انجام بازی آنلاین با سیمکارت ایرانسل 4G LTE

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام دوستان من فقط انلاین بازی میکنم نتم معمولیه ولی با 3g یه دست بازی کردم خوب بود ولی میخوام نت ثابت باشه مودم خوبه بگیرم؟؟ تحت پوشش 4g هم هستم با اونم با ps4 انچارتد انلاین زدم معمولی بود ولی از نت خودم بهتر بود (بماند ک سروراش چینیه :d) حالا مودم ارزش داره یا ن یا با همین گوشی شیر کنم!!! (ی دلیل دیگه به این سمت روی اوردم نت خودم سرعتش تو idm 50kb :|)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من که اهمیت نمیدم تست کانکشن چیه و پینگ چنده و غیره ذلک
از وقتی 4g lte ایرانسل با مودم وایمکس z6000 رو گرفتم ...زندگیم شیرین شده
هر بازی که خواستم انلاین بدون صدم ثانیه ای لگ مثل اب روون بازی کردم ... دیگه چه اهمیتی داره پینگم چنده ؟ سر تیپ ۳ بودنشم نمیدونم موضوعش چیه ...ولی تا حالا که تو مچ میکینگ و پلیر فاند مشکلی نداشتم

و برای دانلود دیتا هم روی خود ps4 که افتضاحه دانلود کردن باش مثل برق و باد دانلود میکنه و اکثرا سرعت دانلودم رو تو کانکشن تست بین ۱۲ تا ۱۵ مگابیت میزنه.

یعنی دوران تلخ و کابوس وار نت مخابرات و شاتل و پارس انلاین و .... و ... به سر اومده.
خداییش حسرت به دل شده بودیم

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
هر بازی که خواستم انلاین بدون صدم ثانیه ای لگ مثل اب روون بازی کردم ... دیگه چه اهمیتی داره پینگم چنده ؟ سر تیپ ۳ بودنشم نمیدونم موضوعش چیه ...ولی تا حالا که تو مچ میکینگ و پلیر فاند مشکلی نداشتم

و برای دانلود دیتا هم روی خود ps4 که افتضاحه دانلود کردن باش مثل برق و باد دانلود میکنه و اکثرا سرعت دانلودم رو تو کانکشن تست بین ۱۲ تا ۱۵ مگابیت میزنه.

یعنی دوران تلخ و کابوس وار نت مخابرات و شاتل و پارس انلاین و .... و ... به سر اومده.
داداش قیمت این مودم چنده؟

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام ب همه
مودم های 4g ایرانسل خوبه برای بازی انلاین تو بازی مثل gta v که به مشکلی بر نمیخوریم
سلام
فقط قبل از گرفتن شما ی تست بکن ببین منطقه شما یا فاصلت تا دکل خوبه و راضی کننده هست با گوشیم یبار شیر کن بازی کن ببین واست خوب بود مودم بگیر اگرم نمیخوای با همون گوشی شیر کن تفاوت زیادی پیدا نمیکنه با مودم :P

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
من انواع شرکت ها رو تست کردم
بهترین پینگ رو الان دارم از اسیاتک میگیرم روی تنظیمات گیم بستم اروپا بین 90-100 میگیرم
شاتل هم دوستان دارن گیمش همینه ولی خوب گرون تره تعرفه هاش
از طرفی یکی دیگه از رفیقام منطقه فیبر نوری ه مخابرات داشت حدود 160-170 بود
ولی با 4g حدود 120
البته با hotspot خیلی لاست میخورد
الان یه مودم 150-160 تومنی گرفته خیلی راضی ه
در کل به نظرم اگه نتونی اسیاتک-شاتل بگیری بهترین گزینه همون مودم ایرانسل ه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا

اگه hotspot استفاده کنی چی؟
یعنی اینقدر ضروریه مودم بخرم برای استفاده؟
بعد شما پینگ رو با کجا گرفتی؟ تو فیفا آلتیمیت پینگت چه رنگیه؟

m.mohebi

کاربر سایت
Apr 17, 2012
36
نام
مرتضی
ایرانسل پینگش خوبه ولی باهاش نمیشه فیفا فرندلی زد.

شاید بازیای دیگه هم مثه فیفا به تایپ ۳ بودنش حساس باشن ولی در کل خوبه

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
ایرانسل پینگش خوبه ولی باهاش نمیشه فیفا فرندلی زد.

شاید بازیای دیگه هم مثه فیفا به تایپ ۳ بودنش حساس باشن ولی در کل خوبه
بله . منم قبلا توو این تاپبک گفتم . به خاطر نت تایپ توو بازی های رقابتی مثل مورتال یا فیفا خیلی سخت حریف پیدا میکنه . اما اگه پیدا کنی بخاطر پینگ مناسب کوچکترین لگ ایجاد نمیشه .مشکل اینجاس اصلا با حریف پینگ نمیگیری . اینم به خاطر ساختار شبکه ایرانسل هست بخاطر فایروال های فراوان .

m.mohebi

کاربر سایت
Apr 17, 2012
36
نام
مرتضی
تو فیفا راحت حریف خارجی پیدا میکنه کمبت رو تست نکردم.

ولی به هیچ عنوان نمیشه بازیه دوستانه یا همون بازی با دوستان واقعی انجام داد.

وقتی درخواست فرستاده مبسه روی صفحه انتخاب تیم گیر میکنه و میگه که طرف مقابل لفت داد.

رایتل نت تایپ ۲ میده وای پینگش از ایرانسل بالاتره اکثرا لگ داره با رایتل.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کسی می‌دونه راهی هست که نت تایپ ۲ بشه؟
با dmz میشه! dmz ازت یه آیپی میخواد که کل پورتارو روش باز میکنه! آیپی کنسولتو یه چیز خاص بزار که تغییر نکنه بعد تو تنظیمات مودمت همون آیپی رو برای dmz بده مشکلت حل میشه!
اگه با این روش حل نشد یه راه ساده میمونه! مودمو بزار روی bridge بعد کانکشنو توی کنسول بساز توی این حالت میشه نت تایپ 1

• Like
Reactions: arash_sard

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
به نكته اي رو براي دوستان بگم شايد جالب باشه !
من هميشه توي R6S كه يه بازي وابسته به نت تايپ هست يا نت 2 داشتم يا 3 و هيچ وقت نت 1 نداشتم چه با ADSL چه زماني كه 4G ايرانسل داشتم با مودم همراه LH92
ولي الانه كه مودم ZTE 6000 خريدم و با كابل لن سيستم رو متصل كردم نت 1 و OPEN ميگيرم ! البته خوب توي خود سيستم كه TEST CONNECTION ميزنم هميشه 3 ميگيرم و تا الان كه نتونستم انچارتد 4 بزنم ! يه زماني خوب شد بعد مولتي ايش تركيد و فقط COOP شد الان به كل هيچي پيدا نمي كنه و توي تست سرعت مي گه سرعت شما صفره :|

پس اين يا يه ايراده از سمت خود ايرانسل يا اين كه كمي به نوع ارتباط شما به مودم بستگي داره يا اين كه سيستم قاطي داره:-??

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
با dmz میشه! dmz ازت یه آیپی میخواد که کل پورتارو روش باز میکنه! آیپی کنسولتو یه چیز خاص بزار که تغییر نکنه بعد تو تنظیمات مودمت همون آیپی رو برای dmz بده مشکلت حل میشه!
اگه با این روش حل نشد یه راه ساده میمونه! مودمو بزار روی bridge بعد کانکشنو توی کنسول بساز توی این حالت میشه نت تایپ 1
میشه دو روش رو کاملتر توضیح بدید ، تشکر

• Like
Reactions: Delux1 and King-1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر