تمامی فیلم ها رو توی مولتی گذاشتن پس از این بابت جای نگرانی نیست به نظرم. از A تا Z فیلم ها ساختن ظاهرا.

اخه مشکل خودتونه الکی برای سینگل های دایس هایپ میشید دیگه. :D هرچند سینگل بتل 1 واقعا زیبا بود منتهی خوب انتظار یه داستان و ... داشتید این بحث دیگه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر