Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

latest

Ghost Recon Wildlands یکی از بازی های در دست ساخت Open World و Tactical Shooter هست که توسط Ubisoft Paris ساخته و توسط Ubisoft برای PC, PlayStation 4, Xbox One منتشر خواهد شد. این دهمین قسمت Tom Clancy's Ghost Recon خواهد بود و اولین بازی با ویژگی محیط Open World هست. این بازی از setting عالی که در Ghost Recon: Advanced Warfighter معرفی شد استفاده میکند.

Game Setting

داستان بازی در بولیوی اتفاق میافتد که در بازی بزرگترین پخش کننده مواد مخدر از جمله کوکائین در سرار جهان است. محموله های این گونه مواد مخدر توسط کارتل Santa Blanca کنترل میشوند، یک موسسه قدرتمند که نفوذ آن منطقه را بی ثبات کرده. افزایش قدرت این Cartel های مواد مخدر به دلیل اینکه آنها به عنوان بک خطر جهانی تبدیل میشوند دولت آمریکا را نگران میکند پس ارتش آمریکا یک گروه حرفه ای سرباز ها به نام "The Ghosts" را برای نابودی و فاش کردن رابطه این Cartel ها و دولت محلی عازم بولیوی میکند.

Gameplay
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یک بازی در سبک Tactical Shooter است که در بولیوی اتفاق میافتد. پلیر ها به جای اعضای تیم "The Ghosts" بازی میکنند که یک تیم حرفه ای در ارتش آمریکا هستند. بازی از ترکیب آینده محوری که در Future Soldiers و Adanced Warfighter استفاده شده بود بسیار دور شده، اما در کل زمان بازی در عصر مدرن است مانند بازی Tom Clancy's Ghost recon در نتیجه تسلیحات نظامی بازی واقع گرایانه هستند و بشتر به اسلحه هایی که هم اکنون ارتش ها در سراسر دنیا استفاده میکنند شباهت دارند ولی، بازی دارای برخی تجهیزات مانند، Drone ها که میتوان از آنها برای تگ کردن نیروهای دشمن و اهداف استفاده کرد. این بازی اولین ورودی به سبک Open World این سری است که دارای 9 اقلیم مختلف شامل: کوهستان، جنگل، صحرا، دشت نمکی و ... و همچنین سیستم آب و هوایی دینامیک و تغییر شب و روز را نیز ارائه میکند. اتمام مراحل در طول روز به بازیکن اجازه میدهد تا دشمن را سریع تر شناسایی کنند در حالی که بازی کردن در شب تاریک به آنها یک مزیت تاکتیکی میدهد از این جهت که شب به آنها کمک بزرگی برای مخفی شدن میکند. بازیکنان قبل از شروع ماموریت باید ابتدا محل را شناسایی کنند. وسایل نقلیه مختلفی نیز در بازی حضور خواهند داشت مانند Dirt Bike ، Helicopter و Dune Buggies و... . Wildlands برخلاف نسخه های قبلی دارای Side-Missions هم خواهد بود.

در زمان بازی مراحل، بازیکنان میتوانند از راه های مختلفی برای رسیدن به نقطه شروع هر مرحله بروند. بازیکنان میتوانند با چتر از هلیکوپتر پریده، پیاده روی کرده و یا به سمت Objective ها رانندگی کنند. بازیکنان میتواننداز روش های متنوعی برای اتمام هر Objective استفاده کنند، مثل استفاده از سبک Stealth، نبرد نزدیک (Melee) و یا استفاده از انواع اسلحه های دور برد و نزدیک بردی که در بازی قرار دارند. در بین مراحل بازیکنان میتوانند در محیط دنیا گشت و گذار نمایند و بازی دارای Outpost هایی است که میتوانید آنها را از بین ببرید. بازیکنان همچنین میتوانند دشمنان را از نزدیک برای دفاع با یک دست نگه داشته و با دست دیگر شلیک نمایند.

این پست آپدیت خواهد شد.
هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.

Last edited by a moderator:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام
اقا من دست به اسلحم ضعیف شده:D
حالت قفل روی دشمنی چیزی نداره نه؟
پ.ن:البته با این کُلت ک خفه کن داره دارم کارمو پیش میبرم

آخرین ویرایش:

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
من پلاتش کردم رفت خیلی چسبید
گیم پلی و اب هواش واقعا خوب بود
بازیش هم طولانیه با مخفی کاری و درجه سختی بالا 40 ساعتی طول میکشه حتما بخرید و تجربه کنید .
فقط دوس داشتم ماموریت 4 تا head یه مقدار چالشی تر باشن ...

• Like
Reactions: ClaP TraP

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
تو سه منطقه از بازی سه تا فایل kingslayer رو مپ نیستش, راهی هست اونا رو پیدا کنم؟
یکی هم اینکه با چه روشی میشه هفت نفر رو با یک مین کشت و تروفیشو گرفت؟

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
تو سه منطقه از بازی سه تا فایل kingslayer رو مپ نیستش, راهی هست اونا رو پیدا کنم؟
یکی هم اینکه با چه روشی میشه هفت نفر رو با یک مین کشت و تروفیشو گرفت؟
سه تا ماشین بزار کنار هم برو 7نفر خفت کن بزار تو ماشین تمام فقط برو جای که لول پایین

• Like
Reactions: victor hogo

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
من پلاتش کردم رفت خیلی چسبید
گیم پلی و اب هواش واقعا خوب بود
بازیش هم طولانیه با مخفی کاری و درجه سختی بالا 40 ساعتی طول میکشه حتما بخرید و تجربه کنید .
فقط دوس داشتم ماموریت 4 تا head یه مقدار چالشی تر باشن ...
آقا با این نیروهای وحشی UNIDAD چه باید کرد؟ اصلا برم سمتشون ؟:D
لول ۱۳ هستم
چه کارایی پیشنهاد میکنی انجام بدم برای بهتر شدن ؟

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
آقا با این نیروهای وحشی UNIDAD چه باید کرد؟ اصلا برم سمتشون ؟:D
لول ۱۳ هستم
چه کارایی پیشنهاد میکنی انجام بدم برای بهتر شدن ؟
بهترین کار اینه Drone تا ته فول اپگرید کنی و جاهایی که حتما silent نمیتونی دشمن بکشی از اسلحه استفاده نکن با melee attack خیلی بهتره .
مراحلی که unidad حضور دارن که حتما ژنراتور و drone jammer خاموش کن خیلی مفیده و اگه یک تیم 4 نفره تشکیل بدید sync shot فول باشه که دیگه تجربه بازی عالییی میشه .
اخر از همه انتخاب اسلحه هایی که noise کمتری دارن با این فرمون بری جلو از بازی لذت خواهی برد. :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
من همون اسفند بازی رو فول تموم کردم ماموریت های اصلی و فرعی و با لول 30 و اپگرید ها رو هم تا اخر باز کردم اما مجدد بازی رو الان خریدن و از معدود بازی هایی هست که میخوام براش سیزن پس بخرم.سه شنبه اولین dlc عظیم و پولی بازی میاد و به نظرم خیلی هیجان انگیزه.امیدوارم ارزش هزینه ای که کردم رو داشته باشه

• Like
Reactions: voldmort

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
بهترین کار اینه Drone تا ته فول اپگرید کنی و جاهایی که حتما silent نمیتونی دشمن بکشی از اسلحه استفاده نکن با melee attack خیلی بهتره .
مراحلی که unidad حضور دارن که حتما ژنراتور و drone jammer خاموش کن خیلی مفیده و اگه یک تیم 4 نفره تشکیل بدید sync shot فول باشه که دیگه تجربه بازی عالییی میشه .
اخر از همه انتخاب اسلحه هایی که noise کمتری دارن با این فرمون بری جلو از بازی لذت خواهی برد. :D
دمت گرم
این ربل ساپورت هلیکوپتر نمیاره واسه ما؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر