susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اینترنت نامحدود عیدانه شاتل گرفتم .. دارم خودم را اماده میکنم که با دانلود کردن خفه کنم ... حالا به جز سریال Friends و Breacking bad , Bing bang theory چه چیزی پیشنهاد میدید دانلود کنم ؟ هم سرگرم کننده باشه هم به شنیداری زبان انگلیسی کمک کنه که چه بهتر
مرسی :D

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
اینترنت نامحدود عیدانه شاتل گرفتم .. دارم خودم را اماده میکنم که با دانلود کردن خفه کنم ... حالا به جز سریال Friends و Breacking bad , Bing bang theory چه چیزی پیشنهاد میدید دانلود کنم ؟ هم سرگرم کننده باشه هم به شنیداری زبان انگلیسی کمک کنه که چه بهتر

اگه بازم كمدى مى خواى،پيشنهاد مى كنم تنوع بدى و همش سيتكام نباشه،در نتيجه من كمدى عميق و بلك كمدى Louie رو پيشنهاد مى كنم (حتما حتما اگه از قسمت اول خوشت نيمد به زور تا قسمت 4 نگاه كن،بعد يا عاشقش ميشى يا متنفر:D).

واسه سبكاى ديگه هم بگو ببينيم چيا ديدى تا حالا؟ چه سبكى دوست دارى؟ چه اتمسفرى دوست دارى؟

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اگه بازم كمدى مى خواى،پيشنهاد مى كنم تنوع بدى و همش سيتكام نباشه،در نتيجه من كمدى عميق و بلك كمدى Louie رو پيشنهاد مى كنم (حتما حتما اگه از قسمت اول خوشت نيمد به زور تا قسمت 4 نگاه كن،بعد يا عاشقش ميشى يا متنفر:D).

واسه سبكاى ديگه هم بگو ببينيم چيا ديدى تا حالا؟ چه سبكى دوست دارى؟ چه اتمسفرى دوست دارى؟
GOT .. west world , walking dead , Prison Breake , IT crowd , Super Natural
کلا همینا دیدم و بیشتر فیلم میبینم .. سریال باحال باشه مهم نیست :D

MVT

کاربر سایت
Jun 22, 2008
180
Legion
fargo
person of interest
Into the Badlands
Marvels Daredevil
True Detective
narcos
dexter
Its Always Sunny in Philadelphia
friends
how i meet your mother
Banshee
The Leftovers

• Like
Reactions: amir72 and susha

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
من عادت دارم به جاي ليست بلند،ليست كوتاه تر با توضيحات ميدم (داستان سريال ها رو يه سرچ بزن).

Narcos متفاوت با چيزايى كه تا الان ديدى،اتمسفر سريال و روايت داستان (بر اساس داستانى واقعى) بسيار عالى كار شده و ريتم تند و بدون اتلاف وقتش مثال زدنيه.سريال 20 اپيزود داره.داستان در مورد قاچاقچى كلمبيايى معروف پابلو اسكوبار تو دهه هاى 70 و 80 هست و زبان سريال براى واقع گرايى بيشتر اسپانياييه...در كل شاهكارى از Netflix.

اگر دنبال يه كاراكتر كاريزماتيك كه با فصول طولانى پرداخت ميشه و داستان هايى كه براش پيش مياد (در واقع پيش مياره) هستى،سريال Dexter گزينه مناسبى هستش.

اگه سرت درد مى كنه براى مسائل علمى (به خصوص دنياى موازى) و يا مسائلى كه از لحاظ توجيه علمى بعيد نيستند و در كنارش كاراكتر هاى دوست داشتنى داشته باشه Fringe به بهترين شكل گوياى اين مجموعست.

اگه دنبال تم تاريخى هستى Spartacus (گلادياتورى) و Black Sails (كشتى و دزد دريايى) كه اولى بر اساس واقعيت تاريخى و دومى پيش درآمدى بر رمان معروف جزيره ى گنج ه (عده ى زيادى از Spartacus ايراد مى گيرند،اما به نظر من كه كاملا اوكى و روايت سرگرم كننده و چون تاريخيه، عبرت آموزى داره).

The Leftovers تم رازآلود و True Detective (فقط فصل اولش) هم خوبن.

سه سريال ديگه (سريال هاى با كيفيتى كه در بين كاربران كمتر ديده شده اند) كه از طرف كاربرا بازى سنتر براى تماشا راى اوردند هم به صورت كامل در پست اول دو صفحه قبل معرفى شده اند،اون پست هم نگاه كن.

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
کاراکتری بهتر از هنک مودی تو کل سریالا ندیدم. ارادت خدمت والتر وایت و فرانک آندروود و تونی سوپرانو و تیریون لنیستر و راست کوهل و ناکی تامپسون و دوستان. هنک شاهکاره :(:x

• Like
Reactions: strategy

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,518
نام
حسین
درود
ما از دوستمون یه هارد گیرمون اومد حالا یه فضای محدود دارم تعدادی از این سریال ها رو کپی کنم یه نظری بدید لطفا کدومو بزنم

friends , shameless هم هستن تو عکس نیستن
دکسترو justified رو هم هم کپی کردم چون از کیفیتشون خبر دارم
اینا که تو لیستنو دیدم:
house of cards
bb
narcos
بیشتر دنبال سریال بزرگسالم نه تین ایجر از ومپایرو و این چیزام خوشم نمیاد:D
------------
justified رو شروع کردم لعنتی از همون قسمت اول جو وسترن و امریکایش میگرت جوری که دیگه دوست نداری هد فونتو در بیاری
fire in the hole :))

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
درود
ما از دوستمون یه هارد گیرمون اومد حالا یه فضای محدود دارم تعدادی از این سریال ها رو کپی کنم یه نظری بدید لطفا کدومو بزنم

اینا که تو لیستنو دیدم:
house of cards
bb
narcos
------------
justified رو شروع کردم لعنتی از همون قسمت اول جو وسترن و امریکایش میگرت جوری که دیگه دوست نداری هد فونتو در بیاری
دیدم و پیشنهاد میدم:
True Detective
The Shannara Chronicles
Lucifer
DareDevil
BlindSpot
Jessica Jones
Constantine
Grimm
The Originals
Once Upon A Time

ندیدم اما پیشنهاد میدم(اینا بیشتر بزرگسالان خودمم دارم اما حس دیدنشون نیست :D):
Mad Men
Preacher
Fargo
Better Call Saul
Luther
Vikings
Black Sails
Peaky Blinders

• Like
Reactions: CriRo7

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
درود

اینا که تو لیستنو دیدم:
house of cards
bb
narcos
------------
Californication
Louie
True Detective
Boardwalk Empire
Fargo
The Sopranos
Peaky Blinders
جز تاپ 10 سریالای من و لاتیان:D پشیمون نمیشی از هیچ کدوم.
The Killing و Vikings هم خوبن. سریالایی که رفیقمون بالا پیشنهاد کرده رو هم من اصلا دوست ندارم( با عرض احترام:D) چون یه سریاشون مال مارولن یه سریاشون هم یه تم فانتزی ای دارن که حال نمیکنم:D
موفق باشی.

• Like
Reactions: jeenas and CriRo7

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,392
نام
سپهر

Better Call Saul
The Killing
Low Winter Sun
Twin Peaks
Mad Men
Snatch
Channel Zero (برای شنیداری عالیه!)
Luther
Intruders
Dead Set
Rectify
The Take
Bosch
Sneaky Pete
The Harper's Island

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: susha

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
Californication
Louie
True Detective
Boardwalk Empire
Fargo
The Sopranos
Peaky Blinders
جز تاپ 10 سریالای من و لاتیان:D پشیمون نمیشی از هیچ کدوم.
The Killing و Vikings هم خوبن. سریالایی که رفیقمون بالا پیشنهاد کرده رو هم من اصلا دوست ندارم( با عرض احترام:D) چون یه سریاشون مال مارولن یه سریاشون هم یه تم فانتزی ای دارن که حال نمیکنم:D
موفق باشی.
ممنون بابت احترام
بله اونایی چون خودم بیشتری تخیلی و فانتزی دوس دارم اینجور سریال هارو اولویت قرار میدم
به هر حال هر کس سلیقه داره :D

• Like
Reactions: BatiGoal

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر