دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
دوستان سلام
جدیدا دیتای هیچ بازی رو نمیتونم با psx به ps4 منتقل کنم دائما ارور data is corrupted میده حتی بعضی بازی چنذ بار دیتاشونو دانلود کردم
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

مطمین بشو ظرفیت خالی داری .

برای من اینطور شده بود و بازی رو پاک کردم و مجدد لینک دانلود گرفتم از PSN البته هکی بود و شانس آوردم که طرف رمزش رو عوض نکرده بود

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
سلام دوستان
دوستان وقتی میحوام از PSX دیتا بریزیم با IP خودش میده مشکلی ندارم و انتقال دیتا رو انجام میدم
ولی وقتی میخوام IP رو خودم بدم، 192.168.1.137 ، وای فای رو هم درست شیر میکنم ، همون روش که میگن بالای 100 مگ میشه انتقال داد
حتی فایروال رو می بیندم . میزنم تست شه ، IP رو میشناسه و تو اینترنت گیر میکنه، میشه راهنمایی کنید ؟

alihashem

کاربر سایت
Mar 15, 2017
2
سلام دوستان یه سوال من باید فایل Db رو هم دانلود کنم؟
بازی battlefield 1 تازه آپدیت داده و حجم آپدیت رو خود کنسول 7.3 گیگ تقریبا ولی لینکایی که به من داده ایناست:
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...ct=0183&serverIpAddr=192.168.1.105&r=00000001
که این 4 گیگ و V0100_1 هم 4 گیگ و V0100_2 هم 1.63 گیگ حجم داره.من سوال دارم که برای آپدیت 7.3 گیگ باید این 9.63 گیگ رو دانلود کنم؟یعنی لینک رو که داد حتما باید عددهاشو تغییر بدیم تا جایی که میشه دانلود کرد؟(چون مثلا همین battlefield 1 دیگه از 3 به بعد نداره)
قبلا titanfall 2 هم 1.7 گیگ داد که بازم لینکاش 6 گیگ اینطورا بخاطره 1.7 گیگ دانلود کردم.

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
سلام دوستان یه سوال من باید فایل Db رو هم دانلود کنم؟
بازی battlefield 1 تازه آپدیت داده و حجم آپدیت رو خود کنسول 7.3 گیگ تقریبا ولی لینکایی که به من داده ایناست:
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...ct=0183&serverIpAddr=192.168.1.105&r=00000001
که این 4 گیگ و V0100_1 هم 4 گیگ و V0100_2 هم 1.63 گیگ حجم داره.من سوال دارم که برای آپدیت 7.3 گیگ باید این 9.63 گیگ رو دانلود کنم؟یعنی لینک رو که داد حتما باید عددهاشو تغییر بدیم تا جایی که میشه دانلود کرد؟(چون مثلا همین battlefield 1 دیگه از 3 به بعد نداره)
قبلا titanfall 2 هم 1.7 گیگ داد که بازم لینکاش 6 گیگ اینطورا بخاطره 1.7 گیگ دانلود کردم.

چون شما جداگانه داری باکامپیوتر دانلود میکنی باید همه آپدیت رو کامل دانلود کنی 9.6 بعد که وصل کردی به PS4 خود PS4 دیتای آپدیت موردنیازش 7.3 رو از کامپیوتر دانلود میکنه . ولی اگه بخواهی کلا" با کنسول دانلود کن اون موقع 7.3 گیگ فقط دانلود میشه .

• Like
Reactions: alihashem

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان
دوستان وقتی میحوام از PSX دیتا بریزیم با IP خودش میده مشکلی ندارم و انتقال دیتا رو انجام میدم
ولی وقتی میخوام IP رو خودم بدم، 192.168.1.137 ، وای فای رو هم درست شیر میکنم ، همون روش که میگن بالای 100 مگ میشه انتقال داد
حتی فایروال رو می بیندم . میزنم تست شه ، IP رو میشناسه و تو اینترنت گیر میکنه، میشه راهنمایی کنید ؟

باید کانکشن وای فای رو shared کنی حتما

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام

باعرض تبریک سال نو

یه مشکلی که پیدا کردم این بود که من با مدم وقتی میخواستم بازی رو از pc به ps4 انتقال بدم با سرعت 80 تا 100 انتقال میدادم ولی بعد از چند بازی که کپی کردم دیگه نتووستم به همون سرعت اولیه برگردم هم هیچ با سرعت 10 مگ دیگه کپی میکنم میخواستم بدونم علت چی هست یا چی میتونه باشه؟؟؟؟

ممنون میشم کمک کنید.

فایروال رو خاموش و ویروس کوش هم داخل ویندوزم نصب نیست و ویندوز 10 هم هست و مودم من TP - Link Archer t2 هست و بالاترین مودم میشه گفت خواهشی دارم که اگر کسی راه حلی داره کمک کنه

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
سلام

باعرض تبریک سال نو

یه مشکلی که پیدا کردم این بود که من با مدم وقتی میخواستم بازی رو از pc به ps4 انتقال بدم با سرعت 80 تا 100 انتقال میدادم ولی بعد از چند بازی که کپی کردم دیگه نتووستم به همون سرعت اولیه برگردم هم هیچ با سرعت 10 مگ دیگه کپی میکنم میخواستم بدونم علت چی هست یا چی میتونه باشه؟؟؟؟

ممنون میشم کمک کنید.

فایروال رو خاموش و ویروس کوش هم داخل ویندوزم نصب نیست و ویندوز 10 هم هست و مودم من TP - Link Archer t2 هست و بالاترین مودم میشه گفت خواهشی دارم که اگر کسی راه حلی داره کمک کنه
مهمترین فاکتور کابل هست ؛ من با یه کابل 20 تومنی با سرعت 150 م انقال میدم . لینک پیج آموزش با سرعت نور ;)

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
سلام
دوستان من وقتی توی صفحه ی اول دکمه ی start رو میزنم با پیغام زیر مواجه میشم :

the remote server returned an error forbidden 403
بعد که جلو میرم و تنظیمات رو با ps4 انجام میدم بعد از قسمت چک کردن IP که اتصال به اینترنت است پیغام خطا میده.
مشکل از چیه ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
دوستان من وقتی توی صفحه ی اول دکمه ی start رو میزنم با پیغام زیر مواجه میشم :

the remote server returned an error forbidden 403
بعد که جلو میرم و تنظیمات رو با ps4 انجام میدم بعد از قسمت چک کردن IP که اتصال به اینترنت است پیغام خطا میده.
مشکل از چیه ؟

اون پیام برنامه رو نادیده بگیر

فایر وال و آنیتی ویروست رو خاموش کن

• Like
Reactions: genaveh

kiyor

کاربر سایت
Feb 4, 2017
10
سلام وقتتون بخیر.یسوال داشتم.
ریجن اکانتم ۱ هس و میخام انچارتد ریجن دو فیزیکی ریجن دو بخرم
اگه اپدیت بازیو بگیرم رو رو هارد بریزم مشکلی پیش نمیاد؟ یا باید ریجن ا کانتم و بازی یکی باشه تا اپدیتمو قبول کنه؟
ممنون

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
سلام وقتتون بخیر.یسوال داشتم.
ریجن اکانتم ۱ هس و میخام انچارتد ریجن دو فیزیکی ریجن دو بخرم
اگه اپدیت بازیو بگیرم رو رو هارد بریزم مشکلی پیش نمیاد؟ یا باید ریجن ا کانتم و بازی یکی باشه تا اپدیتمو قبول کنه؟
ممنون

سلام دوست عزیز.
شما اگه اپدیت بازی رو میگیرین حتما اپدیت ریجن 2 رو بگیرین. ریجن اپدیت با بازی باید یکی باشه. شما فقط تو استور بازی به مشکل میخورین چون ریجن اکانتتون 1 هست و بازی 2 اگرنه برای خود بازی اگه اپدیت رو درست گیرین به مشکلی نمیخورین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر