طرفداران ژانر JRPG

Shameless One

کاربر سایت
Mar 10, 2017
113
نام
طارق عبدالعزیز
درود...

چرا Trails in the Sky 3rd فقط برای PC اومده ؟ :D:D
منی که PCایی نیستم- باس چیکار کنم ؟!

برای هیچ کنسولی تایید نشده نسخه ی غربی بچه ها ؟

maxresdefault_2048x2048.jpg

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
درود...
چرا Trails in the Sky 3rd فقط برای PC اومده ؟ :D:D
منی که PCایی نیستم- باس چیکار کنم ؟!
برای هیچ کنسولی تایید نشده نسخه ی غربی بچه ها ؟
محاله که انحصاری استیم بمونه، من فکر میکنم خیلی زود برای ویتا یا PS4 تایید بشه.
بازیهای کاملا انحصاری استیم برای کنسولها ریلیز میشه، حالا اینکه انصافا متعلق به خانواده پلی استیشن هست، اگر امکانش رو نداری رو PC بازی کنی، فعلا بیخیالش شو تا روی کنسولها ریلیز بشه.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من روی pc بازی کردم با موس و کیبورد زیاد نچسبید.
فکر کنم با گوشی بازی کردنش بیشتر حال میده.
جدی من که خیلی خوشم امده ازش و دارم لذتشو میبرم و کیف میکنم باهاش
از چیش خوشت نیامد

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
جدی من که خیلی خوشم امده ازش و دارم لذتشو میبرم و کیف میکنم باهاش
از چیش خوشت نیامد
بیشتر با کنترلش روی pc مشکل داشتم در صورتی که گرافیکش خیلی خوب بود و داستانش هم جالب شروع می شد ،همون اول درگیرت می کنه .
ولی بازی کردن این سبک بازیهای طولانی روی pc عذابه ، روی موبایل راحتی و میتونی در هر حالت و در هر جا بازی کنی.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بیشتر با کنترلش روی pc مشکل داشتم در صورتی که گرافیکش خیلی خوب بود و داستانش هم جالب شروع می شد ،همون اول درگیرت می کنه .
ولی بازی کردن این سبک بازیهای طولانی روی pc عذابه ، روی موبایل راحتی و میتونی در هر حالت و در هر جا بازی کنی.
اره با پی سی سخته یکمی چون باید دمه دقیقه یا حداقل یک ساعت یکبار اتک بزنی تا پیشرفت کنی
شیطونه میگه پول بدم یکمی براش آیتم بخرم خیلی چیزهای جالبی داره

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ولی متاسفانه کسانی مثل من که علاقه زیادی به گیم دارند مخصوصا بازی jrpg دوست دارند دمه دقیقه بازی کنن ولی بدی گوشی اینه که داغ میکنه یعنی کافی فقط 5 دقیقه بازی کنم بعدش داغ میشه خیلی بده این طوری

• Like
Reactions: AMIN-1399F

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
من Mobius Final Fantasy رو برای پی سی با استیم دانلود کردم و داخل صفحه دانلود داخل بازی گیر میکنه. ینی چیزی دانلود نمیشه. یه شب تا صب موند و فقط 1 مگ دانلود و بعدشم ارور داد :D چه کنم؟! نمیشه دیتاشو از یه جایی به غیر از خود بازی (مثلاً سایت های دانلود) دانلود کرد و کپی کرد تو فولدر محل نصب بازی؟!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
من Mobius Final Fantasy رو برای پی سی با استیم دانلود کردم و داخل صفحه دانلود داخل بازی گیر میکنه. ینی چیزی دانلود نمیشه. یه شب تا صب موند و فقط 1 مگ دانلود و بعدشم ارور داد :D چه کنم؟! نمیشه دیتاشو از یه جایی به غیر از خود بازی (مثلاً سایت های دانلود) دانلود کرد و کپی کرد تو فولدر محل نصب بازی؟!
"داخل صفحه دانلود داخل بازی" یعنی چی؟
خود بازی لانچر جدا داره یا منظورت همون تو استیم هست که دانلود نمیشه؟
اگه منظورت استیم هست، برو تو Options و Download Region رو تغییر بده و یک کشو مثل آلمان ، انگلیس و... انتخاب کن که از اونها دانلود بکنه.
اگر بازی لانچر جدا داره، با نرم افزار مبارزه با صافی برو ببین حل میشه یا نه.

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
"داخل صفحه دانلود داخل بازی" یعنی چی؟
خود بازی لانچر جدا داره یا منظورت همون تو استیم هست که دانلود نمیشه؟
اگه منظورت استیم هست، برو تو Options و Download Region رو تغییر بده و یک کشو مثل آلمان ، انگلیس و... انتخاب کن که از اونها دانلود بکنه.
اگر بازی لانچر جدا داره، با نرم افزار مبارزه با صافی برو ببین حل میشه یا نه.
وقتی بازی رو استارت میکنی یه صفحه لودینگ میاد و دانلود شروع میشه. داخل استیم 100 مگ یا 200 مگ دانلود میکنه. با نرم افزار مبارزه با صافی ( :D ) هم تست کردم نشد.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان عزیز بازی نزدیک به 7 گیگ ابدیت داره من با این اینترنتم که عالی بود نزدیک 3 ساعت طول کشید دیگه شماها رو نمیدونم میخواهید چه کنید
=================
وای خدای من امروز یک چیزی توی بازی فهیمدم این قدر عصبانی هستم خیلی خرابکاری کردم خیلی ای بابا یک چیزی درباره ارتقا گرفتن بازیکن هی چه خرابکاری کردم:)):)):))

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دیشب به مدت یک ساعت بازی Nier رو انجام دادم
پسر چه قدر گیم پلی رونی داره خیلی باهاش حال کردم یاده دویل می کرای میافتم سریع و خشن حال میده تعجب بازی توپی
ایشالله بتوانم پلاتش کنم>:)>:)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا این چه وضعیه داشتم توی گوشیم توی استور تاپ میخوردم چشم خورد به بازی KINGDOM HEARTS Union یعنی ترکونده این اسکوار با این کارش یا خدا بعداز بازی فینال فانتزی روی موبایلم بعد میرم سراغ این یکی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
اقا این چه وضعیه داشتم توی گوشیم توی استور تاپ میخوردم چشم خورد به بازی KINGDOM HEARTS Union یعنی ترکونده این اسکوار با این کارش یا خدا بعداز بازی فینال فانتزی روی موبایلم بعد میرم سراغ این یکی
من اینو بازی کردم، البته قبل از آپدیت اخیر:-"
بازی به شدت حوصله سر بر و تکراریه:-" یعنی خدا میدونه چند مرحله باید بری و کلا 3-4تا دنیای تکراری و مراحل تکراری...
بعد یکی دو ماه واقعا دیگه ازش زده شدم و دادم رفت:-"

گرفتن مدال کاراکترها هم اونقدر جذاب نیست:-" یعنی نه انیمیشن خاص و متفاوتی دارن، نه خودشون مثلا قابل بازین:-"

نمیدونم...برا من جذاب نبود حداقل:-"

---
پیشنهادم بین بازی های موبایل One Piece Treasure Cruiseهه! :D ، یه عالمه کاراکتر با انیمیشن های خاص، بستن تیم های متفاوت بر حسب شرایط هر مرحله ، آپدیت های خیلی سریع(در بدترین حالت، هر دو هفته یه مرحله جدید+چند کاراکتر مخصوص اون مرحله داریم) ، اصلا خیلی خوبه:p

تو هم وان پیس میدیدی فکر کنم، خوشت خواهد آمد:-" تو AW هم تاپیک فعالی داریم:p

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من اینو بازی کردم، البته قبل از آپدیت اخیر:-"
بازی به شدت حوصله سر بر و تکراریه:-" یعنی خدا میدونه چند مرحله باید بری و کلا 3-4تا دنیای تکراری و مراحل تکراری...
بعد یکی دو ماه واقعا دیگه ازش زده شدم و دادم رفت:-"

گرفتن مدال کاراکترها هم اونقدر جذاب نیست:-" یعنی نه انیمیشن خاص و متفاوتی دارن، نه خودشون مثلا قابل بازین:-"

نمیدونم...برا من جذاب نبود حداقل:-"

---
پیشنهادم بین بازی های موبایل One Piece Treasure Cruiseهه! :D ، یه عالمه کاراکتر با انیمیشن های خاص، بستن تیم های متفاوت بر حسب شرایط هر مرحله ، آپدیت های خیلی سریع(در بدترین حالت، هر دو هفته یه مرحله جدید+چند کاراکتر مخصوص اون مرحله داریم) ، اصلا خیلی خوبه:p

تو هم وان پیس میدیدی فکر کنم، خوشت خواهد آمد:-" تو AW هم تاپیک فعالی داریم:p
حالمو گرفتی برو حالشو ببر با من نموندی برو حالشو ببر:-<:-<
ای بابا یکمی ازش تعریف میکردی حداقل کن نه نشد باید بازیش کنم
فعلا وقت وان پیس رو ندارم بازی روی دستم زیاد مونده باید یکی یکی تمامشون کنم بعد وان پیس که تمامی نداره ماشالله
اره میبینمش شک نکن B-)B-)B-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر