Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,727
همین دیگه من فست 100 بار کردم بگرشتم باز می گه خستم. دیگه هر چی ساید هم بود انجام دادم همچنان خستس گشتم داخل سایت ها ظاهرا باگ هست برای خیلی ها در این قسمت گیر می کنه برخی هم شانسی ردش کردن. 1 سوال دیگه اینکه زمانی که ماموریت می گیریم از کجا بفهمیم کدوم ساید هست کدوم اصلی من از شخصی که ماموریت می ده می فهمم بر فرض برای چنگیزه یا نه از افراد اصلی خودمون هست زیرش می نویسه.

قسمت دوم سوالمم نگرفتی چی گفتم برای همینجا که عکسش رو گذاشتی باید داخل معبده بشی بعد از اونجا 1 راه بسته داره که به اونجا می رسه این راه بسته هم باید 1 جنگی بکنی 1 دمو نشون می ده راه باز می شه اما برای من در این معبد هیچ جنگی در نمی گیره
برای من می گفت خسته س ، ماموریت اصلی رفتم تا رسید به یه جایی که 2B گفت واسه Resupply برگردیم resistance camp وقتی برگشتم دیدم دیگه خسته نیس.
ماموریت اصلی وقتی از کسی می خوای بگیری یه فلش صورتی بالا سر طرف هست وقتی هم بگیریش تو تب Quest نمیره ولی رو نقشه به همون شکل فلش صورتی مشخصه روش هم که بری مینویسه Current Objective اما ماموریت فرعی وقتی از کسی می خوای بگیری بالا سرش با رنگ سفید نوشته Quest وقتی هم یه قسمتی از ماموریت انجام شد خواستی پاداش ت رو از طرف بگیری بالا سرش علامت قرمز هس که نشون میده فرعی ه چون اصلی صورتی هست.مامورت های فرعی هم هر چی بگیری میره تو تب Quest .کلا بهترین روش پیگیری ش استفاده از نقشه هس هم واسه گرفتن ماموریت هم واسه انجام ماموریت همش تو نقشه مشخصه.الان تو این تصویر اون صورتی ه اصلی هست قرمز کوچیکه پایین ترش فرعی هس که موس رو حرکت بدی بیاری روشون توضیحات اضافی هم می نویسه:
4g8v_rsz_nierautomata_2017-03-30_17-03-42-13.jpg

این راهی که میگی بسته س منظورت اینه؟ اگه این باشه که تو ماموریت اصلی Forrest King باز میشه.

s6it_rsz_nierautomata_2017-03-30_17-09-55-00.jpg

• Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
برای من می گفت خسته س ، ماموریت اصلی رفتم تا رسید به یه جایی که 2B گفت واسه Resupply برگردیم resistance camp وقتی برگشتم دیدم دیگه خسته نیس.
ماموریت اصلی وقتی از کسی می خوای بگیری یه فلش صورتی بالا سر طرف هست وقتی هم بگیریش تو تب Quest نمیره ولی رو نقشه به همون شکل فلش صورتی مشخصه روش هم که بری مینویسه Current Objective اما ماموریت فرعی وقتی از کسی می خوای بگیری بالا سرش با رنگ سفید نوشته Quest وقتی هم یه قسمتی از ماموریت انجام شد خواستی پاداش ت رو از طرف بگیری بالا سرش علامت قرمز هس که نشون میده فرعی ه چون اصلی صورتی هست.مامورت های فرعی هم هر چی بگیری میره تو تب Quest .کلا بهترین روش پیگیری ش استفاده از نقشه هس هم واسه گرفتن ماموریت هم واسه انجام ماموریت همش تو نقشه مشخصه.الان تو این تصویر اون صورتی ه اصلی هست قرمز کوچیکه پایین ترش فرعی هس که موس رو حرکت بدی بیاری روشون توضیحات اضافی هم می نویسه:
4g8v_rsz_nierautomata_2017-03-30_17-03-42-13.jpg

این راهی که میگی بسته س منظورت اینه؟ اگه این باشه که تو ماموریت اصلی Forrest King باز میشه.

s6it_rsz_nierautomata_2017-03-30_17-09-55-00.jpg

اقا دمت گرم راهنمایی های جامعی کردی الان فهمیدم باید چیکار کنم حالا من الان 1 ماموریت اصلی دارم که زیر زمین نزدیک غاره هست که با 1 تونل می رسه به بیس ایلین حالا سوالم اینجاست ماموریت اصلی که بالاش برام فلش زده باید چی کار کنم؟ کجا بهم توضیح می ده که الان چه کاری باید انجام بدم؟ اگر در تب کوئست ها نره قطعا جایی هست که بهم بگه الان دقیقا باید چیکار کنم.
جایی هم که می گی درسته دقیقا عکس از جای درستی گذاشتی پس بعدا برام باز می شه.

اقا من گرفتم باید چیکار کنم دمت گرم الان همین ماموریتی که گفتی بهم داده شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: cm180life

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,727
اقا دمت گرم راهنمایی های جامعی کردی الان فهمیدم باید چیکار کنم حالا من الان 1 ماموریت اصلی دارم که زیر زمین نزدیک غاره هست که با 1 تونل می رسه به بیس ایلین حالا سوالم اینجاست ماموریت اصلی که بالاش برام فلش زده باید چی کار کنم؟ کجا بهم توضیح می ده که الان چه کاری باید انجام بدم؟ اگر در تب کوئست ها نره قطعا جایی هست که بهم بگه الان دقیقا باید چیکار کنم.
جایی هم که می گی درسته دقیقا عکس از جای درستی گذاشتی پس بعدا برام باز می شه.

اقا من گرفتم باید چیکار کنم دمت گرم الان همین ماموریتی که گفتی بهم داده شد.
دکمه Esc که بزنی همون تب اولی که Quick Save و Map Mode داره پایین ش یه توضیح مختصری در مورد ماموریت اصلی ت داده که بری کجا و چیکار کنی.

• Like
Reactions: s.1

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
دیشب رسیدم به سومین پارت بازی. تا به اینجا یه سری چیزا آزارم دادن و بعضی جاها رو می خواستم زودتر تموم کنم.
اولیش پارت دوم بازیه که کم و بیش رو اعصابم بود. خوب شد سریعتر تمومش کردم. بعد هم محیطای کوچیک بازی. انگار تمام زمین فقط همین یه نقشست. شاید اگه رو ی نقشه بازی بیشتر کار میشد یه طوری مثل دارک سایدرز یا زلداهای قدیمی می کردنش جالبتر میشد.
دنیای بازی یه خاطر ماهیتش که کلا Wasteland هست پتانسیل این رو داره که خسته کننده بشه و متاسفانه میشه. کوئست ها هم به نظرم کم هستن و تک و توک چیزای خیلی جالبی توش پیدا میشه. نقشه بازی هم کوچیکه و بارها رفت و آمد توش خسته کننده میشه.

اما نکات مثبتش خیلی بیشتره. موسیقی که شاهکاره. یکی از بهترین آرشیوا رو داره. مثل تم Pascal's Village که اصلا سورپرایزت میکنه.
ایده هایی که توی گیم پلی هست مثل وجود Pod، چیپ ها، هک و سه تا پروتاگونیست بازی و نحوه مبارزه متفاوتشون و خیلی چیزای دیگه در کنار اکشن نرم خیلی بازی رو لذت بخش کرده.

داستان هم جز اینکه یه جاهایی خیلی برام تکنیکال میشد-پارت دوم مخصوصا- ولی تا بحال مهمترین دلیلی بوده که ادامه دادم.

یه چیزایی واقعا عجیب و غریب و در عین حال باشکوه بود، مثل شهربازی، و دهکده ی ربات ها. یه جاهایی که کلا یه Satire بود از بشریت. کلا خیلی چیزا تو این بازی هست که آدم رو قشنگ به فکر فرو میبره. یه سری کوئست های ساده ای مثل پسرک به ظاهر احمق توی دهکده ی ربات ها یا اون قضیه اون ربات فیلسوفه

بازی پر از ارجاع و ادای احترام به بازی های دیگست. از پرسونا، سری Gundam، نقش آفرینی های معروف ژاپنی مثل همین FF بگیر بیا تا کسلوانیا و Serious Sam و بازی های آرکید و ... . این ارجاع به خود دنیای بازی ها داره یه جورایی مدام بهت یادآوری میکنه که این هم یه بازیه و بهش حال و هوای پست مدرن داده که با داستان هم کاملا هماهنگه. اگه این جنبه رو نگاه کنیم خیلی هوشمندانه ضعف هاش رو هم تبدیل به نقطه ی قوت خودش میکنه :D یه جایی بود-الان یادم نیست کدوم سایت یا کانال یوتیوب- که اتفاقا گرافیک و دنیای بازی رو ازین نگاه کاملاً توجیه پذیر می دونست.
در کل تجربه ی خیلی جالبی بود، یه جاهایی خسته کننده میشد، یه جاهایی افسوس میخوردی که ایکاش وقت و هزینه ی بیشتری براش میشد، ولی جدا تجربه ی بی نظیری بود >:D<
------------
فکر کنم همه ی پایان های مهم رو دیدم. واقعا لیاقت "تارو" بیشتر ازین حرفاست. فکر کنم تا صبح بیدار بمونم و درباره Nier و مشتقاتش بخونم. تو نت چند تا متن راجع بهش دیدم که باید بخونمشون. داستان عالی بود.
قشنگ یادمه "توبی" وقت کشتن "ناین اس" میگه هر بار این اتفاق میفته. دست آخر میفهمیم ناین اس این رو می دونه اما بازم سمت توبی میره. عینا به زندگی خود ما انسان ها و قصه عشق اشاره داره
آدم و حوا اونم به فرم دو برادر. فکر کنم حواست که میپرسه چرا اسممون هابیل و قابیل نیست! چرا آدم و حوا!
سرنوشت پاسکال! پوپولا و دوولا. حتی از خیر اون دو تا پاد هم نگذشته تارو. حالا اینا جدای از داستان Nier اصلی و Drakengard هست.
حتی کردیت بازی هم حرف برای گفتن داشت! اصلا نمی دونم چی بگم. مدتها بود که داستان توی بازی تا این حد روم اثر نگذاشته بود.

آخرین ویرایش:

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
یه مقدار کامل تر توضیح بدید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم. الان بازی بالا نمیاد؟ تو بازی با زدن CRTL+Shift+Backspace منو بالا نمیاد؟ مشکل چیه دقیقا؟
این لینک رسمی صفحه ماد توی steamcommunity هست که توضیحات کامل هم داره. اگر با نسخه نصب اتوماتیک مشکلی دارید و موقع نصب ارور می گیرید پیشنهاد می کنم از نسخه دوم یعنی Manual install (لینک) استفاده کنید. خود من هم از این استفاده می کنم مشکلی هم نداره.
فقط فایل زیپ رو توی پوشه اصلی بازی extract کنید و برید توی بازی و باقی ماجرا.
الان من برنامه رو میگیرم اصلا گزینه نصب غیر فعاله و این Manual install هم نمیدونم کجا پیست کنم.میشه یه مقدار بیشتر توضیع بدین

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
الان من برنامه رو میگیرم اصلا گزینه نصب غیر فعاله و این Manual install هم نمیدونم کجا پیست کنم.میشه یه مقدار بیشتر توضیع بدین
از برنامه Steam روی اسم بازی کلیک راست کنید:
Properties>Local files>Browse local files
توی همین فولدر فایل زیپ رو paste و extract و replace کنید. حالا توی بازی با زدن CTRL+Shift+Backspace منو ماد باز میشه.
در مورد نسخه اتوماتیک نمیتونم کمک کنم چون خودم هم باهاش مشکل دارم.

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
از برنامه Steam روی اسم بازی کلیک راست کنید:
Properties>Local files>Browse local files
توی همین فولدر فایل زیپ رو paste و extract و replace کنید. حالا توی بازی با زدن CTRL+Shift+Backspace منو ماد باز میشه.
در مورد نسخه اتوماتیک نمیتونم کمک کنم چون خودم هم باهاش مشکل دارم.
دوست من میشه مسیر فولدر رو دستی بگی کجاست.ادرسشو میگم
چون گزینه Browse local files تو استیم خاموشه نمیدونم چجوری فعالش کنم

آخرین ویرایش:

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,727
دوست من میشه مسیر فولدر رو دستی بگی کجاست.ادرسشو میگم
چون گزینه Browse local files تو استیم خاموشه نمیدونم چجوری فعالش کنم
فولدر بازی جایی هست که steam رو نصب کردی مثلا برا من اینه:
D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\NieRAutomata

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
من بازی رو 100% کردم
البته یکی دو تا اچیومنت بازی رو اعصاب بودن رو خریدم:D
داستان بازی میتونم بگم فوق عالی بود یعنی پر از سوپرایز و نکته هست
موزیک بازی که رسما با روح و روان آدم بازی میکنه!
شخصیت های بازی خیلی قشنگ با آدم ارتباط برقرار میکنن.توی کمپین سوم 9S که کنترلش رو کم کم از دست میده واقعا آدم حسش رو درک میکنه.
محیط بازی میتونست بزرگتر و وسیع تر از این باشه ولی طبق گفته سازنده های بازی بودجه کم داشتن و نتونستن وسعتش بدن و حتی وقتی راجع به Dlc در سوال کردن از تارو گفته که بخاطر کمبود بودجه نمیتونیم چیزی جدیدی واسه بازی عرضه کنیم!
به هر حال امیدوارم بازی رو ادامه بدن و قسمت جدیدی توی 2-3 سال آینده ازش بسازن.چون پتانسیل بالایی داره

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
آقا کسی آلبوم موسیقی بازیو داره؟ از کجا میشه پیداش کرد برای دانلود؟
تو سایتای ایرانی که کلا چیزی یافت نشد. :D

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,727
آقا کسی آلبوم موسیقی بازیو داره؟ از کجا میشه پیداش کرد برای دانلود؟
تو سایتای ایرانی که کلا چیزی یافت نشد. :D
دیسک ost اصلی بازی رو اینجا گذاشته واسه دانلود:
NieR:Automata Original Soundtrack - Sonix's OST Collection
بعضی موسیقی ها م که تو بازی میشنوی ولی تو دیسک ost منتشر نشدن رو میتونی تو این پلی لیست پیدا کنی:
NieR: Automata Original Soundtrack (OST) - YouTube

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اسپویلر... اگر بازی رو تموم کردید بازی کنید:
بازی کردن با یه رباتی که تخصصش مبارزه نیست بینهایت اعصاب خوردکنه. سازنده چطور توقع داره از 17-18 ساعت یهو کرکتری بزاره جلوت که اصلا بازی فایت طراحی نشده؟!
بعد از این ما مثلا قراره بازی رو از دیده 9اس دنبال کنیم. اوکی. ولی بعد از یک ساعت دوباره میشه همون باقی قبلی و همه چیز از اول اما سختر (چون نمیشه با 9اس مبارزه انچنانی داشت).

یه سری ساید کوئست هم اصلا متوجه نشدم چی شد! یارو 50.000 تا میخواست رفتم برگشتم نبود سرجاش. یکی میگفت دوتا گنج هست توی قلعه که راهش بسته بود. کوئست خاطرات زنه هم ناتموم موند چون به لوکیشن سوم به هیچ وجه دسترسی نداشتی!.
اینا خیلی شیک میخوان گیمر برای بدست اوردن همه چیز 3-4 بار بازی رو تموم کنه. میخوان کاری رو انجام بدی که اونا تشخیص دادن درسته نه چیزی که خودت میخوای !!.

بازی هم به شدت کوتاه بود. من خیلی کشش دادم دفعه اول 17 ساعته تموم شد درحالی که شماره قبلی فقط 2 ساعت و نیم کات سین داشت :D

این تیریپ "مرموز" و کاتسین های جدید و کرکتر جدید رو نمیتونم درک کنم. همین رو یک پارچه طراحی میکردن بهتر بود.

یادم رفت بگم. مرگ Adam اینقدر ابکی و مسخره بود من باورم نمیشد اولش :D فکر میکرد توی یه قالب جدید ظاهر میشه مثلا خودش رو (هوش یا دیتا یا هرچی) به یک رباط دیگه منتقل میکنه. خیلی مسخره بود مرگ ادام :D

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
اسپویلر... اگر بازی رو تموم کردید بازی کنید:
بازی کردن با یه رباتی که تخصصش مبارزه نیست بینهایت اعصاب خوردکنه. سازنده چطور توقع داره از 17-18 ساعت یهو کرکتری بزاره جلوت که اصلا بازی فایت طراحی نشده؟!
بعد از این ما مثلا قراره بازی رو از دیده 9اس دنبال کنیم. اوکی. ولی بعد از یک ساعت دوباره میشه همون باقی قبلی و همه چیز از اول اما سختر (چون نمیشه با 9اس مبارزه انچنانی داشت).

یه سری ساید کوئست هم اصلا متوجه نشدم چی شد! یارو 50.000 تا میخواست رفتم برگشتم نبود سرجاش. یکی میگفت دوتا گنج هست توی قلعه که راهش بسته بود. کوئست خاطرات زنه هم ناتموم موند چون به لوکیشن سوم به هیچ وجه دسترسی نداشتی!.
اینا خیلی شیک میخوان گیمر برای بدست اوردن همه چیز 3-4 بار بازی رو تموم کنه. میخوان کاری رو انجام بدی که اونا تشخیص دادن درسته نه چیزی که خودت میخوای !!.

بازی هم به شدت کوتاه بود. من خیلی کشش دادم دفعه اول 17 ساعته تموم شد درحالی که شماره قبلی فقط 2 ساعت و نیم کات سین داشت :D

این تیریپ "مرموز" و کاتسین های جدید و کرکتر جدید رو نمیتونم درک کنم. همین رو یک پارچه طراحی میکردن بهتر بود.
شما مطمئنید ۵ تا پایان رو دیدید که میگید کوتاه بود؟
بازی کم کمش 40 ساعت گیم پلی داره
اگه فقط با 9اس بازی کردید دوباره سیوتون رو لود کنید بازی ادامه داره

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
شما مطمئنید ۵ تا پایان رو دیدید که میگید کوتاه بود؟
بازی کم کمش 40 ساعت گیم پلی داره
اگه فقط با 9اس بازی کردید دوباره سیوتون رو لود کنید بازی ادامه داره
اقا تریگر نشو. اون نظر شخصیه. شما چرا ناراحت میشی؟ :D

بعد اینکه توضیح دادم همه اون چیزی که اشاره کردم رو میشه توی یک playthrough جا کرد حالا سازنده چرا و به چه دلیل میخواد گیمر یه مطلبی رو 2-3 بار از اول تا اخر مرور کنه تا 5-6 تا نکته جدید براش روشن بشه رو متوجه نمیشدم.

بعد 5 تا نه 50 تا. مگه ویچره؟ :D اصلا چند تا تصمیم مهم توی بازی وجود داره که بخواد روی پایان تاثیر بزاره؟ هیچی!. شما مجبوری برای دیدن همه اونها چند باز گیم رو تموم کنی.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
اقا تریگر نشو. اون نظر شخصیه. شما چرا ناراحت میشی؟ :D

بعد اینکه توضیح دادم همه اون چیزی که اشاره کردم رو میشه توی یک playthrough جا کرد حالا سازنده چرا و به چه دلیل میخواد گیمر یه مطلبی رو 2-3 بار از اول تا اخر مرور کنه تا 5-6 تا نکته جدید براش روشن بشه رو متوجه نمیشدم.

بعد 5 تا نه 50 تا. مگه ویچره؟ :D اصلا چند تا تصمیم مهم توی بازی وجود داره که بخواد روی پایان تاثیر بزاره؟ هیچی!. شما مجبوری برای دیدن همه اونها چند باز گیم رو تموم کنی.
تریگر نشدم چون گفتید کوتاه بود گفتم اگه فقط با 9اس و برای بار دوم بازیو تموم کردید سیوتون رو دوباره لود کنید بازی تازه بعد از اون پایان شروع میشه اگه تمام پایان های اصلی رو دیدید که هیچی ولی بنظرم بازی اصلا کوتاه نبود :-"
درمورد اون شروع دوباره مراحل با 9S رو قبول دارم خسته کنندس ولی اگه توی دور اول جا میکردن یه سری چیزهارو تجربه نمیکردیم
بار اول که بازیو تموم میکنید باس فایت ها اصلا براتون مهم نیستن فقط میخواید اونارو بکشید ولی بار دوم کشتنشون ناراحت کنندس بخاطر اینکه بعد از هک کردنشون با شخصیت اصلیشون اشنا میشید (از طرفی هم مثل دور اول که با 2B بازی میکنید طولانی نیست و کوتاه تره)

• Like
Reactions: Fratos

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر