Ubisoft Connect فروشگاه رسمی Ubisoft

share-image-8b80c2cc6affda35197fc9715b3a650c.png

در اکتبر سال ۲۰۲۰، یوبیسافت تصمیم گرفت با ترکیب دو سرویس Uplay و Ubisoft Club، پلتفرم یکپارچه‌ی Ubisoft Connect را برای ارتباط مخاطبان بر روی پلتفرم‌های مختلف راه‌اندازی کند. یوبیسافت کانکت‌ علاوه بر به ارث بردن قابلیت‌های دو سرویس نام‌برده، قابلیت‌های جدیدی نظیر کراس‌پلی و کراس‌سیو بین پلتفرم‌های مختلف و همچنین پشتیبانی از پلتفرم‌های ابری مختلف مانند لونا و استادیا را به پلتفرم یوبیسافت معرفی نمود. با این وجود اکثر بازی‌های قدیمی یوبیسافت از قابلیت‌های جدید یوبیسافت کانکت بهره نمی‌برند و به همین دلیل یوبیسافت تصمیم گرفت که تمام جوایز یوبیسافت کلاب را به رایگان به مخاطبان این بازی‌ها بدهد.

قابلیت‌‌های یوبیسافت کانکت:

cross-progVdef.jpg
  • یوبیسافت کانکت به عنوان ترکیبی از سرویس قدیمی جوایز یوبیسافت کلاب و همچنین پروفایل آنلاین بازی‌های یوبیسافت شناخته می‌شود. با تجربه‌ی بازی‌های یوبیسافت، مخاطبان می‌توانند با کامل کردن اچیومنت‌های مختلف XP بدست بیاورند و لول پروفایل خود رو بالاتر ببرند. با هر لول آپ امتیازهایی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که می‌توانند از این امتیازها برای خرید آیتم‌های درون بازی مختلف استفاده کنند.
  • یوبیسافت کانکت بر روی کامپیوترهای شخصی یک فروشگاه بازی و سرویسی برای دانلود بازی‌های یوبیسافت نیز محسوب می‌شود. همچنین این فروشگاه مانند Uplay یک DRM عمل می‌کند و با وجود خرید بازی حتی از فروشگاه‌های دیگر مانند استیم و اپیک مجبور به استفاده از آن هستید.
  • یوبیسافت پلاس (با نام قدیمی یوپلی پلاس) نیز به عنوان بخشی از قابلیت‌های این سرویس به خریداران اجازه دسترسی به تمام بازی‌های یوبیسافت در زمان لانچ را می‌دهد. با این حال این سرویس در حال حاضر فقط در تعداد محدودی از کشور‌ها در دسترس است.

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
من هم وصل نمی شدم با آنتی تست کردم وصل شدم!
برای من که با فیلترشکن هم وصل نمیشه سرورا کلا مشکل پیدا کردن یه نگاه به اینجا بندازید
احتمالا مشکل از یوبیسافته :-"
ادیت: برای منم وصل شد اومدم بیرون دوباره نشد برم داخل احتمالا شما هم شانسی تونستید وارد بشید

• Like
Reactions: amir72 and hqdead

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اونایی که بازی براشون بگیر نگیر داره باید این DNS ها رو تو مودمشون ست کنند 100درصد مشکل حل میشه
8.8.8.8
4.2.2.4
حداقل 10 نفر تست کردن از جمله خودم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SMB2VF

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
من مشکلم اینه لاگین نمی‌تونم بشم اصلا. از صبح هر دفعه تست کردم a ubisoft service is not available at the moment میده

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من مشکلم اینه لاگین نمی‌تونم بشم اصلا. از صبح هر دقعه تست کردم a ubisoft service is not available at the moment میده
واسه من صحفه اول لود نمیکرد ارور میداد بازی نهایتا آفلاین اجرا میشد اما ارور دقیقش رو یادم نیست از موقعی که این روش رو امتحان کردم واسه خودم و دوستام حل شده
تو استیم تاپیک یه چینی رو دیدم همین روش رو بهش گفتم تست کرد درست شد تو هم بزن ایشا الله درست میشه

• Like

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
واسه من صحفه اول لود نمیکرد ارور میداد بازی نهایتا آفلاین اجرا میشد اما ارور دقیقش رو یادم نیست از موقعی که این روش رو امتحان کردم واسه خودم و دوستام حل شده
تو استیم تاپیک یه چینی رو دیدم همین روش رو بهش گفتم تست کرد درست شد تو هم بزن ایشا الله درست میشه
بازم درست نشد... جالبه دیروز کلا مشکلی نداشتم از امروز خود به خود این شکلی شد

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
189 مگ فولدر cache حجم داره که فکر کنم برای هرکس فرق کنه منهای فولدر cache حجمش 151 مگ هست
واسه من 127 مگه... پس شاید مشکلم واسه اینه که آپدیت نیست یوپلی... ولی خب آخه از خود یوبی‌سافت همین امروز دانلود کردم و دوباره نصب کردم نمیفهمم چطوری آپدیت نیست...

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
واسه من 127 مگه... پس شاید مشکلم واسه اینه که آپدیت نیست یوپلی... ولی خب آخه از خود یوبی‌سافت همین امروز دانلود کردم و دوباره نصب کردم نمیفهمم چطوری آپدیت نیست...
از روی حجم نمیشه تشخیص داد یه سری فایلا برای هرکس متفاوته
شما یبار کلاینت رو ببندید دوباره بازش کنید خودش چک میکنه که آپدیتی منتشر شده یا نه اگه از اون صفحه بگذرید یعنی نرم افزار آپدیت هست یوپلی و اوریجین بدون اینکه کلاینت رو به آخرین نسخه آپدیت نکنید اصلا اجازه نمیدن وارد هیچ صفحه ای بشید
شاید مشکل از شرکتیه که ازش اینترنت میگیرید من مخابرات دارم اصلا نمیتونم وارد GTA V بشم همیشه ارور میده که اتصال به اینترنت برقرار نیست یبار هم تیکت زدم پشتیبانی یه تومار دادن گفتن از هرکدوم از تنظیمات یه عکس بفرستید بیخیالش شدم :D
شب ها که به نت همراه اول وصل میشم میتونم وارد بازی بشم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر