طرفداران ژانر FPS

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
اینجا اسم cold winter و دیدم ،حیفم اومد یادی از black نکنم ، اونایی که بازی کردن میدونن چه شاهکاریه ، چه فیزیک ماوراییم داشت زمان خودش. Cold winter هم خشونت عجیب غریبی داشت. اونم باحال بود

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
این black برای کنسول بود درسته؟ فکر کنم خیلی قدیمی باشه، نمیدونم البته حافظم درست یاری نمیکنه....

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
این black برای کنسول بود درسته؟ فکر کنم خیلی قدیمی باشه، نمیدونم البته حافظم درست یاری نمیکنه....

اره قدیمی هست. سال 2006 عرضه شده است. اما خیلی بازی خوبی بود. حتما بازی کن

• Like
Reactions: amir code and uriel

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
یادمه اون موقع وقتی برای اولین بار بازیش کردم اصلا نمیتونستم گرافیک فوق العادشو هضم کنم.اتفاقا چند روز پیش رفتم یه نگاه انداختم که ببینم گرافیکش چی بوده که اینقدر منو شک کرده بود خورد تو ذوقم.ولی درکل برای اون زمان کم نظیر بود.
راستی دیدم داری فالوت 4 بازی میکنی.اگه حوصلشو داشتی تو تاپیک خود بازی یا اینجا یا خصوصی بیا یه نقد مختصری دربارش بنویس.میخوام بدونم خوشت اومده یا نه:D
من خودم بازیش کردم با اینکه هنوزم خیلی خیلی عالیه ولی در حد فالوت 3 ندونستمش.

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
یادمه اون موقع وقتی برای اولین بار بازیش کردم اصلا نمیتونستم گرافیک فوق العادشو هضم کنم.اتفاقا چند روز پیش رفتم یه نگاه انداختم که ببینم گرافیکش چی بوده که اینقدر منو شک کرده بود خورد تو ذوقم.ولی درکل برای اون زمان کم نظیر بود.
راستی دیدم داری فالوت 4 بازی میکنی.اگه حوصلشو داشتی تو تاپیک خود بازی یا اینجا یا خصوصی بیا یه نقد مختصری دربارش بنویس.میخوام بدونم خوشت اومده یا نه:D
من خودم بازیش کردم با اینکه هنوزم خیلی خیلی عالیه ولی در حد فالوت 3 ندونستمش.
حتما محمد جان:);)، والا تا الان که با بازی زندگی کردم، یعنی اینقدر بهم چسبیده بازی که اصلا نمیتونم وصفش کنم.
چشم حتما بعد از اتمام کامل بازی نظرم رو توی تاپیکش قرار میدم و خوشحال میشم نظراتمون رو با هم share کنیم دربارش:).

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
اره قدیمی هست. سال 2006 عرضه شده است. اما خیلی بازی خوبی بود. حتما بازی کن
الان رفتم توی ویکی پدیا نگاه کردمش بهزاد، حافظم اشتباه نکرده بود:D و همونطور که یادم مونده بود بازی برای ps2 و xbox عرضه شده بود و من چون pc gamer بودم اون دوره ها ( بدون تعصب البته، هیچوقت تعصبی نسبت به یه پلتفرم خاص ندارم) برای همین بازی رو نتونستم بازیش کنم. ولی خب واقعا بازیه خیلی خوبی به نظر میاد و نمرات نسبتا خوبی از طرف منتقدین گرفته ، ظاهرا بازخوردهاش خوب بوده کلا.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
واقعا خوشحالم که همچین تاپیکی رو پیدا کردم،این روزها بحث بیشتر روی بازی های RPG ه و شوتر باز ها هم اکثرا تو مولتی پلیر وقت میگذرونن و کمتر پیش میاد بشه تاپیکی اینجوری پیدا کرد.
و واقعا دلم هم نمیاد که یک دنیا از Wolfenstein: The New Order تعریف نکنم!
واقعا همه چیز این بازی،تک تک لحظات ش برای من بهترین بوده.خصوصا اینکه من دوبار این بازی رو بازی کردم و هر دفعه ای که داشتم بازی میکردم حال و روز خوبی نداشتم ولی توی دنیا این بازی خودم رو غرق شده پیدا میکردم.
یعنی از چی بگم؟
اتمسفر؟بهترین اتمسفر ممکن،تصویری دیوانه وار از حکومت رایش سوم و قدرت بی حد و حصرشون
موسیقی؟دیوانه وار به قدری مجبورم میکنه هرزگاهی که تنها میشم تو خلوت خودم به ساند ترک هاش گوش کنم
داستان؟یک داستان ساده که روایتگر قدرت طلبی،عشق،انتقام و خون ه
گیم پلی؟کلاسیک و یک شوتر واقعی
همه اینایی که برای TNO گفتم رو در نظر داشته باشید،ضرب در 10 ش کنید میشه Wolfenstein: Old Blood برای من!
Old Blood اتمسفری داره که هیچ وقت یادم نمیره،خصوصا اینکه چون بازی در زمان 1946 هستش و زمان جنگ،اتمسفر بازی کمی واقعی تر کار شده و فضای بازی به اندازه The New Order تخیلی نیست و بیش از پیش قابل لمسه.
مدل سازی اسلحه ها و تجهیزات،طراحی کاراکتر ها و محیط و ... طوری هستش که انگار واقعا تو آلمان نازی واقعی هستیم.
از لحاظ موسیقی هم شاهکاره خصوصا ترک آخر در تیتراژ که یک کاور از آهنگ "The Partisan" ه.
خلاصه هر چی از این 2 تا ولفنشتاین بگم کم گفتم،این 2 بازی دیوانه داور فوق العادن و بی نهایت خاص و تک.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
واقعا خوشحالم که همچین تاپیکی رو پیدا کردم،این روزها بحث بیشتر روی بازی های RPG ه و شوتر باز ها هم اکثرا تو مولتی پلیر وقت میگذرونن و کمتر پیش میاد بشه تاپیکی اینجوری پیدا کرد.
و واقعا دلم هم نمیاد که یک دنیا از Wolfenstein: The New Order تعریف نکنم!
واقعا همه چیز این بازی،تک تک لحظات ش برای من بهترین بوده.خصوصا اینکه من دوبار این بازی رو بازی کردم و هر دفعه ای که داشتم بازی میکردم حال و روز خوبی نداشتم ولی توی دنیا این بازی خودم رو غرق شده پیدا میکردم.
یعنی از چی بگم؟
اتمسفر؟بهترین اتمسفر ممکن،تصویری دیوانه وار از حکومت رایش سوم و قدرت بی حد و حصرشون
موسیقی؟دیوانه وار به قدری مجبورم میکنه هرزگاهی که تنها میشم تو خلوت خودم به ساند ترک هاش گوش کنم
داستان؟یک داستان ساده که روایتگر قدرت طلبی،عشق،انتقام و خون ه
گیم پلی؟کلاسیک و یک شوتر واقعی
همه اینایی که برای TNO گفتم رو در نظر داشته باشید،ضرب در 10 ش کنید میشه Wolfenstein: Old Blood برای من!
Old Blood اتمسفری داره که هیچ وقت یادم نمیره،خصوصا اینکه چون بازی در زمان 1946 هستش و زمان جنگ،اتمسفر بازی کمی واقعی تر کار شده و فضای بازی به اندازه The New Order تخیلی نیست و بیش از پیش قابل لمسه.
مدل سازی اسلحه ها و تجهیزات،طراحی کاراکتر ها و محیط و ... طوری هستش که انگار واقعا تو آلمان نازی واقعی هستیم.
از لحاظ موسیقی هم شاهکاره خصوصا ترک آخر در تیتراژ که یک کاور از آهنگ "The Partisan" ه.
خلاصه هر چی از این 2 تا ولفنشتاین بگم کم گفتم،این 2 بازی دیوانه داور فوق العادن و بی نهایت خاص و تک.
تمام گفتنی هارو گفتید و فقط باید گفت احسنت. قشنگ بازی رو درک کردین و کاملا به تمام نقاط محشر بازی اشاره کردید>:D<.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
خب من تازه شروع کردم به بلک اوپس 3:D
بخش داستانی که اصلا هیچ:D
ولی تو گیم پلی من خیلی خوشم اومد.
مولتی بازی بدون شک بهترین مولتی تو کل سری هست.بخش زامبی هم بهترین هست.
خب اینارو گفتم تا برسیم به left 4 dead:D
بازی که valve نمیدونم چرا نسخه سومو نمیسازه.حالا مثل اینکه یه خبرایی شده.
زامبیهای دوسداشتنی.کوچه های تاریک ترسناک
خونه هایی که میرفتیم توش در اوج ارامش زامبیهای سریع میومدن به استقبالمون.
خدایی کی با این بازی خاطره نداره؟
یکی از بهترین شوترهایی بود که تعریف جدیدی تو مولتی پلیر بود.
سال 2008 اولین نسخه اومد که تو e3 ماکرو نسخه دومشو تایید کرد که بعضیا ازین حرکت اسقبال نکردن.خب حق هم داشتن چون میگفتن چطور تو یک سال قراره بازیو بسازن.خوشبین ترین طرفداراشم یه بازی معمولی میدونستن که بعدها دیگه یاری ازش نمیشه.
ولی بازهم valve مارو سوپرایز کرد.درکمال تعجب این نسخه بهتر بود:D
درکل امیدوارم از نقد من لذت کامل رو برده باشین:D

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
دوستان یه سوال :» توی سبک شوتر مولتی‌پلیر آنلاین چه بازی‌هایی رو پیشنهاد میدین؟

Sent from my HTC M8Sw using Tapatalk
بازی هایی که تو این نسل انجام دادم و فوقالعاده ازشون لذت بردم.
1.Rainbow six(اینو میدونم داری:D)
2.Titanfall 2(فوق العاده است)
3.بلکس آپس 3(البته بخش داستانیش افتضاحه)
4.بتلفیلد 4
5.بتلفیلد هاردلاین(اینو بالای 100 ساعت بازی کردم واقعا لذت میبرم ازش.)
6.بتلفیلد 1

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
4.بتلفیلد 4
6.بتلفیلد 1
تو این لیست Titanfall 2 خیلی میپسندم(اگه نظر منم بخوای البته :D) + OverWatch

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
4.بتلفیلد 4
6.بتلفیلد 1
توی‌ تاپیک رینبو فک کنم پستمو دیدی
ببین همونطور که میدونی رینبو یه حالت خاصی داره ینی اپراتور های مختلف با توانایی های مختلف هستن و کل بازی یه حالت تاکتیکی داره و فقط بزن بکش نیست این یه حالت لذت بخشی ایجاد میکنه... این بازی هایی که گفتی چنین حالتی هستن توی بخش مولتی؟
البته کالاف رو بازی کردم میدونم چنین حالتی نداره :))

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
توی‌ تاپیک رینبو فک کنم پستمو دیدی
ببین همونطور که میدونی رینبو یه حالت خاصی داره ینی اپراتور های مختلف با توانایی های مختلف هستن و کل بازی یه حالت تاکتیکی داره و فقط بزن بکش نیست این یه حالت لذت بخشی ایجاد میکنه... این بازی هایی که گفتی چنین حالتی هستن توی بخش مولتی؟
البته کالاف رو بازی کردم میدونم چنین حالتی نداره :))
تو این بازی ها تنها بخش Rescue در بازی بتلفیلد هاردلاین تا حدودی شبیه رینبو هست.ولی حتما قبل خرید بازی یه ویدئو از این بخش ببین.
تو این لیست Titanfall 2 خیلی میپسندم(اگه نظر منم بخوای البته :D) + OverWatch
متاسفانه هنوز Overwatch رو بازی نکردم.:|

• Like
Reactions: uriel and Mahdi444

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
خب من تازه شروع کردم به بلک اوپس 3:D
بخش داستانی که اصلا هیچ:D
ولی تو گیم پلی من خیلی خوشم اومد.
مولتی بازی بدون شک بهترین مولتی تو کل سری هست.بخش زامبی هم بهترین هست.
خب اینارو گفتم تا برسیم به left 4 dead:D
بازی که valve نمیدونم چرا نسخه سومو نمیسازه.حالا مثل اینکه یه خبرایی شده.
زامبیهای دوسداشتنی.کوچه های تاریک ترسناک
خونه هایی که میرفتیم توش در اوج ارامش زامبیهای سریع میومدن به استقبالمون.
خدایی کی با این بازی خاطره نداره؟
یکی از بهترین شوترهایی بود که تعریف جدیدی تو مولتی پلیر بود.
سال 2008 اولین نسخه اومد که تو e3 ماکرو نسخه دومشو تایید کرد که بعضیا ازین حرکت اسقبال نکردن.خب حق هم داشتن چون میگفتن چطور تو یک سال قراره بازیو بسازن.خوشبین ترین طرفداراشم یه بازی معمولی میدونستن که بعدها دیگه یاری ازش نمیشه.
ولی بازهم valve مارو سوپرایز کرد.درکمال تعجب این نسخه بهتر بود:D
درکل امیدوارم از نقد من لذت کامل رو برده باشین:D
امیر چیزی که کلا توی بازی های valve به طرز عجیب غریبی عالیه مکانیزم شوتر بازی و شلیک با سلاح هاش هست. توی تمام بازی هاش هم همینطوره، از همشون بهتر هم به نظرم CS:GO باشه، یعنی اینقدر شلیک کردن با هر سلاحی توی بازی لذت بخشه که آدم نمیدونه بگه کدوم بهترینه. L4D 2 هم واقعا یه بازی ای بود که شدیدا عالی بود، یکی از بهترین مولتی ها رو داره حتی الان. سینگلش هم با اینکه داستان نداره ولی باور کن من هر از گاهی سوییچ میکنم روش فقط بخاط لذت کشتار و خون خونریزیش:D. و نکته جالبش هم تنوع زامبی هاش هست که هرکدوم یه مکانیزم مبارزه ای دارن که توی مولتیش هم کارکرد های فوق العاده ای داشت حتی.
در کل بی نظیر بود.:)

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
حالا که بحث شوتینگ و گان پلی شد باید بگم فالوت 4 از این لحاظ واقعا یه محصول کم نظیره.یعنی میتونه با خیلی از بزرگان سبک شوتر به راحتی رقابت کنه،با اینکه سبک اصلی بازی rpg هست،طراحی اسلحه ها،سیستم نشانه گیری و گان پلی بازی فوق العاده و بی نقصی هستن.

• Like
Reactions: uriel and amir code

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر