Dark Souls GaMe Community

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
خو سوالی که مطرح میشه اینه که آیا این تخم در حالت عادی شکسته هست یا Gael زده شکونده-ش؟ چون اگر حالت دوم اتفاق افتاده باشه، پس ما اصلا نباید The Ringed City رو ببینیم و باید از همون اول توی اون بیابون باشیم. اگر هم مکانیزم تخم اینجوری عمل میکنه که در صورت "لمس شدن" به هم بریزه، پس Gael باید تخم رو لمس کرده باشه تا سر از بیابون در آورده باشه (که این میتونه نشون بده چرا وقتی به تخم میرسیم، شکسته شده)
پس یا هر کس تخم رو لمس کنه، به آینده (یا در واقع همون زمان حال واقعی) کشونده میشه، یا اینکه ما با یه سوتی از جانب سازنده روبرو هستیم. چون که اگر Gael لمسش کرده باشه و به آینده کشیده شده باشه، پس چرا ما فیلیانور رو صحیح و سال توی تختش میبینیم؟ در حالیکه نباید اونجا باشه. منظورم اینه که وقتی ما لمسش میکنیم، به زمان آینده کشیده میشیم و فیلیانور رو میبینیم که مرده و وقتی میریم توی گذشته، دیگه اثری ازش نیست. پس اگر Gael قبل از ما لمسش کرده باشه، ما اصلا نباید فیلیانور رو اونجا ببینیم و همونطور که توی خط اول گفتم، اصلا نباید The Ringed City رو ببینیم چون قبل از ما Gael با لمس کردنش، زمان رو به آینده برده.

شما چی فکر میکنین؟

پ.ن: این قضیه زمان های مختلف همیشه پارادوکس ایجاد میکنه8-|

این تیکه از صحبتا همون زنه اول dlc :

...The dark soul, is it not?
Why else wouldst one deign to visit this dung heap?
Give rest to thy falsity, I would be an ally to thee.
If it is the dark soul thou desirest.
Then seek Filianore's church, at the base of the cliff.
There wilt thou the sleeping Princess waken.

Her slumber is a deceit...
A lid covering an overgrown privy; a prop to keep thee from the dark soul of thine desire.
Worry not, I am a true friend to thee.

If thou'rt yet human, the urge will soon begin to swell.
To curse the gods, and bring ruin upon this accursed heap of dung.
Now, yarely to Filianore's church at the base of the cliff, to rouse the sleeping Princess.
If thou yet the dark soul desirest.

اینجا چیزی که مهمه همون خوابه هست تا تخم مرغ زیر دستش ! درباره تخم مرغ هم توضیحی پیدا نکردم. شاید Midir از توش درومده باشه !

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
خو سوالی که مطرح میشه اینه که آیا این تخم در حالت عادی شکسته هست یا Gael زده شکونده-ش؟ چون اگر حالت دوم اتفاق افتاده باشه، پس ما اصلا نباید The Ringed City رو ببینیم و باید از همون اول توی اون بیابون باشیم. اگر هم مکانیزم تخم اینجوری عمل میکنه که در صورت "لمس شدن" به هم بریزه، پس Gael باید تخم رو لمس کرده باشه تا سر از بیابون در آورده باشه (که این میتونه نشون بده چرا وقتی به تخم میرسیم، شکسته شده)
پس یا هر کس تخم رو لمس کنه، به آینده (یا در واقع همون زمان حال واقعی) کشونده میشه، یا اینکه ما با یه سوتی از جانب سازنده روبرو هستیم. چون که اگر Gael لمسش کرده باشه و به آینده کشیده شده باشه، پس چرا ما فیلیانور رو صحیح و سال توی تختش میبینیم؟ در حالیکه نباید اونجا باشه. منظورم اینه که وقتی ما لمسش میکنیم، به زمان آینده کشیده میشیم و فیلیانور رو میبینیم که مرده و وقتی میریم توی گذشته، دیگه اثری ازش نیست. پس اگر Gael قبل از ما لمسش کرده باشه، ما اصلا نباید فیلیانور رو اونجا ببینیم و همونطور که توی خط اول گفتم، اصلا نباید The Ringed City رو ببینیم چون قبل از ما Gael با لمس کردنش، زمان رو به آینده برده.

شما چی فکر میکنین؟

پ.ن: این قضیه زمان های مختلف همیشه پارادوکس ایجاد میکنه8-|

مساله بیدار کردن
حرفای shira رو هم بخوونی میگه پرنسس رو بیدار نکن چون در روزگاری که آتش کم سو شده بخاطر انسانها جلوی انتشار تاریکی رو گرفته..... .

وقتی ما بیدارشم می کنیم ، بازی اینطور فرض می کنه که پشت سر ما تو همون حین gael هم میاد به اون زمان(یا مکانی که کاملا دارک).....shira هم می بینه پرنسسش بیدار شده و میاد

یعنی بازی با فاصله در نظر گرفته رسیدن ما به مکان شنزار رو(غیر اینصورت سوتیه)

البته نکته ای که هنوز برا من حل نشده و کسی هم نمی که و میتونه یجورایی جواب همین سوال هم باشه حضور شیرا در آینده برای مبارزه با ما و در اون حین وقتی برمیگردیم به زمان قبل و جنازش رو میبینیم هست
که چه این اتفاق؟:-?مگه تمیاد اینده پس چطور تو حال می بینیم مرده؟

.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
مساله بیدار کردن
حرفای shira رو هم بخوونی میگه پرنسس رو بیدار نکن چون در روزگاری که آتش کم سو شده بخاطر انسانها جلوی انتشار تاریکی رو گرفته..... .

وقتی ما بیدارشم می کنیم ، بازی اینطور فرض می کنه که پشت سر ما تو همون حین gael هم میاد به اون زمان(یا مکانی که کاملا دارک).....shira هم می بینه پرنسسش بیدار شده و میاد

یعنی بازی با فاصله در نظر گرفته رسیدن ما به مکان شنزار رو(غیر اینصورت سوتیه)

البته نکته ای که هنوز برا من حل نشده و کسی هم نمی که و میتونه یجورایی جواب همین سوال هم باشه حضور شیرا در آینده برای مبارزه با ما و در اون حین وقتی برمیگردیم به زمان قبل و جنازش رو میبینیم هست
که چه این اتفاق؟:-?مگه تمیاد اینده پس چطور تو حال می بینیم مرده؟

.

بنظرت حتما باید اون مکان شنزار و گیل رو آینده به حساب بیاریم !؟

مگه تو دوردست ها ما لوردان و لاتریک رو نمیبینیم ؟
خوب شاید سمبلیک باشه این شنزار و حتما نشان آینده رو نداره...

• Like
Reactions: KingAmir

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
بنظرت حتما باید اون مکان شنزار و گیل رو آینده به حساب بیاریم !؟

مگه تو دوردست ها ما لوردان و لاتریک رو نمیبینیم ؟
خوب شاید سمبلیک باشه این شنزار و حتما نشان آینده رو نداره...
بله از دور ساختمونهایی معلوم ولی آیا اون هم متروکه هستن یانه...در نتیجه نمیشه گفت اونجا ها سالم و فقط اینجا سمبلیک اینجوری شده

تازه این که بگیم سمبلیک هست هم خیلی معمی نمیده....یعنی دختر گوین هزاراسان سال یه نمای سمبلیک رو حفظ کرده؟؟

ما تو این فضای سمبلیک می بینیم که gael سر می بره و کلی ادم می کشه(پیگمی لردز) در نتیجه فک نکنم سمبلیک باشه
ولی اینکه آیندس یا گذشته رو نمیدونم ولی چون وقتی ما در ringed city هستیم و می دونیم که عصرها از زمان لادریک گذشته طبیعتا این مکان هم حداقل گذشته نخواهد بود(چون گذشته این مکان یه چیز دیگه بوده و مشخصه)

.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
بچه ها یه چیزی رو دقت کرده بودید ؟ توی Farron Keep اونجایی که باید سه تا اتیش ها رو خاموش کنیم بالای سر هر کدوم از آتیش ها یه لوح سنگی هست اگه دقت کنید تو یکی عکس Nito تو یکی Bed of Chaos و تو یکی عکس Four Kings حکاکی شده

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
Holy Moly

عجب DLC فوق العاده ای بود. انصافاً ارزش انتظار رو داشت. خب انتظار به چه قیمت؟ من وقتی Gael رو کشتم بغض گلومو گرفت دیگه دارک سولز ندارم بازی کنم :((

-----

بعد از کشتن Gael یک عدد روح و خون دارک سول گیرمون میاد. خون گائل چقدر شبیه به Transposing kilnــی بود که اوایل بازی برای Ludleth بردیم. اطراف محل مبارزه با این شخص تخت هایی رو می بینیم. روی یکی از تخت ها یک عدد جسد شبیه Ludleth هست.

چیزی که از جهش زمانی به سمت باس نهایی فهمیدم این بود که پایان اصلی مورد نظر بازی End of the Fire بود. این خون دارک سول رو بردید برای زن نقاش؟؟ وقتی می بردی بهش میدید میگه که به زودی نقاشی رو تموم می کنم و اسم دنیایی که نقاشی میکنه رو از روی اسم کارکتر ما میزاره یعنی دنیای انسان ها رو نقاشی می کنه و به دنیای دارک سولز خاتمه میده. بعد از اینکه در بازی Eyes of Firekeeper رو به شخص مورد نظر تحویل میدیم زمانی رو پیش بینی میکنه که آتش از بین رفته. و این وسط Ludleth هم از ما سوال میکنه که در تصمیمی که گرفتیم شک داریم یا خیر.

Ringed City سرنوشت تمام سه نسخه ی بازیه. همون اول بازی اولین Intro ای که از بازی پخش میشه رو نگاه کنید داره این محیط بیابونی و این آینده رو نشون میده.

برخلاف اینکه فکر میکردیم اون Fire Demon توی Smouldering lake آخرین Demon باشه، متوجه شدیم که Demon prince آخرینشونه..بعد از اینکه توسط لوریان شکست میخوره خودش رو در اعماق زمین دفن میکنه و چه مبارزه ی حماسی فوق العاده ای بود. این دختر Gwyn هم خیلی ذهنمو درگیر کرده. اون تخمی که دستشه بدون شک برای اژدهاست. خوابیدنش هم طبق شواهد بازی برای جلوگیری از نابودی بقیه س.

نظریه ی دیگه اینه که زمانی که مبارزه با Gael اتفاق می افته یک دوران بسیـــــــار کهن رو نشون میده. طبق پیشبینی Ludleth زمانی بوده که هیچ کس اولین آتش رو روشن نکرده بوده.. خب ما چطور به اون زمان سفر کردیم؟ با شکستن تخمی که در دست فیلیانور هستش.. لباس سفیدی که این شخص به تن داره هم شبیه همون تصاویریه که در آخرین بانفایر Ashes of Ariandel مشاهده میکنیم..امکان داره این زنی که تو تصاویر هست همین فیلیانور باشه؟:-? علت حمله کردن Gael به ما هم بنظرم اینه که این شخص به دستور Painting woman میره که خون دارک سول پیدا کنه. بعد از کشتن Pigmy kings که تخت های پادشاهیشون رو هم می بینیم و جسد هاشون هم رو زمینه نوبت به ما میرسه. ما آخرین نفری هستیم که در دنیای دارک سول خون انسان رو داریم .. اجسادی که در محل مبارزه با این شخص روی زمین افتاده رو میبینید که همگی ابعاد و اندازه ی مارو دارن. خب پس میشه نتیجه گرفت که Ludleth هم یکی از Pigmy ها باشه؟:-?

The ShiiiiT is complicated~X(:D

این محوطه رو کجای دلم بزارم.. کپ کردم اصن..عکس زیر همون اولین بانفایر Lordran عه. اصلاً تو هردوتا بازی از یک تکسچر استفاده شده.. مخالفت هم نداریم:D

DarkSoulsIII_2017_05_03_11_30_03_58.jpg

DarkSoulsIII_2017_05_03_11_30_26_88.jpg

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
این اولین بن فایر آنور لاندو (عکس دومی) منو رسما برد به حالت wtf ، یعنی دمت گرم چه دقتی داری آفرین
بچه ها یه سوال بی ربط به داستان ، تو نسخه سوم ست کامل اسلحه و لباس و انگشتر ارنستاین و ارتوریاس هست ، اما از گاف و کیاران فقط انگشتر و کمان گاف رو پیدا کردم ، ست لباس و دو تا شمشیر کیاران نیست تو بازی ؟

• Like
Reactions: KingAmir and WTF?

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
Ringed City سرنوشت تمام سه نسخه ی بازیه. همون اول بازی اولین Intro ای که از بازی پخش میشه رو نگاه کنید داره این محیط بیابونی و این آینده رو نشون میده.

دقیقا.......تمام پایانهای بازی اصلی بهرحال تا یه حدی ماندگاری دارن.......چه پایان ادامه دادن آتش و چه پایان هالو بهرحال بخاطر تموم شدن انرژی دنیا که برگرفته از آتیش هست دنیا نابود خواهد شد و مثه اون صحرا خواهد شد
دارک سولز 4 هر چی باشه از دنیای نقاشی شروع خواهد شد... .

+

در مورد اون تخم هم دست فیلینور چرا مطمین هستید که تخم اژدها هستش؟

.

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
دقیقا.......تمام پایانهای بازی اصلی بهرحال تا یه حدی ماندگاری دارن.......چه پایان ادامه دادن آتش و چه پایان هالو بهرحال بخاطر تموم شدن انرژی دنیا که برگرفته از آتیش هست دنیا نابود خواهد شد و مثه اون صحرا خواهد شد
دارک سولز 4 هر چی باشه از دنیای نقاشی شروع خواهد شد... .

+

در مورد اون تخم هم دست فیلینور چرا مطمین هستید که تخم اژدها هستش؟

.

مطمئن نیستم.. فکر میکنم :Dخب مسئله اصلی اینجاست که این فلش فوروارد به آینده کار تخم دست فیلی نیست بلکه باز شدن چشماش از یه خواب طولانیه..به چشم هاش دقت کنید شبیه چشم های فایر کیپر که تو بازی پیدا میکنیم هستن و هردو سیاهی ازشون بیرون میاد.

بعد از کمی فکر کردن یاد دوتا آیتم افتادم از نسخه های 1 و 2 ی بازی..عکسشون رو خوشبختانه پیدا کردم تشابهشون روببنید.. مورد اول آیتمی بود به اسم Ashen mist heart
Ashen Mist Heart | Dark Souls 2 Wiki
طبق توضیحات این آیتم میشه وارد خاطرات شد. خب سوال اصلی اینجاست که اینی که ما دیدیم خاطرات فیلیانوره یا پیش بینیه فایرکیپر از دنیایی بدون اتش و بحث betrayal ؟؟

مورد دوم تو دارک سولز 1 این دشمنا یادتونه؟؟

liQCZh.jpg

اسمشون vagrant بود.. تشابه این موجودات که به شدت هم کمیاب بودن تو بازی با تخمی که دست فیلیانور هست غیرقابل انکاره

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
اون چیز گرد میتونه تخم باشه که مثلا میدیر از توش دراومده ولی یکم بعیده .......اما میشه گفت اون سیاهی داخل چیزی شبیه به این :
طبق توضیحات این آیتم میشه وارد خاطرات شد. خب سوال اصلی اینجاست که اینی که ما دیدیم خاطرات فیلیانوره یا پیش بینیه فایرکیپر از دنیایی بدون اتش و بحث betrayal ؟؟
یعنی مکانیمزی که گوین به دخترش داده بود تا جایی که بتونه دنیای بدون آتش و نفرین دارک سولز رو کنترل و حفظ کنه

در مورد اون زمان مبارزه با gael هم صد در صد آینده هست...چرا :
1- خرابه های لادریک رو تو صحرا می بینیم پس گذشته نیس
2-خرابه های محل اقامت شیرا و رینگد سیتی رو می بینیم پس گذشته نیس
3- ما 9 صندلی پیگمی لرد رو می بینیم و 8 جنازه رو ....که یکیشون رو اوایل ورود به رینگد سیتی می بینم و وقتی خودمون میریم جاش خالیه پس گذشته نیس
4-تو تریلر رونمایی بازی هم پیگمی ها رو دیدیم که داشتن قدیم میزدن تو اون صحرا..پس گذشته و زمان کهن نیس

اون صحرا پایان دنیا و نتیجه توان نداشتن و از بین رفتن آتشه که اتفاق هم افتاده فقط فیلینیور با مکانیزم ساخت پدرش یجوری واقعیت رو پنهان می کنه که اونم اخرش ما نمی ذاریم:D

.

آخرین ویرایش:

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
سلام
دوستان دارک سولز 2 scholar of first sin من هرکار میکنم نمیتونم فانتوم (NPC) هارو احضار کنم !!!
هرچیم میگردم هیچکدوم از علایم احضار روی زمین نیست !

_-------------------------_-----------------------------_-------

با تشکر خودم فهمیدم :D

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
آتش اولیه حامل سه لرد سول بوده که به ترتیب نیتو و آیزالیث و گویین اونا برداشتند و قسمت تاریک آتش رو پیگمی برداشته خاصیت دارک سولز نسبت به لرد سولز ها اینه که که قابلیت انتشار زیاد رو داره و لرد پیگمی اینو فهمید نکته مهم دیگه اینه که نور در برابر تاریکی مفهومی موقتی هست مانوس در شماره اول شاید خود لرد پیگمی یا قسمتی از قدرت دارک سولز هستند و آیتم هیومنیتی قسمت کوچکی از دارک سولز به حساب میاد که بدن های بی جان (پیگمی ها) رو در برگرفتند و باعث به وجود اومدن آدما شدن اگه یادتون باشه تو دارک سولز 1 یه مراسمی وجود داشت که با پیوند زدن هیومنیتی به بانفایر آتش قدرتمند تر میشد که بهش کیندلینگ می گفتند
یه نکته مهم اینه که گویین با پیوند زدن خودش به آتش باعث تقویت آتش شد ولی نظم جهان رو به هم ریخت و باعث به وجود آمدن نفرین آندد شد همین قضیه و شکل ظاهری هیومنیتی نشون میده که قسمتی از دارک سولز هست
تو شماره سوم برعکس دو شماره قبلی دیگه خبری از لرد سول ها و هیومنیتی نیست یه جورایی مشخصه که آتش به طور کلی روند خودش رو برای خاموش شدن پیش میگیره و ریختن لرد سول ها و دارک سولز به داخل آتش فقط زمان خاموش شدن رو به تعویق می اندازه و یه جورایی مثل سوخت آتش عمل می کنند به همین دلیله که دارک سولز 3 دیگه خبری از هیومنیتی نیست چون تا اون زمان تقریبا تمام هیومنیتی یه آتش کیندل شدن
تو دنیای دارک سولز همه یه جوری سعی می کنند از شر این چرخه آتش خلاص بشن و راهش رو بلاخره تو دنیای نقاشی موازی پیدا می کنند ولی چون در زمان دارک سولز 3 دیگه خبری از اجزای آتش (لرد سول ها و دارک سول) نیست نمی تونند دنیای نقاشی رو کامل کنند به همین دلیله که گیل به خواسته دختر نقاش به دنبال خون دارک سول (یا به عبارتی همون هیومنیتی) می افته و وقتی با پوسته خالی روبرو میشه شروع می کنه به خوردن پیگمی ها بلکه بتونه خون دارک سولز رو بدست بیاره
Ringed City هم شهریه که گویین ساخته تا انسان ها بتونند توش زندگی کنند و گویین بتونه روشون نظارت کامل داشته باشه حالا چرا Ringed City به وجود اومد شاید دلیلش اتفاقاتی باشه که برای نیولاندو پیش اومد و کاری که فور کینگز کردند و باعث به وجود اومدن دوباره ابیس شدند و گویین که قدرت زیادی به فور کینگز داده بود و این اتفاق و شیوع دوباره ابیس رو میدید مجبور شد شهر رو تو آب غرق کنه و Ringed City ساخت که بتونه کامل انسان ها رو تحت نظر بگیره
البته اینا شاید هیچ کدومشون درست نباشه و من دارم چرت و پرت میگم :D ولی فکر می کنم قضیه اصلی اینطور باشه:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوستان یه سوال
مگه در دارک سولز 1 به این اشاره نشد که کالامیت آخرین اژدهای واقعی باقی مونده است که حتی عظیم انور لوندو هم جرات برانگیختن خشمش رو نداره ؟؟؟
پس وضعیت Sinh, the Slumbering Dragon و همینطور darkeater midir چیه این وسط ؟؟؟ البته با داستانشون تا حدودی آشنا هستم ولی آیا اینا هم اژدهای واقعی هستند یا مثل Ancient Dragon اژدهای دست سازند؟؟؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر