همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
تایید میکنم
دقیقاً
من هم متوجه شدم فقط توی این حالت صدای فن میاد
خیر بخاطر فن توی آداپتور هستش که برق رو ON نگه میداره تا کنسول OFF کامل نباشه
مال هارد نیست
البته هارد رو هم روشن نگه میداره
حتی هارد اکسترنال رو
در کل مشکلی نیست
پیشنهاد میدم اگر خیلی حساس هستید کنسول رو instant on قرار ندید
خودمم هم instant on رو برداشتم و اینطوری هارد های داخلی و خارجی بعد از خاموش شدن OFF می شدن
اون صدایی که شما میگی به سختی شنیده میشه پس وز وز کنسول منو میشنیدین چی میگفتین !!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,979
نام
محمد امین
من با ایرانسل 4g که شبها برای دانلودمیگزارم سرعت روی کنسول 2.5 مگابیت هست ولی رو pc تا 20 مگابیت هم دانلود میکنه! اختلاف خیلی زیاد هست آیا راهی برای درست کردنش هست؟
البته یک شب رو کنسولم تقریبا 20 مگابیت دانلود کرد یعنی برابر pc ولی دیگه ادامه نداشت

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
تایید میکنم
دقیقاً
من هم متوجه شدم فقط توی این حالت صدای فن میاد
خیر بخاطر فن توی آداپتور هستش که برق رو ON نگه میداره تا کنسول OFF کامل نباشه
مال هارد نیست
البته هارد رو هم روشن نگه میداره
حتی هارد اکسترنال رو
در کل مشکلی نیست
پیشنهاد میدم اگر خیلی حساس هستید کنسول رو instant on قرار ندید
خودمم هم instant on رو برداشتم و اینطوری هارد های داخلی و خارجی بعد از خاموش شدن OFF می شدن
از من رو هر دوحالت وز وز میکنه از چند نفر دیگه هم پرسیدم از اونا هم کم و زیاد وز وز میکرده کلا اکثر وان اسا فکرکنم اینجورین من چون تازه گرفتم خیلی ترسیدم ولی کم کم نگرانیم کم شد چون یه چیز طبعیه فکرکنم

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
چطوري زيرنويس فيلمو (فارسي) روي One S بيارم ؟
نرم افزار خاصي بايد دانلود بشه ؟
فایل زیرنویس با فرمت srt دقیقا همنام با اسم فیلم بشه و بغل هم تو روت فلش کپی کن بعد تو ایکسباکس پلیر وقتی فیلم رو شروع کردی تو منو زیر نویست رو انتخاب کن اگه درهم برهم نشون داد قبلش باید تو کامپوتر با نوتپد فایل زیرنویست رو uhf 8 سیو از کنی فک کنم
دقیقا مثل بقیه جاها که میخوای زیر نویس احرا کنی فرق خاصی نداره

tonypb

کاربر سایت
May 18, 2010
167
نام
پژمان
سلام.
دوستان من یه وان از دوستم گرفتم اوردم خونه اکانت خودمو داخلش sign in کردم ولی یه مشکلی دارم اینه که یه سری عکس چرت و پرت توش نشونم میده. مثلا گیمر پیک منو نشون نیمده یه سری چرت و پرت نشون میده. یا اچیومنت ها رو داخل داشبورد یه سری عکس چرت نشون میده که هیچ ربطی نداره. مثلا هم بخوام گیمر پیک رو عوض کنم انتخاب که میکنم done رو که میزنم دوباره یه عکس بی ربط جاش نشون میده... به نظرتون مشکل از کجاس؟ دوستم داخل خونه خودشون این مشکلو نداشته به نظرتون به اینترنت من مربوطه؟ آسیاتک دارم.
عکس:
photo_2017-03-20_18-55-30.jpg photo_2017-03-20_18-55-45.jpg photo_2017-03-20_18-55-49.jpg

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام.
دوستان من یه وان از دوستم گرفتم اوردم خونه اکانت خودمو داخلش sign in کردم ولی یه مشکلی دارم اینه که یه سری عکس چرت و پرت توش نشونم میده. مثلا گیمر پیک منو نشون نیمده یه سری چرت و پرت نشون میده. یا اچیومنت ها رو داخل داشبورد یه سری عکس چرت نشون میده که هیچ ربطی نداره. مثلا هم بخوام گیمر پیک رو عوض کنم انتخاب که میکنم done رو که میزنم دوباره یه عکس بی ربط جاش نشون میده... به نظرتون مشکل از کجاس؟ دوستم داخل خونه خودشون این مشکلو نداشته به نظرتون به اینترنت من مربوطه؟ آسیاتک دارم.
عکس:
View attachment 73106 View attachment 73107 View attachment 73108
مشكل از فيلترينگ ـه

• Like
Reactions: tonypb

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
دوستان این قضیه حک وان چیه جدیدا!؟ یه سری سایت های معتبر کنسول حکی با بازی میفروشن! اطلاعاتی دارید که مثلا نوع هکش مث ps3 هست یا مثل 360؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر