Nintendo 3DS

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
برای اجرای بازی ds تو new 3ds نیاز به کارت r4 دارید که البته ما قبلش هم باید کنسول شما به روش های موجود هک شده باشه

نه نیازی به هک کنسول نیست. من الان دارم بدون هک, بازی های DS رو با فلشکارتِ داخلِ 3DS اجرا میکنم.(9.4) فقط اون فلشکارتت (r4 یا ...) باید این قابلیتو داشته باشه.

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
دوستان کسی 3ds دسته دوم سراغ داره؟
بعد الان قیمت نوی دستگاه چنده؟

فکر کنم یکی از دوستان توی همین سایت برای فروش گذاشته بود > تاپیک

قیمت آکبندشم گمونم قدیمیش ( 3ds old ) حدود 500 تا 700 باشه و جدیدش ( New 3ds ) حدود 900 تا 1 میلیون باشه .

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
متاسفانه همون اتفاقی که پیش بینی شو می کردم داره اتفاق می افته:
با اومدن switch , نینتندو دیگه کم کم داره 3DS رو فراموش میکنه و به زباله دانی کنسولها میندازه.
این لیست تمامی بازیهای آینده ی 3DS هستش که تعداد کلشون به زحمت به 20 تا می رسه!
http://www.ign.com/games/upcoming/3ds?filter=latest

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
دستگاه از طریق روش sound هک شده و هامبر رو نشون میده . اجرای بازی 3ds به چه صورت هست ? بای رو با چه فرمتی داخل رم باید ریخت? کدوم شاخه یا ریشه رم و به وسیله چه ایتمی تو همبر 3ds اجرا میشه? با این روش منظورم بود:
Homebrew Launcher (Soundhax).

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
روش نصب بازی چطوری هست? کسی یعنی تو این سایت تخصصی نمیدونه? صد رحمت به سایت های غیر فارسی . دست و پا شکسته هم می نویسی به انگلیسی جوابتو میدن.!!!!

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
با اومدن switch , نینتندو دیگه کم کم داره 3DS رو فراموش میکنه و به زباله دانی کنسولها میندازه.

خوب این طبیعیه , نینتندو کلا ساپورت قویی برای خود نسل و بعد از نسل کنسول هاش نداره نداره + عدم ساپورت برای کنسول ها غیر موفقش یا بعد از زمان لانچ کنسول جدیدش برای کنسول سابقه اش
نمونه اش کنسول پرتابل نینتندو به اسم gameboy advance که سال 2001 لانچ شد و و کنسول موفقی هم شد یهو نینتندو دید سونی میخواد کنسول قدرتمندی بده بیرون , سال 2004 نینتندو کنسول پرتابل nintendo ds لانچ کرد همزمان با psp
gameboy advance به راحتی تو 3 سال 80 میلیون کنسول فروخته بود گذاشت کنار , این کنسول شکست نخورده بود که بگیم مثل wiiu گذاشتش کنار
نینتندو کلا از فن هاش پشتیبانی نمیکنه و فقط فقط دنبال پوله همین

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
جسارتا فقط دو تا انحصاری دوباره معرفی شد دو روز پیش همچنین در این e3 قراره براش بازی معرفی کنند

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
جسارتا فقط دو تا انحصاری دوباره معرفی شد دو روز پیش همچنین در این e3 قراره براش بازی معرفی کنند

حالا 2 تا اضافه بشه به این 21 عدد, میشه 23 تا. خیلی زیاد شد الان!
نینتندو خیلی قول میده ولی بشنو و باور نکن.

عمق فاجعه رو وقتی متوجه میشی که این 23 تا بازی رو قرار بدی کنار +80 بازی ای که قراره برای switch منتشر بشه.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
حالا 2 تا اضافه بشه به این 21 عدد, میشه 23 تا. خیلی زیاد شد الان!
نینتندو خیلی قول میده ولی بشنو و باور نکن.

عمق فاجعه رو وقتی متوجه میشی که این 23 تا بازی رو قرار بدی کنار +80 بازی ای که قراره برای switch منتشر بشه.
ببخشید الان توقع چند تا بازی داری شما مگه‌روی ps4 که اینقرد فروش داشته چقدر بازی انحصاری میاد والا این 3ds عنوان هاش زیاده خیلی از عنوان هاشو بالای صد ساعت میشه بازی کرد نمیدونم‌توقعتون چیه ولی برای 3ds بازم بازی میاد نگران نباشید نینتندو کنسول پرفروشش رو رها نمیکنه چون بیس فروش نرم افزار خوبی داره تازگی که مانستر هانتر جدید براش اومده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر