Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
در اینجا باید اعلام کنم کالکتور بازی رسما تو حلقم:|
شارژر usb خورشیدی؟:| برو بابا حال نداریم:))
نسخه دلوکسشم که چیزی نگم بهتره قشنگ برا سه تا ایتم می خوان بکنند تو پاچمون همون نسخه 90 دلاری بنظرم بهترین گزینس
منتظر گیم پلیه بازی تو 28 اردیبهشت هستیم ولی به هر حال گرفتمش چون شوتر دیگه تو این مدت نمیاد:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بانجی overratedـترین استودیوی بازیسازیه. تو هیلو که هیچ نوآوری نداشتن. فقط FPS رو وارد دنیای کنسول و دسته آنالوگ کردن. بعدشم انقد که هیلو ساختن واسه مایکروسافت حالت تهوع گرفتن و زدن بیرون. با دو سه تا ایده نصفه-نیمه و برگرفته از موفقیت های بلیزارد که یه MMO بسازن. الانم که تحت نظارت Activision یه ماشین پولسازی بنام Destiny رو از آب درآوردن.
حالت تهوع گرفتم واقعا و زدم بیرون از پست هات:-& دو تا حرف حسابی نداری که از خودت حداقل بزنی

• Like
Reactions: robb stark

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
پست اول رو با اطلاعات موجود به روز کردم. در صورت اومدن اطلاعات باز هم ویرایش میشه. نظر شخصیم هم بگم که واقعا منتظر خبر عرضه شماره ی دوم بازی روی PC بودم. سازنده ی بسیار خوبی داره و تا حالا با DLC و محتوای جدید، بازی رو زنده نگه داشته. متاسفانه به نظرم Misconstruction هم داشته باشه که اصلا خوب نیست. نسخه ی Collector's Editions هم که مرزهای پولپرستی هم رد کرده. usb خورشیدی دیگه چیه؟ همون نسخه ی معمولی با season pass عالیه. امیدوارم که بازی به صورت تیکه تیکه عرضه نشه و با بازی خوبی روبرو بشیم.به شدت منتظر این بازیم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Paradise Lost

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تا فردا تاپیکو بروز می‌کنم.
نسخه های پیش خریدش وسوسه کنندس:-?اون ۲۵۰یه که دست نیافتنیه ولی خیلی خوبه مخلفاتش:-<:D

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تبریک به PC بازا که بالاخره میتونن نسخه دوم این بازی فوق العاده رو تجربه کنن.
تیم ساخت و کارگردان بازیم همون تیمیه که پچ The Taken King رو ساخت که نامزد شوتر سال شد با متای عالی و نسخه اولو بنوعی نجات داد.
برای خودم خاطره انگیزترین بازیمه و بعد ۲۷۰۰ ساعت بازی کردن تو‌ بیشتر از سه سال هنوز برام جذابیت داره.نسخه دومم که مسلما شاهکاری میشه براش خودش.
متاسفانه به نظرم Misconstruction هم داشته باشه که اصلا خوب نیست
داره ولی P2W نیست اصلا.تو نسخه اول که الان هست شما بدون نیاز به پرداخت حتی یک دلار تموم آیتمای که تو فروشگاه هست رو میتونی از بازی کردن بگیری.اونجورم نیست وقت‌گیر باشه یا اذیت کنه نده امثال رقص و رنگ و سفینه یا Emblemه که خیلی راحت گیرت میاد.

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
داره ولی P2W نیست اصلا.تو نسخه اول که الان هست شما بدون نیاز به پرداخت حتی یک دلار تموم آیتمای که تو فروشگاه هست رو میتونی از بازی کردن بگیری.اونجورم نیست وقت‌گیر باشه یا اذیت کنه نده امثال رقص و رنگ و سفینه یا Emblemه که خیلی راحت گیرت میاد.
من شماره ی اول رو بازی نکردم ولی اگه P2W نباشه پس عالیه. نه اینکه که به راحتی میتونی با پول به اسلحه ها و ایتم های بهتر دسترسی پیدا کنی. تا وقتی که در حد emotes و رنگ و skin برای اسلحه و لباس باشه و توی قدرت کاراکتر تاثیر نداشته باشه مشکلی نیست. البته مثل For honor نباشه که دو سال و نیم وقت ات رو بگیره. ممنون که گفتی.

• Like
Reactions: robb stark

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
:-?واقعا بايد خيلي از چيزا رو اصلاح كنن اولا داستان خطيشون رو درست كنن دومن ساعت گيم پلي داستانو بالا ببرن دوما بايد content رو خيلي بيشتر كنن بايد رو فكشنا كار كنن و daily quest و weekly quest واسه هر فكشن و pvp خوبه بايد بهتر بشه و نبايد بدوشن مطمئن باشيد اگه بدوشن هيچكي سراغه اين بازي نميره با وجود اوروواچ و بتل وخيلي ها در هر صورت اميدوارم مثل يك نا اميد نشم

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
تبریک به PC بازا که بالاخره میتونن نسخه دوم این بازی فوق العاده رو تجربه کنن.
تیم ساخت و کارگردان بازیم همون تیمیه که پچ The Taken King رو ساخت که نامزد شوتر سال شد با متای عالی و نسخه اولو بنوعی نجات داد.
برای خودم خاطره انگیزترین بازیمه و بعد ۲۷۰۰ ساعت بازی کردن تو‌ بیشتر از سه سال هنوز برام جذابیت داره.نسخه دومم که مسلما شاهکاری میشه براش خودش.

یعنی بازی اینقدر کشش داره که 2700 ساعت بازیش کردی؟ میتونی در مورد بازی کمی توضیح بدی؟ مد های بازی؟ بازی خط داستانی مشخصی داره؟ ساخت و سازش و کارکتراش مثل دیویژن ضعیف نیست؟ مد های بازی چطور هستن؟ بخش pvp هیجان انگیز داره؟ گیم پلی بازی عمیق هست؟ skill و توانایی های بازی چطوره؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یعنی بازی اینقدر کشش داره که 2700 ساعت بازیش کردی؟ میتونی در مورد بازی کمی توضیح بدی؟ مد های بازی؟ بازی خط داستانی مشخصی داره؟ ساخت و سازش و کارکتراش مثل دیویژن ضعیف نیست؟ مد های بازی چطور هستن؟ بخش pvp هیجان انگیز داره؟ گیم پلی بازی عمیق هست؟ skill و توانایی های بازی چطوره؟
اره الآنم هنوز دارم بازیش میکنم.تازه میتونی چک کنی نفر اول دنیا بالای ده هزار ساعت فکر کنم بود که بازی کرده.
بعد بازی هر دو بخش PVP و PVEش کامله و هر کدوم ده ها مد برای بازی کردن دارن. برای مثال الان مسابقات ماهانه و هفتگی داره.Trial of Osiris چهار روز در هفته میاد فوق العاده سخت و حساسه.باید بلیط بگیری ۹ تا دست که هر دست ۵ تا راند باید ببری تا یه مکان نزدیک خورشید برات باز بشه که آیتمای خیلی خوبی می‌ده.مثل رنبو K.Dتو باید حواست باشه و Elo داره که حکم مدال رنبو هست تو این مد باید ببرین بالا برای خود من مثلا 2200 هست نفر اول جهان ۳۰۰۰ هست.تو‌هر دو بخش کلی مد داره
برخلاف دویژن که NPC در هر حال از تو قویتره و هیچوقت نمیتونی احساس قوی شدن داشته باشی تو دستینی میتونی با جمع کردن آیتمای خوب بعد یمدت واقعا احساس قدرت کنی.
داستان بازی شبیه هیلو و مس افکته.از سال دوم به بعد خیلی قوت گرفت داستانش.شخصی سازیشم بدک نیست البته شماها نسخه جدید و بازی کنین مسلما گزینه ها بیشتره من خودم سه تا کاراکتر آماده دارم که انتقال بدم.
اگه جذب باشی بشی واقعا نیاز‌گیمتو برطرف می‌کنه.بازی همه چی داره مخصوصا لوت بازی.هرچی بگم کم گفتم از بس که خوب بود دستینی وای به حال نسخه دومش:D

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
تنوع گيرهاش خيلي كم بود متاسفانه وقتي كه گيرهاي ريدو بگيري ميشي بهترين در حاليكه نبايد اينجوري باشه با بونتي هاي تكراري و بدون هيچ پاداش خاصي ،pvp ش خوبه ولي pve ش متاسفانه خوب نيست كه خيلي از بازييكناي قديمي مثل من رو فراري داد اميدوارم با دستيني ٢ تمام كاستي ها جبران بشه :-?[-o<

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تنوع گيرهاش خيلي كم بود متاسفانه وقتي كه گيرهاي ريدو بگيري ميشي بهترين در حاليكه نبايد اينجوري باشه با بونتي هاي تكراري و بدون هيچ پاداش خاصي ،pvp ش خوبه ولي pve ش متاسفانه خوب نيست كه خيلي از بازييكناي قديمي مثل من رو فراري داد اميدوارم با دستيني ٢ تمام كاستي ها جبران بشه :-?[-o<
بعد TTK اینجوری نیست.بانتی هفتگی و روزانه که عوض شده raid gear هاشم اونجوری نیست بهترین باشه.
PVP که گیر Raid مفت نمی ارزه.والا منم Day ۱ بودم فراری نشدم.شما تازه همونی بودی که اگه درست بگم سر پچ اول کلی طرفدار بازی بودی اونم زمانی که بازی مشکل داشت.وقتیم بازی خوب شد چلنجای اوریکسو زدی بازیو ول کردی که رسما کلی از بازیو از دست دادی

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
بعد TTK اینجوری نیست.بانتی هفتگی و روزانه که عوض شده raid gear هاشم اونجوری نیست بهترین باشه.
PVP که گیر Raid مفت نمی ارزه.والا منم Day ۱ بودم فراری نشدم.شما تازه همونی بودی که اگه درست بگم سر پچ اول کلی طرفدار بازی بودی اونم زمانی که بازی مشکل داشت.وقتیم بازی خوب شد چلنجای اوریکسو زدی بازیو ول کردی که رسما کلی از بازیو از دست دادی
پچ دوم رو كه نگرفتم واسه ٤ ساعت استوري و يه استرايك ٣٩ دلار نمي دم البته فقط منو فراري نداد خيلي ها بازي رو ترك كردن حالا اميدوارم نسخه دوم بتونه همه كسايي رو كه بازي رو ترك كردن برگردونه من بازي رو بخاطر دوشيدن ول كردم اگه ١٠ دلار بود roi رو مي گرفتم متاسفانه منو سرگرم نمي كرد حالا نظر شما هم محترمه خيلي رو اين سبك بازي ها سخت گيرم انتظار از بانجي بالاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر