Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام.من همین الان به یه گروه امریکایی که دشمن بودن بازی کردم.پینگ اون ها 40 بود ولی پینگ من 190 . بعد من اون ها رو مثل چی پاره کردم با 14 کیل بعد همش واسم مسیج فحش میفرستادن توی psn .
نکته ای که واسم تعجب امیزه اینه گوشیم زنگ خورد با شماره ی تگزاس ! خواستم بدونم ممکنه اون ها باشن؟؟؟مگر میشه شماره ی ادم رو بفهمن؟ اخه این تماس بلافاصله از باختنشون بود و من جواب ندادم
اين كه امكان نداره مگر اين كه از امريكا زنگ ات زده باشن مهدي بهت جايزه بدن به خاطر خريدهاي بسيارت :-":D

روي گوشي ايت PS MESSAGES داري ؟
همه رو همون موقع ريپورت مي كردي سوني خصوصاً سوني US پيگيري مي كنه بعد تازه مي گه چي كار هم باهاشون كرديم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
تنها چيزي كه به نظرم ميرسه همين PS MESSAGES هست و شماره اي كه به سوني داده باشي براي تاييديه دو مرحله اي كه در هر دوش گمون نكنم قابليت تماس چپونده باشن :|
كلي سيستم و دفتر و دستك مي خواد

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,549
به نظر من این خارجی ها فکر میکنن هرچی پینگ بالا باشه به نفعمونه
ولی بر عکس تو این بازی به ضررمونه
برا همین میان فحش میدن
رسما مارو یه بار یپورت کردن سر پینگ بالا

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
به نظر من این خارجی ها فکر میکنن هرچی پینگ بالا باشه به نفعمونه
ولی بر عکس تو این بازی به ضررمونه
برا همین میان فحش میدن
رسما مارو یه بار یپورت کردن سر پینگ بالا
واقعا هم همینطور هست!همینطور که ما احساس تاخیر میکنیم برای اونا هم مشکل پیش میاد،سایه مارو میزنن.

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
رو پي سي با تني چند از ايرانيا بازي كردم، فقط چهاركلمه: بي نهايت بچه، حال به هم زن، نوب، بي سواد
هرگز با ايرانيا بازي نكنين discord نصب كنين رو گوشيتون كلي كلن واسه رينبو داره اكثرا هم آمريكايي، محترم و با ادب.

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
رو پي سي با تني چند از ايرانيا بازي كردم، فقط چهاركلمه: بي نهايت بچه، حال به هم زن، نوب، بي سواد
هرگز با ايرانيا بازي نكنين discord نصب كنين رو گوشيتون كلي كلن واسه رينبو داره اكثرا هم آمريكايي، محترم و با ادب.
راستش ما ایرانیا تنها موجوداتی هستیم وقتی خودی میبینیم میخوایم یقه همدیگه رو بدریم! درحالی که خارجیا هم رو ببینن اصلا اینجوری نیستن. 99 درصد مواردی که تیم روبروی من فهمیده مثلا من یا تیممون ایرانیم دیگه ناموسی بازی میکنه که ببره، وقتی هم میبازن بدون هیچ برو برگرد فحش میدن و لفت... خب تو که فحش میدی چرا لفت میدی؟

متاسفانه یک مشت بچه که عقده های دنیای واقعی اسیرشون کرده میان خودشون رو با این حرکات تو مجازی خالی میکن... خودم ایرانی ببینم تو حریف لفت میدم... خود همین خارجیا یه سریشون اعصاب درست حسابی ندارن گاهی فحشم میدن اما دیگه ایرانیا حد و اندازه یادشون رفته و مثال بارز خودشون رو به بقیه نسبت میدن.

بگذریم... جدیدا میریم رنک همه لول بالا میان واسم خیلی عجیبه! قبلا مثلا سرچ میزدی 2-3 تا لول پایین بودن الان چه تیم خودی و چه حریف همه +100 هستن... خدا کنه همینجوری بمونه این لول پایینا بخصوص بین 20-60 اگر تازه وارد باشن که دیگه باید فاتحه بازی رو خوند...:D (البته همشون اینجوری نیستن ولی وقتی تیم حریفت همه با تجرربه باشن کار خیلی سخت میشه)

• Like
Reactions: Mahdi444

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
موضوع سنشون نيس، من بازيكن ديدم نزديك ٣٠ سالشه، عين نيني كوچولو جيغ ميزنه و تيم كيل ميكنه، ميتونم بگم نزديك ٩٠ درصد گيمراي ايراني اين بازي يه مشكل رواني دارن، اينكه بي سوادن و بي فرهنگ هم خيلي آزاردهنده ط

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
دوستان من لول 15 بودم الان رفتم تو بازی دیدم لولم شده 2:| 6 تا دیفندر 6 تا اتکر باز کرده بودم الان جفتشون شدن 3 تا:| جالبه ازون 3 تا دیفندر یکیشون رو اصلا باز نکرده بودم:| هیچ‌کدوم از کاستومایزشن‌هایی که آنلاک کرده بودمم الان نیست:| کسی براش همچین چیزی پیش نیومده تا حالا؟:|

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,927
نام
آن مرد !
دوستان من لول 15 بودم الان رفتم تو بازی دیدم لولم شده 2:| 6 تا دیفندر 6 تا اتکر باز کرده بودم الان جفتشون شدن 3 تا:| جالبه ازون 3 تا دیفندر یکیشون رو اصلا باز نکرده بودم:| هیچ‌کدوم از کاستومایزشن‌هایی که آنلاک کرده بودمم الان نیست:| کسی براش همچین چیزی پیش نیومده تا حالا؟:|
برا منم کاستومایزا همه پریده بود !
لولم ولی همون 40 مونده
بقیه چیزا هم دست نخورده

• Like
Reactions: SMB2VF

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,974
نام
احمد
برای منم چندین بار اتفاق افتاده نگران نباش همشون بر میگردن.

• Like
Reactions: SMB2VF

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
کلا پلیرهای عجیبی داره!
اوایل که چون لول 1 بودم همون اول به لطف دوستان هم تیمی می‌میردم؛ بعد مثلا یه راند که من رو نمی‌کشتن از همه بیشتر کیل می‌گرفتم :|
الان هم تازه لول 15 هستم یا با Reinforce کردن و Barricade کردن می‌رن رو مخ یا کارهای دیگه :|
بازی رو کلا دیر شروع کردم ولی به طور کلی خیلی حال می‌ده. مخصوصا با @kiya و @Fenris Wolf که تیم می‌شیم عجیب می‌چسبه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر