Bay Life: Revolt

DeWitt

کاربر سایت
Dec 15, 2016
79
سلام

دوستان من برنامه رو نصب کردم و لینک هم گرفتم و دیتا هم گرفتم .... ولی موقع انتقال ارور میده فقط هم موقع انتقال و برنامه استارت نمیشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

Norton_security

کاربر سایت
Jun 21, 2016
30
چی جوری با هارد لینک و در میاری شما ؟!
شما نرم افزار notpad++ رو نصب کن
بعد یکم از بازی رو روی هارد اکسترنالت دانلود کن(چند مگ)
بعد هارد اکسترنال رو به پی سی وصل کن سه فایل جدید بوجود اومده
روی اون یک کیلوبایتیه کلیک راست کن و اوپن ویت notpad++ رو بزن لینک رو میبینی
اگر notpad++ رو نصب نکنی و با تکت ادیتور خود ویندوز ببینیش بین هر حرف لینک دانلود فاصله هست و اعصابت خورد میشه تا این همه فاصله رو پاک کنی ولی اگر notpad++ رو نصب کنی لینک مرتبه و فاصله بین حروفش نیست

• Like
Reactions: mehdimmz

DeWitt

کاربر سایت
Dec 15, 2016
79
سلام

دوستان من برنامه رو نصب کردم و لینک هم گرفتم و دیتا هم گرفتم .... ولی موقع انتقال ارور میده فقط هم موقع انتقال و برنامه استارت نمیشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

هنوز مشکل من رفع نشده... جالبه کسی هم بلد باشه ب خودش زحمت نمیده تایپ کنه...

هنوز به من ارور میده.... جاوا و فریم ورک هم نصبه....با تشکر

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
هنوز مشکل من رفع نشده... جالبه کسی هم بلد باشه ب خودش زحمت نمیده تایپ کنه...

هنوز به من ارور میده.... جاوا و فریم ورک هم نصبه....با تشکر
فایل بازی رو بیارید تو دسکتاپ و تست کنید ببینید درست میشه

• Like
Reactions: DeWitt

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
این کارم انجام دادم بازم همونه داستان

نکته جالب اینه که اول راحت لینک بازیو میگرفتم.... حالا برنامه در حالت عادی هم ارور میده

اول اینکه از اون فایل V2 استفاده کردی؟ بعد گویا برای انتقال باید قبلش بازی رو تو کنسول بگزاری رو دانلود

• Like
Reactions: DeWitt

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
خوب یک سری اطلاعات بهتون میدم شاید بدردتون بخوره کاش اینها تو پست اول خود سازنده قرار میداد

این اطلاعات در مورد وقتی هست که میخواین از PC به کنسول انتقال بدین

دو تا چیز خیلی مهم هست اول اینکه فایروال و آنتی ویروس ها غیر فعال و حذف بشن و دوم اینکه حتما جاوا رو نصب کنید
برای انتقال هم حتما حواستون باشه اسم فایل ها یکی باشه امکان داره فایلی که دانلود کردین آخرش یک چیزی اضافه شده باشه مثلا 2_
اون آدرسی هم که تو URL قرار میدین رو از REFERE برنامه IDM بگیرین که معمولا اولش با http://assets1.xboxlive.com شروع میشه
اگر خود برنامه Bay Life_Revolt ارور داد علتش این هست که سه فایل baylife و MW.jar و MW.IN قبلا ساخته شده و باید اونها رو پاک کنیدی و دوباره اقدام کنید فقط حواستون باشه فایل اصلی بازی میره تو پوشه baylife و اول اون فایل رو از اونجا در بیارین که فایل اصلی پاک نشه اگرم بازم ارور داد فایل رو جابجا کنید مثلا اون رو بیارید داخل دسکتاب یا هارد اکسترنال
اگر فایل از طریق PC به کنسول انتقال بکنه از روی سرعت دانلود خیلی بیشترش و صدای بیشتر PC برای انتقال فایل معلوم هست توصیعه میکنم از نسخه اول ماشین استفاده بکنید که کلمه Local بیان کننده انتقال از pc هست نه اینترنت
اگر بازم نشد تو cmd هم net stop http رو تایپ کنید ببینید جواب میگیرین

و در آخر سعی کنید کل تاپیک رو مطالعه کنید

Arash555

کاربر سایت
Sep 21, 2015
43
من 80 گیگ گرز آف وار 4 رو دانلود کردم ولی وقتی 14 گیگش رو انتقال می ده (17 درصد ) و می نویسه ready to start ، انتقال متوقف می شه و نمی تونم بقیه بازی رو انتقال بدم . کسی می تونه کمکم کنه ؟ ( از روش m2 هم نتونستم بلکل استفاده کنم . )

Arash555

کاربر سایت
Sep 21, 2015
43
شما نرم افزار notpad++ رو نصب کن
بعد یکم از بازی رو روی هارد اکسترنالت دانلود کن(چند مگ)
بعد هارد اکسترنال رو به پی سی وصل کن سه فایل جدید بوجود اومده
روی اون یک کیلوبایتیه کلیک راست کن و اوپن ویت notpad++ رو بزن لینک رو میبینی
اگر notpad++ رو نصب نکنی و با تکت ادیتور خود ویندوز ببینیش بین هر حرف لینک دانلود فاصله هست و اعصابت خورد میشه تا این همه فاصله رو پاک کنی ولی اگر notpad++ رو نصب کنی لینک مرتبه و فاصله بین حروفش نیست

سلام داداش ، چیطوری بازی دانلود شده رو رو با هارد به کنسول انتقال می دی ؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من 80 گیگ گرز آف وار 4 رو دانلود کردم ولی وقتی 14 گیگش رو انتقال می ده (17 درصد ) و می نویسه ready to start ، انتقال متوقف می شه و نمی تونم بقیه بازی رو انتقال بدم . کسی می تونه کمکم کنه ؟ ( از روش m2 هم نتونستم بلکل استفاده کنم . )
درایو بازی رو تغییر بده یعنی مثلا از درایو c بیارش درایو d
معمولا وقتی وسط کار قطع بشه به خاطر اتصال اینترنت هست کابلت رو عوض کن یا اینکه ببین pc از نت استفاده نمیکنه؟ مثلا در حال آپدیت یا دانلود باشه

• Like
Reactions: Arash555

Arash555

کاربر سایت
Sep 21, 2015
43
درایو بازی رو تغییر بده یعنی مثلا از درایو c بیارش درایو d
معمولا وقتی وسط کار قطع بشه به خاطر اتصال اینترنت هست کابلت رو عوض کن یا اینکه ببین pc از نت استفاده نمیکنه؟ مثلا در حال آپدیت یا دانلود باشه

دست درد نکنه ، یه 500 مگ بعد از 14 گیگ با نت معمولی زدم دانلود درست شد خدا رو شکر . البته بعدش دوباره هم گیر کرد یه ده مگ و یه 150 مگ هم دوباره مجبور شدم دانلود کنم .

اگر فایلی که دانلود کرده اید نیمه خراب است به این پیام توجه کنید

• Like
Reactions: Terova

Norton_security

کاربر سایت
Jun 21, 2016
30
دست درد نکنه ، یه 500 مگ بعد از 14 گیگ با نت معمولی زدم دانلود درست شد خدا رو شکر . البته بعدش دوباره هم گیر کرد یه ده مگ و یه 150 مگ هم دوباره مجبور شدم دانلود کنم .

اگر فایلی که دانلود کرده اید نیمه خراب است به این پیام توجه کنید
سلام داداش توی یک تاپیک دیگه پرسیده بودی چجوری با هارد دیتای دانلود شده رو نصب کنیم
خوبی این روش سرعت بالا انتقال و همینطور مشکل نداشتن با دیتا های قدیمیه
تو رو به این تاپیم میفرستم و پست های آموزش: انتقال دیتای دانلود شده بازی از روی هارد اکسترنال به ایکس باکس وان و آموزش: انتقال دیتای دانلود شده بازی از روی هارد اکسترنال به ایکس باکس وان را بخون
پست #10 خیلی مهمه

• Like
Reactions: Arash555

Arash555

کاربر سایت
Sep 21, 2015
43
من از این روشی که در ادامه می گم یه دفعه رفتم و با برنامه bay life بار ها رفتم .

لوازم مورد نیاز
هارد اکسترنال usb 3 باشه و حجمش از 250 گیگ بیشتر باشه ( خود 250 رو نمی دونم بشه یا نه )

Xbox Drive Converter و بلد بودن کار با آن (راحت تو گوگل آموزشش رو پیدا می کنید ! )

نصب برنامه notepad +++ ( آدرس لینک رو در یکی از فایل ها به جای اینکه این جوری باشه مثل نوت پد ویندوز : h t t p s .... حروف رو به هم می چسبونه و اینجوری می نویشه https.... و لینک دانلود رو به راحتی می تونید بگیرید )

بلد بودن کار با bay life و داشتن لوازم مورد نیاز برای راه اندازی bay life در صورتی که فایلتان خراب بود :

1.بازی رو از طریق ایکس باکس وان زدم چند مگ در هارد اکسترنال دانلود بشه .
2.هارد رو به کامپیوتر وصل کردم و 4 تا فایل درست شده بود
3. نام فایل اصلی و حجیم بازی رو در کامپیوتر کپی کردم .
4. از سه فایل کم حجم کپی گرفتم
( بچه ها می گن کلا سه تا فایل هست بان فایل حجیم اصلی ولی زیاد مهم نیست که چند تا هست ! اول اسم همشون شبیه هم هست اون چهار تا فایل .... )
5.هارد رو به کنسول وصل کردم و دانلودی که قبلا شروع کرده بودم رو کنسل کردم .
6.لینک دانلود رو از یکی از روش ها گرفتم ( یا با برنامه bay life یا توی یکی از اون سه فایل ها با برنامه notepad +++ می شه لینک رو گرفت )
برای مثال لینک دانلود فایل ryse son of rone این جوری هست

http://dlassets.xboxlive.com/public...69fc333e1c/Ryse_1.0.0.4673_x64__zjr0dfhgjwvde

7.بازی رو دانلود کردم نام بازی رو به اون فایلی که دانلود کرده بودم تغییر دادم و به هارد انتقال دادم
8.از اون سه فایل دو فایل به جز xvi رو انتقال دادم ( کلا xvi کار خراب کن هست ( xvi اون بازی که می خواید انتقال بدید ) و نباید توی صفحه اول هاردتون باشه ( منظورم از xvi اون فایلی از اون سه تا فایل هست که اگه با نوت پد همشون رو باز کنی ، یکیش 5 تا حرف انگلیسی توشه ، که هیچی . یکیش تعداد زیادی حرف انگلیسی توشه که لینک دانلود هست و اینم هیچی، xvi اون فیل دیگه هست که توش حرف و شکلک های نا خوانا هم وجود داره هست ) نمی دونم اون فایلی که با بازی ریختم بدردخورد یا نه ! )
9.زمانی که کنسول به اینترنت وصل بود (طیق راهنمایی دوستان ) بازی رو از هارد اجرا کردم .
تمام
+
10.در روش بالا نمی دونم فایل خراب چه مشکی پیش میاره چون تست نکردم
11. اگر فایل خراب بود می تونید بازی رو با bay life انتقال بدید و زمانی که انتقال از کامپیوتر متوقف شد اون قسمت های خراب رو از سرور های مایکروسافت دانلود کنید و بقیش رو از کامپیوترتون انتقال بدید ( کم کم 1 مگ ، 10 مگ ، 50 مگ ، 100 مگ ، 250 مگ ، 500 مگ دانلود کنید و بینشون هی دانلود از سرور های مایکروسافت رو متوقف کنید و به انتقال از کامپیوتر برگردید . ببینید اون قسمت خراب فایل ها رو پوشش داده یا نه اگه پوشش داده باشه که انتقال تا زمانی که به جای خراب دیگه ای برسه یا کلا بازی دانلود شه ادامه پیدا می کنه اگرم پوشش نداده باشه installation stopمی نویسه و باید 10 مگ دانلود کنید و همین کار رو تا 500 مگ یا مقدار دلخواه خود ادامه بدید ) . (سرعت انقال من بین 40 مگابیت تا 200 مگا بیت هست .)

با تشکز از
خدا :);)
Donger
hercull
Norton_security
و بقیه دوستان

یک سری از این اطلاعات رو قبلا از سایت ها و جاهای دیگه کسب کردم و یک سری رو با آزمون خطا یاد گرفم و یک سری رو هم از تایپیک های انجمن بازی سنتر به این آدرس ها :

آموزش: انتقال دیتای دانلود شده بازی از روی هارد اکسترنال به ایکس باکس وان :

آموزش: انتقال دیتای دانلود شده بازی از روی هارد اکسترنال به ایکس باکس وان

آمزش کار با bay life :

احتمالا این پست با نظرات شما آپدیت شود ! آپدیت چهارشنبه - ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت 20

آخرین ویرایش:

hami_ri

کاربر سایت
Jul 24, 2011
13
دوستان
فايروال خاموشه - آنتي ويروس خاموشه - همه چي نصب شده-لينك گرفته شده و دانلود شده-اما موقع انتقال فايل جابجا نميشه مينويسه لوكال ولي installation stop ميده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر