System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
من نمیدونم کدوم احمقی تو بخش طراحی رابط کاربری سونی نشته این ایده بخش نوتیفیکیشن جدید رو داده و کدوم احمق تری این رو تایید کرده !
شده جنگل دقیقا.
سیستم قبل چه مشکلی داشت مگه ؟

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
درود دوستان
من امروز اومدم که کنسولم رو آپدیت کنم ولی رو آپدیت که میزدم میگفت که شما آخرین نسخه آپدیت رو دارین و الان راحت هم میتونم آنلاینم هم بزنم نسخه آپدیتیم که الان رو کنسوله 4.07،حالا چیکار کنم از طریق فلش آپدیت کنم یا اصلا نیازی نیست آپدیت کنم؟
ریجنه کنسولم 2ه

• Like
Reactions: ehsan9236

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
سلام دوستان . این آپدیت جدید چرا قسمت notifications اش اینجوریه . قبلا بخش دانلود و بقیه موارد رو جدا میشد انتخاب کرد اما الان همش شده قاطی پاتی . برای شما هم ایجوریه ؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,176
نام
سامان
سلام دوستان . این آپدیت جدید چرا قسمت notifications اش اینجوریه . قبلا بخش دانلود و بقیه موارد رو جدا میشد انتخاب کرد اما الان همش شده قاطی پاتی . برای شما هم ایجوریه ؟
آره داداش فرقی نداریم من و شما :))

Sent from my Gooshi using Tapatalk

• Like
Reactions: arash_sard

Jolge

کاربر سایت
May 21, 2010
6
وارد بخش نوتیفیکیشن شدی دکمه Option رو روی دسته بزن بحش دانلود و آپلود اونجاست

• Like
Reactions: arash_sard

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
716
نام
Ramin
سلام من بعد از آپدیت جدید نمیتونم appear offline کنم اصلا غیر فعاله ، اگه دقت کرده باشید زمانی که آنلاین میشید کنار آیکون profile یه دایره آبی رنگ میاد که الان برای من نمیاد در حالی که آنلاینم و میرم مولتی هم حتی بازی میکنم ، فقط این علامت آبی نمیاد و همچنین appear offline غیر فعاله مشکل از چیه ؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
برنامه مدیا پلیر اپدیت جدید اومده و گفته بودن فیلمای 4k پخش میکنه
منم کلیپ 4k ریختم پخش نکرد.فیلمای بزرگ تر هم که اصلا نمیشه تو فلش
:|

ehsan9236

کاربر سایت
Sep 22, 2013
60
درود دوستان
من امروز اومدم که کنسولم رو آپدیت کنم ولی رو آپدیت که میزدم میگفت که شما آخرین نسخه آپدیت رو دارین و الان راحت هم میتونم آنلاینم هم بزنم نسخه آپدیتیم که الان رو کنسوله 4.07،حالا چیکار کنم از طریق فلش آپدیت کنم یا اصلا نیازی نیست آپدیت کنم؟
ریجنه کنسولم 2ه
سلام سال نو مبارک
منم دقیقا این مشکل رو دارم دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام سال نو مبارک
منم دقیقا این مشکل رو دارم دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
درود
سال نو شما هم مبارک
داداش هر کاری کردم از طریق کنسول نتوسنتم آپدیتش کنم حتی ispم همی تغییر دادم نشد آخر سر از طریق فلش نصبش کردم خودمو راحت کردم

• Like
Reactions: ehsan9236

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر