حل مشکل کم شدن حجم اینترنت در موقع انتقال دیتا از سیستم به ps4

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز و کاربران محترم

دوستان من چند روز پیش 15 گیگ حجم خریداری کردم از مخابرات تا استفاده کنم ازش
دیروز صبح من 14.400 حجم باقی مانده داشتم و ظهر تصمیم گرفتم دیتای بازی Star Wars Battlefront رو
انتقال بدم به ps4 که با موضوع ناراحت کننده ای مواجه شدم که هر حجمی که انتقال داده بودم به همون اندازه از
حجم اینترنتم کم شده بود و الانم متاسفانه 2 گیگ حجمم مونده و خیلی حالم گرفته شده
یعنی انگار داشتم مستقیم از اینترنت دانلود میکردم در حالی که تمام تنظیمات رو کرده بودم و آدرس دیتای بازی رو
هم داده بودم به نرم افزار psx ولی نمیدونم این چه مرگش شده بود که کل حجم رو خورد

عکس از تنظیمات نرم افزار psx :
http://cdn.persiangig.com/preview/63M1TGZwln/large/2.png

http://cdn.persiangig.com/preview/L1AnXI6UP9/large/1.png

مراحل زیر رو هم تو کنسول انجام میدم :
NETWORK --> SET UP INTERNET CONECTION --> USE A LAN CABLE --> CUSTOM --> AUTOMATIC --> DO NOT SPECIFY --> AUTOMATIC --> AUTOMATIC --> USE

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
درود
داداش فایلهای اپدیت باید به همراه فایلهای اصلی بازیت باشه موقعی که داری با psxاز رویه سیستم به پی اس 4 انتقال میدی اگه فایلهای اپدیت به همراه فایلهای اصلی بازیت نباشه خودش شروع میکنه از اینترنت دانلود کردن

• Like
Reactions: rezab and ata_se7en

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
درود
داداش فایلهای اپدیت باید به همراه فایلهای اصلی بازیت باشه موقعی که داری با psxاز رویه سیستم به پی اس 4 انتقال میدی اگه فایلهای اپدیت به همراه فایلهای اصلی بازیت نباشه خودش شروع میکنه از اینترنت دانلود کردن
سلام
یعنی الان باید آپدیتهاشم دانلود کنم و بزارم همون دیتای اصلی بازی ؟
این کار اجباری هست ؟ نمیشه آپدیت نکنیم ؟
یعنی الان من آپدیت این بازی رو که الان 5 روزه داره پدر نت و اعصاب منو خرد میکنه ، دانلود کنم بزارم بغل دیتای بازی کار حله ؟
مشکل از جای دیگه نیست ؟

خب واس اطمینان اینترنت رو قطع میکردی!
کاری که من میکنم همیشه!
موقع انتقال دیتا به کنسول اگه فایل ها کامل باشن اصلا نیازی به نت نداری که!
سلام
مگه بدون اینترنت هم میشه دیتا رو انتقال داد ؟
کمی توضیح میدین ؟ ببخشی تازه کنسول خریدم اطلاعاتم خیلی کمه

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
دوست عزیز آخرین آپدیت همیشه باید باشه واسه انتقال به کنسول . نباشه اصلا انتقال داده نمیشه .
جدا ؟
آقا دستمریزاد ک اطلاع دادین
اصلا نمیدونستم این مورد رو
من قبل این دیتای بازی Nioh رو ریختم که خیلی راحت انتقال داده شد و واسه اون آپدیت دانلود نکرده بودم
گیج شدم خدایی

آخرین ویرایش:

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
144
نام
ahmad
جدا ؟
آقا دستمریزاد ک اطلاع دادین
اصلا نمیدونستم این مورد رو
من قبل این دیتای بازی Nioh رو ریختم که خیلی راحت انتقال داده شد و واسه اون آپدیت دانلود نکرده بودم
گیج شدم خدایی
نه دیگه شما نفهمیدی ایشون چی گفتن!
اگه اپدیت بازی بیشتر از 4 گیگ بود باید عدد0 رو یک بکنی که مثلا ادامه ی 4 گیگو دانلود کنی این طوری میگن ایشون تا اپدیتت کامل باشه.

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
نه دیگه شما نفهمیدی ایشون چی گفتن!
اگه اپدیت بازی بیشتر از 4 گیگ بود باید عدد0 رو یک بکنی که مثلا ادامه ی 4 گیگو دانلود کنی این طوری میگن ایشون تا اپدیتت کامل باشه.
درود
احمد جان جسارتا فک کنم خود شما نفهمیدین ایشون چی گفتن وگرنه ما خوبم گرفتیم منظورشونو
مشکل بنده دانلود نیست و کاریم با عددها نداریم !!
مشکل اینه که آیا من مجبورم به همراه دیتای بازی ، آپدیتهاشم دانلود کنم و بریزم تو یه پوشه که اینترنت رو نخوره ؟
یعنی ما اگه آپدیت نخوایم باید کی رو ببینیم ؟
آپدیت بازی استار وارز بیشتر از دیتای بازی هست که اصلا ارزشش رو نداره دانلودش

آخرین ویرایش:

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
درود
احمد جان اصلا جسارتا فک کنم خود شما نفهمیدین ایشون چی گفتن وگرنه ما خوبم گرفتیم منظورشونو
مشکل دانلود نیست و کاریم با عددها نداریم !!
مشکل اینه که آیا من مجبورم به همراه دیتای بازی ، آپدیتهاشم دانلود کنم و بریزم تو یه پوشه که اینترنت رو نخوره ؟

کل آپدیت هایی که اومده باید دانلود کنید وگرنه انتقال داده نمیشه .
همنطور که دوستمون گفت شما از 0 تهش باید شروع کنی اعداد رو بری بالا تا موقعی که یه عدد تهش میزنی دیگه هیچی واسه دانلود نیاد .

• Like
Reactions: ata_se7en

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
کل آپدیت هایی که اومده باید دانلود کنید وگرنه انتقال داده نمیشه .
همنطور که دوستمون گفت شما از 0 تهش باید شروع کنی اعداد رو بری بالا تا موقعی که یه عدد تهش میزنی دیگه هیچی واسه دانلود نیاد .
خیلی ممنون
من با خود کنسول یا نرم افزار psx دانلود نمیکنم و از طریق سایتهای دیگه دیتاهارو دان میکنم
به همین خاطر اصلا کاری به تبدیل این عددها ندارم و راحت بعداز گرفتن کدبازی از طریق psx
از یکی از سایتها دیتارو دانلود میکنم و همونطور که فرمودین از این به بعد باید آپدیتهارو هم دانلود کرده و
در پشه مشترک دیتای بازی قرار بدم

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
144
نام
ahmad
درود
احمد جان جسارتا فک کنم خود شما نفهمیدین ایشون چی گفتن وگرنه ما خوبم گرفتیم منظورشونو
مشکل بنده دانلود نیست و کاریم با عددها نداریم !!
اها حالا گرفتم منظور شما چیه.معذرت
ببین اگه واسه بازی اپدیت اومده بود و دیتای بازی شما قدیمی هست اره باید اپدیتم دانلود کنی.

• Like

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
144
نام
ahmad
خیلی ممنون
من با خود کنسول یا نرم افزار psx دانلود نمیکنم و از طریق سایتهای دیگه دیتاهارو دان میکنم
به همین خاطر اصلا کاری به تبدیل این عددها ندارم و راحت بعداز گرفتن کدبازی از طریق psx
از یکی از سایتها دیتارو دانلود میکنم و همونطور که فرمودین از این به بعد باید آپدیتهارو هم دانلود کرده و
در پشه مشترک دیتای بازی قرار بدم
به نظر منم این کارو بکنی بهتره چون دیگه خودت خیالت راحت تر هست.

• Like

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
دوستان این سوال تو یه تاپیک دیگه پرسیدم
ریختن دیتایه بازی به صورت افلاین میشه؟
یه اکانت گرفتم 2 تا بازی داره استارت اولشم زدم پاز کردم الان با برنامه psx میتونم بقیه دیتایه بازی رو به صورت افلاین بریزم

دیتا که گفتید اگر اپدیت داشته باشه حتما همراه اپدیتها تو یه پوشه قرار بدم و انتقال بدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر