آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six Siege + ویدئو آموزشی

Rainbow_vSiegec.jpg

بریم سر اصل مطلب

فایل های مورد نیاز:

1. نصب نسخه 14G | Codex

2. دانلود و نصب آخرین ورژن 25mb | Tunngle

آموزش:

بعد از نصب بازی، تانگل رو اجرا کنید(اگر عضو نیستید) ثبت نام کنید با در اکانتتون لاگین کنید
ب روم بازی در قسمت Shooter برید و جوین بشید ...
حال بازی رو اجرا کنید، وارد قسمت Multiplayer بشید و از قسمت Custom game منوی LAN را انتخاب کرده و سپس از طریق Join وارد لیست بازی های موجود بشیدو در آخر هم ب یکی از اونها جوین بشید

تــــمـــام!

برای تغییر Usernameــتون در بازی، وارد پوشه بازیتون بشید و از طریق ادیت کردن فایل codex.ini نام خود رو تغییر بدید

سوالی چیزی بود درخدمتم

آخرین ویرایش:

MehdiSr

کاربر سایت
Oct 29, 2016
1
سلام.
من وقتی با تانگل سرور وصل میشم تو بازی join رو میزنم هیچی نمیاره.
اون راهی هم که گفتین کردم ولی بازم پیدا نمیکنه.
پایین تانگل port closed نوشته چیکار کنم open بشه؟
کلا چیکار کنم پیدا کنه راحت جوین کنم؟
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر.

mahyar777

کاربر سایت
Mar 24, 2017
1
سلام
من بازی رو نصب کردم آخرین ورزن تانگل رو هم نصب کردم ولی وقتی وارد بازی می شم می رم قسمت جوین و هرچقدر رفلش می کنم چیزی نمی یاره روم هارو هم عوض کردم ولی بازم فرقی نکرد ویندوزم 10 هست و سرعت اینترنتم خوبه باید چی کار کنم لطفا زود جواب بدین ممنون

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام
من بازی رو نصب کردم آخرین ورزن تانگل رو هم نصب کردم ولی وقتی وارد بازی می شم می رم قسمت جوین و هرچقدر رفلش می کنم چیزی نمی یاره روم هارو هم عوض کردم ولی بازم فرقی نکرد ویندوزم 10 هست و سرعت اینترنتم خوبه باید چی کار کنم لطفا زود جواب بدین ممنون
روم های تانگلش خالیه؟
یا خالیه یا باید توی تنظیمات بازی پینگ رو دست کاری کنی.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
این روش هنوز کار میکنه ؟
کار میکنه منتها اینکه کسی بازی میکنه یا نه رو باید چک کنید
تانگل برای اکثر بازیا هست و فکر کنم یه عده ازش استفاده میکنن ولی به سرورای اصلی بازی متصل نیستید بنابراین ارزشی نداره
اگه میخواید بازی کنید بهتره بازیو بخرید 20 دلار بیشتر نیست فکر کنم نسخه تحت یوپلی هم 15 دلار باشه

• Like
Reactions: G@m3r

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
کار میکنه منتها اینکه کسی بازی میکنه یا نه رو باید چک کنید
تانگل برای اکثر بازیا هست و فکر کنم یه عده ازش استفاده میکنن ولی به سرورای اصلی بازی متصل نیستید بنابراین ارزشی نداره
اگه میخواید بازی کنید بهتره بازیو بخرید 20 دلار بیشتر نیست فکر کنم نسخه تحت یوپلی هم 15 دلار باشه
بعد سرور های اصلی بازی شلوغ هستند ؟ کلن می ارزه خرید بازی ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
بعد سرور های اصلی بازی شلوغ هستند ؟ کلن می ارزه خرید بازی ؟
بله معمولا همیشه زیر 10 ثانیه وارد مچ میشید
ارزش هم داره چون روز به روز به تعداد پلیرهاش اضافه میشه پشتیبانی بازی قوی هست همش اپدیت و محتوای جدید براش منتشر میشه اپراتورهایی که برای سیزن پس دارا هست هم میتونید با پول درون بازی بخرید (هرچند خیلی گرون هستن و باید زیاد وقت بذارید ولی با توجه به اینکه یه عده برای سیزن پس پول دادن عادلانه هست)

• Like

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
بله معمولا همیشه زیر 10 ثانیه وارد مچ میشید
ارزش هم داره چون روز به روز به تعداد پلیرهاش اضافه میشه پشتیبانی بازی قوی هست همش اپدیت و محتوای جدید براش منتشر میشه اپراتورهایی که برای سیزن پس دارا هست هم میتونید با پول درون بازی بخرید (هرچند خیلی گرون هستن و باید زیاد وقت بذارید ولی با توجه به اینکه یه عده برای سیزن پس پول دادن عادلانه هست)
این بازی هم مثل BF1 دی ال سی هاش پولیه یا رایگان ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
این بازی هم مثل BF1 دی ال سی هاش پولیه یا رایگان ؟
گفتم دی ال سی هاش اپراتور (کاراکتر با قابلیت های جدید) به بازی اضافه میکنه کسایی که سیزن پس دارن میتونن رایگان ازشون استفاده کنن کسایی که ندارن هم میتونن با پول درون بازی اونارو باز کنن به مپ هایی که اضافه میشه هم دسترسی دارید

• Like

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
سلام سوالی داشتم در مورد این بازی ، من اگه نسخه ای که در عکس نشون دادم رو به صورت کامل دانلود
و نصب کنم میتونم آنلاین بازی کنم؟ فرق این مورد با اون خرید اکانتش در چیه؟ و اگر بازم این نسخه که تـوی
عکس نشون دادم رو دانلود کنم و اکانتشو خریداری کنم میتونم همین رو بازی کنم به صورت انلاین کلاً من از
دوستان میخوام راجع به این بازی راهنمایی کنن ممنون.

3pbu_codex.jpg

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
دوستان این روش کار نمیکنه دیگه؟
دیگه چه بازیهای شوتری بصورت رایگان میشه بازی کرد؟
باید کار کنه هنوز(اما از اونجایی که قیمت این بازی تو Steam کم هستش اکثرا به سمت استیم و اورجینالش رفتن.)
برو توی نرم افزار تانگل => بخش ژانر => روی شوتر کلیک کن => لیست سرور های بازی رو برات میاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر