طرفداران ژانر JRPG

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
Atlus Teasing a New Radiant Historia Announcement Later This Week
امیدوارم هر چی هست (Remake یا نسخه‌ی جدید) واسه PS Vita یا PS4 هم عرضه بشه <:-P
والا یک صحفه از شماره ی جدید Famitsu لیک شده که تایید میکنه که این بازیه Remake با امکانات اضافی از نسخه ی اول هستش:D
که البته اون هم فقط برای 3DS منتشر میشه:D
Radiant-Historia-Perfect-Chronology-Famitsu.jpg
Radiant Historia: Perfect Chronology Announced for 3DS Release on June 29, 2017 - Persona Central

=============
ATLUS اعلام کرده که 26 March(پنج روز دیگه) یک استریم به اسم Atlus New Announcement SP2017 پخش میکنه که بازی های جدیدش رو معرفی میکنه(که یکیش هم همین Radiant Historia Perfect Chronology هست)
منتظر باشید که یک هفته قبل از انتشار بازی تو غرب اینا بیان یک Spin Off هایی از پرسونا 5 معرفی کنند که قشنگ میاد داستان P5 رو اسپویل میکنه:expressionless::expressionless:

Atlus Spring 2017 Announcement Live Stream on March 26th to Feature New Titles - Persona Central

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام دوستان :hug: اولین پیام من در بازیسنتر از آشنایی باهاتون خوشبختم :Worthy:
رفع اسپم: ببینید persona 5 چه کرد!!!! :Victory:

درود, کوروش جان...
خوش آمدی ناکامای عزیز...

^___^

پ.ن : گذاشتم پرسونا 5 رو بعد از امتحانات دانشگاه بازی کنم....
در اتاق رو میبندم و پر از ساندویچ آماده و نوشابه و چیپس...

HELL YEAH !!!

Otaku Mode : ON

whitewolf

کاربر سایت
Oct 31, 2015
8
نام
کوروش
درود, کوروش جان...
خوش آمدی ناکامای عزیز...

^___^

پ.ن : گذاشتم پرسونا 5 رو بعد از امتحانات دانشگاه بازی کنم....
در اتاق رو میبندم و پر از ساندویچ آماده و نوشابه و چیپس...

HELL YEAH !!!

Otaku Mode : ON
منم احتمال زیاد بزارم بعده امتحانات چون مطمئنم بالا 200 ساعت گیم پلی خواهم داشت با این بازی ... مثل سیاه چالست :hug:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
532
نام
مسعود
Trails in the sky 3
سه هفته دیگه
C80wCJvUMAArfqm.jpg

The Legend of Heroes: Trails in the Sky the 3rd on Steam

Trails of cold steel هم واسه PC بزودی پورت میشه 8->
XSEED Games on Twitter
یواش یواش pc داره تبدیل میشه به محفل JRPG سازان.
همه ی بازیهای قدیمی دارن دونه به دونه پورت میشن و بازی های جدید هم واسه pc تایید میشن.

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
یواش یواش pc داره تبدیل میشه به محفل JRPG سازان.
همه ی بازیهای قدیمی دارن دونه به دونه پورت میشن و بازی های جدید هم واسه pc تایید میشن.

دقیقاً :D

الان فقط یکسری بازی‌های خاص هستن که نسخه PC ندارن... پرسونا 5 یه نمونه جدید و خیلی مهمشه که احتمالاً هم به همین شکل میمونه و خیلی بعید میدونم برای PC ریلیز بشه.
ولی بنظرم به زودی (خیلی زود :D) این رویه تغییر میکنه، یعنی من فکر میکنم بازیهایی مثل پرسونا و پرسوناها (پرسونا6 یا همین Project ReFantasy و فاینال فانتزی و...) شماره‌های بعدیشون برای PC بسرعت تایید میشن.

اولاً که الان بازیها رو PC مثل اسب میفروشن :D هیچکی هم از فروش بیشتر بدش نمیاد... این بساط پایرتینگ و این حرفا هم با وجود استیم خیلی خیلی کمتر شده الان و استیم تبدیل به یه گوربابای پلتفرم شده برای خودش :D (درست مثل سونی و نینتندو و...)

نکته مهم بعدی بنظرم اینه که تعداد کثیری از PCبازها فقط PCباز هستن و رو کنسول بازی نمیکنن.... این یعنی قشنگ یه بازار جدید برای IPها... یعنی فروش نسخه PC بازی بنظرم کمترین ضربه رو به نسخه کنسولی میزنه... چون خیلی از PCبازها اگه نسخه PC در کار نباشه اصلاً اون بازی رو انجام نمیدن.
نمونه ثابت شده‌اش به من Nier Automata است... تو همین تهران سه تا از بچه‌هایی که من میشناسم بازی رو برای PC خریدن و کنسول هم ندارن و اگه نسخه PC در کار نبود مثل سایر بازیهای کنسولی اسکیپ میکردن میرفت...

یه چیز خیلی خوبه دیگم بنظرم اینه که بازیهای عجیب غریب و به اصطلاح خاص و این زرت و پرتا که ما خیلی کولیم و این حرفا(:D) رو استیم خیلی خوب میفروشن و این بنظرم عالیه.

اکثر بازیهایی هم که با تاخیر برای PC میان احتمالاً تا 2-3 سال آینده همون رویه Nier رو پیش میگیرن و یا همزمان میان یا نهایت با 10-12 روز تاخیر... چون اون هایپ یه ماه اول خیلی بفروش میتونه کمک کنه.

در کل این همه زر زدم که بگم بنظر منم PC و استیم دارن در مسیر حقانیت برای تبدیل شدن به Ultimate Place for JRPG به درستی دارن پیش میرن.

همین الانشم با دیدن لیست JRPGهای استیم خشتکها دریده میشه...
همین سری Trails in the Sky الان بهترین و باکیفیترین نسخه بازی فقط و فقط رو استیم قابل بازی کردنه... اگه PC نداشته باشید باید یا PSP بگیرید یا ویتا و نسخه قدیمی و HD نشده بازی رو انجام بدید.
ولی رو استیم تا قیامت هم میتونید این بازی رو انجام بدید و نیازی به در آوردن کنسولهای قدیمی از انباری نیست.

خارج از این مسئله الان خیلی JPRGهایی رو استیم با بهترین کیفیت براحتی در دسترسه که جای دیگه عملاً بازی کردنشون غیر ممکنه، چون خبری از نسخه دیجیتالی رو پلتفرم اصلیش نیست.

مسئله مهمتر بعدی (همش شد مسئله و نکته :D)... اینه که شما اگه ویژوال ناول باز باشید عملاً بهترین پلتفرم تاریخ استیم‌‍ و PC‌‍ه و اصلاً بحثی تو این قضیه نیست... 95% ویژوال ناولها فقط و فقط برای PC ریلیز میشن و نسخه کنسولی ندارن. تمام ویژوال ناولهای کنسولی هم از دم نسخه PC دارن... شماره‌های جدیدشون هم که از گذشته درس گرفتن و جدیداً همزمان با نسخه کنسولی ریلیز میشن... خیلی از ویژوال ناولها هم که با 1 سال تاخیر برای کنسول عرضه میشن، نمونه‌اش همین Root Double که رو استیم ته دیگشم خوردن و کماکان من دارم سماق میمکم و منتظر نسخه ویتام (تابستون میاد). >:D<:D

ختم کلام اینکه سر شبی اومدم بگم که بنظر منه کنسول باز که بهترین پلتفرم تاریخ رو ویتا میدونم (>:D<) PC پلتفرم فوق‌العاده‌ای برای طرفدارهای JRPG هست و هر روز هم داره وضعیتش بهتر میشه.

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
532
نام
مسعود
سلام یک دو هفته ای هست گیر دادم به بازی mobius final fantasy اقا بازیش حرف نداره برای گوشی های اندرویده و ای اوه اس پیشنهاد میشه حتما بازیش کنید
من روی pc بازی کردم با موس و کیبورد زیاد نچسبید.
فکر کنم با گوشی بازی کردنش بیشتر حال میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر