PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
فکر کنم برعکس گفتی ریجن 2 مثلا از فاصله نزدیک با شاتگان شلیک کنی یا بمبی چیزی بندازی دست و پا قطع میشه تو ریجن 1 نمیشه (برای من که ریجن 2 ـه میشه)
رفیقموندرست گفت من هر دو رو دارم توی ریجن اروپا تیکه تیکه شدن نداریم
توی ریجن آمریکا که همون 1 هست با شوتی یا شات گان که اگزه میزنی طرف پا سر اینا قطع میشه اما توی ریجن اروپا این اتفاق نمیفته
( بازم میگم من هر دو نسخه رو دارم و با هر دو آنلاین زدم

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان میخواستم ببینم مشکل سرور همچنان پابرجاست یا نه ؟ اگه میشه سریع جواب بدید چون بازی تخفیف خورده میخوام بگیرم

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان میخواستم ببینم مشکل سرور همچنان پابرجاست یا نه ؟ اگه میشه سریع جواب بدید چون بازی تخفیف خورده میخوام بگیرم
بگیر نگیر داره ما که بازی نمیکنیم گاهی اوقات مشکل ایجاد میشه

• Like
Reactions: ezio252

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان بازیرو گرفتم. یکی بگه انلاینش چیکار باید بکنم. هیچی توی بازی حالیم نمیشه.

PSN ID: Majidharami اد کنین لطفا
بازی یدون آپدیت داره یدون هم مپ ها که هر دو رو باید دانلود کنید آبدیت که به نت باشید خودش اوکیه مپ ها هم که وقتی میخوای بری تو بخض آنلاین میاد دانلودش میکنی
باقیش هم رفتی تو بازی متوجه میشی

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
305
بازی یدون آپدیت داره یدون هم مپ ها که هر دو رو باید دانلود کنید آبدیت که به نت باشید خودش اوکیه مپ ها هم که وقتی میخوای بری تو بخض آنلاین میاد دانلودش میکنی
باقیش هم رفتی تو بازی متوجه میشی
تو بازی رفتم. نمیفهمم این هفته ها چی هست. توی مولتی دنبال چی هستیم؟ شما خودت هنوز بازی میکنی؟ ای دیت چیه؟

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
تو بازی رفتم. نمیفهمم این هفته ها چی هست. توی مولتی دنبال چی هستیم؟ شما خودت هنوز بازی میکنی؟ ای دیت چیه؟
این هفته ها کلا 12تا میشه ، یعنی بعد 12 هفته 0 میشه و از اول میری ! کلا زیاد جدی نگیر بیشتر برای اینکه رکورد بزنی بیشتر تو کمپ ادم زنده نگه داری ! از خوده مولتی لذت ببر

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان من بحش داستانیش رو روی ps3 رفتم اما آنلاین اش رو بازی نکردم
آنلاینش ارزش داره بخاطرش بازی رو روی ps4 بخرم ؟

و چه سبکیه آنلاینش ؟
ممنون زودتر جواب بدید

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185

و چه سبکیه آنلاینش ؟
ممنون زودتر جواب بدید

من دقیقا شرایط شما رو قبلتر داشتم ، این ریسکو کردم و بخاطر انلاینش ریمستر رو گرفتم و حالا بعد از تجربه ی 1 ساله ازش باید اعلام کنم که بعید میدونم بازی حتی در آینده بتونه جای این رو برام بگیره..الان وضعیتی دارم که اگه روزی سمتش نرم انگار یک جای کار میلنگه
بنظرم تمام پارامتر هاش سرجاشه، هیچ چیزیش کم و زیاد نیست البته نمیشه منکر بعضی نکات رو اعصابش شد ولی من خودم توی عمر گیمریم همچین تجربه ی کامل مولتی پلیر نداشتم...
خود بازی ب کنار چیزی حدود 100 تومن فقط برای بازی گیفت کارت خریدم و هر روز دوست دارم جلو جلوتر برم

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
من دقیقا شرایط شما رو قبلتر داشتم ، این ریسکو کردم و بخاطر انلاینش ریمستر رو گرفتم و حالا بعد از تجربه ی 1 ساله ازش باید اعلام کنم که بعید میدونم بازی حتی در آینده بتونه جای این رو برام بگیره..الان وضعیتی دارم که اگه روزی سمتش نرم انگار یک جای کار میلنگه
بنظرم تمام پارامتر هاش سرجاشه، هیچ چیزیش کم و زیاد نیست البته نمیشه منکر بعضی نکات رو اعصابش شد ولی من خودم توی عمر گیمریم همچین تجربه ی کامل مولتی پلیر نداشتم...
خود بازی ب کنار چیزی حدود 100 تومن فقط برای بازی گیفت کارت خریدم و هر روز دوست دارم جلو جلوتر برم
ممنون یعنی از بازی هایی مثل call of duty بخش مولتی پلیر جذاب تر و پر هیجان تری داره ؟

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza

و چه سبکیه آنلاینش ؟
ممنون زودتر جواب بدید
سلام رفیق منم از شروع نسل تا حالا دارم آنلاینشو بازی می کنم باید بگم فقط تا بازی نکنی نمیدونی چه شاهکاریه. من بازی های آنلاین زیادی بازی کردم هیچکدوم به اندازه last of us منو میخکوب نکرده به بازی دقیقا در تایید حرف دوستمون یه مدت که بازی کنی دقیقا روزی که نری طرفش انگار یه چیز گم کردی شدیدا اعتیاد آوره و فوق العاده بالانسه و به هیچ عنوان هم اینجوری نیست که کسی که روز اول وارد بازی میشه مثل بازیهای دیگه همه رو به فنا بده 80 درصد رو تجربه و مدت زمانی هست که بازی کردی و تجربه جدید کسب کردی.
بازی سه حالت برای بازی کردن داره:
1- Supply Raid
2- Survival
3- Interrogation
1- بیشترین مودی که همه بازی میکنن اولی هست. که دو تا تیم 4 به 4 میشی و هر تیم باید 20 بار حریف رو بکشه بعد از هر بار مردن هم چند ثانیه بعد دوباره respond میشی. یه سری جعبه ها هم هست تو بازی که باید باز کنی و با craft کردن بمب و ... بدست میاری.
2- مود دوم هم مثل اول هست با این تفاوت که بازی 4 تا راند با زمان محدود داره و توی تیم هر کس مرد دیگه respond نمیشه تا راند بعد، باید زنده بمونی و نفرات حریف رو بکشی هر تیمی که در آخر تایم نفرات بیشتری زنده داشت برنده است.
3- مود آخر هم مود بازجویی هست باید دشمن رو بعد از اینکه down کردی با زدن مثلث اعتراف بگیری بعد از 5 بار اینکار رو کردن یه جعبه از تیم حریف توی کمپ حریف باز میشه که باید اونو باز کنید و تیم حریف از جعبش دفاع میکنه و بالعکس.تیمی که بتونی جعبه رو باز کنه برنده است. بجورایی مثل capture and hold توی call of هست.
اگه دوست داشتی منو اد کن من هر شب 10 11 به بعد آنلاینم.
PSN ID: Sevchenko_pro

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر