بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان يه راهنمايي لطفا!!!!
من با رزيدنت اويل از زمان ps1 و نسخه سوم(nemesis) آشنا شدم و بخاطر خاطرات اون زمان بهترين بازي كل عمر گيمريم هست!!!
بعد اويل دو رو بازي كردم ...يك رو نرفتم!!!
حالا ميخوام بپرسم چه نسخه اي هست كه بازي نكرده باشم و ارزش داشته باشه كه الان بازي كنم... كل اويل هايي كه بازي كردم:
resident evil zero
resident evil remake
resident evil 2
resident evil3
4و 5 و 6 و 7
code veronica و revelations 1-2
بجز اينا چه نسخه ايي تجربه كردنش ارزش داره الان؟
مثلا outbreak?و ..?

تقریبا همه خوبها رو بازی کردی. Darkside و Umbrella Chronicles رو حتما بازی کن. اون Outbreak ها هم خوب هستن

• Like
Reactions: mostafaamiri

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
سال 2015 سایت پلی استیشن تروفی یک مسابقه بین بهترین شخصیت های منفی گذاشته است.مسابقه به صورت راند به راند و حذفی هست.البرت وسکر با جوکر تو فینال میفتند و البرت وسکر بهترین شخصیت منفی تاریخ میشود.

البرت وسکر این شخصیت ها را شکست داده

Victims: Zoran Lazarevic, Sephiroth, Nemesis, Vaas

جوکر هم این ها را شکست داده

Victims: Zeus, Neo Cortex, Pyramid Head, Origami Killer

بعدش هم میان فینال و البرت وسکر بزرگ برنده میشه:D

Greatest Villain of All Time - Finals: Albert Wesker vs The Joker - PlaystationTrophies.org

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
موزه استرانگ عنوان رزیدنت اویل را نامزد دریافت جایزه تالار مشاهیر کرد. 12 نامزد هست و برندگان 4 می مشخص میشوند.امیدوارم ببره و به حقش برسد

These 12 Games Could Go Into A Video Game Hall Of Fame

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
477
نام
Sera
زمانش فرا رسیده ! صبحتی کنم در مورد در مورد evil 7 ...این برای من نیست ،این برای شما نیست مطلقا نمی تونم یک درصد اینو برای خودم بدونم شاید زمانی شاید روزی ،چون من هیچ وقت یه طرفدار واقعی نبودم من هیچوقت اصیل نبودم...انسان نمی تونه خودش رو فریب بده و وجودش رو در بندی از سراب گرفتار کنه ،آزادی روح غیرقابل تصوره ، میشه در زنجیر بود ولی از هر موجود آزادی آزاد تر بود ، می شه که آدم خودش باشه و ادامه بده و میشه خودش نباشه و در رنج و فلاکت باشه ولی مورد توجه اجتماع باشه ولی روحش به تدریج زخمی و پریشان میشه و از هم می پاشه... و میشه خود بود ولی از اجتماع طرد شد آنطور که باید باشی رفتار خواهی کرد شخصیت خودت رو حفظ می کنی و روحت سالم و درخشان به اعماق وجودت می درخشه.
وقتی زیر بارون رفتی بدون چتر برو ،چون باران برای تو می بارد نه برای چتر تو.
رزیدنت ایول برای من نیست ،برای تو نیست این هدیه ست برای کسانی که بهشون بی توجهی شد توده ی افرادی مشخص که به تدریج در وهم و سایه فرو رفتند ،و مهر بی اعتنایی خوردند انگار که زمستانی بی پایان اونها رو در بر گرفته بود سایه همچون موجی عظیم آنها را در بر می گرفت و در ژرفنا فرو می برد سکوت اختیار کردند و افرادی سرگردان و سر خورده شدند و میلی به سخن گفتن نشان نمی دادند ولی از برق چشمان کم فروغ آنها می توانستی عطش و بی قراری را جست‌وجو کنی ،امید به بازگشت دوران باشکوه گذشته یه لحظه آن‌ها را رها نمی کرد طلایه داران دوران باشکوه رزیدنت اویل ، صاحبان اندیشه و فلسفه ی رزیدنت اویل "فن های خاموش".
امیدوارم بتونم یه روز مثل شما باشم بتونم مثل شما رفتار کنم خاموش باشم.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان من خيلي وقته در جريان اخبار نبودم.

خبر خاصي از ريمك نسخه دو نشده؟ كنسل كه احيانا نشده؟

نه فعلا هیچ خبری نیست فقط شایعه شده کد ورونیکا برای PS4 منتشر بشه احتمالا از طریق بخش کلاسیک PS2

• Like
Reactions: THE BEST BOY

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
10 بازی برتر سبک ترسناک:D

رزیدنت اویل در راس لیست:x

RE1%20%28570%20x%20356%29.jpg

No other franchise in horror game history has defined the genre like Resident Evil. With around a half-dozen widely acclaimed, highly innovative games to their name, Capcom has built something that will likely be around for a very long time. The first entry in the series, as well as the subsequent remake of it, is often praised as the scariest game of all time. This survival horror title defined the genre, and its influence rings very clearly even today in games like Dead Space and the newer entries in the Silent Hill series. But it isn't only reputation that puts this game above the rest. It is the anus-tightening tension, the breathtaking fear that comes from traversing the old halls of the game's abandoned mansion setting. As you battle those infected by the viruses produced by the Umbrella Corporation, the slow moving zombies become your worst nightmare and it seems, no matter how many bullets you have, there certainly aren't enough to keep you safe.

The Top Ten Scariest Games of All Time

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
20 بازی برتر سبک ترسناک

رزیدنت اویل 7 در رتبه ی پنجم

It could have been a disaster - a clunky, forced update to a revered series, that left fans clamouring for the bombastic nonsense of Resi 6. But Resi 7 is a triumph, smartly feeding off the best horror movies of the last 20 years, effortlessly easing all that edgy new into a recognisable, modern reinvention of the series. The central story is fantastic, the mysteries artfully concealed and your tormentors, the Bakers, are brilliantly subversive.

The 20 best horror games | GamesRadar+

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
رزیدنت اویل در سال 2015 جایزه گیم مدیا را از مجله فامیتسو بدست اورد.این جایزه با رای کاربران همراه با 9 بازی دیگر به رزیدنت اویل رسید

Game Media Award
  • "Dragon Quest III and Legend ..." / Square Enix
  • "Final Fantasy VII" / Square Enix
  • "Final Fantasy X" / Square Enix
  • "Chrono Trigger" / Square Enix
  • "Super Mario Bros." / Nintendo
  • "Monster Hunter Portable 2nd G" / Capcom
  • "Resident Evil" / Capcom
  • "METAL GEAR SOLID" / KONAMI
  • "Pokemon Red / Green" / Pokemon
  • "The Legend of Zelda: Ocarina of Time" / Nintendo
「ファミ通アワード2014」の受賞タイトル・受賞者が発表!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
رزیدنت اویل ها زیرو و ریمیک که رو گیم کیوب بازی کرده بودم و محشر بودن , انقدر خوب بودن که بعد از سال ها همونا رو هم ریمیستر کردن و برا کنسول ها نسل هشت دادن
غیر از این 2 ررزیدنت اویل , یه رزیدنت اویل بازی کردم رو wii خیلی باهاش حال کردم اسمش Resident Evil The Darkside Chronicles بود
سبک بازی ریل شوتر هست
بازی جالب و درگیر کننده ای بود , البته بگم خوب من از سبک ریل شوتر خوشم میاد خیلی ها شاید نپسندن این سبک
این بازی 3 سال بعد از عرضه برای wii برای ps3 هم پورت شد تو psn هست احتمالا

REDC_Cover.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر